PDA

View Full Version : Anwnimos



Anwnimos
06-06-2009, 12:53 AM
Real name:Γιώργος

Age:17(almost)

Battle net Account:Anwnimos

Reason to become admin:Βασικα θα ηθελα να γινω admin γιατι πιστευω πως εαν και υπαρχουν πολλοι και αξιολογοι admins....Δεν τους πετυχαινω παντα μεσα(οπως και πολλοι αλλοι)και αναγκαστικα μπαινω στα games χωρις admin οπου μπορει να γινει το οτιδιποτε και να χαλασει το παιχνιδι..(π.χ. στο μισαωρο να πει ο αλλος εχω clan war bb και να ακολουθησουν κ αλλοι μαζι του και να χαλασει το game...)Oποτε θα ηθελα να συνεισφερω κ εγω σαν ενεργο μελος της κοινοτητας σας...(αλλα και να μην θεωρειτε πως ειμαι ετοιμος ή καλος για admin δεν πειραζει...και η απορριψη στην ζωη ειναι)

Safelisted Channels:Χμ..Δεν μπορω να πω οτι εχω γινει σε πολλα...Ειχα γινει σ ενα με παλιο account και δεν θυμαμαι σε ποιο...Α εγινα προσφατα στο GDL αλλα ειναι για Garena και δεν ξερω εαν μετραει!!

P.S. :Τις περισσοτερες φορες τα παιχνιδια απο το channel της NoL τα σπανε...

Ευχαριστω τον οποιοδηποτε για τον χρονο οπου αφιερωσε για να διαβασει ολο αυτο το μακρυναρι....(+ οτι δεν ειμαι ο "pro" παιχτης...Μαλλον μετριος..Εχω χασει αρκετα games αλλα εαν ειμαι με καλη παρεα δεν υπαρχει περιπτωση να χασουμε):pass:(morted RULEZ)

D0MeNiCa
19-06-2009, 03:59 PM
Kalos orises.