PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : GoodShiver



Lafayette
27-02-2012, 05:01 AM
Accused Battle.Net account: GoodShiver
Your Battle.Net account: KaZaNoVa
Game Name: AR......
Offence of Admin: Kick και end; Για ποιό λόγο;
Time of event: 1:09.
Further details:

Δεν κατάλαβα ούτε εγώ τι παίχτηκε. Έλεγε ο user που έφαγε kick πως θα κάνει rr και δε θέλει ban και παρακάλαγε αν δώσει end o admin. Μας ρώτησε αν συμφωνούμε όλοι και δεν απάντησε κανένας, μόνο ένας. Προφανώς γιατί παίζαμε. :S

Και αυτός έκανε kick και end στεγνά.

GoodShiveR
27-02-2012, 06:06 AM
Με το που ξεκίνησε το game, είπε το παλικάρι ότι έχει θέμα στο net που είναι και πρέπει να βγει. Ρωτάει αν γίνεται κλπ κλπ, και μετά τον κάνουν !stats και λέει 12 games.

Και λέω εγώ με το φτωχό μου το μυαλό: Με 12 games, αν ήταν leaver-ruiner etc, δεν θα leavare στεγνά ή θα έκανε plug?

Γίνεται μία κουβέντα και λέω, αν είναι να τον κάνω kick και !end.
Ρωτάω αν έχει κανείς πρόβλημα και λένε οι άλλοι άντε κάντον. Κάνω το kick - end και πάμε next.

Αυτά έγιναν.

Τώρα το abuse γιατί το κάνεις, δεν μπορώ να καταλάβω. Ήθελες να παίξεις το game 4v5? Δεν θα πήγαινε !end μετά?

Anyway..

Lafayette
27-02-2012, 12:28 PM
Με το που ξεκίνησε το game, είπε το παλικάρι ότι έχει θέμα στο net που είναι και πρέπει να βγει. Ρωτάει αν γίνεται κλπ κλπ, και μετά τον κάνουν !stats και λέει 12 games.

Και λέω εγώ με το φτωχό μου το μυαλό: Με 12 games, αν ήταν leaver-ruiner etc, δεν θα leavare στεγνά ή θα έκανε plug?

Γίνεται μία κουβέντα και λέω, αν είναι να τον κάνω kick και !end.
Ρωτάω αν έχει κανείς πρόβλημα και λένε οι άλλοι άντε κάντον. Κάνω το kick - end και πάμε next.

Αυτά έγιναν.

Τώρα το abuse γιατί το κάνεις, δεν μπορώ να καταλάβω. Ήθελες να παίξεις το game 4v5? Δεν θα πήγαινε !end μετά?

Anyway..

Ένας μόνο είπε ότι δεν έχει πρόβλημα.. Εσύ έκανες end ολόκληρο game για έναν στόκο που μπήκε χωρίς να ξέρει τις επιπτώσεις του net. Πέρασε και η ώρα μετά και δε πήγα και άλλο game με το end.. Απλά λένε ότι πρέπει να συμφωνούν όλα τα άτομα για να γίνει ένα game end για σοβαρό λόγο..

Ace_is_dead
27-02-2012, 12:56 PM
Ένας μόνο είπε ότι δεν έχει πρόβλημα.. Εσύ έκανες end ολόκληρο game για έναν στόκο που μπήκε χωρίς να ξέρει τις επιπτώσεις του net. Πέρασε και η ώρα μετά και δε πήγα και άλλο game με το end.. Απλά λένε ότι πρέπει να συμφωνούν όλα τα άτομα για να γίνει ένα game end για σοβαρό λόγο..

Η πλειοψηφια αυτων.Δηλαδη με 5 yes 4(3-2-1-0 αντιστοιχα) δικα σας και 1(2-3-4-5 αντιστοιχα) των αντιπαλων το end ειναι σωστο.

Kings_ton
27-02-2012, 01:15 PM
zita sugnwmi apo ton kazanooba pou tou spatalises 3 min .!.

GoodShiveR
27-02-2012, 06:34 PM
Ένας μόνο είπε ότι δεν έχει πρόβλημα.. Εσύ έκανες end ολόκληρο game για έναν στόκο που μπήκε χωρίς να ξέρει τις επιπτώσεις του net. Πέρασε και η ώρα μετά και δε πήγα και άλλο game με το end.. Απλά λένε ότι πρέπει να συμφωνούν όλα τα άτομα για να γίνει ένα game end για σοβαρό λόγο..

Σε περίπτωση που δεν το κατάλαβες, ουσιαστικά όλο το αντίπαλο team είπε OK.

Κι αν όντως βιαζόσουν τόσο να παίξεις game, ας μη με spam-αρες ανούσια wisps, κι ας έψαχνες game. Άσε που στο επόμενο game μπήκες και ήμουν κι εγώ μέσα. (Τώρα γιατί δεν έκατσες να παίξεις εσύ ξέρεις)

teh_
28-02-2012, 01:01 PM
Οι περιπτώσεις ήταν 2. Είτε θα έβγαινε ο χρήστης που είχε το πρόβλημα με kick, είτε θα "έπεφτε" λόγω της κατάστασης με το net. Σε κάθε περίπτωση το παιχνίδι θα ήταν 4 vs 5 πριν το 8ο λεπτό και λογικά θα γινόταν end. Σε όλους μας έχει συμβεί κάτι απρόοπτο και δεν είναι αναγκη να τιμωρηθεί κάποιος για αυτό.

Αbuse Denied
Topic Closed