PDA

View Full Version : Θα ανατριχιάσετε από την καλοσύνη τους



D0MeNiCa
13-01-2012, 02:19 PM
Καλή διάθεση μόνο….Ο κόσμος μπορεί να γίνει ομορφότερος…

http://www.zombies.gr/videos/v-zombies-tv/2012/01/33172

Sn0w_BL4cK
13-01-2012, 02:26 PM
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΑΑΑΑ!!!!
ΑΗΔΙΑΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΛΟΣΥΝΗ!!!

Anyway... μακάρι ο κόσμος να ήταν έτσι... :/

Tsagaki)PoweR
13-01-2012, 02:28 PM
δυστυχως ο κοσμος δν ειναι ετσι.....αλλα μπορει να γινει!!!!Γι αυτο μην χανουμε τις ελπιδες μασ:D:D:D:D

Krema_Hmeras
13-01-2012, 02:29 PM
Apla swstoi an8rwpoi :)

ELEOS.PIA
13-01-2012, 02:33 PM
στο 1:19 παραταει το skate στο δρομο και απλως φευγει. ουτε καν να γυρισει να το παρει. σου λεει ας το παρει καποιο παιδακι που το εχει πιο πολυ αναγκη.. Μακαρι ολα αυτα να ηταν αληθινα αλλα παραειναι ψευτικα =/

SE_EXESA
13-01-2012, 02:35 PM
Αυτό που έπαθε το παιδάκι στην αρχή το έπαθα και εγώ με το ποδήλατο. Εγώ όμως έπεσα γιατί κοιτούσα 3 κορίτσια στο απέναντι πεζοδρόμιο.

Korakius
13-01-2012, 02:41 PM
Egw oses fores prospathisa na symperiferthw etsi,me koitazane san kanena pedobear h kanena kleftroni kserw gw..
Opws kai na xei,etsi tha itan mia idanikh koinwnia...
share oloi plz:)

KirChhOff
13-01-2012, 02:45 PM
Αυτό που έπαθε το παιδάκι στην αρχή το έπαθα και εγώ με το ποδήλατο. Εγώ όμως έπεσα γιατί κοιτούσα 3 κορίτσια στο απέναντι πεζοδρόμιο.

Και'σένα ήρθε ο σφίχτης εργάτης και σε χάΐδεψε να δεις αν είσαι καλά ή μόνο στο αρχικό post?

Insom
13-01-2012, 02:52 PM
Αν ήτανε έτσι ο κόσμος θα μαλώναμε για το ποιος θα έπαιζε τα supports σε κάθε παιχνίδι DotA...
(Very moving video indeed)

Wiz.Jiz
13-01-2012, 02:55 PM
Μακάρι τα πράγματα να ήταν έτσι.
Καταπληκτικο Video.

SE_EXESA
13-01-2012, 03:07 PM
Και'σένα ήρθε ο σφίχτης εργάτης και σε χάΐδεψε να δεις αν είσαι καλά ή μόνο στο αρχικό post?
Δεν ήταν ο εργάτης ήταν ένας παππούς που βγήκε από το μαγαζί γιατί λίγο ακόμα και θα έπεφτα πάνω στο τζάμι του μαγαζιού του.

T.BAG
13-01-2012, 03:16 PM
Egw oses fores prospathisa na symperiferthw etsi,me koitazane san kanena pedobear h kanena kleftroni kserw gw..
Opws kai na xei,etsi tha itan mia idanikh koinwnia...
share oloi plz:)

paizeis dota2? an nai eixes pote account sxetiko me to pedobear?

Jerry_bananaS
13-01-2012, 03:17 PM
NAI o peinasmenos 8a petage to loukaniko tou kai to nero tou gia na paei na dwsei 1 kinito -_-
ti kaloi anr8wpo
PS. MAKARI NA KERDISETE TO LOTTO EXTRA 3 KAI TO STOIXIMA SAS
GOD BLESS YOU

DaRk_CLoW(N)
13-01-2012, 03:20 PM
smra pigena sxoleio k eida 1 ftoxo twra ama to ekane sta psemata den xerw.. p eixe 1 mwro mazi tou kai eklege.. k eixa ta klidia mu kai 1 taliro sto xeri.. kai proxoraw apo dipla t kai m leei se prakalw.. voh8ise mee.. dn exoumena fame.. kai adiaforisa.. kai sinexisa.. kai ekei p proxorousa... girisa.. kai tou edwsa to taliro kai lew de gamietai autos to exei anagi perissotero para na ta dwsw sta tsigara.. k eixa 1 xaroumeno ifaki meta:O 8A PAW STON PARADISO WIIIIII ('''\^_^/''') hehe:P

D0MeNiCa
13-01-2012, 03:22 PM
smra pigena sxoleio k eida 1 ftoxo twra ama to ekane sta psemata den xerw.. p eixe 1 mwro mazi tou kai eklege.. k eixa ta klidia mu kai 1 taliro sto xeri.. kai proxoraw apo dipla t kai m leei se prakalw.. voh8ise mee.. dn exoumena fame.. kai adiaforisa.. kai sinexisa.. kai ekei p proxorousa... girisa.. kai tou edwsa to taliro kai lew de gamietai autos to exei anagi perissotero para na ta dwsw sta tsigara.. k eixa 1 xaroumeno ifaki meta:O 8A PAW STON PARADISO WIIIIII ('''\^_^/''') hehe:P

toulaxiston tha koimitheis isixos to brady :)

DaRk_CLoW(N)
13-01-2012, 03:24 PM
toulaxiston tha koimitheis isixos to brady :)

yyeeeeesssss:D to exw kanei polles fores alla dinw 1-2 euro oxi talira alla xalali tou : )
xalali tou = xarisma tou kati tetio :P nmzo einai kritiko :P xD g auto to egrapsa me metafrash :P

D1eHard
13-01-2012, 03:29 PM
πανέμορφο video ty που το μοιράστηκες μαζί μας

V3noM)
13-01-2012, 03:33 PM
stupid dust

jaker
13-01-2012, 03:45 PM
Το νοημα του βιντεο ποιο ειναι ... ? ? ?

Οτι κανονοντας μια καλη πραξη , καποια στιγμη θα επιστρεψει πισω σε εσενα ... ! ! !

Ο εργατης ειναι ο πρωτος που κανει κατι καλο για εναν συνανθρωπο του και στο τελος του βιντεο ειναι αυτος που δεχεται πισω την καλη πραξη. Ειχα διαβασει ενα βιβλιο παλιοτερα που ελεγε οτι ο παραδεισος μπορει να δημιουργηθει επι της γης, ο μοναδικος κανονας για να γινει : οποτε σου συμβαινει κατι καλο απο καποιον αλλο, τοτε θα πρεπει να ανταποδωσεις την ιδια μερα το καλο που σου συνεβει ις διπλουν...

Ωραιο βιντεο και ωραιο συνοδευτικο τραγουδακι.

pattakos_
13-01-2012, 04:04 PM
ευτυχως που δεν ειναι ετσι ο κοσμος!!!δεν θα ηταν καλυτερος,θα επικρατουσε μια αλλη μορφη αναρχιας!!

κλευτης:καλημερα,ηρθα να σε κλεψω και να βιασω την κορη σου..
ενοικος:καλημερα αγορι μου περασε μεσα,τα τιμαλφη ειναι στο πρωτο συρταρι της βιβλιοθηκης και η κορη μου στον διαδρομο τριτη πορτα δεξια...:D

jimkills
13-01-2012, 04:05 PM
Γαματο βιντεο!

stupid dust

Stupid ninjas are throwing dust in my eyes.

DaRkShInEsS
13-01-2012, 04:29 PM
smra pigena sxoleio k eida 1 ftoxo twra ama to ekane sta psemata den xerw.. p eixe 1 mwro mazi tou kai eklege.. k eixa ta klidia mu kai 1 taliro sto xeri.. kai proxoraw apo dipla t kai m leei se prakalw.. voh8ise mee.. dn exoumena fame.. kai adiaforisa.. kai sinexisa.. kai ekei p proxorousa... girisa.. kai tou edwsa to taliro kai lew de gamietai autos to exei anagi perissotero para na ta dwsw sta tsigara.. k eixa 1 xaroumeno ifaki meta:O 8A PAW STON PARADISO WIIIIII ('''\^_^/''') hehe:P

Το παρομοιο πρεπει να κανεις και σε αυτους που σου ζητανε τιποτα ψιλα , καλυτερα να του δωσεις εσυ παρα να κλεψει κανενα παιδακι.
Βεβαια καποια πραγματα , για να τα καταλαβαινεις πρεπει να σου συμβουνε και ολας.

Το video ηταν πολυ ωραιο , αλλα τετοια γινονται σπανια στην εποχη μας.

orgakis
13-01-2012, 04:55 PM
AN HTAN O KOSMOS ETSI THA BARIOMASTAN!
gnwmh mou

D0MeNiCa
13-01-2012, 04:57 PM
AN HTAN O KOSMOS ETSI THA BARIOMASTAN!
gnwmh mou

Ας ήταν έτσι έστω το 50% του πληθυσμού, όχι το 2-3%

jaker
13-01-2012, 05:00 PM
ευτυχως που δεν ειναι ετσι ο κοσμος!!!δεν θα ηταν καλυτερος,θα επικρατουσε μια αλλη μορφη αναρχιας!!

κλευτης:καλημερα,ηρθα να σε κλεψω και να βιασω την κορη σου..
ενοικος:καλημερα αγορι μου περασε μεσα,τα τιμαλφη ειναι στο πρωτο συρταρι της βιβλιοθηκης και η κορη μου στον διαδρομο τριτη πορτα δεξια...:D

Yπερβολη... Νταξ! το βιντεο δεν εδειξε και tpt παραλογο τετοια πραγματα συβαινουν στην καθημερινοτητα.. Απλα εδω τα ειχε ολα μαζεμενα και φανηκαν καπως περιεργα. Δηλ. δε σου εχει συμβει να βοηθησεις ενα αγνωστο ή να σε βοηθησουν ? Αποκλειεται λεω.

Εγω εχει κανα 10ημερο που μου συνεβη κατι και εσβησα 1-2 αμαρτιες. Ενας παππους ζαλιστηκε καθως γυρνουσε απο την λαικη και εγω και 2 φιλοι μου τον πηγαμε μεχρι το σπιτι αυτον και τα 30 κιλα ψωνια που ειχε μαζι του. ( ο αθεοφοβος 15-30 kg. οmg)
Στο σπιιτι του μας εβγαλε και γλυκο etc και αρχισε να μας λεει ιστοριες για τον γιο του ( που ηταν μλκς) και για αυτον που ηταν ταγματασφαλιτης επι χουντας (καλη ωρα :D )

Obs.NinJaZz
13-01-2012, 11:00 PM
ευτυχως που δεν ειναι ετσι ο κοσμος!!!δεν θα ηταν καλυτερος,θα επικρατουσε μια αλλη μορφη αναρχιας!!

κλευτης:καλημερα,ηρθα να σε κλεψω και να βιασω την κορη σου..
ενοικος:καλημερα αγορι μου περασε μεσα,τα τιμαλφη ειναι στο πρωτο συρταρι της βιβλιοθηκης και η κορη μου στον διαδρομο τριτη πορτα δεξια...:D

Nickname: pattakos_

Location: ΕΛΛΑΔΑ ΡΕΕΕ

Avatar: http://www.mymgn.com/board/image.php?u=118090&dateline=1323872205

Cool story bro.

ThunDeR_BoY
13-01-2012, 11:33 PM
Nickname: pattakos_

Location: ΕΛΛΑΔΑ ΡΕΕΕ

Avatar: http://www.mymgn.com/board/image.php?u=118090&dateline=1323872205

Cool story bro.

XAXXAXAXAAXXAXAXA WTFFFFFFFFFFFFFFF

kAbiAs.
14-01-2012, 04:07 AM
Εξαιρετικο...

Ant1
14-01-2012, 07:42 AM
Mesa se ena video 5 leptwn o enas boithaei ton allon apla einai katapliktikw :)!

orgakis
14-01-2012, 09:01 AM
Ας ήταν έτσι έστω το 50% του πληθυσμού, όχι το 2-3%

me to na anigis thread dn tha katafereis kai polla... kane tn ARXH!

Korakius
14-01-2012, 10:48 AM
paizeis dota2? an nai eixes pote account sxetiko me to pedobear?

nai paizw dota 2, oxi den exw account pedobear.

JimLuster
14-01-2012, 07:01 PM
Mou exei siko8ei i trixa kai niw8w Pragmatika ena rigos/tremoulo, Poo 3 fores to exw dei k dn xortenw...
2 atoma ekanan dislike, evelpistw pos katala8os adi gia to like button glistrise to mouse kai patisan dislike, No other exlpanation...