Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Rank: Rookie
    • Join Date: Sep 2011
    • Posts: 1

    Default Vouch Request : tS0FLi

    IRC Nickname:ts0fli

    Q-Auth:ts0fli

    Garena Name:Rsa_tsofl1

    Garena UID: 4090267

    Από που είστε; Θεσσαλονίκη

    Πόσο χρονών είστε; 19

    Αυτή τη στιγμή είστε μέλος σε κάποιο clan/team; Αν ναι, δώστε μας μερικές πληροφορίες σχετικά με αυτό. Προς το παρόν όχι αλλά κάτι σχεδιάζεται για τις προσεχείς μέρες.

    Πείτε μας λίγα λόγια την ιστορία σας στο DotA gaming.(Πόσο καιρό παίζετε, προηγούμενη εμπειρία από inhouse leagues, tournaments κτλ.) Παίζω 7 χρόνια, τα πρώτα 2 απ' τα οποία ήταν καθαρά στο eleos. Μετά έγινα safelisted στο τότε Clan GDB(όπου και γνώρισα το ελληνικό DotA Community καλύτερα), ενώ δεν άργησα να γίνω vouch και στο clan GrC. Από τότε έπαιξα και σε άλλα inhouse leagues όπως το Spl, το Mojo και ένα ακόμα ξένο του οποίου το όνομα δεν θυμάμαι. Επίσης επιτέλεσα Voucher της ClaN GR επί pause_gia_wc για ενάμισι χρόνο(κυρίως Bnet δηλαδή οι εμπειρίες μου).
    Ενώ συμμετείχα σε πολλά τοπικά αλλά και μεγαλύτερα τουρνουά, όπως το meeting πριν από 3 χρόνια στο C4 25ης Μαρτίου ή το πανελλήνιο τουρνούα GrC-BnB μέσω Garena.

    Μπορείτε να παίξετε όλους τους ρόλους(Support, Ganker, Carry etc.); Να ξέρετε πως δεν ζητάμε να είστε τέλειοι σε όλους, αλλά, τουλάχιστον, να μπορείτε να τους φέρετε εις πέρας αξιοπρεπώς. Όλους τους ρόλους στο ίδιο επίπεδο.

    Postάρετε,τουλάχιστον, 1 αξιοπρεπές replay από Inhouse League/Clanwar/Mixed/5vs5, χρησιμοποιώντας το www.adotaparser.com/upload.
    Ένα με Farm/carry: http://www.adotaparser.com/dota-replay/197950
    Ένα με Gank/roam: http://www.adotaparser.com/dota-replay/197952

    Ξέρετε να χρησιμοποιείτε IRC, Garena, Teamspeak, Skype; Teamspeak όχι αλλά θα το μάθω. Όλα τα άλλα ξέρω να τα χειρίζομαι αξιοπρεπώς.

    Γνωρίζετε τους κανόνες και είστε απολύτως σύμφωνοι με αυτούς; Ναι

    Από που μάθατε για το συγκεκριμένο league; Από το forum.

    Γνωρίζετε κάποιον από το staff team ή κάποιον από τους vouched παίχτες; Αν ναι, ονοματίστε τους παρακαλώ. Δεν ξέρω καν ποιο είναι το vouch list προς το παρόν αλλά όλο και κάποιον θα ξέρω.

  2. #2
    Rank: Squire
    • Join Date: Nov 2010
    • Posts: 120

    Default

    to league auto ine nekro

  3. #3
    Rank: Elite Poster
    • Join Date: Apr 2009
    • Posts: 804

    Default

    Quote Originally Posted by VipakoS View Post
    to league auto ine nekro
    Δυστυχως ναι
    Its a piece of cake when you are fortyeight
    Legends Never Die.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •