Results 1 to 3 of 3
  1. #1

    Default [ACCEPTED] Vouch Request Luck]sto[NoLag

    IRC Nickname: Luck]sto[NoLag

    Q-Auth: luckstonolag

    Garena Name: Bitsilakos

    Garena UID: 11816856

    Από που είστε; I hail from Athens , Greece

    Πόσο χρονών είστε; Well i'm just 18

    Αυτή τη στιγμή είστε μέλος σε κάποιο clan/team; Αν ναι, δώστε μας μερικές πληροφορίες σχετικά με αυτό. Αυτή τη στιγμή όσο αναφορά στο b.net βρίσκομαι αν δεν κάνω λάθος στην clan psrs χωρίς να ασχολούμαι ιδιαίτερα με τις clan μιας και να πω την αλήθεια είναι το τελευταίο πράγμα που με ενδιαφέρει το αν θα είμαι σε κάποια clan ή όχι =)

    Πείτε μας λίγα λόγια την ιστορία σας στο DotA gaming.(Πόσο καιρό παίζετε, προηγούμενη εμπειρία από inhouse leagues, tournaments κτλ.)
    Κοντά 4.5 χρόνια παίζοντας dota . Ξεκίνησα , όπως όλοι μας πιστεύω από το γνωστό '''έλεος'' αλλά όπως μπορείτε να καταλάβετε δεν ήθελα να συνεχίσω εκεί . Έψαξα λίγο παραπάνω βρήκα την clan Gdb όσο ακόμα την είχε ο Demonshine έγινα μέλος της και admin εκεί με πάνω από 200 παιχνίδια . Μετά από τον αδερφό μου μυήθηκα στο Nol τον Δεκέμβριο του 2009 . Από inhouse leagues δεν έχω την τρομερή εμπειρία . Αν δεν κάνω λάθος υπήρξα vouched στην Gr που είχε ξανανοίξει ο StealingSpree μαζί με τον Fusi ως censor . Λίγο πριν από αυτό ο Missanthropic- aka Γιώργος l3viathan_ με έκανε vouch στην grc και είχα περίπου 10 παιχνίδια εκεί λόγω του τότε inactivity μου για τις πανελλαδικές εξετάσεις . Μετά δημιουργήθηκε το Nihl που ήμουν Captain και συμμετείχα σε περίπου 10 παιχνίδια και εκεί . (Γενικά η περασμένη χρονιά δεν μπορούσε να είναι χρόνια gaming λόγω των πανελλαδικών εξετάσεων οι οποίες όπως τελείωσαν και πλέον έχω άπλετο ελεύθερο χρόνο ) . Προσφάτως ασχολήθηκα με το client του RGC και πιο συγκεκριμένα υπήρχα Vouched στο Gr.community και Voucher στο public Greece που ουσιαστικά αποτελούσε προθάλαμο για να ''μπεις'' στο private gr.community.
    Αν δεν ξέχασα κάτι αυτές είναι οι εμπειρίες μου σε διάφορα κανάλια till now )
    Μπορείτε να παίξετε όλους τους ρόλους(Support, Ganker, Carry etc.); Να ξέρετε πως δεν ζητάμε να είστε τέλειοι σε όλους, αλλά, τουλάχιστον, να μπορείτε να τους φέρετε εις πέρας αξιοπρεπώς.
    Postάρετε,τουλάχιστον, 1 αξιοπρεπές replay από Inhouse League/Clanwar/Mixed/5vs5, χρησιμοποιώντας το www.adotaparser.com/upload.
    Δεν θεωρώ τον εαυτό μου κάποιον υπερπαίχτη που σημαίνει ότι παρά μόνο σε εξαιρετικές περιπτώσεις θα παίξω το carry του team σε κάποιο σοβαρό -cm/-cd game . Συνήθως προτιμώ semi-carry hero ή/και supporter στο trilane . Πρόσφατα παίξαμε κάποια games με mode cm με ένα ''stack'' από το Clan ymc (PainofParadise , sod.asdfglkjh και άλλοι που θα μπορέσετε να δείτε στα 2 replay που θα κάνω upload μόλις συμπληρώσω την υπόλοιπη φόρμα .
    Replays : (Εδώ να σημειωθεί πως στο ένα replay χάσαμε το παιχνίδι αλλά πιστεύω πως σημασία έχει η συνολική παρουσία στο παιχνίδι obs/sentries map awareness positioning και λιγότερο το αποτέλεσμα καθώς αν θυμάμαι κιόλας ήμασταν 4 από την αρχή του παιχνιδιού λόγω d/c του stefoc
    1)http://www.adotaparser.com/dota-replay/169669
    Το 2o replay είναι παιχνίδι από το Nol σε mode cm vs αρκετά καλούς παίχτες imo τουλάχιστον και αξίζει να ρίξετε μια ματιά
    2)http://www.adotaparser.com/dota-replay/169678

    Ξέρετε να χρησιμοποιείτε IRC, Garena, Teamspeak, Skype; Γνωρίζω να χρησιμοποιώ όλα τα προαναφερθέντα σε ένα πολύ μεγάλο βαθμό

    Γνωρίζετε τους κανόνες και είστε απολύτως σύμφωνοι με αυτούς; Προφανώς αλλιώς πιο το νόημα να μπω στον κόπο να κάνω το vouch request

    Από που μάθατε για το συγκεκριμένο league; Από τον GIHL Supervizor και φίλο μου Μιχάλη Obs^48|Ninjazz

    Γνωρίζετε κάποιον από το staff team ή κάποιον από τους vouched παίχτες; Αν ναι, ονοματίστε τους παρακαλώ.
    Υποθέτω πως όλα τα nol-staff είναι vouched στο league κατά συνέπεια θα αναφέρω αυτούς που γνωρίζω καλύτερα εδώ και πολύ καιρό : s0t0s , prot0n0s , Cassiopeia όσο αναφορά από το Nol-staff-team . Από το Gihl staff γνωρίζω εδώ και πολύ καιρό τον προαναφερθέντα Μιχάλη Obs^48|Ninjazz και τον Konami(Gr) για τον τελευταίο δεν μπορώ να πω ότι μπορεί να δώσει το support του απλά τον αναφέρω .
    Ευχαριστώ για τον χρόνο σας . Hope for an immediate response =)
    Last edited by Luck]sto[NoLag; 28-08-2011 at 12:43 PM.
    Quote Originally Posted by K[a]ne View Post
    Please μην abusaρετε τα commands γιατί logάρονται και θα το μάθουμε και θα είμαστε στη πολύ δυσάρεστη θέση να σας πάρει ο διάολος. :P
    Συγκεκριμένα θα αμολύσουμε τον Kitz επάνω σας.
    Quote Originally Posted by KiTz View Post
    Let bygones be bygones και μη κάνετε σα καριόλες

  2. #2
    Rank: Superior Deity
    • Join Date: Sep 2009
    • Posts: 1,427

    Default

    Support
    http://img99.imageshack.us/img99/6049/signul.jpg

  3. #3
    Rank: Devotee
    • Join Date: Mar 2011
    • Posts: 293

    Default

    vouched
    yo

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •