PDA

View Full Version : Prob HELP!!!!



GvS]Necro
21-01-2012, 11:02 PM
edo kai posi wra kratieme na min spasw tin eisodo gia ta dvd! prin kamia wra pou evala ena cd mesa to epeze kanonika kai twra pou vazw eina les kai den tou exw vali tpt den to anagnorizi! paw my computer na to ani3w xirokinita kai mou leei na valw sti thira ena cd/dvd (ELA OMOS POU EXEI MESA) exw dokimasi oti cd exw sto spiti ala pali den diavazi kanena
ftiaxnete i paei kado?

FrOzen_GhOst
21-01-2012, 11:11 PM
βάρα του καμιά σφαλιάρα

GvS]Necro
21-01-2012, 11:15 PM
βάρα του καμιά σφαλιάρα

to evgala to 3evidosa ta fisi3a to testara xoris to kapaki na dw ama diavazi to cd ! ola koble! ipia pragmata! apla den mou to anigi to MPORDELO!

G.ViruS
21-01-2012, 11:28 PM
Ειλικρινά δεν ξέρω x)

butcer
21-01-2012, 11:37 PM
Στειλτο... Ευτυχως να λες που ειναι το dvd-rom που ειναι φθηνα και δε σου καηκε/χαλασε κατι αλλο.
Να θεωρεις το εαυτο σου τυχερο.

Btw, πριν χρονια ειχα και εγω προβλημα με το cd-rom τοτε. Το οποιο για να διαβασει το CD (στην περιπτωση μου game) επρεπε να το βοηθησω να παρει μπρος.
Πως ???
Εκεινο το cd-rom ειχε ενα αυτοκολητο στρογγυλο στην πανω μερια. Οταν ειδα και αποειδα και ειπα ειναι για πεταμα το περιεργαστηκα και εγω οπως και εσυ. Ξεκολλησα το αυτοκολητο και απο κατω ειχε ενα στρογγυλο πλαστικο στο οποιο ηταν συνδεμενος ο αξονας που γυρισε το CD. εβαζα το CD στην θηκη και με το δαχτυλο του εδινα μερικες στροφες...
2-3-4-5 στροφουλες ...και ατσαααα --- ολα καλα !!! ;)
Ειχε την πλακα του αλλα με κουρασε μετα απο καμια εβδομαδα και πηγα πηρα αλλο.

Υ.Γ: για το laptop μου επειδη κατι επαθε το dvd-rom (διαβαζει κανονικα αλλα δεν κανει εγγραφες :mad:) Αγορασα ενα dvd-record που ειναι φορητο και με usb. Ειμαι αρκετα ευχαριστημενος και μπορω να το δουλεψω και στο σταθερο-PC.

GvS]Necro
21-01-2012, 11:54 PM
Στειλτο... Ευτυχως να λες που ειναι το dvd-rom που ειναι φθηνα και δε σου καηκε/χαλασε κατι αλλο.
Να θεωρεις το εαυτο σου τυχερο.

Btw, πριν χρονια ειχα και εγω προβλημα με το cd-rom τοτε. Το οποιο για να διαβασει το CD (στην περιπτωση μου game) επρεπε να το βοηθησω να παρει μπρος.
Πως ???
Εκεινο το cd-rom ειχε ενα αυτοκολητο στρογγυλο στην πανω μερια. Οταν ειδα και αποειδα και ειπα ειναι για πεταμα το περιεργαστηκα και εγω οπως και εσυ. Ξεκολλησα το αυτοκολητο και απο κατω ειχε ενα στρογγυλο πλαστικο στο οποιο ηταν συνδεμενος ο αξονας που γυρισε το CD. εβαζα το CD στην θηκη και με το δαχτυλο του εδινα μερικες στροφες...
2-3-4-5 στροφουλες ...και ατσαααα --- ολα καλα !!! ;)
Ειχε την πλακα του αλλα με κουρασε μετα απο καμια εβδομαδα και πηγα πηρα αλλο.

Υ.Γ: για το laptop μου επειδη κατι επαθε το dvd-rom (διαβαζει κανονικα αλλα δεν κανει εγγραφες :mad:) Αγορασα ενα dvd-record που ειναι φορητο και με usb. Ειμαι αρκετα ευχαριστημενος και μπορω να το δουλεψω και στο σταθερο-PC.
pano kato timi?