Log in

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : Anyparkt0s



WiCkeDS0uL
10-06-2009, 11:42 AM
Paidia Aftos o anyparkt0s einai Para polu M.....(Me oli tin simasia tis leksis).PAizame game kanonika sti nol ..kai se mia stigmi 1 mate mas kati afise katw kai to espase 1 ironwood branch sigekrimena..Kai ton kanei KICK.Den ftanei Afto akolouthise kavgas me to team enw eixe adiko epemene.Ekane EMENA MUTE kai BAN kai episis ton filo mou ton Alan7 O opoios me ipostirize opws ekanan kai oi ypolipoi players..Mas ekane Mute Ban Alan7 WiCkeDS0uL kai ton GREEK_ADDICTION Kick Mute Ban..episis. Exw kai to Replay kante me add msn:th0mas123@hotmail.com na sas to steilw se email i kanonika...ok ?TY

http://www.megaupload.com/?d=13VPCDWW

http://www.imageshack.gr/view.php?file=by5e5j0kpfm9pwknkmhr.jpg

http://www.imageshack.gr/view.php?file=wvb3kr5be179to3bd0ia.jpg

http://www.imageshack.gr/view.php?file=o2ywjbuyjmfifm25gc82.jpg


(Playlandos ebala to replay egw kai merikes ss pou trabixtikan apo ton 'kirio'wicked)

reman
10-06-2009, 11:46 AM
replay ?? ss?? balle kati gia na se upostiriksoume... o anupartkos ebale... kai apo ta legomena ton eikonon apla praksame ;)

WiCkeDS0uL
10-06-2009, 11:48 AM
pou na sto steilw to replay na to deis?:O kai o alan7 me ipostirikse...kai ton erikse ban kai afton kai mute episis pes mou pou na sto steilw kai egine.

reman
10-06-2009, 11:50 AM
anebaseto sto rapidshare i sto mediafire... kai dose mas to link na to doume kai na sou poume ta legomena tou paixnidiou... ;) katalabes??

DotAddicteD
10-06-2009, 11:51 AM
http://www.dota-alliance.com/board/showthread.php?t=1490

To exoume hdh...

BaSiLhS1990
10-06-2009, 11:51 AM
anebaseto sto rapidshare i sto mediafire... kai dose mas to link na to doume kai na sou poume ta legomena tou paixnidiou... ;) katalabes??
Tromeros helper :P pantaxou parwn kai ta panta plhrwn pou leei kai o a3exastos TUS :P

reman
10-06-2009, 11:52 AM
ok to replay to exoume... opote apla perimene na to doume kai na krinoume ti egine sto game... ;)

oso gia esena billako -> e ti na leme twra etsi eimai panta helper gia mia zwh ;)

BaSiLhS1990
10-06-2009, 11:55 AM
^^

Playlandos
10-06-2009, 12:25 PM
Kalh diaskedash , kai pano ap'ola MA8E TA BASIKA , oi admins parakalw na krinoune (+ to oti to replay k ss ta anebasa egw giati mallon o kirios apo edw den ithele na ta anebasei) , to mono pou exo na pw deite olo to replay , deite ti gtp game pou itan kai gia ola eftege o anyparkt0s... , opos ksana eipa , MHN KSEXASW GIATI THES NA TO STILEIS MSN NOMIZEIS EIMAI KANAS X8ESINOS?? EKANES SAVE TO GAME K META ARXISES NA BRIZEIS KAI NOMIZES OTI THA PERASEI TO DIKO SOU E ? ME TA PSEMATA , IRONWOOD E?? 8es ena tilefono gia kana giatro ? OFTHALMIATRO?

FoNo_MaNia
10-06-2009, 12:43 PM
pws ginete ta ss na einai apo ton void ??? ... :S

Playlandos
10-06-2009, 12:55 PM
ginetai mia xara , oi admin tha krinoun...

WiCkeDS0uL
10-06-2009, 01:00 PM
file astous na apofasisoune afou exoun to replay kai tis ss apo sena :O pou aporo gt ekanes esy post...gia na se iperaspisteis mallon boreite na rwtisete kai tous allous players pou paizane...itane ektos paixnidiou kai mas elege kiolas mathete na paizete noobidia den tha me vrizete etc akribos mas elege...Tespa eseis apofasizete..ty paidia elpizo na parete swsth apofasi

DotAddicteD
10-06-2009, 01:04 PM
file astous na apofasisoune afou exoun to replay kai tis ss apo sena :O pou aporo gt ekanes esy post...gia na se iperaspisteis mallon boreite na rwtisete kai tous allous players pou paizane...itane ektos paixnidiou kai mas elege kiolas mathete na paizete noobidia den tha me vrizete etc akribos mas elege...Tespa eseis apofasizete..ty paidia elpizo na parete swsth apofasi

playlandos = anyparkt0s (sto bnet) :p

reman
10-06-2009, 02:03 PM
file astous na apofasisoune afou exoun to replay kai tis ss apo sena :O pou aporo gt ekanes esy post...gia na se iperaspisteis mallon boreite na rwtisete kai tous allous players pou paizane...itane ektos paixnidiou kai mas elege kiolas mathete na paizete noobidia den tha me vrizete etc akribos mas elege...Tespa eseis apofasizete..ty paidia elpizo na parete swsth apofasi
όπως έχω ξαναπεί στο thread του ανυπαρκτου... ο ανύπαρκτος έκανε το thread για να μην αρχίζετε και λέτε τι?? πως?? γιατί?? μα ποτε?? και τέτοια... και καλά έκανε...

και ο ανύπαρκτος και να μην έπαιξε καλο game δεν έχει λόγο να γίνει κάποιο ban/warn... από ότι βλέπω εσείς είχατε κατεβάσει και την δεν κατεβάσατε...

Playlandos
10-06-2009, 02:28 PM
Den 8a asxolithw allo giati autos einai toso pseuths 2 post 5 psemata mono autos ta katafernei ... sto deutero pos eipe kati oti egw tous eipa noobidia mhn me brizete , DIKSE MOU SS i tha m tn stileis sto email , ox se barethika kante oti thelete den tha asxoloumai me to kathe 10xrono p exei kalo sto kefali...

Archmage
10-06-2009, 02:52 PM
singomi alla sta ss ton brizete me caps dn ida akoma to replay alla apo to ss pistebo oti kai na ixate dikeo to xasate brizodas ton

Soulfly
10-06-2009, 04:04 PM
http://www.imageshack.gr/view.php?file=by5e5j0kpfm9pwknkmhr.jpg

aman re dolofone gt na mh zei to paidi toso polli se pirakse?

twist3r
10-06-2009, 04:22 PM
epeidh eida olo to replay...pisteuw oti to BAN+MUTE+KICK tou Green_Addict itan polu swsto pou egine...alla apo ekei kai pera file playlande to xases....to mute ston wicked gt to kanes ???epeidh eipe "ston poutso mou"??...kai meta se apodokimazane nomizw epeidi hsoun polu liga lvl se sxesi me tou upoloipous...Sto telos to Kick tou Alan nomizw oti itan panw sta neura sou alla teleiws lanthasmeno...patise kai -afk..de kserw gt ekanes kick...to game itan teleiwmeno...a kai kati akoma...o tropos sou gia na zhtas swap nomizw einai polu paidiastikos.....Sry file swsto to prwto ban alla meta to xases teleiws...Proteinw toulaxiston Warn..
Auta apo mena!
ty

Soulfly
10-06-2009, 04:32 PM
epeidh eida olo to replay...pisteuw oti to BAN+MUTE+KICK tou Green_Addict itan polu swsto pou egine...alla apo ekei kai pera file playlande to xases....to mute ston wicked gt to kanes ???epeidh eipe "ston poutso mou"??...kai meta se apodokimazane nomizw epeidi hsoun polu liga lvl se sxesi me tou upoloipous...Sto telos to Kick tou Alan nomizw oti itan panw sta neura sou alla teleiws lanthasmeno...patise kai -afk..de kserw gt ekanes kick...to game itan teleiwmeno...a kai kati akoma...o tropos sou gia na zhtas swap nomizw einai polu paidiastikos.....Sry file swsto to prwto ban alla meta to xases teleiws...Proteinw toulaxiston Warn..
Auta apo mena!
ty

afou to eides olo to replay eides ti kantili tou ri3e o wickedsoul kai o alan kai ola ta ban kai ta kick htan swsta idika stin traxex afou ka8otan afk me patrol ean to paratirises aporw pws eixan to 8rasos na twn kanoun kai report

FaiNt[N.f]
10-06-2009, 04:36 PM
idika stin traxex afou ka8otan afk me patrol ean to paratirises aporw pws eixan to 8rasos na twn kanoun kai report

LoL edw des axaxaaxa afk kai patrol gia na min ginei booted xaxaxa ntx den einai gia sizitisi auta. gia gelia einai

zimba
10-06-2009, 04:59 PM
Ida olo to replay....
Aporw pos exete to 8rasos kai kanete post ton Playlando me ola auta pou legate...
Ola ta ban kai ola ta kick itane nomima,den ipirxe ixnos abuse...
Pragmatika WiCkeDS0uL xanades to replau na sinditopiiseis ti tou eleges esu kai oi filoi sou...
Ta ban paramenoune opos exoun!!
Adelfe prwta skeftomaste kai meta droume...
Ta manner sas itane apesia....Elpizw otan perasei o keros kai iremiseis na katalaveis ta la8i pou ekanes....
Plaulande 8a parakalousa kai esena na apeu8inese me pio omorfo tropo stous user sto forum kai sto bnet....An exoune kalo ston egefalo i oxi opos ipes se proigoumeno post sou,den se afora...
Me sevasmo,zimba!

Stella
10-06-2009, 05:16 PM
axaxaxaxa
ena "poutanas gie paixe dota" --> ban , mute
xaxaxaxa

3 ban se ena game xaxaxaxa

sygxarhthria

Strike
10-06-2009, 06:02 PM
eimai + tou anypartkou an kai ton wickeds0ul ton 3erw real life...
otan xanoume 8wmouLi mou sto exw 3anapei mhn vrizeis me to gamhemeno to caps...
ti na s kanw opws eleges gtp nol na mhn epezes kai episis an i8eLes na pe3eis sevasou thn..
kairos na hremiseis a lot!

D0MeNiCa
11-06-2009, 10:59 AM
Eida to replay,sosta eprakse o playlandos kai tous banare/kickare/mutare auto pou den itan sosto itan pou ebgale to mute tis destroyer,meta to unmute ebrize akoma perisotero.