PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban Request : See_The_ReaL_Dp



See_The_ReaL_Dp
10-10-2011, 07:44 PM
Eleos Unban Request

http://www.mymgn.com/board/nol/html/ghostpng.php?type=1&eleos=1&nick=See_The_ReaL_Dp&target=See_The_ReaL_Dp

Comments:

Exw to ban sto eleos edw kai polu kairo,kai to reason einai Prolong,to opoio den kserw an isxue tote sta rules tou Channel "eleos" ! tha ithela sas parakalw polu na ginw unban gia na mporesw na summetasxw me epitixia sto CLan Nol 1v1 Tournament ! replay den exw dustuxws giati exei perasei kairos opws prwtoeipa ... ! euxaristw polu gia ton xrono sas ! Tha perimenw ta apotelesmata!
Tha ithela na prosthesw pws Pera apo to Tour p tha ginei,Paizw eleos stadiaka,me to onoma MousTarda.Pou shmainei oti tha ithela na asxolithw kai me to eleos twra poia !

Me[G]a
10-10-2011, 07:46 PM
to exeis apo to 2010 ligo diskolo na vgei;/

xalaragr
10-10-2011, 08:00 PM
o stefanos exei mia poly kalh poreia stin clan nol kai oxi mono,pisteuw na ginei ekseresh kai na tou bgei to ban

+1 apo mena..GL STEF xD

sSs.J1nJo
10-10-2011, 09:02 PM
Epeidi exeis poly kairo to account kai simfwna me ta rules otan einai ena account banned gia poly kairo den 8a ginete unban, alla epeidi einai gia prolong kai auto einai perasmeno rule kai twra pleon exei akuro8ei isos na mporoun na kanoun kati gia sena. Tespa gl apo mena.

1982
10-10-2011, 10:07 PM
lol. +1 στο @ που δεν ήρθε καν στο admin app μου. Άντε να πάρει μέρος στο 1vs1 tour.

N0B0DY
10-10-2011, 10:16 PM
Epeidi exeis poly kairo to account kai simfwna me ta rules otan einai ena account banned gia poly kairo den 8a ginete unban, alla epeidi einai gia prolong kai auto einai perasmeno rule kai twra pleon exei akuro8ei isos na mporoun na kanoun kati gia sena. Tespa gl apo mena.

Afou ekeini tin epoxi isxie to rule , ara to ban einai swsto ( logika ) . Omws o stefanos exei poli kairo to acc kai einai kai kairo sto channel tis nol , ontas kai admin ekei. Exoun ginei eksaireseis kai sto parethlon se atoma pou einai kairo sto channel , opote pisteuw tha mporousan na kanoun to idio kai edw pera mias kai to paidi thelei na paiksei sto 1v1 tour .

DotAkiaSs]MzZ
10-10-2011, 10:52 PM
Θα σε παρακαλούσα να είσαι πιο συνεπείς στις υποχρεώσεις σου.
Το αίτημα σου θα γίνει δεκτό παρόλο που είναι παλιό.
Μεγαλύτερη προσοχή στο μέλλον.

Unban Request - Accepted.
Topic Closed.