PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : Hell_Is_Here



jackass
10-02-2012, 06:40 AM
Accused Battle.Net account: Hell_Is_Here
Your Battle.Net account: lIIJake
Game Name: ap2407
Offence of Admin: Eπετρεψε gameruin, δεν εκανε kick-ban , Μaphack.
Time of event: ... 17 , 12-14 , 25
Further details:

Gameruin 17" o tiny με πεταει επανηλημενα με toss πανω στην wind (admin). Mε πεταει μια φορα καταφερνω και γλυτωνω μπαινω μεσα στι βαση και με ξαναπεταει στην wind με 100 Life και χανω. Ζηταω kick-ban για gameruin αλλα δεν. Απο εκει και περα με κυνηγουσε για να με κανει toss και το game κατεληξε κωμικοτραγικο.

Maphack : 12"-14" κυνηγαμε wind 3 ατομα ξεφευγει σκοτωνει και στο τελος αποφευγει το torrent κανοντας εναν ελιγμο ασκοπο.. σιγουρα ειχε vision του torrent.
25" ακομα μια φαση.

28011

Hell_Is_Here
10-02-2012, 07:38 AM
Καταρχας ο tiny εγινε ban στο τελος γιατι σας πεταγε με τοςς εξω απο την πηγη( απλα για να ξες).

Για το mh που λες οποιος δει το ρεπλαυ και εχει μια αντιληψη για την dota θα καταλαβει γτ αποφυγα το torrent.

Τωρα για το gameruin του tiny στο πρωτο τοσσ που σε εκανε νομιζα οτι θα μπειτε να με φατε... στο δευτερο τοσσ υστερα απο το κυνηγιτο θεωρησα λιγο υπερβολικο να γινει ban για ενα τοςς,επισης σου ειπα οτι αμα τον ξαναδω να κανει τοσσ allies του σε μας θα φαει ban.

killyomather
10-02-2012, 06:02 PM
to eida olo to replay. ontwc o tiny ekane game ruin alla arxise na to kanei afou prwta s egrapse "kala twra tha deis" i kati tetoio.Poio prin epaize kanonika...
twra ta torrent sou p apefuge i wind itan lg perierga...dn kserw cgr.Auto p me provlimatise einai otan bike stin vasi sas gia na faei ton kunkka. O kunkka efuge apo t battle me 100hp? kapou ekei. meta i wind kanei force staff mesa stin pigi k arxizei na ton kinigaei. O poio polloi me tetoio hp tha pigenan fountain na gemisoun omwc o kunkka arxise na pigainei bot. Auto p me provlimatise einai ooti i wind pige kateutheian bot pano ston kunkka pou me fog den tha borouse na eixe dei pros ta pou eixe paei:S
Auti einai i apopsi m.

jackass
11-02-2012, 04:20 AM
to eida olo to replay. ontwc o tiny ekane game ruin alla arxise na to kanei afou prwta s egrapse "kala twra tha deis" i kati tetoio.Poio prin epaize kanonika...

Xωρις λογο ξεκινησε να κανει μλκιες ο tiny. Το θεμα ειναι οτι μου εκανε toss πανω στον admin 2 συνεχομενες φορες, αρα δεν εχει δεν το ειδα η δε μπορω να ξερω τι γινετε στο allies.




twra ta torrent sou p apefuge i wind itan lg perierga...dn kserw cgr.Auto p me provlimatise einai otan bike stin vasi sas gia na faei ton kunkka. O kunkka efuge apo t battle me 100hp? kapou ekei. meta i wind kanei force staff mesa stin pigi k arxizei na ton kinigaei. O poio polloi me tetoio hp tha pigenan fountain na gemisoun omwc o kunkka arxise na pigainei bot. Auto p me provlimatise einai ooti i wind pige kateutheian bot pano ston kunkka pou me fog den tha borouse na eixe dei pros ta pou eixe paei:S
Auti einai i apopsi m.

Aκριβως. Εγω, αν πιστεψω οτι καποιος εχει Mh δε παιζω συμβατικα μαζι του πλεον και με αυτη την λογικη οταν εμεινα με 100 life μεσα στην βαση απο το πανω tower αντι να παω στην πηγη και για να αποφυγω οποιο spell μπορει να μου γινει προς αυτην την κατευθυνση πηγα στο κατω tower της βασης. Βεβαια με ακολουθησε υστερα απο 5-10 sec κατα-ποδας οπου και τελικα με σκοτωσε.

Το replay δεν καθησα να το δω ολοκληρο ειδα απλα τις 2 φασεις που ειχαν σχεση με εμενα, μπορει να εγινε και tpt αλλο σε αλλους παιχτες. Οι 2 αυτες περιπτωσεις εμενα μου φαινονται πολυ υποπτες.

Angelos21
11-02-2012, 06:32 AM
Εγώ όχι μόνο δεν είδα ΜΗ από τον admin αλλά
είδα και τον thread starter να βρίζει τον admin.
Να λες πάλι καλά που δεν σε έκανε ban για manners.
Για το gameruin, δεν μπορούσε να βλέπει συνέχεια τον tiny, λογικό δεν είναι?

13:38 [All] lIIJake (Admiral): basttyardo
13:43 [All] Hell_Is_Here (Windrunner): to iksera oti tha ertheis re vlaka
13:43 [All] lIIJake (Admiral): sks re skatiari
13:48 [All] lIIJake (Admiral): ka8aro mh
13:49 [Allies] lIIJake (Admiral): exeis
13:50 [All] DA-SHEPHERD: Player [lIIJake] was muted by player [Hell_Is_Here].
13:50 [All] Hell_Is_Here (Windrunner): !mute jake
13:52 [All] Hell_Is_Here (Windrunner): kane post
14:01 [All] Hell_Is_Here (Windrunner): sou tin xarizo gia to mpastarde
14:09 [All] Hell_Is_Here (Windrunner): mia akoma kai efiges

Βρήκα και mh από αυτούς τους 2!
0:06 <pswmarasIsBack> 0x19: Select Subgroup: [Shadow Fiend] 0x00005ADB00012C9D
0:17 <X_son> 0x19: Select Subgroup: [Windrunner] 0x00005E45000122CC
0:22 <X_son> 0x19: Select Subgroup: [Dwarven Sniper] 0x000073830001812F
0:22 <X_son> 0x19: Select Subgroup: [Ember Spirit] 0x00005C2A0000EE89


[Eleos]: [pswmarasIsBack] is NOT an admin, just a noob!
[Eleos]: [pswmarasIsBack] is not banned!

[Eleos]: [X_son] is NOT an admin, just a noob
[Eleos]: [X_son] was banned by [DA-HB-04] on 2012-02-10 (AR2224) because: [[AUTOBAN] leaver] [PERMANENT]

Hell_Is_Here
11-02-2012, 06:38 AM
Ενταξει μαλλον πρεπει εχεις προβλημα με την οραση σου... ειχα vision απο το arrow και φανηκε οτι παει κατω δειτε το με fog of War.. πως γινεται εσυ να ειδες οτι τον κυνηγαω μεσα στο fog ενας θεος ξερει.

Για το torrent που επεφυγα κατω ηξερα οτι ησουν εκει γιατι με κυνηγουσες με sf kai pudge και αλλαζα πορεια συνεχως για να αποφυγω το torrent και σταθηκα τυχερος επειδη εισαι nooBas και αντι να το κανεις ακριβως οταν θα περναγα το στενο το εκανες πιο μπροστα...
Επισης οταν με κυνηγουσατε κατω και εφαγα τον pudge εκανα hit και move περιμενωντας οτι θα κανεις torrent ενω καλλιστα αν ειχα mh θα καθομουν ακινητος να τον φαω αφου θα ηξερα οτι δεν usares torrent.

Παρακαλω τον αρμοδιο που θα δει το ρεπλαυ να το κοιταξει με προσοχη σε ολες τις φασεις που λενε για mh γιατι υπαρχει αιτιολογηση για την καθε κινηση μου και να κοιταξει τα manners του kunka plz.
Νο mh.

jackass
11-02-2012, 07:12 AM
Εγώ όχι μόνο δεν είδα ΜΗ από τον admin αλλά
είδα και τον thread starter να βρίζει τον admin.
Να λες πάλι καλά που δεν σε έκανε ban για manners.
Για το gameruin, δεν μπορούσε να βλέπει συνέχεια τον tiny, λογικό δεν είναι?

Εσυ λογικα εισαι καποιος τσιρος φιλος του. Αρα ασε τις παπαριες.

Εγω στη φαση με το torrent λεω καθαρο Mh. Αν οπως λεει ο μπουφος στο επομενο απο το δικο σου post το εκανα στο στενακι τωρα θα εβγαινε και θα ελεγε "το εκανε στο στενακι αντι να το κανει λιγο πιο πανω"
<<περι ορεξεως κολοκυθοπιτα>>
Κανενα skill δεν εχασε η wind απλα επειδη εχει Mh. Απλα ειναι σιγουρα safe clicker και λογο των πολλων game το παιζει ανετος , cool και ωραιος.

Για το gameruin ειπα μπορουσε και καταλαβε εξ αρχης οτι κανει gameruin διοτι εκανε toss πανω του και καρπωνόταν τα kill. Δεν ειναι δυνατο να μην δε το ειδε αυτο. Οτι μας συμφερει , τελικα. Και απο την στιγμη που του μιλαω και του λεω ριξε ban-kick για gameruin δεν ειναι δυνατο να σκεφτηκε κατι αλλο.


Οσο αφορα το basttyardo.
Το bastardo δεν ειναι βρισια, η ηλιθιοτητα των ανθρωπων σαν και του λογου σου το εκανε βρισια. Mπασταρδος ειναι οποισδηποτε γεννιέτε απο ανθρωπους που δεν ειναι παντρεμενοι - παιδι εκτος γαμου, δηλ.
Η Ελληνικη μεταφραση ειναι νωθος. Αν του ελεγα : " sks no8e exeis mh" θα με εκανε ban ?
Στην Ιταλια χρησιμοποιείτε στην καθημερινότητα χωρις να ειναι κατι κακο.

Hell_Is_Here
11-02-2012, 07:53 AM
Εχεις πολυ θρασσος ρε φιλε και μας το παιζεις εξυπνακιας..εγω φταιω που σου την χαρισα

Δεν μπορουσα να παρακολουθω τον tiny σε ολο το game και οπως ειπα σε προηγουμενο ποστ 2 φορες τον ειδα να κανει τοςς,στο πρωτο νομιζα θα μπειτε να με φατε, στο δευτερο το θεωρησα υπερβολικο και σου απαντησα οτι αμα τον δω να το ξανακανει θα φαει μπαν, αλλιως αμα δεν το εκανε παλι να τον εκανες ποστ.

Οπιος δει ολο το ρεπλαυ θα καταλαβει οτι δεν πεζω με mh υπαρχουν πολλες στιγμες που το αποδειχνουν...στις περιεργες στιγμες που αναφερεις εκανα αυτο που καθε παιχτης που πεζει με το μινι-μαπ αρκετα και εχει μια αντιληψη για το πως πρεπει να παιζει θα εκανε.

Απλα τα πραγματα το οτι εσυ δεν μπορεις να παιζεις ετσι και δεν εχεις φτασει σε αυτο το επιπεδο δεν σημαινει οτι οι υπολοιποι παιζουν με mh.

Angelos21
11-02-2012, 08:09 AM
Εσυ λογικα εισαι καποιος τσιρος φιλος του. Αρα ασε τις παπαριες.

Εγω στη φαση με το torrent λεω καθαρο Mh. Αν οπως λεει ο μπουφος στο επομενο απο το δικο σου post το εκανα στο στενακι τωρα θα εβγαινε και θα ελεγε "το εκανε στο στενακι αντι να το κανει λιγο πιο πανω"
<<περι ορεξεως κολοκυθοπιτα>>
Κανενα skill δεν εχασε η wind απλα επειδη εχει Mh. Απλα ειναι σιγουρα safe clicker και λογο των πολλων game το παιζει ανετος , cool και ωραιος.

Για το gameruin ειπα μπορουσε και καταλαβε εξ αρχης οτι κανει gameruin διοτι εκανε toss πανω του και καρπωνόταν τα kill. Δεν ειναι δυνατο να μην δε το ειδε αυτο. Οτι μας συμφερει , τελικα. Και απο την στιγμη που του μιλαω και του λεω ριξε ban-kick για gameruin δεν ειναι δυνατο να σκεφτηκε κατι αλλο.


Οσο αφορα το basttyardo.
Το bastardo δεν ειναι βρισια, η ηλιθιοτητα των ανθρωπων σαν και του λογου σου το εκανε βρισια. Mπασταρδος ειναι οποισδηποτε γεννιέτε απο ανθρωπους που δεν ειναι παντρεμενοι - παιδι εκτος γαμου, δηλ.
Η Ελληνικη μεταφραση ειναι νωθος. Αν του ελεγα : " sks no8e exeis mh" θα με εκανε ban ?
Στην Ιταλια χρησιμοποιείτε στην καθημερινότητα χωρις να ειναι κατι κακο.

1.Δεν τον ξέρω τον admin. Απλά είδα το replay.
Συγγνώμη που στο χάλασα, αλλά δεν είμαι τσίρος, απλά έγραψα την γνώμη μου.
2.Και το μπάσταρδος και το νόθος είναι bannable. (Άμεση ή έμμεση αναφορά σε οικογένεια=ban)
Αυτά να τα λες τότε στην Ιταλία που περνάνε.
3. Έκανες -disablehelp????

Btw, μάθε να σέβεσαι και την αντίθετη άποψη.
Σου δόθηκε μία δεύτερη ευκαιρία με αυτό το account που είχε γίνει ban για gameruin
και την σπαταλάς με τέτοια manners?
O manager θα κρίνει αφού το ελέγξει αλλά οι τρόποι σου είναι εις βάρος σου.
Good luck με το abuse σου!

Ichigos
11-02-2012, 09:31 AM
Kairos na arxisete na tous mazevete ligo ligo?Den ftanei pu tou xarizei to ban gia manners abusare k eirwnevete kiolas...ela paidia chill out ante pate gia kana poto na hremisete merikoi edw....Ax kai na kserate....

P.S STS kadous

jackass
11-02-2012, 03:02 PM
Εχεις πολυ θρασσος ρε φιλε και μας το παιζεις εξυπνακιας..εγω φταιω που σου την χαρισα

Δεν μπορουσα να παρακολουθω τον tiny σε ολο το game και οπως ειπα σε προηγουμενο ποστ 2 φορες τον ειδα να κανει τοςς,στο πρωτο νομιζα θα μπειτε να με φατε, στο δευτερο το θεωρησα υπερβολικο και σου απαντησα οτι αμα τον δω να το ξανακανει θα φαει μπαν, αλλιως αμα δεν το εκανε παλι να τον εκανες ποστ.

Οπιος δει ολο το ρεπλαυ θα καταλαβει οτι δεν πεζω με mh υπαρχουν πολλες στιγμες που το αποδειχνουν...στις περιεργες στιγμες που αναφερεις εκανα αυτο που καθε παιχτης που πεζει με το μινι-μαπ αρκετα και εχει μια αντιληψη για το πως πρεπει να παιζει θα εκανε.

Απλα τα πραγματα το οτι εσυ δεν μπορεις να παιζεις ετσι και δεν εχεις φτασει σε αυτο το επιπεδο δεν σημαινει οτι οι υπολοιποι παιζουν με mh.



Δεν εχω θρασσος και δεν την χαρισες σε εμενα την χαρισες στον tiny, που μου γαμησε το game.
Δε γινετε να tossαρει ατομα πανω σου και να λες δε το ειδα και δε μπορω να τον παρακολουθω στο game.
Eγω πιστευω εχεις Mh , οτι και να λες οτι εχεις skill κ Mlkies.


1.Δεν τον ξέρω τον admin. Απλά είδα το replay.
Συγγνώμη που στο χάλασα, αλλά δεν είμαι τσίρος, απλά έγραψα την γνώμη μου.
2.Και το μπάσταρδος και το νόθος είναι bannable. (Άμεση ή έμμεση αναφορά σε οικογένεια=ban)
Αυτά να τα λες τότε στην Ιταλία που περνάνε.
3. Έκανες -disablehelp????

Btw, μάθε να σέβεσαι και την αντίθετη άποψη.
Σου δόθηκε μία δεύτερη ευκαιρία με αυτό το account που είχε γίνει ban για gameruin
και την σπαταλάς με τέτοια manners?
O manager θα κρίνει αφού το ελέγξει αλλά οι τρόποι σου είναι εις βάρος σου.
Good luck με το abuse σου!



1.
Αλλη δουλεια δεν εχεις ? καθεσαι και βλεπεις (oλο) το replay απο games που δε σε αφορουν ? Τι εχει γινει εδω ρε γαμω ? η λες μλκιες και εισαι οντως τσιρος ή εισαι no-lifer - Διαλεξε και παρε.
2.
τοτε ας γινει και το "ζωο" bannable διοτι αν σε πω ζωο τοτε βριζω και την μανα σου αφου την λεω ζωο και αυτην απο την στιγμη που σε γεννησε.
Ανοιξε κανα λεξικο που και που - βοηθαει. Οχι Ιταλικο ομως.
3.
Εσυ εκανες αναλυση ουρων τωρα τελέυταια ? για δοκιμασε να κανεις disablehelp στο toss του tiny.

btw μαθε να ασχολεισαι με τις δικες σου υποθεσεις και μην χωνεσαι εκει που δε σε σπερνουν. Δε σε ρωτησε κανεις για να εχεις αποψη σ'αυτο το θεμα. Ας ελεγες ειμαι φιλος του admin και θελω να τον υποστηριξω τοτε θα μεναμε στο τσιρος. 2η ευκαιρια μου δοθηκε , πολυ σωστα μιλας αλλα δε προκειτε να σωπασω οταν βλεπω μλκιες με mh k gameruin.



Kairos na arxisete na tous mazevete ligo ligo?Den ftanei pu tou xarizei to ban gia manners abusare k eirwnevete kiolas...ela paidia chill out ante pate gia kana poto na hremisete merikoi edw....Ax kai na kserate....

P.S STS kadous


oups εκλασα... ΑΑα, οχι λαθος!
Ichigo1337, εσυ τι μου πεταγεσαι μωρη πορδη ???? Τι μας ειπες με το post σου ? Κατι νεο ?
ποοοοο βρωμερη σαρανταποδαρούσα, μυριζουν τα ποδια σου.

teh_
17-02-2012, 08:15 AM
Maphack : 12"-14" κυνηγαμε wind 3 ατομα ξεφευγει σκοτωνει και στο τελος αποφευγει το torrent κανοντας εναν ελιγμο ασκοπο.. σιγουρα ειχε vision του torrent.
25" ακομα μια φαση.


Στο 14ο λεπτό τον κυνηγάτε στα sentinel woods. Kαι αντί να πάει προς mid πέφτει επάνω στον tiny και πεθαίνει. Στο 25ο λεπτό φαίνεσαι ξεκάθαρα που κινείσαι μέσα στη βάση.

Όσο για το gameruin του tiny. O admin ήταν στην αντίπαλη ομάδα, οπότε το βρίσκω φυσιολογικό να διστάζει να προχωρήσει σε άμεσο ban βλέπωντας μόνο τα 2 toss.

Επίσης :

13:28 [All] lIIJake (Admiral): bastardi
13:34 [All] New_Generation. (Nevermore): gamimene

lIIJake ,New_Generation. banned για manners.

Abuse Denied
Topic Closed