PDA

View Full Version : [SOLVED] User Abuse : neoset-



iconer_
11-11-2011, 08:53 PM
Clan NoL User Abuse ReportAccused Battle.Net account: neoset-
Your battlet.net Account: iconer_
Game name: nlkouzi
Abused rule: MapHack
Time of event: den thimame
Further details: eixame tins ipopsies oti exei maphacl alla to paradextike kiolas sto alla ton leme tha se pame post kai mas leei den sinferi gt tha paei ban kai o kouzei..
exei parei ola ta runes.
kai ekane perierges kiniseis sta fog

neoset
11-11-2011, 08:57 PM
pote t paradextika re file mas dulevis?
epidi den kseris na xanis egw eimai mhcker?
check t replay kai dite tn kouzi tn ancient st game otan pigena mid me inv efeuge b
egw eimai maphacker?
i esis kanete admins tus maphackers

tsampa forum account eftiaksa

G.ViruS
11-11-2011, 09:05 PM
Ήμουν στο Game και μάλιστα απο μεριά του Neosett.
Δέν ξέρω ποσα Rune kai Ganks έκανε παντως οι αντίπαλοι τον κατηγορούσαν συνέχεια και δέν είχε και τα καλύτερα Manners στο Game.

θα Ζητήσω να το εξετάσει και ο Οδυσσέας

kouzi
11-11-2011, 09:09 PM
me prolave o tiny.......LPN exoume kai leme
1.30 vriskei illu
4 xwris na stilei kapoio apo ta illu p vrike paei karfi pali panw kai pernei dd
sto 6 pali rune invi auti tin fora
sto 7 exontas usarei to invi perimenei stin anifora p einai to tw m xwris na me exei vision feugoun ta creep ta akolouthei (egw den exw vgei akoma) kai ksafinka girnaei ANEVENEI tin anifora kai m tin peftei
sto 8.09 PALI RUNE PALI PANW
kai to kalitero sto 9 usarei to dd perimenei stin anifora dipla apo to 2o tw m me xanei apo vision egw paw pros woods(TONIZW XWRIS NA ME EXEI VISION)kai kathomai sxedon dipla sta 1a kai erxete karfi ekei......
NA PROSTHESW oti den exase rune se olo to game kai kati gangs apo t pouthena sto fog...!!!!
A KAI KSEXASA ennoitai den eixan parei OUTE ENA OBSERVER...!!!

Obs.NinJaZz
11-11-2011, 11:44 PM
Ξεκάθαρο είναι το maphacking του.
Σ' όλα τα runes πάει καρφωτός, δεν τρώει jukes στο fog και κυνηγάει πάντα σωστά τους αντιπάλους, δεν τρώει ganks κτλ. - τα πρώτα 15 λεπτά απ' το replay είναι αρκετά για να το καταλάβει ο καθένας.

Odisseas
12-11-2011, 08:41 AM
[Eleos]: [neoset]: Forum: [] Games: [17] ALT: [17.03s] ASR: [99%] Rated games: [13] Score: [1006.42] Rank: [4330] First game: [2011-07-07] Last game: [2011-07-15] Play time: [8hrs 43mins 41secs ] Gold: [0]
[Eleos]: [neoset-]: Forum: [neoset] Games: [6] ALT: [9.86s] ASR: [99%] Rated games: [5] Score: [1000.90] Rank: [>5000] First game: [2011-11-10] Last game: [2011-11-11] Play time: [3hrs 49mins 54secs ] Gold: [21]
[NoL]: [neoset-]: Forum: [neoset] Games: [5] ALT: [8.33s] ASR: [97%] Rated games: [14] Score: [1001.27] Rank: [2508] First game: [2011-11-11] Last game: [2011-11-11] Play time: [3hrs 1min 27secs ] Gold: [70]



eleos karagkiozi
Βασικά μάθε να μιλάς σε άτομα τα οποία αν παρατήρησες δεν φταίει τα post τους αλλά είναι ένα άτομο που παλιά ήταν staff και έχει και Join Date Οκτώβριος 2009 και συ μου κάνεις account αυτόν το μήνα και του ρίχνεις και βρίσιμο.Σώπα ρε φίλε.
Στη θέση σου αν όντως δεν είχα θα του έλεγα ένα ευγενέστατο
'Εγώ maphack φίλε μου δεν έχω.Τώρα από κει και πέρα περιμένουμε την απάντηση του αρμόδιου και τέλος.'
Με το να γίνεσε 'Τούρκος' πιστεύεις γίνεσαι πιο 'υπεράνω πάσις υποψίας'?

Τέλος πάντων για να μπούμε στο θέμα μας επειδή αυτά που έχω να πω για σένα είναι πάρα πολλά τα βάζω σε spoiler.Φυσικά μετά από όλα αυτά ναι δεν έχεις maphack,
απλώς τα γράφω για να περάσει η ώρα και έκατσα και ασχολήθηκα.
Έχουμε,λοιπόν,και λέμε:

1:27 illusion up
4:12 double damage up
6:28 invisibility again up
10:45 illusion up
Στο 12:16 αφού όλα στα 'βγαζε up λες και δεν πάω κατευθείαν down γιατί έχει ένα double damage?
Τι στο διάλο,5η φορά δεν παίζει να βγει up,τι θα μου πουν maphack?Όχι οπότε πάω.
12:23 μπαίνει ο ancient στο fog και χωρίς να έχει φανεί καν ότι πάει προς mid/shop και όχι back στη βάση,εσύ εφόσον είσαι μέσα στο μυαλό του και ξέρεις τι κίνηση θα κάνει λόγω εμπειρίας,χωρίς τονίζω να έχει εμφανιστεί ενώ creepareis στο 12:40 αποφασίζεις να περάσεις μια βόλτα να δεις τι κάνει το παλικάρι πάνω στο λόφο και αργεί τόση ώρα..
(Μόνο αυτό να δεις και μόνος σου θα καταλάβεις πως το καταλάβαμε)
Ακόμη στο 12:55 δεν έχεις δει τον antimage για τον οποίο γυρνάς στο ξεκάρφωτο στο 13:06 για να του μπεις με impale.
14:55 στρίβεις αριστερά χωρίς να έχει ακόμη φανεί ο magina
(Μπορείς έστω και ετεροχρονισμένα να το ρίξεις μια ματιά αυτό)
15:34 regenaration down
15:48 πας αριστερά όντας σίγουρος πως είναι από κείνη τη μερια ενώ έχει blickarei προς τα δεξιά,σωστά?
16:55 regen again down
18:48 χάνεις το sight από τον pandaren και του πας καρφωτός στο 18:54 χωρίς να τον έχεις δει καν στα neutral,ούτε να συνεχίσεις ούτε τπτ.
Απλώς στην παρούσα φάση μη μου πεις αν είχα maphack θα είχα κάνει impale
διότι δεν σου είχε γεμίσει(12 second cooldown έχει).
20:26 illusion ξανά down
22:26 για 5η φορά down,τι κολόφαρδος.
Φαντάζομαι έχεις κερδίσει πολλά στο τζόκερ.
22:41 γυρνάς εκεί που είναι ο magina χωρίς να τον έχεις καν δει ενώ ο earth σου κάνει από την άλλη signal και πας και κάνεις έναν ανώφελο <μαραθώνιο> με το haste έως το 22:50 τζάμπα δρόμο έτσι?
Γιατί μη μου πεις πήγες για τα creep.
26:26 double damage down...6η φορά τι τύχη ωραίος.
27:04 είχες 2 επιλογές με την πορεία του abaddon.Αριστερά/Δεξιά.Ενώ ο κάθε λογικός άνθρωπος θα έστριβε αριστερά για να πάει στο base του που είναι από κει αυτός πάει προς το rune και συ φυσικά ενστικτωδώς,λόγω εμπειρίας πήγες από δεξιά.Να έρθω να μου μάθεις dota αν δεν κάνεις ποτέ λάθος ρε τρελέ.27:06 εμφανίστηκε.
29:05 haste down χωρίς να έχεις δει up(είμαστε στην 7η φορά έτσι).
Στο πάνω rune σταμάτησες στην 4η και πήγε down εδώ τι έγινε συνεχίζουμε μέχρι να βγάλει ο ήλιος κέρατα?Πάνω δεν κοιτάμε?
31:45 πάλι haste down δεν βαρέθηκες να πας down ρε!?(8η φορά-και γαμώ τις τύχες,μοίρασε μας λίγο αφού έχεις περίσσεια)
33:54 γυρνάς για το panda αλλά εφόσον σε έχουν καταλάβει και στο έχουν αναφέρει στο all το ξανασκέφτεσαι και στο 33:56 γυρνάς από την άλλη και περιμένεις να έρθει αυτός μιας που κατευθύνεται προς τα εσάς.
Έλα,δεν περιγράφω άλλο.

Καλή τύχη.Αν αποφασιστεί πως δεν έχεις στείλε μου wisper να μπούμε κάνα game να μου διδάξεις πως το κάνεις αυτό όμως,είμαι πολύ περίεργος να μάθω.

ManInTheMoon
14-11-2011, 12:18 PM
Closed ,λόγω spam μέχρι να το δει ο αρμόδιος manager.

j3ns3n
07-12-2011, 12:33 PM
δεν υπάρχει αμφιβολία

ξεκάθαρη χρήση λογισμικού εμφανές σε πάρα πολλά σημεία του game τα οποία αναφέρθηκαν ποιο πάνω και είναι όλα σωστά !

Ο USer neoset- τιμωρείται με μόνιμο αποκλεισμό για maphack

User abuse SOlved
Topic Closed