Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 41 to 48 of 48
  1. #41

    Default

    Re gavlares min katheste kai kanete senaria pios tha kerdize.

    Mporei i spec na eixe radi kai 10002 items kai na tin vriskame mazi me enan sta woods kai na tous rixname kai bye bye 1 lane kai 500 Pramata mporei na eixan ginei , to farm + heros den krinoun ta panta.

    Episeis xanete to noima , oti ta wb einai for fun kai oxi sovara CM opote min malwnete san ta pedakia gia to pios eixe kalitera items/farm kai picks.

    +1 Cassi

    An yparksei sinenoisi metaksi twn pektwn gia 1 mera na mazeutoume na to peksoume.

    Cu Next !
    Everybody has the right to be stupid , but some people really abuse it...

  2. #42
    Rank: Squire
    • Join Date: Mar 2010
    • Posts: 107

    Default

    @G.Virus Εννοούσα με το doom θα είσαι out of fight -.- με agha κρατάει 14 sec αν θυμάμαι καλά ουσίαστικα θα έπεφτες με ένα doom

    @Cassi +1 για το RMK θα πάει απο το Save ή New Game; Γιατί όταν έπεζα ήμουν σε Νετ και το Save πρέπει κάποιος να μου το στείλει
    Quote Originally Posted by K[a]ne View Post
    Εγώ πιστεύω ότι ο Χριστιανισμός, το τραπεζικό σύστημα και η επίθεση στους δίδυμους πύργους είναι καλοστημένες επιχειρήσεις των Nefelim που βρίσκονται σε διαμάχη με τους Illuminati για την κυριαρχία του κόσμου. Επίσης πιστεύω ότι οι ΕΛ μεσολάβησαν για την εγχείρηση της Πάμελα Άντερσον στα βυζιά της, γι'αυτό και τους λατρεύω σα θεούς. Και προτιμώ αυτές της αλήθειες παρά τα ψέμματα των πολιτικών μας!!
    Quote Originally Posted by KoNaMiGr View Post
    Σε game μαζι μου μαθαινεις ολους του Αγιους ^_^

  3. #43
    Rank: Squire
    • Join Date: May 2011
    • Posts: 109

    Default

    Quote Originally Posted by PDT)VaMoS-3- View Post
    @G.Virus Εννοούσα με το doom θα είσαι out of fight -.- με agha κρατάει 14 sec αν θυμάμαι καλά ουσίαστικα θα έπεφτες με ένα doom

    @Cassi +1 για το RMK θα πάει απο το Save ή New Game; Γιατί όταν έπεζα ήμουν σε Νετ και το Save πρέπει κάποιος να μου το στείλει
    eixe dagger.. les na empene xwris dagger? pff kai egw thelo na mazeutoume idia teams.

  4. #44
    Rank: Enthusiast
    • Join Date: Dec 2010
    • Posts: 148

    Default

    egw gia rmk dn mporw... an ginete to s/k mono me to zori...
    Μη πατήσεις εδώ!!!!

  5. #45
    Rank: Squire
    • Join Date: Mar 2010
    • Posts: 107

    Default

    Quote Originally Posted by VAGAA View Post
    eixe dagger.. les na empene xwris dagger? pff kai egw thelo na mazeutoume idia teams.

    Λες να μην τον έψαχνα πρώτα ;
    Quote Originally Posted by K[a]ne View Post
    Εγώ πιστεύω ότι ο Χριστιανισμός, το τραπεζικό σύστημα και η επίθεση στους δίδυμους πύργους είναι καλοστημένες επιχειρήσεις των Nefelim που βρίσκονται σε διαμάχη με τους Illuminati για την κυριαρχία του κόσμου. Επίσης πιστεύω ότι οι ΕΛ μεσολάβησαν για την εγχείρηση της Πάμελα Άντερσον στα βυζιά της, γι'αυτό και τους λατρεύω σα θεούς. Και προτιμώ αυτές της αλήθειες παρά τα ψέμματα των πολιτικών μας!!
    Quote Originally Posted by KoNaMiGr View Post
    Σε game μαζι μου μαθαινεις ολους του Αγιους ^_^

  6. #46

    Default

    Συγχαρητηρια στους νικητες και στους χαμενους καλη τυχη την επομενη φορα.
    "Ο άνθρωπος μοιάζει με κλάσμα όπου ο αριθμητής είναι ο πραγματικός εαυτός του και ο παρονομαστής η ιδέα που έχει για τον εαυτό του. Όσο μεγαλύτερος ο παρονομαστής, τόσο μικρότερη η αξία του κλάσματος. Και όσο ο παρανομαστής διογκώνεται προς το άπειρο, τόσο το κλάσμα τείνει προς το μηδέν". - Λέων Τολστόι

  7. #47

    Default

    Quote Originally Posted by gate13 View Post
    Συγχαρητηρια στους νικητες και στους χαμενους καλη τυχη την επομενη φορα.
    AXAXAXA AKYROS!

    Den eixame oute nikites oute xamenous safto to WB!Den vlepeis pos tsakonode pios tha kerdize an sinexisontan to game?

  8. #48
    Rank: Board General
    • Join Date: Oct 2010
    • Posts: 1,956

    Default

    Quote Originally Posted by gate13 View Post
    Συγχαρητηρια στους νικητες και στους χαμενους καλη τυχη την επομενη φορα.
    Spammer Detected :
    To game den teleiose pote pige Draw :
    Copy Paste to exeis Gia ta Weekend Battle ?

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •