PDA

View Full Version : [DENIED] Eπανεξέταση Αdmin Αbuse : spitonoikokurhs



spitonoikokurhs
28-02-2012, 04:53 PM
περι http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=119701

εδω εφαγα warn υποτιθεται για τα μαννερς μου.


4:23 [Allies] WannabeaLone. (Moon): ti tha 5inei re mid ?
4:24 [Game Command] Oxydow (Azwraith): -1
4:27 Sh0w_time (Tidehunter) (1-1) was killed by velf_cr33ps (Mirana) (1-0).
4:30 [Allies] spitonoikokurhs (Magnataur): mi milas
4:34 [Allies] WannabeaLone. (Moon): ti mi milaw
4:34 [Allies] spitonoikokurhs (Magnataur): k koita douleia sou
4:34 [Allies] WannabeaLone. (Moon): 5mao
4:35 [Allies] WannabeaLone. (Moon): feederi


ειρωνια πρωτη 2 φορες στις 3 γραμμες που εκανα bold.



7:31 [Allies] spitonoikokurhs (Magnataur): prizeis k spammareis twra
7:32 [Allies] spitonoikokurhs (Magnataur): kofto
7:43 Wobby (Lion) (0-1) was killed by Dark.Templar.Gr (Dazzle) (3-1).
7:49 WannabeaLone. (Moon) (2-3) was killed by Oxydow (Azwraith) (1-2). Assist: Sh0w_time (Tidehunter)
7:53 [Allies] WannabeaLone. (Moon): ok
7:55 [Allies] WannabeaLone. (Moon): ta leme forum tote

εδω ουσιαστικα με απειλει για ποστ προσπαθοντας να με κανει να θολωση η κριση μου.

υποτιθεται σολαρω και θελω να επικεντρωθω φαρμ-μιςς-μαπ κοντρολ και ο τυπος αντι να σταματησει να σπαμμαρειπροσπαθει να βγει απο πανω για να με φερει εξω απο τα νερα μου.



15:03 [Allies] WannabeaLone. (Moon): twra ekanes thn ulty?
15:10 [Allies] spitonoikokurhs (Magnataur): tin kanw otan 8a kanoume kati
15:13 [Allies] spitonoikokurhs (Magnataur): oxi otan 8es esi
15:26 [Allies] WannabeaLone. (Moon): den e2eis idea etsi?
15:30 [Allies] WannabeaLone. (Moon): !sd spito

εδω φαινεται καθαρα οτι δεν γνωριζει περι dotas, δειτε και στο replay την φαση και κρινετε.

33:46 [Allies] WannabeaLone. (Moon): !FF
34:28 [Allies] WannabeaLone. (Moon): to stick
34:30 [Allies] WannabeaLone. (Moon): kai da55er
34:30 [Allies] WannabeaLone. (Moon): ante
34:39 [Allies] spitonoikokurhs (Magnataur): skase
34:41 [Allies] spitonoikokurhs (Magnataur): ama de ksereis
34:41 [Allies] WannabeaLone. (Moon): !FF
34:45 [Allies] spitonoikokurhs (Magnataur): k ama den vlepeis cds
34:46 [Allies] Polyeleos (Gorzerk): !f
34:47 [Allies] spitonoikokurhs (Magnataur): mi milas
34:49 [Allies] spitonoikokurhs (Magnataur): anideo on
34:55 [Allies] spitonoikokurhs (Magnataur): 5-12
34:56 [Allies] WannabeaLone. (Moon): !FF
34:56 [Allies] spitonoikokurhs (Magnataur): feeder
34:58 [Allies] WannabeaLone. (Moon): !FF
35:05 [Allies] WannabeaLone. (Moon): noo
35:06 [Allies] WannabeaLone. (Moon): b
35:10 [Allies] spitonoikokurhs (Magnataur): 8-7
35:13 [Allies] WannabeaLone. (Moon): noob
35:15 [Allies] spitonoikokurhs (Magnataur): skatoobo
35:17 [Allies] WannabeaLone. (Moon): noob
35:17 [Allies] spitonoikokurhs (Magnataur): skatonoobo
35:24 [Allies] WannabeaLone. (Moon): noob

35:30 [Allies] spitonoikokurhs (Magnataur): !mute wanna
35:40 [Allies] spitonoikokurhs (Magnataur): epomeni feugeis gia ypermetrh eristikothta k spam
38:28 [Allies] spitonoikokurhs (Magnataur): !Unmute wanna
38:38 [Allies] spitonoikokurhs (Magnataur): mi ksanaspammareis se parakalw 8a provw se apokleismo sou
38:42 [Allies] WannabeaLone. (Moon): stamata
38:45 [Allies] spitonoikokurhs (Magnataur): koita to paixnidi sou k ase tous allous.
38:50 [Allies] WannabeaLone. (Moon): stronk
38:53 [Allies] spitonoikokurhs (Magnataur): yy thx


εδω του λεω ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ομορφα να σταματησει και να συνεχισει να παιζει το game χωρις να ειρωνευεται και χωρις να spammarei.αυτος ομως ηθελε να εχει την "τελευταια λεξη" και να ειρωνευτει λεγοντας "stronk". δν εδωσα σημασια κ περιμενα να τελειωσει το ριμαδοgame που εμπλεξα με τον ειρωνικοτατο και επιτηδες σπαστικο τυπο.

θα ηθελα να αφαιρεθει το warn μου μιας και ηταν υπερυπερβολικο μιας και ο τυπος φανηκε οτι ειχε πουλησει το game σπαμαροντας !ff,οπως ακομα φαινοταν και απο το gameplay του.


WannabeaLone. (Moon) (9-14)
spitonoikokurhs (Magnataur) (8-9)


παρολα αυτα επιτηδες με σπαμμαρε noob ενω εχει υποτιθεται ματια κ βλεπει τα scores για να με τσαντησει και να βρει καποιο "πατημα" για να εχει επιτυχια το abuse του. παρακαλω να το δει αλλος απο το staff.

thanks για το χρονο σας και soz για το wall of text.

teh_
28-02-2012, 04:58 PM
Σε κάθε απόφαση που δεν σας αρέσει θα κάνετε επανεξέταση; Ένα πράγμα θα σας πω μόνο.

Τake it like a man.

spitonoikokurhs
28-02-2012, 05:00 PM
Σε κάθε απόφαση που δεν σας αρέσει θα κάνετε επανεξέταση; Ένα πράγμα θα σας πω μόνο.

Τake it like a man.

αυτη η απαντηση δεν μου λεει κατι. μπορεις να δεις ανετα αν εχω κανει review σε κατι αλλο,μην κατηγοριοποιεις ατομα αμα δεν τα ξερεις. το οτι αλλοι τυποι εκαναν review ειτε καλως ειτε κακως δεν σου δινει το δικαιωμα να το πεις αυτο ετσι σε μενα.

be fair κ μετα μιλα περι like a man.

[edit] καλο ειναι σαν staff να μην απλα σπαμμαρεις για το γαμωτο,να διαβασεις το post πρωτα και μετα να εκφερεις γνωμη.

Abelofasoula_
28-02-2012, 05:10 PM
Epeidh ekana kai egw epanksetash alla se kati to tromero .. Eixa faei ban gia mh kai demote .. Thewrw oti sto diko sou thread dn einai toso tragika ta pragmata .. Kai o teh_ xwris na thelw na adikisw esena exei ena dikio .. O user mporei na einai arketa eristikos alla san admin dn tou ferthikes me to kalutero tropo .. Vlepe kolonoobo , sks kai loipa ..
Telos apopsh mou , 1 lvl warn efages re aderfe eipame ! (eipa apopsi mou)

art[e]mka
29-02-2012, 08:43 PM
+1 ston apo panw m...
xanoume ton elenxo mas kapoies fores se olous exei tixei min rixneis allou to ftaiksimo omos... filika m8!

alloste stin thesi s tha ton eixa afisei perma mute ton sigegrimeno kai ola kirile tha tan tora ;)

GereroDaBest
29-02-2012, 10:23 PM
Μα τον θεο τι αλλο θα δουμε , ζητησε επανεξεταση ενω με εκανε 2-3 φορες mute Μονο και μονο επειδη εχει ραιτς , εγω υποτιθετε οτι εκανα 1 λαθος μπαν ( αν και αυτο τραβηγμενο ) και εφαγα ξερω demote . μετα η ποινη πηγε στα 2 lvl warn ευτυχως αν και δεν μου αφηνε πολλα περιθωρεια γι αυτο και κατεληξα στο αμεσο demote μου . Και εσυ ενω με βριζεις και με κανεις και μυτε , μπενεις με υλτι οποτε σου καπνισει και γενικα εκανες οτι ναναι επειδη ειχες εξουσια ζητας και επανεξεταση , αν ηταν στο χερι μου 2 lvl warn θα σου έδινα οχι 1 , ξερεις γιατι ? μια φορα που μιλησα με τον ναυαγιο μου ειχε πει " εισαι στο γκειμ για να βοηθας στην ομαλη διατηρηση του παιχνιδιου και οχι να τρολλαρεις η να εισαι καταχρηστης της εξουσιας σου , εγινες αντμιν για μπλα μπλα μπλα ... οχι για να παιζεις τους κλευτες και αστυνομους " εσυ ομως επειδη μπορουσες να χρησιμοποιησης την εντολη !mute και εγω δεν μπορουσα σε βολεψε ιδιαιτερα απο οτι ειδα , ΣΑΣ παρακαλω τσεκαρετε το ρεπλαυ και δειτε οτι τον λενε τα αλλιες χωρις να τα ξερω καν τα παιδια οτι ειναι καραγκιοζης και μαλακας επειδη εκανε 3 ακυρα μυτε ,ειλικρινα δειτε τα και μετα κρινετε την επανεξεταση εις βαρος του . ενταξει τι να πω



JUST QQ FAILLER.

spitonoikokurhs
29-02-2012, 10:52 PM
Μα τον θεο τι αλλο θα δουμε , ζητησε επανεξεταση ενω με εκανε 2-3 φορες mute Μονο και μονο επειδη εχει ραιτς , εγω υποτιθετε οτι εκανα 1 λαθος μπαν ( αν και αυτο τραβηγμενο ) και εφαγα ξερω demote . μετα η ποινη πηγε στα 2 lvl warn ευτυχως αν και δεν μου αφηνε πολλα περιθωρεια γι αυτο και κατεληξα στο αμεσο demote μου . Και εσυ ενω με βριζεις και με κανεις και μυτε , μπενεις με υλτι οποτε σου καπνισει και γενικα εκανες οτι ναναι επειδη ειχες εξουσια ζητας και επανεξεταση , αν ηταν στο χερι μου 2 lvl warn θα σου έδινα οχι 1 , ξερεις γιατι ? μια φορα που μιλησα με τον ναυαγιο μου ειχε πει " εισαι στο γκειμ για να βοηθας στην ομαλη διατηρηση του παιχνιδιου και οχι να τρολλαρεις η να εισαι καταχρηστης της εξουσιας σου , εγινες αντμιν για μπλα μπλα μπλα ... οχι για να παιζεις τους κλευτες και αστυνομους " εσυ ομως επειδη μπορουσες να χρησιμοποιησης την εντολη !mute και εγω δεν μπορουσα σε βολεψε ιδιαιτερα απο οτι ειδα , ΣΑΣ παρακαλω τσεκαρετε το ρεπλαυ και δειτε οτι τον λενε τα αλλιες χωρις να τα ξερω καν τα παιδια οτι ειναι καραγκιοζης και μαλακας επειδη εκανε 3 ακυρα μυτε ,ειλικρινα δειτε τα και μετα κρινετε την επανεξεταση εις βαρος του . ενταξει τι να πω



JUST QQ FAILLER.


Κυριε κομπλεξικε τυπε. μονο απο το ragepost σου φαινεται οτι εχεις προσωπικα μαζι μου και εισαι κομπλεξικος. μπορεις να κατσεις να δεις το replay για να καταλαβεις τι πιπες και ασυναρτησιες λες.

δυστυχως η ευτυχως δεν εισαι staff οποτε αυτα που λες περι 2 lvl warn ειναι αερολογιες και παπαρδελες,
ασε να κρινει ενας που
δεν ειναι χαζος σαν κ εσενα,
δεν κομπλεξικος σαν κ εσενα,
δεν υποκειμενικος σαν κ εσενα.

εσυ δυστυχως φανηκε καθαρα στο παιχνιδι οτι δν επαιζες για το game αλλα επαιζες για να καταστρεψεις το παιχνιδι οπως και τα νευρα σου.

απορω με τι μουτρακια ερχεσαι κ ποσταρεις.

επιπροσθετα να προσθεσω εδω ορισμενα στοιχεια του τυπου ο οποιος θελει να διαστρεβλωσει καποια στοιχεια εναντιον μου

κομπλεξ Ν1
http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=120132&highlight=wannabealone.

εδω ο τυπος κανει user/admin abuse επειδη(check link gia more info):

Further details: Rwtaw sto all an yparxei kapoios admin kai moy apantaei me erwthmatiko tou lew ena ping please kai moy grafei "checkme man" , ektos to oti einai banable na paristaneis ton admin enw den eisai me trollare kiolas enw eixa 180 ms ..

Κομπλεξ Ν2
http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=119624&highlight=wannabealone.
user abuse παλι για ψιλλου πηδημα.

Κομπλεξ Ν3
http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=118870&highlight=wannabealone.
εδω επειδη ο αλλος τον εβριζε την μανα παραβαινει rules και κανει votekick.

Κομπλεξ Ν4
http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=117564&highlight=wannabealone.
μεχρι και ονομα ειχε αλλαξει επειδη ειχε "βεβαρημενο ιστορικο" με μαννερς και ηθελε να κανει "νεα αρχη".

να την χεσω την νεα αρχη.

Κομπλεξ Ν5
http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=117946&highlight=wannabealone.


15:43 [Allies] KinG_BaNaNa (Balanar): posos faiasl
15:44 [Allies] KinG_BaNaNa (Balanar): 123542\354u082364
15:46 [Allies] KinG_BaNaNa (Balanar): amnam a[-78432895432


20:32 [Allies] WannabeAlone. (Tiny): !ban also bad manners

Αυτός εδώ έγινε ban γιατί σου είπε :

20:12 [Allies] WannabeAlone. (Tiny): try me
20:22 [Allies] also_known_as (Prophet): i m trying on her

Αdmin γίνεσαι για να επιβάλλεις τους κανόνες στους οποίους έχεις συμφωνήσει σε κάθε παιχνίδι, όχι για να καταχράζεσαι την εξουσία που σου δώθηκε με αυτόν τον τρόπο.

O admin WannabeAlone. θα δεχτεί 2 lvl warn.

NO COMMENTS

αυτα απο μενα μετα απο μια συντομη παρατηρηση στα logs του "κυριου" wannabealone

Σουμαριζοντας, ειναι εμφανες οτι ειναι ενας μνησικακος τυπος που περιμενει πως και πως την στιγμη να βρει το παραμικρο παραπτωμα για να "boostarei το ΕΓΩ" του ειτε με user abuse ειτε με admin abuse. ακομα να παρατηρηθει οτι οσο καποιος ειναι στο οριο για να "σπασει" ο συγκεκριμενος user θα προσπαθησει να τον βγαλει επιτηδες απο τα ρουχα του για να τον abusarei μετα.

παρακαλω κοιταξτε το αυτο,ευχαριστω.

GereroDaBest
29-02-2012, 11:37 PM
Δεν θα κατσω καν να απαντησω σε ολες τις μαλακιες που εγραψες , σοβαρα τωρα τα πιστευεις ? τι εγραψες ολα τα abuse που εκανα να μου πεις οτι κανω κομπλεξικα ριπορτς? Ιδικα ενα που το εκανε denied o stroumfg πως τον λενε ,ενω ο αλλος με εκανε 10 φορες αστραλ στο μιντ με ομπσι , ειλικρινα περιμενω να μπω σε γκειμ μαζι του να του κανω ακριβως το ιδιο και να δω τι θα κανει in-game .ή το αλλο που μου βριζει την μανα και λες οτι τον κανω votekick ,και λεω εγω τωρα , εισαι μαλακας ? τον εκανα votekick γιατι οπως μπορει να δει οποιοσδηποτε στο ρεπλαυ οτι μου stealare συνεχεια τα κιλλς με λαστ σπελλ , και αν δεν σου αρκει αυτο με απειλουσε οτι θα κανει Item's για να μου χαλασει το παιχνιδι ! οκ ή το αλλο που γραφεις για την νεα αρχη τι να πω , εγραψα να κανω μια νεα αρχη για τα μαννερς μου εχω ποσα ρεπλαυ απο τοτε , ειδες σε κανεναν τα μαννερς μου μετρια ή ασχημα? απο αυτο που ειμουν παλια εχω κανει ριζικη αλλαγη και αν δεν ξερεις μην μιλας , ειπα δεν θα κατσω καν να απαντησω και καθησα ιδη απαντησα σε 2-3 θεματα που εγραψες τι να πω οπως ειπα QQ σου , εισαι χαζος απο οτι φενετε , αντε καλη επανεξεταση...

spitonoikokurhs
29-02-2012, 11:46 PM
Δεν θα κατσω καν να απαντησω σε ολες τις μαλακιες που εγραψες , σοβαρα τωρα τα πιστευεις ? τι εγραψες ολα τα abuse που εκανα να μου πεις οτι κανω κομπλεξικα ριπορτς? Ιδικα ενα που το εκανε denied o stroumfg πως τον λενε ,ενω ο αλλος με εκανε 10 φορες αστραλ στο μιντ με ομπσι , ειλικρινα περιμενω να μπω σε γκειμ μαζι του να του κανω ακριβως το ιδιο και να δω τι θα κανει in-game .ή το αλλο που μου βριζει την μανα και λες οτι τον κανω votekick ,και λεω εγω τωρα , εισαι μαλακας ? τον εκανα votekick γιατι οπως μπορει να δει οποιοσδηποτε στο ρεπλαυ οτι μου stealare συνεχεια τα κιλλς με λαστ σπελλ , και αν δεν σου αρκει αυτο με απειλουσε οτι θα κανει Item's για να μου χαλασει το παιχνιδι ! οκ ή το αλλο που γραφεις για την νεα αρχη τι να πω , εγραψα να κανω μια νεα αρχη για τα μαννερς μου εχω ποσα ρεπλαυ απο τοτε , ειδες σε κανεναν τα μαννερς μου μετρια ή ασχημα? απο αυτο που ειμουν παλια εχω κανει ριζικη αλλαγη και αν δεν ξερεις μην μιλας , ειπα δεν θα κατσω καν να απαντησω και καθησα ιδη απαντησα σε 2-3 θεματα που εγραψες τι να πω οπως ειπα QQ σου , εισαι χαζος απο οτι φενετε , αντε καλη επανεξεταση...

plz ενας lock επιτελους.φαινεται οτι ο τυπος ειναι ενας ακομα εγωκεντρικος hater κ δν θελω να πεσω αλλο στο επιπεδο του και να αρχησω τα μπινελικια (μιας και τα θελει ο (_(_) του.....)

guldanshaman
01-03-2012, 04:35 AM
Κλείνει μιας και δεν νομίζω να υπάρχει κάτι αλλό που πρέπει να ειπωθεί.

sabotaz80
02-03-2012, 11:25 AM
Σωστό το warn. Δεν υπήρχε λόγος να γίνει mute για αυτούς τους χαρακτηρισμούς, πόσο μάλλον να απαντάς και εσύ σε κάθε τι που σου έλεγε με αυτό τον τρόπο.

Denied