PDA

View Full Version : [ACCEPTED] : Unban Request - Petsa2kopi



petsa2kopi
08-06-2009, 07:07 PM
pros tous admin:an sas po tn logo pou me kanane ban tha tsatistite me tin partisas gt kanete kati atoma admin pou einai poli otinane tespa kante oti thelete pantos gia merikous san kai emena pou trome ban gt patame pause kai leme pao wc einai poli eknebristiko kai idika otan leme koita kati mlks pou einai kai admin kai tote mas kanoune ban gia manners aftous na kanete ban gt sas gamane to onoma pou prospathite na xtisete tespa pantos an mporite na me kanete unban kalos an oxi pali kalos
sas efxaristo pou to diabasate an thelete kati na mou pite exw to idio name me afto pou exw kai sto battlenet mporite na me brite eki kai pali efxaristo!!

reman
08-06-2009, 07:21 PM
egw tha parw to meros sou file giati exw dei tetia atoma... alla ti na kanoume etsi einai to kanali alios tha zitousame tpt replay gia na doume ta skills kai tetia pragmata... alla tespa as to kitaksi kapios admin kai tha sou pei... gl hf ;)

Playlandos
08-06-2009, 07:49 PM
Hmm eisai idi ban sto hostbot-3 gia afk/leaver , thelw kapio replay i ss gia na dw ti sinebei kai na exo apopsi

T2]eNiaC_
08-06-2009, 08:32 PM
Hmm eisai idi ban sto hostbot-3 gia afk/leaver , thelw kapio replay i ss gia na dw ti sinebei kai na exo apopsi

re anyparkte milisa me to paidi to mesimeri egw tou eipa pws na kanei request...ekeinos 8elei unban apo to bot 4...sto bot 3 m eipe pws kati eixe symbei kai eprepe na katsei afk...(dx den 3erw an mou elege ali8eia...)pantws ekeinos zhtaei unban sto 4 :D

Playlandos
08-06-2009, 08:43 PM
Moved sto Unban request parolauta xreiazomai kapio replay i mia ss tin stigmh pou ton banare....

T2]eNiaC_
08-06-2009, 08:45 PM
Moved sto Unban request parolauta xreiazomai kapio replay i mia ss tin stigmh pou ton banare....

y...ennoeite pws xreiazete SS h replay apla to lew gia na 3eroume kai ti zhtaei o user :)

HawkEyes
08-06-2009, 09:12 PM
an leei alithia kai ton kanan ban epidi ekane pause kai pige wc eleos re...twra ti na peis!tha elega unban!!

reman
08-06-2009, 09:12 PM
o enas leei oti efage ban gia manners kai o anyparktos leei gia afk/leaver :rolleyes:... tespa ena replay i pic tha dieukoline to thema tou... ;)

Playlandos
10-06-2009, 08:26 AM
to etoima gia unban ginetai dekto sto NOL-HOSTBOT-4 , elpizw na mhn ksanaepanalifthei giati den tha sou xaristoume 2h fora
Closed