PDA

View Full Version : [ACCEPTED] : Unban Request - malakismeno7



malakismeno7
08-06-2009, 06:10 PM
hi, se ena game tis clan nol (de thimamai to gn) me 2 admin parontes, egw mazi me allo 1 team member m fagame ban gia bd apo ton admin "s0r0n". Sto replay p tha kanw link se auto to post mporeitai na deite oti ta creep tou team m einai mikri apostasi apo to 1o tower tou katw lane sentinel k o teamate m p eixe krobelus eixe anixto ulti me apotelesma ta creep k to tower na pethanoun se xrono 0. o admin autos mas ekane epitopou ban epeidi fagame to tower auto. Pisteuw pws itan tromera ipervolikos afou den ipirxe kamia periptwsi na to tower ite na swthei eite na ginei deny. Episis girw sto 50min t game o allos admin named Anyparktos an thimamai kala efage ta creep p me akolouthousan tin ora p pigena na pusharw to panw 2o tower tous. Se ekeini tin periptwsi den tous eniakse oute to creepskip oute tpt, pragma p m stamatise to na faw to tower. Pisteuw oti prepei na deite to replay k na kanete ban k emena k ton teammate t k eimai sxedon sigouros oti kati prepei na ginei k me tous 2 autous admin gia to abuse p ekanan. euxaristw.

oriste to link apo rapidshare gia to replay:
http://rapidshare.com/files/242287339/s0r0n.w3g.html

Playlandos
08-06-2009, 06:14 PM
xixixixi epeza egw sto game kala den to sizitaw to paidi itan TRAGIKO , file zoume ston 21++++++ aiwna to creep skip epitrepetai eno to back door OXI , tora les oti prepei na faw ban epidi ekana creep skip kalitera diabase kana rule i kati peri dota kai meta kane osa unban request thes (Des ligo k p itan ta creeps ta dika moy).... , gia to back door epimenw na meinei to ban giati OLOI mesa sto game eidame ti ekanes esi kai i krobe kai nomizate oti epidi exei ulti tha to fate xoris na paroume xabari , gia na sobareutoume ligo...

AAA kai to gn : nl80

s0r0n
08-06-2009, 06:15 PM
to pedi oute kan kseri ta rules.ligo meta to ban m lei dn epitrepete gia bd t leo ginete kai lei dn exoun vgi rules sti nol...episis to creepskipping pou ekane o anyparkt0s dn ine bd opos to lei kai dn apagorevete akoma sti nol.ine kalo na diavasis prota kana rule kai meta na postaris.kai to bd ine bd.ti me niazi an ta creep itan ligo pio piso.na perimenes na erthoun.ego tha patousa to armor gia ta tw kai tha ekane kai kapios tp gia na to kratisoume se auta ta sec.opote dn ine dikaiologia oti ta creep itan konta.episis tha itan kalo kai kapios allos admin na eksetasi tn ipothesi gia na mn iparxi i dikaiologia oti epidi ine ipefthinos o anyparkt0s gia ta abuse tha epofelithoume

reman
08-06-2009, 06:19 PM
hahaha :rofl:... ti diabasa kai simera... malakismeno7 file xalarose ta rules den ta exoume gia na ma pianoune xwro sto site gia na ta blepei kanenas kai na ksestrabonete ligo(oxi tpt allo gia to kalo olon mas)...tespa den exw na pw tpt...

malakismeno7
08-06-2009, 10:28 PM
http://dota-alliance.com/board/showthread.php?t=176

na ta rules..

Aniw8able
08-06-2009, 10:40 PM
Mia telia m bgazei tpt allo...(kapoios p mporei na brei to gt?):warl:

kNs
09-06-2009, 11:16 AM
Mia telia m bgazei tpt allo...(kapoios p mporei na brei to gt?):warl:

giati dn iparxun rules!!!!!!!!!!!!!

Niwste to...dn iparxei bd...!

as stamatisei auto to glifitzuri twn atomwn pu lene gia bd...!!!!

+1 gia to unban

alla -1 gia to admin abuse...kai s0r0n sta NOL games pezume me ta rules tis NOL !!!!

oxi me ta rules kapias allis clan (opws grc...!)

kNs
09-06-2009, 11:19 AM
hahaha :rofl:... ti diabasa kai simera... malakismeno7 file xalarose ta rules den ta exoume gia na ma pianoune xwro sto site gia na ta blepei kanenas kai na ksestrabonete ligo(oxi tpt allo gia to kalo olon mas)...tespa den exw na pw tpt...

su apadise to pedi me to link....apoti fenete...malon esi dn eides pote ta rules tis NOL...kai oxi o "malakismeno7" :)

kai stamata tin irwnia tu stil ... "ksestravwthikes...gia to kalo olwn mas...ti diavasa kai simera..."


dn einai 4fun to forum....

reman
09-06-2009, 12:07 PM
su apadise to pedi me to link....apoti fenete...malon esi dn eides pote ta rules tis NOL...kai oxi o "malakismeno7" :)

kai stamata tin irwnia tu stil ... "ksestravwthikes...gia to kalo olwn mas...ti diavasa kai simera..."


dn einai 4fun to forum....

nc +1 ;)

malakismeno7
09-06-2009, 03:18 PM
apo oti fenetai exw ligo dikio gia ta rules opote plz enas admin unban me. k ena sxolio gia to filo m to reman: k si adiavastos isoun k oti s leganre na grapseis egrapses man.. skepsou ligo gia ton eauto s.

reman
09-06-2009, 03:29 PM
τα rules μην ανησυχείς φιλε τα έχω διάβαση... όσο για την συμπεριφορά μου στο post ήταν αθλια και το ξέρω απλά μου βγήκε εκείνη την στιγμή που μπορεί να βγει και στον κάθε ένα... (και εγώ στην αρχή δεν τα είχα διάβαση αλλα είπα όπως σου είπα και εσένα να ξεστραβωθώ λιγάκι ;):p)

Playlandos
10-06-2009, 08:33 AM
To etoima gia unban ginetai dekto prosexe tin epomenh fora se pious poulas 'trela' kai mathe na ksexorizeis to bd apo to creep skip fisika to etoima gia admin abuse den stekei
Closed