PDA

View Full Version : [SOLVED] User Abuse : c4_gia, k_egw_to_strivw , Moynas_king , Progressive-



kagouras21.
19-02-2012, 05:00 AM
Accused Battle.Net account:poloi apo tous antipalous
Your battlet.net Account:kagouras21
Game name:ar1
Abused rule:mh
Time of event:7:57,10:46,14:40,19:29
Further details:sto 7:57 m rxonte luna kai omni xoris na fano sta woods kai me trone.sto 10:46 i luna o omni kai o pugna kapaki sta woods eki pou farmare i mortred.14:40 edo fenete fanera afou pernaei o slardar kai den vlepi kanenan ksafnika girnaei pali back efoson entopizi oti i mortred pige mazi me luna pugna.19:29 slardar omni luna karfoti ston mortred sta woods. ara pistevo pezi na xi luna kai pugna mh kai i ipolipi 3 sinergastikan idika slardar kai omni.28356

kagouras21.
19-02-2012, 05:01 AM
exo gamithi na xano game eksetias mher ine tragiki i katastasi kai theoro ipervoliko etsi opos exi katantisi to eleos me tous mher na ine epitopou demote to kick gia mh.

nargilop1
19-02-2012, 05:06 AM
exo gamithi na xano game eksetias mher ine tragiki i katastasi kai theoro ipervoliko etsi opos exi katantisi to eleos me tous mher na ine epitopou demote to kick gia mh.

opos tha dite imoun kai go sto game ontos tragiki ine i katastasi me tous mher an kai sto telos simetexi kai o allos pou les oti den simmetexi otan rotas kai me gem den exete wards stin apantisi pou leei dite replay den iparxi mh. tespa kata ti gnomi mou oli ban prepi giati fenonte asxima. kick ban den ekana oute ego giati se periptosi 10 % an den ixan mh kai ixan wards tha troga demote.pragma p telika den ixan.

SanGeorgioHalk
19-02-2012, 05:24 AM
exo gamithi na xano game eksetias mher ine tragiki i katastasi kai theoro ipervoliko etsi opos exi katantisi to eleos me tous mher na ine epitopou demote to kick gia mh.

Τι μου θύμισες τώρα :P Γ'αυτό το λόγο έφαγα ban απο τον Λεωνίδα.
Η απάντηση του , περί maphack.
wtfmejt pou sto eleos maphack
wtfmejt xriste mou
wtfmejt voitha mas
wtfmejt se public kanali
wtfmejt pou bori o kathenas
wtfmejt me 0 games
wtfmejt na peksi1

Ε σε public παίζουμε ρε Βαγγέλη* πως να το κάνουμε , μην ξενερώνεις:P

kagouras21.
19-02-2012, 05:30 AM
Τι μου θύμισες τώρα :P Γ'αυτό το λόγο έφαγα ban απο τον Λεωνίδα.
Η απάντηση του , περί maphack.
wtfmejt pou sto eleos maphack
wtfmejt xriste mou
wtfmejt voitha mas
wtfmejt se public kanali
wtfmejt pou bori o kathenas
wtfmejt me 0 games
wtfmejt na peksi1

Ε σε public παίζουμε ρε Βαγγέλι πως να το κάνουμε , μην ξενερώνεις:P
exasa 100 gold eksetias ton kolomher.. btw Βαγγέλη με η ^^

Gig3Rnaut
20-02-2012, 10:55 PM
-0:38 <c4_Gia> 0x19: Select Subgroup: [Demon Witch] 0x000062CC000093F3

Ολοκάθαρο maphack απο την luna.

c4_Gia banned για maphack.

k_egw_to_strivw , Moynas_king , Progressive- banned για συνεργασία.

[Eleos]: [FoNiKo_ZouZouNi] was banned by [Asous] on 2012-02-19 (AR13194) because: [plugger] [PERMANENT]

Abuse Solved
Topic Closed