Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 21 to 40 of 48
  1. #21
    Rank: Board General
    • Join Date: Oct 2009
    • Posts: 2,365

    Default

    Βασικά, από τη στιγμή που ο ES είχε dagger, μια χαρά θα μπορούσατε να παίξετε 4v5. Θα τον αναλάμβανε αυτός που έπαιζε τον άλλο κομπάρσο, να μπαίνει με το blink στα fights και όλα μια χαρά, δεν νομίζετε;
    IRC (quakenet): #48.dota, #pros.dota


  2. #22
    Rank: Superior Deity
    • Join Date: Oct 2009
    • Posts: 1,394

    Default

    Το ξαναανοιγω, αλλα αν δω τα ιδια με πριν , θα παρετε μια βδομαδα διακοπες.
    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

  3. #23
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: Apr 2010
    • Posts: 520

    Default

    Quote Originally Posted by Cassiopeia View Post
    Το ξαναανοιγω, αλλα αν δω τα ιδια με πριν , θα παρετε μια βδομαδα διακοπες.
    Οταν αγριευεις....Αχχχ...........
    [B][I][COLOR="Red"]ΔΕΝ ΕΦΥΓΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΛΕΙΨΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.

  4. #24
    Rank: Board General
    • Join Date: Oct 2010
    • Posts: 1,956

    Default

    Quote Originally Posted by NinJaZz View Post
    Βασικά, από τη στιγμή που ο ES είχε dagger, μια χαρά θα μπορούσατε να παίξετε 4v5. Θα τον αναλάμβανε αυτός που έπαιζε τον άλλο κομπάρσο, να μπαίνει με το blink στα fights και όλα μια χαρά, δεν νομίζετε;
    Orea auto 8a paizotan kanena 5-10 lepto Meta ti ?.. den 8a eixe items o Earth kai 8a eufege San Turopita ::

  5. #25
    Rank: Councilor
    • Join Date: Apr 2010
    • Posts: 432

    Default

    fail το wb ετσι οπως εξελιχθηκε δυστυχως . Μεχρι το drop ειχε ενα μικρο προβαδισμα το sentinel και αν συνεχιζοταν το game θα νικουσε το sentinel λογικα . Το es τα ειχε παει πολυ καλα και οντως αν επαιζε αυτος που ειχε venomancer τον es ακομα και 4v5 τους παιρνατε αφου ειχε το dagger ο es .

  6. #26
    Rank: Board General
    • Join Date: Oct 2009
    • Posts: 2,365

    Default

    Quote Originally Posted by G.Virus View Post
    Orea auto 8a paizotan kanena 5-10 lepto Meta ti ?.. den 8a eixe items o Earth kai 8a eufege San Turopita ::
    Για όλο το game θα μπορούσε να συνεχιστεί, ή τουλάχιστον μέχρι να κάνουν bkb οι αντίπαλοι.
    Αυτό που χρειαζόσασταν απ' τον ES ήταν μόνο το disable για έως 4 secs που μπορεί να κάνει.
    IRC (quakenet): #48.dota, #pros.dota


  7. #27
    Rank: Banned User
    • Join Date: Nov 2010
    • Posts: 756

    Default

    Πραγματικα μαλώνετε για το ποιός είχε περισσότερα creeps σε παιχνίδι που δε τέλειωσε ποτέ...

    Μου δίνετε και υλικό,thanx

  8. #28
    Rank: Councilor
    • Join Date: Jun 2011
    • Posts: 484

    Default

    Quote Originally Posted by OtiNanaiBans View Post
    Πραγματικα μαλώνετε για το ποιός είχε περισσότερα creeps σε παιχνίδι που δε τέλειωσε ποτέ...

    Μου δίνετε και υλικό,thanx
    Mα είναι εριστικό να μου λέει παρά το καλό του φαρμ κρίμα είναι που έπεσε το ΕΣ.Τέσπα δεν λέω τπτ άλλο για χάρη του Cassiopeia.

    Φαίνοταν ώραιο game μέχρι το σημείο που πέφτανε όλοι.Ποιος ξέρει πως θα συνέχιζε.

  9. #29
    Rank: Councilor
    • Join Date: Aug 2010
    • Posts: 416

    Default

    Αυτο που εγινε σημερα συμβαινει και στις καλυτερες οικογενειες...

    Μακαρι να ηταν το stream 100% τελειο, ο αλλος ομως γαμιεται για να το οργανωσει ολο αυτο.
    ''You cant win always, but you can lose everytime'' - Insomnium

  10. #30

    Default

    Quote Originally Posted by NinJaZz View Post
    Βάλτε κανένα replay να γελάσουμε ρε ! ;D
    [COLOR="rgb(46, 139, 87)"]support.[/COLOR]

  11. #31
    Rank: Squire
    • Join Date: Mar 2010
    • Posts: 107

    Default

    Quote Originally Posted by Lk]s[Nl View Post
    Πέτρο ειλικρινά δεν ξέρω τι να πω . Μόλις θυμήθηκα ότι είχα κάνει sign στο bot αλλά δεν είχα κάνει εδώ επιβεβαίωση στο ποστ . Έτσι το μεσημέρι που κοίταξα εδώ αν έχω γράψει δεν είχα δει δικό μου ποστ και θεώρησα πως δεν ήμουν στα wb . Ξέρω πως με αυτό που γράφω δεν αλλάζει κάτι αλλά έτσι έγιναν τα πράγματα . Ζητάω όσα συγνώμη μπορείς να φανταστείς για την βλακεία μου αλλά τα λάθη είναι ανθρώπινα . Ειλικρινά δεν είδα sign μου στο ποστ αυτό και το Ξέχασα....

    Υ.Γ : Μετά από 5 rmk από τα οποία κανένα δεν κατάφερε να ολοκληρωθεί καθώς πέσαν 2 φορές ο sp-dalton και ένας άλλος και 3 φορές ο G.virus τα wb δεν ολοκληρώθηκαν και όπως είπε ο k[a]ne shit happens . Δυστυχώς παιχνίδι δεν έγινε μιας και αυτές οι συνθήκες δεν το επέτρεπαν ( κανένα λογικό team δεν θα έπαιζε 4v5 .. αν και νομίζω πως το sentinel είχε ένα προβάδισμα στα items es με bling destro boots of speed 2 null tailsman kai mystic staff και μια σχετικά καλά farmed spectre ) ποτέ δεν μπορείς να προβλέψεις τι θα γίνει και αν μπορεί το παιχνίδι να γυρίσει ''τούμπα'' . Από τι άκουσα στο stream στο 3ο rmk το παιχνίδι θα γίνει draw . Ατυχίες συμβαίνουν δυστυχώς

    Εμείς λογίκα πέσαμε γίατι είχαμε πρόβλημα με το Save ποτέ δεν έχω ξαναφάει Fatal Error και οχι δεν είχαν προβαδισμα καθώς είχα ήδη το Agha και Vg στο 20(Doom) kai o Obsidian ή ο ES πού λέτε συνέχεια ήταν out of fight απο την αρχή είχαμε φαρμαρίσμενο Wr οπότε πιστέυω άνετα το παίρναμε..αλλα οπώς λες και εσύ Shit Happens
    Last edited by PDT)VaMoS-3-; 20-06-2011 at 08:47 AM.
    Quote Originally Posted by K[a]ne View Post
    Εγώ πιστεύω ότι ο Χριστιανισμός, το τραπεζικό σύστημα και η επίθεση στους δίδυμους πύργους είναι καλοστημένες επιχειρήσεις των Nefelim που βρίσκονται σε διαμάχη με τους Illuminati για την κυριαρχία του κόσμου. Επίσης πιστεύω ότι οι ΕΛ μεσολάβησαν για την εγχείρηση της Πάμελα Άντερσον στα βυζιά της, γι'αυτό και τους λατρεύω σα θεούς. Και προτιμώ αυτές της αλήθειες παρά τα ψέμματα των πολιτικών μας!!
    Quote Originally Posted by KoNaMiGr View Post
    Σε game μαζι μου μαθαινεις ολους του Αγιους ^_^

  12. #32
    Rank: Rookie
    • Join Date: Jan 2011
    • Posts: 6

  13. #33
    Rank: Squire
    • Join Date: May 2011
    • Posts: 109

    Default

    Quote Originally Posted by PDT)VaMoS-3- View Post
    Εμείς λογίκα πέσαμε γίατι είχαμε πρόβλημα με το Save ποτέ δεν έχω ξαναφάει Fatal Error και οχι δεν είχαν προβαδισμα καθώς είχα ήδη το Agha και Vg στο 20(Doom) kai o Obsidian ή ο ES πού λέτε συνέχεια ήταν out of fight απο την αρχή είχαμε φαρμαρίσμενο Wr οπότε πιστέυω άνετα το παίρναμε..αλλα οπώς λες και εσύ Shit Happens
    wr poli farm.. force staff oloklhro

  14. #34
    Rank: Councilor
    • Join Date: Jun 2011
    • Posts: 484

    Default

    Quote Originally Posted by VAGAA View Post
    wr poli farm.. force staff oloklhro
    Δεν απαντάω για να μην φάμε ban.Όποτε θες μαζεύουμε τα ίδια άτομα και πάμε rematch εκτός WB.

  15. #35
    Rank: Councilor
    • Join Date: Apr 2010
    • Posts: 432

    Default

    Quote Originally Posted by PDT)VaMoS-3- View Post
    Εμείς λογίκα πέσαμε γίατι είχαμε πρόβλημα με το Save ποτέ δεν έχω ξαναφάει Fatal Error και οχι δεν είχαν προβαδισμα καθώς είχα ήδη το Agha και Vg στο 20(Doom) kai o Obsidian ή ο ES πού λέτε συνέχεια ήταν out of fight απο την αρχή είχαμε φαρμαρίσμενο Wr οπότε πιστέυω άνετα το παίρναμε..αλλα οπώς λες και εσύ Shit Happens
    Doom με aghanims scepter για 2ο item ειναι fail. Αμα πηγαινες radiance μετα το vanguard κατι θα γινοταν . Επισης το wr λαθος item build που δεν εβγαλε πρωτο item mekansm και γενικα στο wr προτιμαται να κανεις phase boots αντι για treads . Το spectre ειχε καλυτερο farm απο τον razor και εφοσον εβγαζε το radiance δε θα μπορουσε να το σταματησει με τιποτα αυτος ο razor ουτε και κανενας αλλος απο το scourge

  16. #36
    Rank: Enthusiast
    • Join Date: Dec 2010
    • Posts: 148

    Default

    Quote Originally Posted by komborimon View Post
    Επισης το wr λαθος item build
    eiprepe na tou elega na parei quelling....
    Μη πατήσεις εδώ!!!!

  17. #37
    Rank: Squire
    • Join Date: Mar 2010
    • Posts: 107

    Default

    Quote Originally Posted by komborimon View Post
    Doom με aghanims scepter για 2ο item ειναι fail. Αμα πηγαινες radiance μετα το vanguard κατι θα γινοταν . Επισης το wr λαθος item build που δεν εβγαλε πρωτο item mekansm και γενικα στο wr προτιμαται να κανεις phase boots αντι για treads . Το spectre ειχε καλυτερο farm απο τον razor και εφοσον εβγαζε το radiance δε θα μπορουσε να το σταματησει με τιποτα αυτος ο razor ουτε και κανενας αλλος απο το scourge
    Ο capt μου είπε 1)Vg 2)Aghanims και οταν πλέον είχα τα 3 part μου είπε καλήτερα να βγάλλω Radi αλλα δεν τρελάθηκα ακόμα για να τα πουλήσω όλα την ώρα που θα γινόταν κάθε fight με 4v5 χάρις το aghanims.. Το ότι το Spec είναι Hard Carry δεν σημαίνει ότι δεν γίνετε να πέσει..βεβαια δεν είδα τα items της αλλα άμα είχε μονο το Radi υπολογίζω ότι θα είχε γύρω στο 1200 με 1500 life λες να άντεχε στα team fights την ώρα που είχαμε wd με cask maledict, Razor με το pipe(Για να μην αναφέρω το Link) και Lich με την Ulty του ; Μην κοιτάτε μονο τα 4 sec dissable του ES(Τα οποία ηταν 0 με το Doom)..το game ήταν αρκετά αμφίρροπο εκείνη την ώρα με ένα μικρό λάθος κάποιου, το team έχανε το fight και gg το ένα lane..Αλλά οτι και να λέμε στα λόγια είναι λίγο αφού το game δεν τελείωσε ότι λέμε τώρα δεν είναι τιποτα άλλο απο αερολογίες..
    Quote Originally Posted by K[a]ne View Post
    Εγώ πιστεύω ότι ο Χριστιανισμός, το τραπεζικό σύστημα και η επίθεση στους δίδυμους πύργους είναι καλοστημένες επιχειρήσεις των Nefelim που βρίσκονται σε διαμάχη με τους Illuminati για την κυριαρχία του κόσμου. Επίσης πιστεύω ότι οι ΕΛ μεσολάβησαν για την εγχείρηση της Πάμελα Άντερσον στα βυζιά της, γι'αυτό και τους λατρεύω σα θεούς. Και προτιμώ αυτές της αλήθειες παρά τα ψέμματα των πολιτικών μας!!
    Quote Originally Posted by KoNaMiGr View Post
    Σε game μαζι μου μαθαινεις ολους του Αγιους ^_^

  18. #38
    Rank: Board General
    • Join Date: Oct 2010
    • Posts: 1,956

    Default

    Quote Originally Posted by PDT)VaMoS-3- View Post
    Εμείς λογίκα πέσαμε γίατι είχαμε πρόβλημα με το Save ποτέ δεν έχω ξαναφάει Fatal Error και οχι δεν είχαν προβαδισμα καθώς είχα ήδη το Agha και Vg στο 20(Doom) kai o Obsidian ή ο ES πού λέτε συνέχεια ήταν out of fight απο την αρχή είχαμε φαρμαρίσμενο Wr οπότε πιστέυω άνετα το παίρναμε..αλλα οπώς λες και εσύ Shit Happens
    Aerologies....To game den teleiose pote kai min lete oti 8elete , Kai Mia xara ES imoun se ola ta fights den katalavaino gt les imoun sinexia out of fight?.. pes m pios edwse 6 kills stin omada sta 15 lepta..

    To psino na kanoume Remake to game : )
    Last edited by G.ViruS; 20-06-2011 at 09:16 PM.

  19. #39
    Rank: Superior Deity
    • Join Date: Oct 2009
    • Posts: 1,394

    Default

    Σκέφτομαι μεσα στην εβδομαδα να κανουμε το remake του game, αν θελουν+μπορουν και οι 10 παικτες. Τι λετε?
    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

  20. #40

    Default

    Συν ενα!

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •