PDA

View Full Version : [DENIED] User Abuse : NightWatch.



Odisseas
13-11-2011, 04:15 AM
Eleos User Abuse ReportAccused Battle.Net account: NightWatch.
Your battlet.net Account: odisseas
Game name: AP2220
Abused rule: Maphack user?
Time of event: 17:05
Further details: Αρχικά θα ήθελα να πω πως στο game δεν ήμουν.
Συνεπώς αυτό το abuse αποτελεί μια πρόσφατη επανεξέταση,η οποία μου ζητήθηκε να γίνει μέσω irc από τον Wiz.Jiz,εφόσον και αν έχω κάτι στα υπόψιν αφού το checkάρω.

Επειδή είδα 7 φορές το συγκεκριμένο στιγμιότυπο θα ήθελα να γίνει και από σας ένας έλεγχος και αν όντως και πάλι βγει πως δεν έχει τότε το abuse ας πάει graveyard,σιγά.Ορίστε το click:
17:07 <NightWatch.> 0x19: Select Subgroup: [Earthshaker] 0x00007C8B0001FAB8

Odisseas
13-11-2011, 04:16 AM
http://i43.tinypic.com/4v1mbo.png

Όταν το 'Fog of War' είναι τσεκαρισμένο και το fog υπάρχει τότε click πάνω στον earthshaker δεν εμφανίζεται καθόλου από το 17:03 έως και το 17:08.
Αν είναι χωρίς τσεκάρισμα τότε οριακά αμέσως μετά την είσοδο του στο fog(17:04)
ο earthshaker δέχεται click στο 17:05.

Insanor
13-11-2011, 04:22 AM
einai oriako kovw to putso m gia tn nightwish kathos pezume apeires fores mazi + eimaste k lan .

Odisseas
13-11-2011, 04:39 AM
einai oriako kovw to putso m gia tn nightwish kathos pezume apeires fores mazi + eimaste k lan .

Κόψτον ξέρω γω..καλά αν είναι λάθος του replay τότε ας φύγει graveyard αλλά κάτσε να δούμε
'τι καιρό θα έχει αύριο'.
Άσε που ίσως μιλάμε και για διαφορετικό πρόσωπο:

einai oriako kovw to putso m gia tn nightwish kathos pezume apeires fores mazi + eimaste k lan .
Εγώ έχω κάνει τον NightWatch.

Εξάλλου πως λες ΟΡΙΑΚΟ είναι ρε omg...όταν έχει 0 views και δεν το δες καν.Στα net μπορεί να μη βάζει τι να σου πω ή έστω σε αυτά που παίζετε μαζί
ή να το δοκίμασε κάποια στιγμή από το σπίτι,λες και πολύ θέλει.
Δεν αποκλείω την περίπτωση να έχω λάθος αν το replay δεν πρόλαβε να βγάλει το click και έτσι με παρέσυρε αλλά ούτε και την περίπτωση να έχεις λάθος εσύ για αυτόν.

ManInTheMoon
14-11-2011, 02:43 PM
Closed ,λόγω spam μέχρι να το δει ο αρμόδιος manager.

StFuOmFg
14-11-2011, 10:33 PM
Εξακολουθεί να μην υπάρχει maphack στο συγκεκριμένο game.Οσοι δεν κατέχετε το προγράμμα θα κρίνετε με βάση το replay και θα ποσταρετε,διότι με τέτοια επιμονή σπαταλάτε τον χρόνο μας άδικα.

Το 4ο abuse πάει αυτομάτος graveyard.

Abuse Denied.
Topic Closed.