Results 1 to 2 of 2

Thread: VOuch req

  1. #1
    Rank: Squire
    • Join Date: Jan 2010
    • Posts: 124

    Default VOuch req

    Vouch Request : DImIs_
    IRC Nickname: demian_

    Q-Auth: DImIs_

    Garena Name: DiMis_gr

    Garena UID: 68636144

    Από που είστε; Θεσσαλονίκη

    Πόσο χρονών είστε; 21

    Αυτή τη στιγμή είστε μέλος σε κάποιο clan/team; Αν ναι, δώστε μας μερικές πληροφορίες σχετικά με αυτό. Αυτη την στιγμή όχι δν ειμαι σε καμια clan αλλα στο παρελθόν ήμουν 48/sP

    Πείτε μας λίγα λόγια την ιστορία σας στο DotA gaming.(Πόσο καιρό παίζετε, προηγούμενη εμπειρία από inhouse leagues, tournaments κτλ.) DOTA παίζω περίπου 8 με 9 χρόνια...Οχι δν έχω εμπειρία απο κανένα inhouse leagues kai tournaments...ΝοL παίζω 2 χρόνια.Πριν έπαιζα μόνο ELEOS(O YEAH)..Αυτά

    Μπορείτε να παίξετε όλους τους ρόλους(Support, Ganker, Carry etc.); Να ξέρετε πως δεν ζητάμε να είστε τέλειοι σε όλους, αλλά, τουλάχιστον, να μπορείτε να τους φέρετε εις πέρας αξιοπρεπώς.Προσπαθώ να παίζω τα πάντα(supp ganker carry) βέβαια δν είμαι ο τέλειος ^^

    Postάρετε,τουλάχιστον, 1 αξιοπρεπές replay από Inhouse League/Clanwar/Mixed/5vs5, χρησιμοποιώντας το www.adotaparser.com/upload.
    Ένα με Farm/carry: http://www.adotaparser.com/dota-replay/210797
    Ένα με Gank/roam:

    Ξέρετε να χρησιμοποιείτε IRC, Garena, Teamspeak, Skype; ΝΑΙ

    Γνωρίζετε τους κανόνες και είστε απολύτως σύμφωνοι με αυτούς; Ναι

    Από που μάθατε για το συγκεκριμένο league; Από το forum.

    Γνωρίζετε κάποιον από το staff team ή κάποιον από τους vouched παίχτες; Αν ναι, ονοματίστε τους παρακαλώ. Προσωπικά δν γνωρίζω κανέναν αλλά έχω παίξει με όλους...

    Υ.Γ συγγνώμη για την προχειρότητα και το replay, αλλά δεν τυγχάνει να κρατάω ποτέ!!!
    Last edited by Demian; 05-10-2011 at 10:35 AM.
    DSq2

  2. #2
    Rank: Devotee
    • Join Date: Nov 2010
    • Posts: 306

    Default

    !supp

    ( Click to show/hide )
    an to eides apo to forum tha eides
    oti ekleise


    Last edited by SPIDER; 06-10-2011 at 10:05 PM.
    ( Click to show/hide )

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •