PDA

View Full Version : [SOLVED] User Abuse : H.K



Div_Orfan
08-12-2011, 08:22 PM
Accused Battle.Net account: H.K
Your battlet.net Account: Leto)
Game name: nlno
Abused rule: Manners
Time of event: all game
Further details:
Thelw na eksetastei i sumperifora tou xristi H.K. se oli tin diarkeia tou game....H sumperifora tou itan akrws proklitiki kai fusika odigise stin antidrasi mou na ton vrisw me to gnwsto gtms epeidi me efere sto aproxwrito....To thema einai oti kai i dikia tou sumperifora aksize ban.
Apo to Dagon pou ekane epitides gia na pairneis kills kai na klevei ta neutrals! mexri to pws prokalese se oli tin diarkeia tou game kai tis apeires fores pou milise se CAPS gia na mas meiwsei toso emena oso kai ton nevermore...
Diladi eipame na kratiomaste alla i katastasi me ton sugkekrimeno den pigaine allo...Episis an thumamai kala apaogereuetai na apeileis ton admin pragma to opoio ekane sto telos kai anagkase ton like[no]other na me kanei ban...
Gia mena sto sugkekrimeno game aksizoume ban kai egw kai o H.K. kai elpizw auto na sumvei...
Elpizw oti to replay mporeite na to deite...

biribongolos
08-12-2011, 09:21 PM
εγω μονο ενα πραγμα θελω να πω. Οτι ο H.K εκανε trolling. Απο εκει και περα δεν ξερω τι σημαινει gmts και μου ειπαν οτι σημαινει '' γ.. τη μανα σου'', αν δεν ισχυει παρακαλω να γινει unban. Δεν εξερα πως να πραξω. Τοσο καιρο δεν μου ετυχε κατι αναλογο..

Div_Orfan
08-12-2011, 09:42 PM
Wraia auto lew kai egw...Prepei na ginei kai autos banned!
Giati prokalouse 45 lepta...Auto simainei like kala ekanes kai ekanes ban....

Div_Orfan
09-12-2011, 04:19 AM
Egw kserw oti exasa to acc mou epeidi o allos mpike se game me skopo na ekneurisei ton kosmaki...
Apaitw ban tou user H.K. h' diko mou unban...
(elpizw na min akousw kana "Ante Geia! Epeidi apaiteis, egw den apaitw" opws exei pei o aumnistos Takis Tsoukalas, hahah)

ActiveTourman
14-12-2011, 05:55 PM
απαράδεκτη συμπεριφορά και από τους δuο...ο admin ανύπαρκτος επίσης.

Η.K banned για bad manners

παρακαλώ να σταλεί ένα αντίγραφο στα admin abuse..

Abuse Solved
Topic Closed