PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban request : ksexastika



ksexastika
01-11-2011, 09:55 PM
Eleos Unban Request

http://www.mymgn.com/board/nol/html/ghostpng.php?type=1&eleos=1&nick=ksexastika&target=ksexastika

Comments:

lipon 8a sas pw mia megaloutsiki istoria.... to ban lei oti egina ban apo tn kitz...alla dn einai to real ban...(8a ginw pio sigikrimenos ligo pio kato gt prepi na paro ta pramata apo tn arxi..)prin 6-7 mines nmz....eixa kanei ena unban sto eleos...eixe gini accept..k molis egine afto sinexisa na paizw apo to net m me afto to acc.. etsi mia bdomada meta to unban m ksana piga na paikso sto net ...alla blepw ban ...afto edw itane <@DA-Bot> -> [Eleos]: [ksexastika] was banned by [Rey3.] on 2011-04-18 (AP2181) because: [leaver] (0.08s)...eixa rotisi to paidi ti exa kanei k m lei opws k sto ban... leave...ela m omws tn wra egine afto to game egw briskomouna spiti m(dn eixa to dota spiti m ekino to kairo)...dld 1 periptosi itan na brikan tn kodiko m k mia alli itan na eixa ksexasi to b.net anixto ...k kapios "EKSIPNOS" EPEKSE APO TO ACC M ME SKOPO NA LEAVARI...episis kapoioi m ipan isws itan spoofer ...(gt itan tn kairo p oi spoofer benane me ta name allon)...omws siniditopoiisa oti dn itan spoofer ka8os aftos p bike apo to acc m me eixe petaksi k apo tn clan p imoun ekino tn kairo...ok dn i8ela na kanw k allo unban gt eixa pi siga na me pistepsoune...k eixa gini k mia bdomada prin unban...etsi sinexisa to dota me mia "nea" arxi...epeksa nol...eftasa na ginw admin eki...alla tn teleuteo kairo i8ela na paizw k eleos k nol...arxisa lipon to eleos alla ida oti exi pola probs...k i8ela na ginw admin k sto nol k sto eleos ...gia na bwrw na boi8aw padou...alla rotodas anwterous mou, mou ipane oti dn bwrw na ginw admin k eleos k nol me 2 diaforetika acc...k etsi mono k mono giafto to logo zitaw na me pistepsemte (pragma diskolo)k na m dosete tn eukeria....a k mn ksexaso...to ban p dixni apo tn kitz eixe gini pali prin poli kairo....tn kairo p ta bot kolousane k peftane sixenia....otan kolousane lipon ta bot...ta ban dn kserw gt alla akironodousan...k etsi mia fora apo sini8ia patisa ksexastika ... k bika se game...omws tn wra t game 8imi8ika oti eixa gini ban ..k aporisa pws ginete na paizw...k me ide o kitz oti paizw game k iksere k aftos oti exw ban ...k me ksana travikse ban (ennww ixa idi ban apo tn rey3)...afta "ta oliga"...
episis to arketa ipsilo percent m...sto eleos k nol ..apodiknii oti dn eimai leaver...

ManInTheMoon
01-11-2011, 10:14 PM
Κλείνει μέχρι να έρθει να πει τι έγινε και ο Kitz.

DotAkiaSs]MzZ
04-11-2011, 02:02 PM
Αίτημα δεκτό.

Unban Request - Accepted.
Topic Closed.