PDA

View Full Version : [SOLVED] User Abuse : mpif, RinGo)S.k



PROBLHMA_
01-03-2012, 12:30 AM
Accused Battle.Net account: όλο το αντίπαλο team(scourge)και απο το δικό μου team(sentinel)
Your battlet.net Account: PROBLHMA
Game name: ap*****
Abused rule:MapHack,manners,spam,flaming,gameruin
Time of event:σε όλη την διάρκεια του game spamαραν τα πάντα επίσης το mh ειναι στο 37-38 λεπτό venomancer-mirana(δείτε την mirana)
Further details: επικρατούσε spam σε όλο το game flaming maphack απο mirana και gameruin votekick(έγινε και απο εμένα votekick για mh στην mirana)αυτά θα δείτε και πολλά άλλα μέσα στο game

Odisseas
02-03-2012, 04:15 AM
Θα δούμε λες πολλά μέσα στο game αλλά βλέπε και κάνα sticky.
Ανέφερε μερικές χρονικές στιγμές γιατί δεν είναι εφικτό να αφιερώσουμε 2,5 ώρες για ένα replay.
Προθεσμία 2 ημερών για την παραπάνω προσθήκη.

PROBLHMA_
02-03-2012, 01:37 PM
ο etoumasougiapeo στο 3-4 αρχίζει να ψιλοσπαμάρει...στο 19-20-23-24-36-38 βρίζει μάνες...στο 44 αγοράζει πόσα courier και τα στέλνει γύρο στο 46 στο mid να τα φάνε οι αντίπαλοι...η mirana απο το αντίπαλο team sto 37-38 στο fight με μένα βγένει κάρτα mh...μετά τον έκανα wisp και δεν το έβγαζε μέσα...ποιο μετά φαίνεται όμως το έκλεισε γιατί ήταν on...το game ήταν πεταμένο τελείως και πρέπει να το δεί ενας αρμόδιος...το μόνο δικό μου λάθος ήταν ότι έκανα votekick την mirana γιατί αγανάκτησα αλλα μέτα με έιπε ένα φιλαράκι admin οτι δεν επιτρέπετε το οποίο δήλωσα μετά στο game..
Ευχαριστώ τον κουκουνάρα που με βοήθησε με το ποστ γιατί του έβγαλα την πίστη...

takeshy_
02-03-2012, 01:46 PM
file filika panta apo thn stigmh pou postareis kati gia mh prepei an les kai akribws ta xronika shmeia.... den einai efikto ta staff na kathontai na afierwnoun 3 wres gia kathe replay.. skepsou mono posa posts ginontai kathimeria...:)

jason_the_slate
02-03-2012, 01:53 PM
αν και πιστεύω πως φίλε μου αυτή είναι η δουλεία σας και αποτι φαίνεται την φορτώνετε σε άλλους οκ..θα το κάνω
den to (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=119948) diavases mou fenete
kai ti douleia les re, les kai plhronode gia na to kanoun...

PROBLHMA_
02-03-2012, 07:49 PM
οκ..δικό μου λάθος..επικεντρόθηκα μόνο στο mh

Iwin_YOUkid.
02-03-2012, 08:01 PM
καλησπέρα ο admin που ανέφερε πιο πάνω ο φίλος μου ο PROBLHMA ήμουν εγώ καθόμουν δίπλα του και έβλεπα το game επικρατούσε ένα χάος απο spam,flaming,manners,mh τα πάντα όλα στο 37-38 είναι η φάση του mh της mirana το spamming και το flaming ήταν σε όλο το game εκτός απο αυτό όταν ο χρηστής PROBLHMA τους έλεγε ότι ο rizlark κάπως έτσι ο new heroe αγόραζε courier και τα έστελνε στους enemys δεν δεχόντουσαν οι άλλοι στο votekick για gameruin αυτά που είχα να πω τα είπα ελπίζω να σας κάλυψα επίσης odissea όταν ρε φίλε σου λέει ο άλλος ότι το spam και το flaming επικρατούσε συνέχεια τι δεν κατάλαβες απο αυτό καταρχάς με το που έβλεπες το replay στην αρχή αρχή έβριζαν οπότε για το spam και το flaming δεν θα χρειαζόταν να δείς όλο το replay γι'αυτό δεν έβαλε χρονικές στιγμές για το spam,flaming,manners και έβαλε μόνο για το mh....ευχαριστώ για τον χρόνο σας και συγνώμη άμα σας πήρε ώρα για να το διαβάσετε...(odissea τελείως φιλικά σου μίλησα ελπίζω να μην το πήρες σαν αντιμίλησει ή κάτι τέτοιο...)

jimkills
17-03-2012, 02:24 PM
Οσον αφορα τον EtoimasouGiaPeo

[Eleos]: [EtoimasouGiaPeo] was banned by [DA-HB-01] on 2012-02-29 (AP18028) because: [[AUTOBAN] leaver] [PERMANENT]

Το ιδιο ισχυει και για τον Billy_the_kid.

[Eleos]: was banned by [DA-HB-01] on 2012-02-29 (AP18055) because: [[AUTOBAN] leaver] [PERMANENT]


19:42 [All] mpif (Tiny): mirana
19:46 [All] mpif (Tiny): 8a se 3eskisw

21:54 [All] mpif (Tiny): meta p 8a fas kauli
21:57 [All] mpif (Tiny): kai 8a klais
22:01 [All] mpif (Tiny): egw de 8a kanw tpt
22:10 [All] mpif (Tiny): apla 8a koitaw thn o8oni

31:12 [All] mpif (Tiny): PSOFAAAAAAAAA
31:15 [All] mpif (Tiny): PSOFAAAAAAAAAA
31:40 [All] mpif (Tiny): MAPHACK
31:42 [All] mpif (Tiny): MAPHACK
31:43 [All] mpif (Tiny): ZWA




Γενικότερα ΔΕΝ επιτρέπεται:
α. Να γράφετε οποιαδήποτε σχόλια που ειναι παράνομα, επιβλαβή, απειλητικά, καταχραστικά, κακόβουλα, δυσφημηστικά, υβριστικά, αισχρά, κατά προσωπικών δεδομένων, [B]ρατσιστικά, εθνικά ή κατα οποιονδήποτε τρόπο αποδοκιμαστέα.

8:27 [All] RinGo)S.k (Ogre): firom leei o boulgars
8:28 [All] RinGo)S.k (Ogre): xaxa

26:26 EtoimasouGiaPeo (Rizzrak) (0-5) was killed by RinGo)S.k (Ogre)
26:32 [All] RinGo)S.k (Ogre): pare ma xeis
26:33 [All] RinGo)S.k (Ogre): Gay


Οσον αφορα εσενα thread starter, εκανες και ειπες αρκετα πραγματα που ειναι banable, ελπιζω μετα απο τοσες ημερες να εμαθες τα rules και να μην ξανακανεις τα ιδια...

mpif banned για bad manners και trolling.
RinGo)S.k banned για σχολια ρατσιστικου περιεχομενου και trolling.

Παντως το game ηταν αρκετα "φορτισμενο", οποτε αν καποιος απο τους παραπανω χρηστες επιθυμει το unban, θα δωσω το support μου, καθως δεν εχουν δωσει αφορμη στο παρελθον, εκτος απο αυτο. Ημουν υποχρεωμενος παντως να "τιμωρηθουν" για αυτα που ειπαν, στη συγκεκριμενη περιπτωση.

User Abuse Solved
Topic Closed