Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Rank: Wanderer
    • Join Date: May 2011
    • Posts: 32

    Default [ACCEPTED] Vouch Request : ClubLover

    IRC Nickname: ClubLover

    Q-Auth: ClubLover

    Garena Name: ClubLover

    Garena UID: 67058025

    Από που είστε; Θεσσαλονίκη

    Πόσο χρονών είστε; 19

    Αυτή τη στιγμή είστε μέλος σε κάποιο clan/team; Αν ναι, δώστε μας μερικές πληροφορίες σχετικά με αυτό. Είμαι μέλος στην Clan Sp . Μία μέρα με έκανε invite ο StealingSpree και μπήκα για την καύλα . Δεν έχω να προσθέσω κάτι άλλο .

    Πείτε μας λίγα λόγια την ιστορία σας στο DotA gaming.(Πόσο καιρό παίζετε, προηγούμενη εμπειρία από inhouse leagues, tournaments κτλ.) Παίζω γύρω στα 5 χρόνια . Ξεκίνησα απο lan με φιλαράκια . Μέτα έκανα κάποια game eleos / garena . Έχω γίνει vouch στις clan Gr , GrC αν και δεν άντεξαν πολύ ώστε να γίνουν πολλά games . Τώρα τελευταία παίζω NoL .

    Μπορείτε να παίξετε όλους τους ρόλους(Support, Ganker, Carry etc.); Να ξέρετε πως δεν ζητάμε να είστε τέλειοι σε όλους, αλλά, τουλάχιστον, να μπορείτε να τους φέρετε εις πέρας αξιοπρεπώς. Πιστεύω πως δεν έχω πρόβλημα . Αν και support παίζω πολύ σπάνια , διότι δεν μου αρέσει ο ρόλος του κομπάρσου και διότι πιστεύω ότι παίζω πολύ καλύτερα κάποιο Carry .

    Postάρετε,τουλάχιστον, 1 αξιοπρεπές replay από Inhouse League/Clanwar/Mixed/5vs5, χρησιμοποιώντας το www.adotaparser.com/upload. Ρώτησα τον StealingSpree και είπε ότι θέλει replay απο -cm mode . Επείδη παίζω dota μόνο απο internet cafe έχω κάποια replay μόνο απο NoL . Βρήκα 3 τα οποία πιστεύω δείχνουν το skill μου αξιοπρεπώς .
    http://www.adotaparser.com/dota-replay/178448
    http://www.adotaparser.com/dota-replay/178445
    http://www.adotaparser.com/dota-replay/178444

    Αν δεν κάνουν πείτε μου να ξέρω

    Ξέρετε να χρησιμοποιείτε IRC, Garena, Teamspeak, Skype; Ναι

    Γνωρίζετε τους κανόνες και είστε απολύτως σύμφωνοι με αυτούς; Ναι

    Από που μάθατε για το συγκεκριμένο league; Battle - Net , IRC , Forum

    Γνωρίζετε κάποιον από το staff team ή κάποιον από τους vouched παίχτες; Αν ναι, ονοματίστε τους παρακαλώ. o StealingSpree είναι το chief της Clan μου . Δεν τον γνωρίζω προσωπικά , απλά έτυχε να κάνουμε κάποια games μαζί . Απο τους Vouched παίχτες γνωρίζω μόνο ενα lan μου τον CaptainAmerica . Λογικά θα υπάρχουν και άλλοι , απλά δεν τους έχω ψάξει .

  2. #2
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: Nov 2009
    • Posts: 691

    Default

    file ama gineis vouched mi paikseis invoker me dominator kai mkb , filika

    Πολλοί δεν παίζουν dota 2 επειδή ακόμα δεν έχει βγει maphack!

  3. #3
    Rank: Devotee
    • Join Date: Mar 2011
    • Posts: 293

    Default

    Αν σ δώσουν κομπάρσο τι θα κάνεις;
    yo

  4. #4
    Rank: Wanderer
    • Join Date: May 2011
    • Posts: 32

    Default

    To invoker gia xavale to epaiksa etsi . Panta bgazw kai jangoo kai agha apla sto game auto ithela kai kala na to paiksw dps . tespa . dikio exeis den diafwnw apla thelw na sou pw oti den ton paizw etsi .

    Spider an mou dwsoun komparso , anagkastika tha paiksw . Apla den tha goustarw to game kai isws na min ta paw toso kala oso an epaiza ena carry . Ayto omws den simainei oti den tha paiksw swsta kai tha nauagisw.
    Last edited by CIub; 06-09-2011 at 02:46 AM.

  5. #5
    Rank: Board General
    • Join Date: Oct 2009
    • Posts: 2,365

    Default

    Θα σου δοθεί η ευκαιρία να παίξεις και να δείξεις την αξία σου.
    Να ξέρεις, όμως, πως εδώ θα πρέπει να παίζεις πιο stably και όχι χύμα όπως στο public.

    Vouched.
    Welcome to #GIHL.
    IRC (quakenet): #48.dota, #pros.dota


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •