PDA

View Full Version : [REJECTED] Unban request : Mauro]Provato



Plug[n]Play
12-11-2011, 05:39 AM
Clan NoL Unban Request

http://www.mymgn.com/board/nol/html/ghostpng.php?type=1&eleos=0&nick=Plug[n]Play&target=Mauro]Provato

Comments:

Egina banned sto game nlalani3 epeidi crashare to pc mou.....to game itan 4v5 me leaver apo emas kai mallon o ActiveTourman(pou me ekane to ban) theorise oti traviksa skopimws kalwdio epeidi pigainame gia lose....exw paiksei kapoia games sti nol kai osoi exoun paiksei mazi mou kseroun oti den kanw leave i travaw kalwdio akomi kai an xanw me 0-12.....theorw adiko to ban giati mia mple othoni einai kati pou mporei na symvei ston kathena....alithia lypame an katestrepsa to game.....zitisa kai syggnwmi apo ton host trexa_alani se whisper kai tou ksekatharisa ti eixe symvei amesws molis to pc epanilthe....
Euxaristw gia tin prosoxi sas!

wres..
12-11-2011, 02:25 PM
+1 apo mena file gt oloi a3izoum mia 2 eukeria kai epidi e3igi8ikes wraia... stous allous kai tous eipes ti egine ..

Tech_me
12-11-2011, 03:28 PM
Plug[n]Play

Unban request : Mauro]Provato

Forum account : mauro]provato

Prepei na mpeis me to forum acc ( [Mauro]Provato) pou exeis kanei link to b.net acc sou oste na kitaxti to unban sou

Plug[n]Play
12-11-2011, 09:30 PM
To thema einai oti gia kapoio logo den mporw na postarw me to acc Mauro]Provato....xreiazete post i apla na eimai online me to sygkekrimeno account?

Tech_me
12-11-2011, 09:36 PM
Play;707604']To thema einai oti gia kapoio logo den mporw na postarw me to acc Mauro]Provato....xreiazete post i apla na eimai online me to sygkekrimeno account?

prepei na exeis faei infraction man.. ti na sou dn gnwrizw ti mporeis na kaneis.. 8a htan kalo na epikinoniseis me kapion mannager.
an to forum account sou einai banned tote prepei na ksereis oti h pini tou ban sou 8a diplasiasti dioti eprepe na perimeneis mexri na vgei to ban kai tote na kaneis unban req

Mauro]Provato
12-11-2011, 09:41 PM
Ok to katafera....twra prepei na ksanapostarw to unban request i apla na katsw online??

s0t0s
12-11-2011, 10:28 PM
Provato;707611']Ok to katafera....twra prepei na ksanapostarw to unban request i apla na katsw online??

Να ξανα κανεις το αιτημα με το account που εχει συνδεδεμενο το b.net nickname.

Rejected.
Topic Closed.