PDA

View Full Version : [SOLVED] Report user: SetMeFree



Soulfly
07-06-2009, 06:03 PM
1)Κατηγορούμενος/οι:SetMeFree.
2)Gamename:NL4
3)Κατηγορία:Manners
4)HostBot:Hostbot 4

O paiktis SetMeFree afou tou eipa den einai megalo katorthwma na eisai Admin mou ebrise thn mana kai emena oriste to link tou screenshot.http://rapidshare.com/files/241911997/Admin_Setmefree.tga.html thelw na pw pws h mhtera mou apebiwse otan hmoun 4 se trakarisma opote na prosexoun ti lene kapoia atoma san kai ton setmefree kai na dixnoun ligo sebasmo.Epeita leavara apo to game kai pragmatika den me endiaferei ean efaga ban.

DoNt.LoLme
07-06-2009, 06:05 PM
san lan tou soulfly- borw na epibebeoso auto gia tin mhtera tou parolo p to pedi dn to iksere ean signomi zitaei to pedi(soulfly).
gia auto an autos o xristis ine admin prepi na timorithi gia ti kathe admin prepei na prosexei ti leei.(parte paradigma emena me loktarogar30).

TheFlawLessNooB
07-06-2009, 06:07 PM
ine pragmatika lipiro auto p egine me ton soulfly- gt kai egw ime lan tou soulfly- kai san kollhtos tou kserw oti exei perasei polla me ton thanato tis miteras tou o setmefree prepi na timorithi...

MasteR[KM]
07-06-2009, 06:12 PM
Proteinw demote kai ban gia badmanners.

The_Spartan
07-06-2009, 06:18 PM
gnwrizw kai egw ton soufly- . einai apo lan kai epeivevaiwnw kai egw oti ontos auta pou eipan kai ta alla paidia sxetika me ton 8anato tis miteras tou !!! einai eleino kapoia atoma san ton setmefree na anaferontai se tetoia 8emata giati opws kai na to kanoume opoiosdipote kai na itan stin 8esy tou soulfly- 8a eixe pare3igi8ei (to ligotero) giati den einai kati pou mporei na 3exastei eukola !! akoma kai na eixe 3exastei apo tin meria tou soulfly- pisteuw pws ta logia auta itan maxeri stin kardia tou soulfly-

!demote to ligotero (einai mia mikri parigwria) alla kai pali den 3eplirwnete i pikra kai o ponos tou soulfly- auta apo emena .. :sfie:

tas0s
07-06-2009, 07:05 PM
Demote kai ban ston admin pou to ekane afto (asxeta me ta osa proeipwthikan pou den itan anagaio imo).

DotAddicteD
07-06-2009, 07:09 PM
Proteinw demote kai ban gia badmanners.

demote & ban ?!?

Iremise maestro...

MasteR[KM]
07-06-2009, 08:10 PM
exei apebiwsh h mana tou kai tou thn ebrise etc? kai na iremisw? pragmatika isws tosa xronia den exw tsatistei pio poly me kapoion.
Mia erwthsh mono. Gt se ekane mute o allos? soul?

Soulfly
07-06-2009, 08:23 PM
exei apebiwsh h mana tou kai tou thn ebrise etc? kai na iremisw? pragmatika isws tosa xronia den exw tsatistei pio poly me kapoion.
Mia erwthsh mono. Gt se ekane mute o allos? soul?

1)Epeidi egine ena lathos me to solo kai den mporousa na paw dioti eixa lathos items

2)Tou eipa pws na eisai admin den einai kai kapoio katorthwma.

s0r0n
07-06-2009, 08:37 PM
demote pistevo xriazete alla oxi kai ban.oloi exoume vrisi an kai se auti ti periptosi xoris sovaro logo(gi auto leo kai demote) kai pistevo oti an diavasi o admin pou ekane to abuse tha katalavi ti praksi t kai tha zitisi signomi...pistevo...

DoNt.LoLme
07-06-2009, 08:57 PM
to signomi dn tha lisei tpt oute egw ime iper tou ban ala to demote prepi na ginei kai fisika parolo p dn iksere gia tin mhtera tou pediou dn eprepe na brisi katholou

PrinCeOfReTarDs
07-06-2009, 09:14 PM
omg re paidia einai krima o soulfly- lanaki eimaste... einai diskola xwris thn mhtera s.... kai na tou tn brizeis dn einai swsto... as mpei aytos sthn 8esh tou soul- kai meta as milaei kai brizei gia ena paixnidi.... BAN KAI DEMOTE ASAP

DotAddicteD
07-06-2009, 09:19 PM
Edit: Eida to ss +1 gia demote kai ban.

-> O Jeronimo gt dn ekane mute/warn kai tn SetMeFree??

-> Epishs to replay einai pio diafwtistiko apo ena ss, etc wste na doume ti proigi8ike kai ti eipw8ike metepita.

wtfmejt
07-06-2009, 09:22 PM
2)Tou eipa pws na eisai admin den einai kai kapoio katorthwma.

fisika, exis dikio pos den ine katorthoma.

lipame pou se evrise me afton ton tropo o sigekrimenos xristis. exi bannaristi apo ta bot mas.

Soulfly
07-06-2009, 09:49 PM
Edit: Eida to ss +1 gia demote kai ban.

-> O Jeronimo gt dn ekane mute/warn kai tn SetMeFree??

-> Epishs to replay einai pio diafwtistiko apo ena ss, etc wste na doume ti proigi8ike kai ti eipw8ike metepita.

Ton ekane mute meta afou mou erixe auto to kantili.

MasteR[KM]
07-06-2009, 10:12 PM
to demote to eipa gt nomiza oti htan admin soz lathos mperdeutika epeidh eida kai to mute... kapos ta sygxwnepsa sto ksero m :) estw ban o user telos ypothetw :D

Soulfly
07-06-2009, 10:49 PM
to demote to eipa gt nomiza oti htan admin soz lathos mperdeutika epeidh eida kai to mute... kapos ta sygxwnepsa sto ksero m :) estw ban o user telos ypothetw :D

Admin einai to paidi apla epeze se allou to host san user

SetMeFree.
08-06-2009, 10:34 PM
kala e to palikari exei valei ola ta friends tou kai kala....oti nane dld oute ena pedaki 10xrono pisteuo oti dn 8a etrwge tetoio parami8i....dld ti?egw elega ton admin sto game na tou pei kati gia na stamatisi kai aytos tpt....eimai 20 xronon dn dexome na m milane etc kapoia pedakia....mporei na eimai admin alla eimai k an8ropos....as ekane kati o admin p eixe hostarei to game..ayto pisteyo..twra to ti 8a me kanete einai stin diki sas krisi

SetMeFree.
08-06-2009, 10:43 PM
pwpw dld dn mporw na pistepso ayta p lene...twra ta diavasa ola....TI NA PW ME TA AKIRA TA MWRA...prepei na ts kanoun allo channel na mpenoun....perimenw apantisi na m pite an 8a parameinw i 8a parw podi ;S

DoNt.LoLme
09-06-2009, 06:15 AM
exeis pari tin apantisi sou kai xrisimopiontas tetia manners akoma kai sto forum kai legontas tous allous pedia kai mwra dn se kanei sena orimo idika meta apo auto pou ipes mono signomi tha eprepe na zitisis.
a nai file kai otan ine kapios admin dn kanei mono games exi kai kapio activity esi ekanes to acc mono gia na iperaspistis ton euauto sou 0% activity

Soulfly
09-06-2009, 08:41 AM
ntropi sou re remali ma mh sebesai tpt kai kanenan opws les k esy eisai 20 xronon dikse ligo orimotita gamw ti einai auta pou les gamw tin poutana mou

Playlandos
09-06-2009, 11:12 AM
O paixths tha timorithei me demote kai tin epomenh fora pou tha simbei kati paromoio tha ginei kai ban

DotAddicteD
09-06-2009, 11:40 AM
ntropi sou re remali ma mh sebesai tpt kai kanenan opws les k esy eisai 20 xronon dikse ligo orimotita gamw ti einai auta pou les gamw tin poutana mou

prosexe ta logia sou...


dotaddicted kane kai ligo toubeki den einai anagh na mas zalizeis se ka8e topic pou breis ok kseroume exeis activity

Dn ktlva poio einai to prob sou, dn 8elw fysika na to synexisw gt blepontas to parapanw quote ktlvainei kaneis eukola ti atomo antimetopizei...

Soulfly
09-06-2009, 04:07 PM
dotaddicted kane kai ligo toubeki den einai anagh na mas zalizeis se ka8e topic pou breis ok kseroume exeis activity

SetMeFree.
09-06-2009, 06:24 PM
ti leei soulfly eisai tsakalaki?

SetMeFree.
09-06-2009, 06:27 PM
dont.lolme an i3eres ti sou ginete 8a i3eres kai ti na apantas.....fantaros eimai re alani giayto dn exw activity kai oso giayo to 8ema moy as elege kati o admin p hostare to game s'ayton p arxisei na mou tin leei,giati egw dn to arxisa ayto..dld ti?na katso na m tin leei o pitsirikas?

SetMeFree.
09-06-2009, 06:33 PM
kai opws sas eixa pei otan ekana tin etisi..mpika giati ayto p kanate einai poli kali fasi kai 8elw na voi8iso oso mporw..mporei m'ayto p ekana na eimai ektos rules..alla pisteyo oi pio poli stin 8esi moy to idio 8a kanan...gt egw stin arxi milousa wraia kai aytos ta arxise ola k eprepe na faei to ban me tin mia oxi na ka8ete na leei na leei egw na tou milaw kala kai o allos o admin na perimenei na vriso kai egw gia na pei kati..

nekro8aftis
09-06-2009, 07:08 PM
kapoios as kleisei to thread... egine solved i periptwsi...

SetMeFree.
09-06-2009, 07:16 PM
e nai gia sena eklise...gia mena omws?

MasteR[KM]
09-06-2009, 07:59 PM
mhpws thelete ena warn oloi sas? ante sobareutite re mpainete kai spammarete ta panta ola xwris na yparxei logos.
1 ta post ta elegxoun oi admins kai den ephreazonte apo auta pou lete
2 to topic exei kleisei epeidh den egine lock den shmenei pws tha spammarete.