PDA

View Full Version : Razrack



poustania
05-06-2009, 01:53 PM
Bnet Account: Razrack (to kanoniko htan poustania alla logw mias malakias dn leitourgei twra ki etsi to active moy einai Razrack an 8elete eksigiseis ktl euxaristws na sas pw an 8elete na ma8ete)
Ilikia:17
Onoma:Nasos
Giati thelete na ginete admin:Prwta apo ola 8elw na pw pws dn hksera gia to site gia auto kanw post twra! Den 8elw na sas kourasw legontas ta klassika gia kala games ktl..pisteuw oti opoiosdipote pou paizei sta botakia kai se nl 8elei games xwris leavers kai genika paixtes pou xalane ta games!O kurios logos pou 8elw na ginw admin einai pws uparxoun stigmes pou dn uparxei kanenas gia na boh8hsei se ena game se periptwsh pou xreiastei kapoio kick/ban/end ktl..exw arketous filous admin alla kai pali dn einai kai oles tis wres pou paizw egw ki etsi 8elw kai gw na ginw enas apo autous gia na sas enisxusw..twra an dn me xreiazeste H pisteuete pws eiste arketoi OK outws h allos 8a sunexisw na paizw sta game sas me tous filous mou!!:nsta:
Safelisted Kanalia/Proigoumeni embiria: Embiria twra ti na pw etsi opws me vlepw eimai metrios pros to kalos...alla as me krinoun kalutera oi antipaloi mou! :nsta:

T2]eNiaC_
05-06-2009, 02:04 PM
to oti anafereis tin entolh !end sto application sou...shmainei pws 3ereis ti den prepei na yparxei kataxrhsh tis? swsta?:)
an to 3ereis afto np apo emena na gineis admin(na doume ti 8a poun kai oi head admins bebaia)

sTuCk
05-06-2009, 02:09 PM
Nai einai pl kalos friend k aksizei na parei promote.Exoume liwsei apira games mazi me ton poustania k ton northerner :P.He's my best buddy.Mporw na pw oti paizei sxedon apo tote p bgike k i clan :)

poustania
05-06-2009, 02:19 PM
;5252']to oti anafereis tin entolh !end sto application sou...shmainei pws 3ereis ti den prepei na yparxei kataxrhsh tis? swsta?:)
an to 3ereis afto np apo emena na gineis admin(na doume ti 8a poun kai oi head admins bebaia)
Koita thn kataxrhsh auth thn exw zhsei 1-2 fores kai dn mporw na pw oti htan wraia empeiria..dn 8a h8ela pote na prokalesw to idio pragma se allous!:)

Northerner_4
05-06-2009, 08:07 PM
Sufmwnw sto na ginei admin o poustania :)
Paizoume polla games mazi k einai kalos player...

DotAddicteD
05-06-2009, 08:21 PM
se 1 mina omws :p

D0MeNiCa
19-06-2009, 03:58 PM
kalos orises.