Log in

View Full Version : Ti στο καλό παιζει?



DeadManWalkin
12-01-2012, 01:54 AM
Καλα γιατι ολοι πανε retired?Το κλεινουμε το μαγαζακι?

jason_the_slate
12-01-2012, 02:02 AM
e siga siga na pername stin epoxi tou dota 2!

ManInTheMoon
12-01-2012, 02:04 AM
Είδες που μας κατάντησε το κράτος......

xalaragr
12-01-2012, 02:05 AM
e siga siga na pername stin epoxi tou dota 2!

..................

Anwnimos
12-01-2012, 02:18 AM
<---
Greet your new Head Moderator.

Google]Earth
12-01-2012, 02:20 AM
qq file mou ksebapse to xrwma ths dotas. egw file mou proswpika stop dota kai den arxizw kai dota 2. akoma kai o e-kolitos sou me maphack tha paizei kai ekei. wow kai ksero psomi. auta tsiou

X_upnos
12-01-2012, 02:27 AM
φιλε αυτο αναρωτιομουν κ εγω μολις τωρα.λεω τι στο διαολο γινεται και φευγουν ολοι...εγινε τιποτα η ολοι καθαρα για προσωπικους λογους?βλεπω και ατομα που ηταν staff πολυ λιγο καιρο να φευγουν και λεω γτ?

Korakius
12-01-2012, 02:35 AM
Ti einai o kosmos,ti einai h zwh..
Giati zoume filoi mou?
Giati?

te_amo
12-01-2012, 02:39 AM
ο casseiopia kick εφαγε;

Ace_is_dead
12-01-2012, 02:47 AM
Εγω λυπαμαι τα ατομα που κανουν προσφατα admin application και πανε accepted.

xalaragr
12-01-2012, 03:09 AM
Εγω λυπαμαι τα ατομα που κανουν προσφατα admin application και πανε accepted.

Eυχαριστω!!



Εγω σας λυπαμαι γενικα..που ολοι την ωρα κλαίγεστε...αα εγινε εκεινο...αα εγινε το αλλο...αα γιατι εφυγε αυτος??? αα γιατι δεν εχει κοσμο...αα γιατι ΕΙΣΤΕ ΤΟΣΟ ΒΛΑΚΕΣ?

te_amo
12-01-2012, 03:10 AM
Eυχαριστω!!



Εγω σας λυπαμαι γενικα..που ολοι την ωρα κλαίγεστε...αα εγινε εκεινο...αα εγινε το αλλο...αα γιατι εφυγε αυτος??? αα γιατι δεν εχει κοσμο...αα γιατι ΕΙΣΤΕ ΤΟΣΟ ΒΛΑΚΕΣ?

δε σταματας

xalaragr
12-01-2012, 03:13 AM
δε σταματας

παρακαλώ?

te_amo
12-01-2012, 03:14 AM
παρακαλώ?

λεω δε σταματας

xalaragr
12-01-2012, 03:15 AM
λεω δε σταματας


Ωραιο location!

te_amo
12-01-2012, 03:17 AM
Ωραιο location!

θα βαλω με χτυπαει η μπαμπας μου!
Ή μαλλον θα βαλω με χτυπανε και οι δυο!

jason_the_slate
12-01-2012, 10:58 AM
mazikes "apoliseis" logo krisis :P. mexri kai diafimisi molis beneis sto site valane !

LordOfWarPwnz
12-01-2012, 11:00 AM
θα βαλω με χτυπαει η μπαμπας μου!
Ή μαλλον θα βαλω με χτυπανε και οι δυο!

xalara des location...edessa ....katalaves filos tou kompleksikou lwt!
kanenas megistos i o lwt...!

xalaragr
12-01-2012, 01:13 PM
xalara des location...edessa ....katalaves filos tou kompleksikou lwt!
kanenas megistos i o lwt...!


Mε τον megisto δεν εχω τιποτα......αλλα αυτο που ολα τα σκατα ειναι απο Έδεσσα...δλδ τυχαιο?

....κατι γινεται.....ΜΑ ΟΤΙ ΠΙΟ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑΡΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ.....(κατι εχει το νερο τους..)


Υ.Γ:εξερεση αποτελούν ίσως 2-3 άτομα

Aemirch
12-01-2012, 01:17 PM
Είδες που μας κατάντησε το κράτος......
Καλωσήρθες στην επιχείρησή μας στην Ιρλανδία μαν! Τώρα τράβα να καθαρίσεις πατάτες.

Insanor
12-01-2012, 01:20 PM
stixima oi new staffs pu tha mpun tha einai oti na nai!

Gate13
12-01-2012, 01:22 PM
<---
Greet your new Head Moderator.

QQ μας.

xalaragr
12-01-2012, 01:22 PM
stixima oi new staffs pu tha mpun tha einai oti na nai!


Xειροτεροι και απο τους παλιούς?

G.ViruS
12-01-2012, 01:23 PM
<---
Greet your new Head Moderator.

Ωραία Entertain us.

Make a Spam Thread.

DeadManWalkin
12-01-2012, 01:23 PM
stixima oi new staffs pu tha mpun tha einai oti na nai!

Τι εννοεις θα μππει ο truality?Moderator?

ManInTheMoon
12-01-2012, 01:39 PM
Καλωσήρθες στην επιχείρησή μας στην Ιρλανδία μαν! Τώρα τράβα να καθαρίσεις πατάτες.

Ένα άλλο πόστο σε παλακαλώ! http://www.anime.gr/forums/images/smilies/blingeyetf9.gif

Aderew
12-01-2012, 01:56 PM
Απ' την στιγμή που κάποιος μπαίνει στο staff team έχει την δυνατότητα να αποχωρίσει και απ' την 2η μέρα αν το θελήσει. Ο Cassio έφυγε οικειοθελώς. Αρκετά trollαρε το community, άντε δρόμο τώρα. :D

Όσον αφορά το Dota II community, παιδιά επειδή είμαι μες στα πράγματα που ένα θα σας πω ... ΕΊΝΑΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ τα bugs (σύμφωνα με το DEV.DOTA2.COM) που ακόμα και το open beta θα αργήσει να έρθει (αν ποτέ υπάρξει Open beta) Οπότε δεν υπάρχει λόγος βιασύνης.

jason_the_slate
12-01-2012, 02:02 PM
ΕΊΝΑΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ τα bugs

odws simera px p epeksa m etixe mia treli buggia k dn m edeixne to hero t adipalou(kati san na eixe sinexeia ulti slark). Epic bug!

Gate13
12-01-2012, 02:04 PM
odws simera px p epeksa m etixe mia treli buggia k dn m edeixne to hero t adipalou(kati san na eixe sinexeia ulti slark). Epic bug!

Εμένα μου έχει τύχει 2-3 φορές αυτό,αλλά όχι σε έναν hero αλλά και τους 5 αντιπάλους δεν τους έβλεπα....

Megistos
12-01-2012, 02:16 PM
xalara des location...edessa ....katalaves filos tou kompleksikou lwt!
kanenas megistos i o lwt...!

Opa alani

L[w]T_
12-01-2012, 02:20 PM
xalara des location...edessa ....katalaves filos tou kompleksikou lwt!
kanenas megistos i o lwt...!

Μιλαει και το βλιμα number 1

DeadManWalkin
12-01-2012, 02:23 PM
Απ' την στιγμή που κάποιος μπαίνει στο staff team έχει την δυνατότητα να αποχωρίσει και απ' την 2η μέρα αν το θελήσει. Ο Cassio έφυγε οικειοθελώς. Αρκετά trollαρε το community, άντε δρόμο τώρα. :D

Όσον αφορά το Dota II community, παιδιά επειδή είμαι μες στα πράγματα που ένα θα σας πω ... ΕΊΝΑΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ τα bugs (σύμφωνα με το DEV.DOTA2.COM) που ακόμα και το open beta θα αργήσει να έρθει (αν ποτέ υπάρξει Open beta) Οπότε δεν υπάρχει λόγος βιασύνης.

Και εγω που επαιξε 2-3 φορες γιατι δεν εχω προσπαθησει να παρω key βρηκα αρκετα προβληματα εκτος απο bugs...

KaZaNoVaZ
12-01-2012, 02:23 PM
Απ' την στιγμή που κάποιος μπαίνει στο staff team έχει την δυνατότητα να αποχωρίσει και απ' την 2η μέρα αν το θελήσει. Ο Cassio έφυγε οικειοθελώς. Αρκετά trollαρε το community, άντε δρόμο τώρα. :D

Όσον αφορά το Dota II community, παιδιά επειδή είμαι μες στα πράγματα που ένα θα σας πω ... ΕΊΝΑΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ τα bugs (σύμφωνα με το DEV.DOTA2.COM) που ακόμα και το open beta θα αργήσει να έρθει (αν ποτέ υπάρξει Open beta) Οπότε δεν υπάρχει λόγος βιασύνης.

Οικειοθελώς; :o :o :o


Anyway ξεκολλάτε με το DotA 2 και ότι φύγανε όλοι επειδή το μέλλον είναι το DotA 2. Και αυτό να ήταν, δεν είχε λόγο ένα staff member να αποχωρήσει επειδή ασχολείται και με το DotA 2. Εξάλλου στην beta είσαστε ακόμα εσείς που παίζετε με τόσα noobs και πολλά bugs.. Τι καταλαβένετε; DotA 1 ftw.. Και ίσως να μπουν μη ικανοιποητικά staff αλλά δεν σημάινει ότι πάει πέθανε η DotA και το NoL.. Προσωπικά, είμαι fan της NoL και δύσκολα την αφήνω παρά μόνο αν με αφήσει εκείνη. ^_^

SE_EXESA
12-01-2012, 02:24 PM
stixima oi new staffs pu tha mpun tha einai oti na nai!

Ωραία ας κάνω ένα staff app.

DeadManWalkin
12-01-2012, 02:28 PM
Οικειοθελώς; :o :o :o


Anyway ξεκολλάτε με το DotA 2 και ότι φύγανε όλοι επειδή το μέλλον είναι το DotA 2. Και αυτό να ήταν, δεν είχε λόγο ένα staff member να αποχωρήσει επειδή ασχολείται και με το DotA 2. Εξάλλου στην beta είσαστε ακόμα εσείς που παίζετε με τόσα noobs και πολλά bugs.. Τι καταλαβένετε; DotA 1 ftw.. Και ίσως να μπουν μη ικανοιποητικά staff αλλά δεν σημάινει ότι πάει πέθανε η DotA και το NoL.. Προσωπικά, είμαι fan της NoL και δύσκολα την αφήνω παρά μόνο αν με αφήσει εκείνη. ^_^

Eνω στο Νολ και στο ελεος ολοι ειναι pro, 9/10 δεν εχουν-εχετε-εχουμε ιδεα να stackρουμε-νε-τε camps να διπλοpullαρουμε-νε-τε να κανουμε-νε-τε counter warding και αλλα πολλα...Τουλαχιστον στην dota2 αμα εισαι τυχερος μπορει να παιξεις με κανα kky με καναα pis οποτε...Τι λεμε τωρα.

just-darko
12-01-2012, 02:32 PM
Ωραία ας κάνω ένα staff app.

axaxaxax swstos


Oso gia to thema..gelaw kai klaiw gia ti stigmi pou tha vgei community kai botakia gia to dota 2 gt me tosa bugs tha sixathoume na diavazoume foroum kai protaseis gia tis entoles ktl!!posa xronia einai ayta ta bot kai akoma ginetai o xamos kai tsakwmoi kai diafwnies gia entoles,protaseis paratiriseis klp...afou parte to xampari..oti k na ginei tha griniazoume afou den ektimame oti yparxei community... pou na paizame garena akoma me 1 sta 10 games na teleiwnoun..

BornToBeGreen
12-01-2012, 02:52 PM
stixima oi new staffs pu tha mpun tha einai oti na nai!

Ιασονα ΕΣΕΝΑ ΘΕΛΟΥΜΕ Κ ΤΝ Χ ΧΑΛΑΡΑ_GR .. Για να δειτε ολη ασπρη μερα

xalaragr
12-01-2012, 02:54 PM
Ιασονα ΕΣΕΝΑ ΘΕΛΟΥΜΕ Κ ΤΝ Χ ΧΑΛΑΡΑ_GR ..

Hi baby..

Λες να κανουμε μαζι με τον Ιάσονα ενα staff application?

BornToBeGreen
12-01-2012, 02:56 PM
Hi baby..

Λες να κανουμε μαζι με τον Ιάσονα ενα staff application?

ΑΝΕΤΑ ! go go εσας περιμενουμε ΟΛΟΙ !

Niaou-
12-01-2012, 02:58 PM
axaxaxax swstos


Oso gia to thema..gelaw kai klaiw gia ti stigmi pou tha vgei community kai botakia gia to dota 2 gt me tosa bugs tha sixathoume na diavazoume foroum kai protaseis gia tis entoles ktl!!posa xronia einai ayta ta bot kai akoma ginetai o xamos kai tsakwmoi kai diafwnies gia entoles,protaseis paratiriseis klp...afou parte to xampari..oti k na ginei tha griniazoume afou den ektimame oti yparxei community... pou na paizame garena akoma me 1 sta 10 games na teleiwnoun..

Hi, my name is Beta version. What's yours;

Insom
12-01-2012, 03:05 PM
Πόπο όλοι την ώρα γκρίνια γκρίνια, qq, πάει το σύμπαν πάει το dota πάει η Ελλάδα... άντε ρε μαλάκες στραβοί...
Προσέξτε... το "staff team" έχει σχεδόν διπλασιαστεί μέσα στο 2011.. παλιά έπαιρναν λιγότερους, ήτανε λιγότεροι, έφευγαν λιγότεροι.. τώρα είναι ήδη πολλοί, λόγω της μετάβασης σε dota2 έχει πέσει η κίνηση, και μερικοί θεωρούν πως το κομμάτι τους εδώ ολοκληρώθηκε.. οι υπόλοιποι συνεχίζουν να είναι staff members και οι καινούριοι υπερκαλύπτουν τις (μειωμένες κάπως λόγω πτώσης της κίνησης) ανάγκες/ευθύνες του forum..

Nτάξει δεν λέω χρυσά παλικάρια ο K[a]ne, ο Cassiopeia, ο prot0n0s και ο Τrollality αλλά οι καιροί αλλάζουν αλλαγές έρχονται και παρέρχονται.. έτσι κ αλλιώς δεν επιβιώνει ο δυνατότερος, ούτε ο εξυπνότερος... ο πιο προσαρμοστικός επιβιώνει..(Δαρβίνεεε)

Kyuubi)NineTail
12-01-2012, 03:07 PM
Αλλάξτε τον τίτλο....

bEy0nDAnApIr0S
12-01-2012, 03:45 PM
pes ta re kyuubi23685-3068 klp sofisth...

btw
cassiopeia has left the staff voluntarily..
!checkban cassiopeia
[cassiopeia] was banned by [kitz@irc] on [12-1-12] on server [Europe Battle-net] because [leave]

jason_the_slate
12-01-2012, 04:30 PM
Eνω στο Νολ και στο ελεος ολοι ειναι pro, 9/10 δεν εχουν-εχετε-εχουμε ιδεα να stackρουμε-νε-τε camps να διπλοpullαρουμε-νε-τε να κανουμε-νε-τε counter warding και αλλα πολλα...Τουλαχιστον στην dota2 αμα εισαι τυχερος μπορει να παιξεις με κανα kky με καναα pis οποτε...Τι λεμε τωρα.

afou esy ksereis gt vazeis "με"?(den to le eirwnika)

LordOfWarPwnz
12-01-2012, 04:31 PM
T_;759961']Μιλαει και το βλιμα number 1

wraio location

prot0n0s
12-01-2012, 05:36 PM
Πόπο όλοι την ώρα γκρίνια γκρίνια, qq, πάει το σύμπαν πάει το dota πάει η Ελλάδα... άντε ρε μαλάκες στραβοί...
Προσέξτε... το "staff team" έχει σχεδόν διπλασιαστεί μέσα στο 2011.. παλιά έπαιρναν λιγότερους, ήτανε λιγότεροι, έφευγαν λιγότεροι.. τώρα είναι ήδη πολλοί, λόγω της μετάβασης σε dota2 έχει πέσει η κίνηση, και μερικοί θεωρούν πως το κομμάτι τους εδώ ολοκληρώθηκε.. οι υπόλοιποι συνεχίζουν να είναι staff members και οι καινούριοι υπερκαλύπτουν τις (μειωμένες κάπως λόγω πτώσης της κίνησης) ανάγκες/ευθύνες του forum..

Nτάξει δεν λέω χρυσά παλικάρια ο K[a]ne, ο Cassiopeia, ο prot0n0s και ο Τrollality αλλά οι καιροί αλλάζουν αλλαγές έρχονται και παρέρχονται.. έτσι κ αλλιώς δεν επιβιώνει ο δυνατότερος, ούτε ο εξυπνότερος... ο πιο προσαρμοστικός επιβιώνει..(Δαρβίνεεε)

Αυτό είναι το κακό να έχεις μια υψηλόβαθμη θέση στο staff team.Δύσκολο να φύγεις όταν πρέπει να φύγεις....
Το τωρινό staff team έχει αναλογία σε σχέση με την δουλεία που υπάρχει 3 προς 1.Για αυτό και βλέπουμε τέτοια αποτελέσματα..

jason_the_slate
12-01-2012, 05:40 PM
Nτάξει δεν λέω χρυσά παλικάρια ο K[a]ne, ο Cassiopeia, ο prot0n0s και ο Τrollality (Δαρβίνεεε)

me tous allous p efigan twra exete malwsei k dn tous egrapses?
i na to thesw alliws... oi alloi den einai "xrusa" palikaria?

Insom
12-01-2012, 06:06 PM
To περίμενα πως κάποιος θα βρεθεί να πει κάτι τέτοιο.. σου δείχνω το δάσος και κοιτάς με ποιο δάκτυλο στο έδειξα, ρωτώντας με γιατί προτίμησα τον δείκτη, γκρινιάζωντας γι'αυτό και ζητώντας μου να ανοίξω όλα μου τα δάκτυλα και να δείξω προς αυτό, για να δείξω την ισότητα αξίας των δακτύλων μου...

Είπα κάποια *μπαμ* ονόματα ως παραδείγματα και μόνο. Και οι άλλοι άξιοι ήτανε. Οι περισσότεροι τουλάχιστον.

Aemirch
12-01-2012, 06:20 PM
To περίμενα πως κάποιος θα βρεθεί να πει κάτι τέτοιο.. σου δείχνω το δάσος και κοιτάς με ποιο δάκτυλο στο έδειξα, ρωτώντας με γιατί προτίμησα τον δείκτη, γκρινιάζωντας γι'αυτό και ζητώντας μου να ανοίξω όλα μου τα δάκτυλα και να δείξω προς αυτό, για να δείξω την ισότητα αξίας των δακτύλων μου...

Είπα κάποια *μπαμ* ονόματα ως παραδείγματα και μόνο. Και οι άλλοι άξιοι ήτανε. Οι περισσότεροι τουλάχιστον.
Μαλακία παράδειγμα, ο δείκτης λέγεται δείκτης γιατί με αυτόν δείχνουμε.

Πάντως χρυσό παλικάρι είμαι είμουν, problem?

jason_the_slate
12-01-2012, 06:28 PM
To περίμενα πως κάποιος θα βρεθεί να πει κάτι τέτοιο.. σου δείχνω το δάσος και κοιτάς με ποιο δάκτυλο στο έδειξα, ρωτώντας με γιατί προτίμησα τον δείκτη, γκρινιάζωντας γι'αυτό και ζητώντας μου να ανοίξω όλα μου τα δάκτυλα και να δείξω προς αυτό, για να δείξω την ισότητα αξίας των δακτύλων μου...

Είπα κάποια *μπαμ* ονόματα ως παραδείγματα και μόνο. Και οι άλλοι άξιοι ήτανε. Οι περισσότεροι τουλάχιστον.

axaxax klaiw pes m ena logo p apadas sovara kai dikaiologeis kiolas??

Niaou-
12-01-2012, 06:28 PM
Πόπο όλοι την ώρα γκρίνια γκρίνια, qq, πάει το σύμπαν πάει το dota πάει η Ελλάδα... άντε ρε μαλάκες στραβοί...
Προσέξτε... το "staff team" έχει σχεδόν διπλασιαστεί μέσα στο 2011.. παλιά έπαιρναν λιγότερους, ήτανε λιγότεροι, έφευγαν λιγότεροι.. τώρα είναι ήδη πολλοί, λόγω της μετάβασης σε dota2 έχει πέσει η κίνηση, και μερικοί θεωρούν πως το κομμάτι τους εδώ ολοκληρώθηκε.. οι υπόλοιποι συνεχίζουν να είναι staff members και οι καινούριοι υπερκαλύπτουν τις (μειωμένες κάπως λόγω πτώσης της κίνησης) ανάγκες/ευθύνες του forum..

Nτάξει δεν λέω χρυσά παλικάρια ο K[a]ne, ο Cassiopeia, ο prot0n0s και ο Τrollality αλλά οι καιροί αλλάζουν αλλαγές έρχονται και παρέρχονται.. έτσι κ αλλιώς δεν επιβιώνει ο δυνατότερος, ούτε ο εξυπνότερος... ο πιο προσαρμοστικός επιβιώνει..(Δαρβίνεεε)

δεν θα μπορουσα να το πω καλυτερα!

j3ns3n
12-01-2012, 07:45 PM
αλλα αυτο που ολα τα σκατα ειναι απο Έδεσσα...δλδ τυχαιο?

....κατι γινεται.....ΜΑ ΟΤΙ ΠΙΟ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑΡΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ.....(κατι εχει το νερο τους..)

αρχίζω και νευριάζω...

άλλαξε την αρχική σου κατάθεση μην έχουμε τα παρατράγουδα της Ανίτας Νο2 !

DeadManWalkin
12-01-2012, 07:53 PM
αρχίζω και νευριάζω...

άλλαξε την αρχική σου κατάθεση μην έχουμε τα παρατράγουδα της Ανίτας Νο2 !

εεεεεεε εγω αγαπω την εδεσσα μα ποσο ομορφη πολη και οι ανθρωποι εκει?Υπεροχοι χαχαχαα

KinG_oF_N00bs
12-01-2012, 07:55 PM
αρχίζω και νευριάζω...

άλλαξε την αρχική σου κατάθεση μην έχουμε τα παρατράγουδα της Ανίτας Νο2 !

χ0α0χ0αχ0α καποιος πατησε σκατα μου φαινεται!!

Gate13
13-01-2012, 06:31 PM
Ιασονα ΕΣΕΝΑ ΘΕΛΟΥΜΕ Κ ΤΝ Χ ΧΑΛΑΡΑ_GR .. Για να δειτε ολη ασπρη μερα

Εμένα δεν με θες????Κρίμα