Log in

View Full Version : Μαχαιρώθηκε οπαδός στου Ψυρρή.



Mr.AsDfGhJl1
14-01-2012, 03:32 PM
Άγνωστοι μαχαίρωσαν πελάτη σε καφετέρια στου Ψυρρή, επειδή από το κινητό του ακούστηκε ο ύμνος του Παναθηναϊκού!

Το απόγευμα της Παρασκευής, σε καφετέρια στου Ψυρρή, ομάδα αγνώστων που επέβαιναν σε μηχανάκια, επιτέθηκε σε έναν από τους πελάτες, επειδή από το κινητό του ακούστηκε ο ύμνος του Παναθηναϊκού.

Τον μαχαίρωσαν τρεις φορές στα πόδια, αλλά ευτυχώς ο νεαρός, που συνοδευόταν από την κοπέλα του, έχει διαφύγει τον κίνδυνο.

Οι άγνωστοι ειδοποιήθηκαν από άλλο πελάτη της καφετέριας, που άκουσε τον ύμνο. Τελικά, οι δράστες συνελήφθησαν.

Πηγή. (http://www.sport24.gr/football/ellada/maxairwthhke_opados_stoy_psyrrh.1575214.html)

G.ViruS
14-01-2012, 03:44 PM
Welcome To Greece

Enjoy your Stay.

jason_the_slate
14-01-2012, 03:46 PM
Welcome to athens thes na peis

Lafayette
14-01-2012, 03:49 PM
Πάλι καλά που δεν ακούστηκε αυτό. <3
http://www.youtube.com/watch?v=j_u5NfDR7AA.

pattakos_
14-01-2012, 03:57 PM
καλως ηρθατε στο κεντρο της αθηνας!!!παρεμποριο,ναρκωτικα,χιλιαδες παρανομοι μεταναστες,πρεζακια και πορνες παντου....ολα συνθετουν ενα αποπνικτικο κοκτειλ!!!το κεντρο της αθηνας,που ειναι το πιο ομορφο και ιστορικο κομματι του λεκανοπεδιου εχει μετατραπει σε ενα απεραντο γκετο,ξεκινησε απο την ομονοια και εχει επεκταθει σε μεταξουργειο,κολωνο,πατησια κτλ κτλ!!!τα χουλιγκανια ειναι το λιγοτερο!!!

Iceblade21
14-01-2012, 04:10 PM
καλως ηρθατε στο κεντρο της αθηνας!!!παρεμποριο,ναρκωτικα,χιλιαδες παρανομοι μεταναστες,πρεζακια και πορνες παντου....ολα συνθετουν ενα αποπνικτικο κοκτειλ!!!το κεντρο της αθηνας,που ειναι το πιο ομορφο και ιστορικο κομματι του λεκανοπεδιου εχει μετατραπει σε ενα απεραντο γκετο,ξεκινησε απο την ομονοια και εχει επεκταθει σε μεταξουργειο,κολωνο,πατησια κτλ κτλ!!!τα χουλιγκανια ειναι το λιγοτερο!!!

Σε λιγες πρωτευουσες χωρων δεν συμβαινει αυτο που γινεται στην Αθηνα.

Insom
14-01-2012, 04:22 PM
Ε μα αν είναι ηλίθιος και φανατισμένος ο άλλος τι περιμένεις; Αμόρφωτα αγρίμια που νιώθουν ασφαλείς σε αγέλες, που δεν δίνουν αξία στην ανθρώπινη ζωή.

Psolobixtis
14-01-2012, 04:25 PM
Καθυστερημενα αποβρασματα ολα τους

KinG_oF_N00bs
14-01-2012, 04:26 PM
ειναι αθλιο το σκηνικο...πληρης καθυστερηση

pattakos_
14-01-2012, 04:57 PM
Σε λιγες πρωτευουσες χωρων δεν συμβαινει αυτο που γινεται στην Αθηνα.

φιλαρακι δεν με νοιαζει τι γινεται στις πρωτευουσες των αλλων χωρων......και επιπλεον κανεις λαθος!!!αυτο το φαινομενο ειναι κυριως στις μεσογειακες χωρες οι οποιες ειναι πιο ευκολα προσβασιμες!!

οσον αφορα το θεμα του Post,μετα τον θανατο του φιλοπουλου νομιζω ειχε ψηφιστει νομοσχεδιο οπου καταργουσε ουσιαστικα την λειτουργια των συνδεσμων!!!ολοι οι συνδεσμοι ανοιχτοι ειναι,περσυ μια μεριδα φιλαθλων εκαψαν την καβαλα στο παιχνιδι καβαλα-ολυμπιακος!!!παλαιοτερα ελεγαν πως πρεπει να θρηνησουμε θυματα για να γινει κατι αλλα και τωρα που εχουμε θυματα(περσυ δολοφονηθηκε φιλαθλος και στην κρητη) δεν γινεται κατι.......

Give_Me_YourBan
14-01-2012, 05:02 PM
Welcome to athens thes na peis

ναι γιατι εκτος αθηνας δεν γινονται τα ιδια πραγματα....


καλως ηρθατε στο κεντρο της αθηνας!!!παρεμποριο,ναρκωτικα,χιλιαδες παρανομοι μεταναστες,πρεζακια και πορνες παντου....ολα συνθετουν ενα αποπνικτικο κοκτειλ!!!το κεντρο της αθηνας,που ειναι το πιο ομορφο και ιστορικο κομματι του λεκανοπεδιου εχει μετατραπει σε ενα απεραντο γκετο,ξεκινησε απο την ομονοια και εχει επεκταθει σε μεταξουργειο,κολωνο,πατησια κτλ κτλ!!!τα χουλιγκανια ειναι το λιγοτερο!!!

σε αυτο φταιει καθαρα η αστυνομια... ας του μαζεψει ολους μια φορα... να δουμε θα ξαναμαζεφτουνε??? αλλα αφου βγαζουν και αυτοι το κομματι τους και κυριως τσαμπα γιατι να τους διωξουν???

pattakos_
14-01-2012, 05:05 PM
η ελλαδα ειναι η πρωτη χωρα στην ευρωπη σε διαφθορα!!!επιπλεον αυτο που λες δεν στεκει!!!σου λεω πως το παιρνουν αποφαση να τους μπουζουριασουν ολους,που θα τους βαλουν??μιλαμε για εκατονταδες χιλιαδες προσαγωγες......

φταινε αυτοι που αφησαν αυτο το φαινομενο να διογκωθει τοσο,το θεμα φερει καθαρα πολιτικες ευθυνες οσον αφορα το ανοιγμα των συνορων!!!

Iceblade21
14-01-2012, 05:06 PM
φιλαρακι δεν με νοιαζει τι γινεται στις πρωτευουσες των αλλων χωρων......και επιπλεον κανεις λαθος!!!αυτο το φαινομενο ειναι κυριως στις μεσογειακες χωρες οι οποιες ειναι πιο ευκολα προσβασιμες!!

οσον αφορα το θεμα του Post,μετα τον θανατο του φιλοπουλου νομιζω ειχε ψηφιστει νομοσχεδιο οπου καταργουσε ουσιαστικα την λειτουργια των συνδεσμων!!!ολοι οι συνδεσμοι ανοιχτοι ειναι,περσυ μια μεριδα φιλαθλων εκαψαν την καβαλα στο παιχνιδι καβαλα-ολυμπιακος!!!παλαιοτερα ελεγαν πως πρεπει να θρηνησουμε θυματα για να γινει κατι αλλα και τωρα που εχουμε θυματα(περσυ δολοφονηθηκε φιλαθλος και στην κρητη) δεν γινεται κατι.......

Επειδη ομως θα επρεπε να σε νοιαζει,μιας και το γηπεδικο φαινομενο ειναι παγκοσμιο και πρεπει να αντιμετωπιστει ετσι,τι λες;Οσο για τον χουλιγκανισμο,απο πανω ξεκινησε.Οι χωρες της μεσογειου ειναι πιο ευκολα προσβασιμες και για αλλους λογους εκτος των γεωγραφικων-βλεπε ελλειπη αστυνομευση και επιτηρηση.

Insom
14-01-2012, 05:08 PM
φιλαρακι δεν με νοιαζει τι γινεται στις πρωτευουσες των αλλων χωρων......και επιπλεον κανεις λαθος!!!αυτο το φαινομενο ειναι κυριως στις μεσογειακες χωρες οι οποιες ειναι πιο ευκολα προσβασιμες!!

οσον αφορα το θεμα του Post,μετα τον θανατο του φιλοπουλου νομιζω ειχε ψηφιστει νομοσχεδιο οπου καταργουσε ουσιαστικα την λειτουργια των συνδεσμων!!!ολοι οι συνδεσμοι ανοιχτοι ειναι,περσυ μια μεριδα φιλαθλων εκαψαν την καβαλα στο παιχνιδι καβαλα-ολυμπιακος!!!παλαιοτερα ελεγαν πως πρεπει να θρηνησουμε θυματα για να γινει κατι αλλα και τωρα που εχουμε θυματα(περσυ δολοφονηθηκε φιλαθλος και στην κρητη) δεν γινεται κατι.......

Ρε μου κάνεις πλάκα, εδώ μπροστά στα μάτια τους γίνεται εμπόριο πρέζας και θρηνούμε θύματα καθημερινά, δεν έχουν κάνει ποτέ προσπάθεια όμως εδώ και 20 χρόνια. Εδώ έχουνε σκοτώσει οι ίδιοι πιτσιρίκια!

Δεν τους νοιάζει απλά. Πιο πολύ έχω δει τους αναρχικούς να κυνηγάνε τα βαποράκια απ'ότι η Δίωξη Ναρκωτικών, η οποία θεωρεί πως πρέπει να συγκεντρώνει τις δυνάμεις της στην φούντα(και αυτό κάνει).

Εμείς τους ψηφίζουμε όμως!

pattakos_
14-01-2012, 05:10 PM
Επειδη ομως θα επρεπε να σε νοιαζει,μιας και το γηπεδικο φαινομενο ειναι παγκοσμιο και πρεπει να αντιμετωπιστει ετσι,τι λες;Οσο για τον χουλιγκανισμο,απο πανω ξεκινησε.Οι χωρες της μεσογειου ειναι πιο ευκολα προσβασιμες και για αλλους λογους εκτος των γεωγραφικων-βλεπε ελλειπη αστυνομευση και επιτηρηση.

τα μπερδευεις λιγο!!εσυ αναφερωσουν στο τι γινεται στις πρωτευουσες αλλων χωρων με παραδειγμα το ποστ που εθεσα για το πως ειναι το κεντρο της αθηνα!!!

τα γηπεδικα σαφως και ειναι παγκοσμιο το φαινομενο!!!ο χουλιγκανισμος ξεκινησε απο την αγγλια αν δεν κανω λαθος!!!με σωστα μετρα ομως τα καταπολεμησαν και τωρα βλεπεις φιλαθλους διαφορετικων ομαδων διπλα-διπλα στις εξεδρες!!

Give_Me_YourBan
14-01-2012, 05:12 PM
η ελλαδα ειναι η πρωτη χωρα στην ευρωπη σε διαφθορα!!!επιπλεον αυτο που λες δεν στεκει!!!σου λεω πως το παιρνουν αποφαση να τους μπουζουριασουν ολους,που θα τους βαλουν??μιλαμε για εκατονταδες χιλιαδες προσαγωγες......

φταινε αυτοι που αφησαν αυτο το φαινομενο να διογκωθει τοσο,το θεμα φερει καθαρα πολιτικες ευθυνες οσον αφορα το ανοιγμα των συνορων!!!

τι που να τους βαλει ρε φιλε??? αυτοι που ειναι χωρις χαρτια να τους στειλει απο εκει που ηρθαν... τις πουτανες δεν προκειτε να τις γλυτωσεις ποτε... εχεις δει καμια χωρα να ειναι χωρις πουτανες??? τα πρεζακια να τα βαλεις σε κεντρα απεξαρτησης... οσο για το γηπεδικο.... αν πιασουν 2-3 και τους χωσουν μεσα... με σοβαρες κατηγοριες θα δεις αν ξαναπλωσουν χερι...εκτος αν εισαι τοσο καθυστερημενος και πας και ξανα κανεις τα ιδια... εγω δεν εχω δει κανεναν να χωνουν μεσα... τους πιανουν και μετα απο κανα 2ωρο ειναι ξανα εξω... και τους συνδεσμους να τους κλεισουν και οποιος τους ξανανοιξει μεσα και αυτος... να δεις αν ξαναγινουν τετοια... ;)) αποφαση θελει ... ο τροπος υπαρχει ηδη... απλα δεν θελουν να το κανουν...

pattakos_
14-01-2012, 05:13 PM
φιλε μου δεν ειναι τοσο ευκολο να τους στειλεις πισω!!!ειχα διαβασει πως απελαθηκαν 5 πακιστανοι και δεν τους δεχτηκε το πανισταν πισω!!!

DeadManWalkin
14-01-2012, 05:20 PM
Περιμενεις να βρεις ακρη σε αυτην την χωρα?

Κατσε να δεις 5 πραματα...
Πανω απο εμενα εχουν γραψει μερικοι φιλαθλοι ομαδων οι οποιοι σε τυχον αγωνες πετανε καμια πετρουλα καμια φωτοβολιδουλα με αγνοια κινδυνου για τους απεναντι τους,εχει γραψει ο γνωστος ''φασιστας'' παττακος ο οποιος θελει να εκφραζει την γνωμη του για τα πιστευω του ελευθερα,αλλα κατα τα αλλα πισστευει οτι η Ελευθερια ειναι gtp και εναας δικτατορας θα εσωζε την κατασταση και ΕΥΤΥΧΩΣ εχουν γραψει και 2-3 σωφρωνες ανθρωποι...
Οπως βλεπετε, δεν εχουμε καμια σχεση με τους αρχαιους προγονους μας ειμαστε ενα ματσο απο σκατα απλα αλλαζει το χρωμα λογω διαφορετικης διατροφικης προσληψης...

Γαρ εγγυς εστι το ναδιρ.

Give_Me_YourBan
14-01-2012, 05:21 PM
φιλε μου δεν ειναι τοσο ευκολο να τους στειλεις πισω!!!ειχα διαβασει πως απελαθηκαν 5 πακιστανοι και δεν τους δεχτηκε το πανισταν πισω!!!

και τι μας νοιαζει εμας ρε φιλε που δεν τους δεχτηκε το πακισταν??? αστους στο δρομο... κεντρο στεγασης απορων ειναι η ελλαδα??? γιαυτο εγινε ετσι μπουρδελο...

pattakos_
14-01-2012, 05:31 PM
Περιμενεις να βρεις ακρη σε αυτην την χωρα?

Κατσε να δεις 5 πραματα...
Πανω απο εμενα εχουν γραψει μερικοι φιλαθλοι ομαδων οι οποιοι σε τυχον αγωνες πετανε καμια πετρουλα καμια φωτοβολιδουλα με αγνοια κινδυνου για τους απεναντι τους,εχει γραψει ο γνωστος ''φασιστας'' παττακος ο οποιος θελει να εκφραζει την γνωμη του για τα πιστευω του ελευθερα,αλλα κατα τα αλλα πισστευει οτι η Ελευθερια ειναι gtp και εναας δικτατορας θα εσωζε την κατασταση και ΕΥΤΥΧΩΣ εχουν γραψει και 2-3 σωφρωνες ανθρωποι...
Οπως βλεπετε, δεν εχουμε καμια σχεση με τους αρχαιους προγονους μας ειμαστε ενα ματσο απο σκατα απλα αλλαζει το χρωμα λογω διαφορετικης διατροφικης προσληψης...

Γαρ εγγυς εστι το ναδιρ.

που τα εχω αναφερει αυτα??αν μπορεις βρες μου ποστ!!!

το εχω ξαναπει δεν με νοιαζει να γινομαι σακος του μποξ εδω μεσα αλλωστε εχω βιωσει στο πετσι μου τον ρατσισμο(που πολλοι απο εσας καταπολεμειτε,λεμε τωρα)!!!

οπου ποσταρω βγαινεις να κραξεις και να με αποκαλεσεις φασιστα,εξ'αιτιας του Nick που εχω!!!σωστη λογικη,το οτι μπορει να ονομαζομαι ετσι δεν το εχει σκευτει κανεις!!!

τεσπα ας μην χαλασουμε το ποστ με προσωπικες κοντρες!!!

απο εμενα μπραβο που ανοιχτηκε αυτο το ποστ και ειχαμε την ευκαιρια να αναλυσουμε σοβαρα θεματα της κοινωνιας μας!

LordOfWarPwnz
14-01-2012, 05:41 PM
Welcome To Greece

Enjoy your Stay.

vazelos eisai!

ksexastika
14-01-2012, 05:43 PM
kati ksero k dn vazw ixo klisis..k idopoiisi minimaton imnous k tetia...

Zoulou[nolag]
14-01-2012, 05:46 PM
Eλα οκ απο οτι καταλαβαινω νμζετε οτι το εκανε απο ofsp καποιος

Insom
14-01-2012, 05:47 PM
και τι μας νοιαζει εμας ρε φιλε που δεν τους δεχτηκε το πακισταν??? αστους στο δρομο... κεντρο στεγασης απορων ειναι η ελλαδα??? γιαυτο εγινε ετσι μπουρδελο...

Eσύ κοιμήσου λίγο ακόμα μοσχάρι, η μισή αγροτική ζωή της Ελλάδας ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΞΕΝΟΙ.

Μπουρδέλο έγινε εξαιτίας των ξένων; Διαβάζεις καμιά εφημερίδα τα τελευταία 3 χρόνια; Ξες πόσο καλό έχουνε κάνει οι αλλοδαποί στην οικονομία μας;

Οι αλλοδαποί έδωσαν σε ένσημα πέρυσι λίγο λιγότερο απο 1δις ευρώ την στιγμή που ολόκληρη η Ελληνική Ναυτιλία(όλοι οι εφοπλισταί μαζί δλδ) έδωσε κάτι σαν 200 εκατ. ευρώ σε φόρους και είναι ο πιο επικερδής τομέας της Ελλάδας.. Απλά είναι στο αφορολόγητο επειδή μπορούνε.

Και επειδή μένω/βγαίνω κοντά σε "ωραίες" περιοχές (Αττική, Αγ. Παντελεήμων, Πατήσσια, Αχαρνών..) έχω δει πολλά πράματα και ξέρω τι σημαίνει "φοβάμαι να βγω στον δρόμο το βράδυ" αλλά φίλε δεν είναι όλοι οι αλλοδαποί έτσι. Η συντριπτική μειοψηφία είναι έτσι και οι περισσότεροι δεν θα ήταν έτσι αν δεν τους γαμούσανε τα πρέκια στην χώρα τους αλλά και εδώ...

Και επίσης την στιγμή που η Ελλάδα υποστηρίζει κάθε πόλεμο στην Ανατολή λόγω πιέσεων του ΝΑΤΟ, έπρεπε να περιμένει πως αφού οι άνθρωποι εκεί βομβαρδίζονται θα έρθουν εδώ... Απλή λογική φίλος.

Eiichiro Oda
14-01-2012, 06:07 PM
τα μπερδευεις λιγο!!εσυ αναφερωσουν στο τι γινεται στις πρωτευουσες αλλων χωρων με παραδειγμα το ποστ που εθεσα για το πως ειναι το κεντρο της αθηνα!!!

τα γηπεδικα σαφως και ειναι παγκοσμιο το φαινομενο!!!ο χουλιγκανισμος ξεκινησε απο την αγγλια αν δεν κανω λαθος!!!με σωστα μετρα ομως τα καταπολεμησαν και τωρα βλεπεις φιλαθλους διαφορετικων ομαδων διπλα-διπλα στις εξεδρες!!




Vasika oute ekei ekanan kati toso spoudaio.H monadikh diafora einai oti ekei piran tous hooligans apo ta ghpeda kai tous afisan na plakwnontai se parka plateies pubs kai diafora alla merh.Antitheta edw kai se kapoies alles xwres oi hooligans plakwnontai entos ghpedwn h gyrw gyrw apo auto.To idaniko senario einai na min plakwnontai oute mesa sto ghpedo alla oute kai ektos,kati tetoio omws fantazei outopiko.Genika den exei yparksei xwra pou na exei kataferei na katapolemisei 100% ton hooliganismo kai dystixws dyskola tha yparksei kapoia pou tha to kanei.Panta tha yparxoun ta zwa pou tha plakwnontai ki ekeinoi pou me thn seira tous tha krazoun autous pou plakwnontai.

Ekei pou thelw na katalhksw einai oti den isxyei auth h genikh apopsh pws se alles xwres yparxei paradeisos kai mono edw exoume zwa pou bgazoun ta matia tous gia tis omades.Apla se alles xwres o hooliganismos einai diaforetikos.Oute kalyteros oute xeiroteros,apla diaforetikos


Pantws to thread exei ksefygei,apo opado pou maxairwthike stou psyrrh ksekinise ki exete ftasei na syzhtate gia allodapous.

bEy0nDAnApIr0S
14-01-2012, 06:54 PM
pattakos me sig original 21 kai krazei tous filathlous...
vre gggkkkasma oi sundesmites ti einai>? eite apolitic eite fasistes(aka tsirakia ths astunomias kai fusika gi auto den tous kunhgane)

krima gia to pedi..auto exw na pw..

kai btw fwteinoi pantofgnwstes giati den gineste eseis politikoi na lusete ola ta provlimata pou mastizoun ton sugxrono kosmo

pattakos_
14-01-2012, 06:58 PM
μου αρεσε η φωτο για αυτο και την εχω βαλει για κανεναν αλλον λογο!ειμαι αεκ μεχρι εκει,δεν εχω παει ποτε σε ποδοσφαιρικο αγωνα!!!για οτι λεω και οτι γραφω πρεπει να απολογουμαι στον καθε πικραμενο χαχαχα

ειμαι οπαδος και αν με ρωτησεις τι ομαδα εισαι,θα σου απαντησω εθνικη ελλαδος!!

BillyTheKid
14-01-2012, 07:03 PM
Eσύ κοιμήσου λίγο ακόμα μοσχάρι, η μισή αγροτική ζωή της Ελλάδας ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΞΕΝΟΙ.

Μπουρδέλο έγινε εξαιτίας των ξένων; Διαβάζεις καμιά εφημερίδα τα τελευταία 3 χρόνια; Ξες πόσο καλό έχουνε κάνει οι αλλοδαποί στην οικονομία μας;

Οι αλλοδαποί έδωσαν σε ένσημα πέρυσι λίγο λιγότερο απο 1δις ευρώ την στιγμή που ολόκληρη η Ελληνική Ναυτιλία(όλοι οι εφοπλισταί μαζί δλδ) έδωσε κάτι σαν 200 εκατ. ευρώ σε φόρους και είναι ο πιο επικερδής τομέας της Ελλάδας.. Απλά είναι στο αφορολόγητο επειδή μπορούνε.

Και επειδή μένω/βγαίνω κοντά σε "ωραίες" περιοχές (Αττική, Αγ. Παντελεήμων, Πατήσσια, Αχαρνών..) έχω δει πολλά πράματα και ξέρω τι σημαίνει "φοβάμαι να βγω στον δρόμο το βράδυ" αλλά φίλε δεν είναι όλοι οι αλλοδαποί έτσι. Η συντριπτική μειοψηφία είναι έτσι και οι περισσότεροι δεν θα ήταν έτσι αν δεν τους γαμούσανε τα πρέκια στην χώρα τους αλλά και εδώ...

Και επίσης την στιγμή που η Ελλάδα υποστηρίζει κάθε πόλεμο στην Ανατολή λόγω πιέσεων του ΝΑΤΟ, έπρεπε να περιμένει πως αφού οι άνθρωποι εκεί βομβαρδίζονται θα έρθουν εδώ... Απλή λογική φίλος.

Eιμαι άρρωστος και δεν έχω και πολύ όρεξη ευτυχώς υπάρχεις εσύ και καλύπτεις το νόημα αυτών που ήθελα να πω!

bEy0nDAnApIr0S
14-01-2012, 07:06 PM
μου αρεσε η φωτο για αυτο και την εχω βαλει για κανεναν αλλον λογο!ειμαι αεκ μεχρι εκει,δεν εχω παει ποτε σε ποδοσφαιρικο αγωνα!!!για οτι λεω και οτι γραφω πρεπει να απολογουμαι στον καθε πικραμενο χαχαχα

ειμαι οπαδος και αν με ρωτησεις τι ομαδα εισαι,θα σου απαντησω εθνικη ελλαδος!!

glad

Kyuubi)NineTail
15-01-2012, 01:19 AM
Αμα πιστεύετε οτιδήποτε διαβάζετε στο διαδίκτυο...θα χέτε τις παρακάτω αντιδράσεις(α.κ.α:Τα προηγούμενα posts -_-')...

Give_Me_YourBan
15-01-2012, 01:28 AM
Eσύ κοιμήσου λίγο ακόμα μοσχάρι, η μισή αγροτική ζωή της Ελλάδας ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΞΕΝΟΙ.

Μπουρδέλο έγινε εξαιτίας των ξένων; Διαβάζεις καμιά εφημερίδα τα τελευταία 3 χρόνια; Ξες πόσο καλό έχουνε κάνει οι αλλοδαποί στην οικονομία μας;

Οι αλλοδαποί έδωσαν σε ένσημα πέρυσι λίγο λιγότερο απο 1δις ευρώ την στιγμή που ολόκληρη η Ελληνική Ναυτιλία(όλοι οι εφοπλισταί μαζί δλδ) έδωσε κάτι σαν 200 εκατ. ευρώ σε φόρους και είναι ο πιο επικερδής τομέας της Ελλάδας.. Απλά είναι στο αφορολόγητο επειδή μπορούνε.

Και επειδή μένω/βγαίνω κοντά σε "ωραίες" περιοχές (Αττική, Αγ. Παντελεήμων, Πατήσσια, Αχαρνών..) έχω δει πολλά πράματα και ξέρω τι σημαίνει "φοβάμαι να βγω στον δρόμο το βράδυ" αλλά φίλε δεν είναι όλοι οι αλλοδαποί έτσι. Η συντριπτική μειοψηφία είναι έτσι και οι περισσότεροι δεν θα ήταν έτσι αν δεν τους γαμούσανε τα πρέκια στην χώρα τους αλλά και εδώ...

Και επίσης την στιγμή που η Ελλάδα υποστηρίζει κάθε πόλεμο στην Ανατολή λόγω πιέσεων του ΝΑΤΟ, έπρεπε να περιμένει πως αφού οι άνθρωποι εκεί βομβαρδίζονται θα έρθουν εδώ... Απλή λογική φίλος.

καλα εισαι χαζος η τυφλος η και τα δυο??? εγω δεν μιλαω για τους ξενους που εχουν χαρτια και κανουν δηλωση και ειναι κομπλε... μιλαω για αυτους που τα βγαζουν μαυρα επισης δεν λεω οτι φταινε μονο αυτοι..... και επειδη και γω ετυχε να μενω καποτε απο εκει περα δυστηχως ξερω τι ειναι ολα αυτα που λες... οποτε μαθε να διαβαζεις καλυτερα οτι γραφω...

δεν ειχα σκοπο να το πω αλλα θα το πω γιατι νομιζεις ειμαι ενας ελληναρας που δεν εχει γνωση του τι παιζει γυρω του... και εγω μεταναστης ειμαι ... αλλα ο πατερας μου δεν ηρθε εδω να κλεψει , ουτε να δειρει , ουτε να αρχησει να σπρωχνει κιλα ... και μην ακουω τις μαλακιες τους γαμανε στην χωρα τους... γιατι σαν το γαμησι που ετρωγε η γενια του πατερα μου ... τωρα τρωνε μονο εκει κατω στην συρια , πακισταν κλπ.... αλλα ακομα και τοτε ειναι μεσα σου αν επιλεξεις το σωστο η επιλεξεις το ευκολο χρημα και την "Καλη" ζωη... και του πατερα μου του απλωσανε τα χρηματα ζητωντας του να σπρωχνει... αλλα προτιμησε τα λιγα και τιμια λευτα... και απο το τιποτα τωρα εχει 2 σπιτια... οποτε ναι δεν με νοιαζει να τους αφησουν στο δρομο αφου διαλεξαν να ζησουν εις βαρως αλλων... και να στο πω και πιο απλα στα αρχιδια μου ακομα και να ψοφησουν... Δεν υπαρχει δεν μπορω... υπαρχει δεν θελω... και αυτοι δεν θελουν να δουλευουν τιμια...


;761788']Eλα οκ απο οτι καταλαβαινω νμζετε οτι το εκανε απο ofsp καποιος

ειναι το πιο πιθανο...

Korakius
15-01-2012, 01:12 PM
To kentro ths athinas exei ginei ena terastio ghetto gia na pesoun oi times twn akinhtwn,na tis agorasoun meta kapoioi sygkekrimenoi tsampa sxedon,
se 5 xronia na deite pou to kentro tis athinas tha einai pentakatharo kai to kalutera frouroumeno kommati tis xwras.
Krathste to afto,einai taktikh pou to kanoun se polla merh.

ksexastika
15-01-2012, 01:29 PM
To kentro ths athinas exei ginei ena terastio ghetto gia na pesoun oi times twn akinhtwn,na tis agorasoun meta kapoioi sygkekrimenoi tsampa sxedon,
se 5 xronia na deite pou to kentro tis athinas tha einai pentakatharo kai to kalutera frouroumeno kommati tis xwras.
Krathste to afto,einai taktikh pou to kanoun se polla merh.

to exw akousi k apo alous afto.... apla dn kserw dn nmz oloi oi narkomanis ..kakopoioi k oloi i paravates p vriskote eki na "figou i na ts dioksoun" exi katadisi asximo meros to kentro tis PROTEUOUSAS

se_ola_kalloss
15-01-2012, 01:48 PM
Δυστυχως ειμαστε τετοιοι,μαλωνουμε για την ομαδα της αρεσκειας μας και ακομα οχι μονο χτυπιομαστε με καποιον αλλα του αφαιρουμε και την ζωη του.