PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : leav



leav
07-03-2012, 02:28 AM
Your Battle.Net nickname:Leav
Game name:ap19051
Admin name:Da-hb-01
Reason:[Eleos]: [leav] was banned by [DA-HB-01] on 2012-03-03 (AP19051) because: [[AUTOBAN] leaver] [PERMANENT]
Time of event:
Further details: δυστυχως δεν εχω replay ομως δεν εχω λογο να πω ψεματα.εκανα leave οπως δειχνει και το reason.ηταν ενα απιστευτα κουραστικο βραδυ με πολλα σκοπιμα gameruins απο διαφορα ατομα.για εναν περιεργο λογο τους ενοχλει το rank elo που εχω και μπαινουν με 0 games για να μου χαλασουν το game.εκεινη τη μερα η κατασταση ειχε ξεφυγει.εμπαινα στα games και μετα το 8 ξεκινουσε ενα endless feeding / /w spamming απο διαφορους που εβριζαν.σε καποια φαση μετα απο ενα επικα fail game του team μου leavara.θα ζητουσα την αρση του αποκλεισμου.ευχαριστω εκ των προτερων
υ.γ. δεν μπορεσα να κανω unban την ιδια μερα καθως δεχτηκα και ban στο φορουμ

MaChELaS
07-03-2012, 02:35 AM
Εγω τον πιστευω. Παιζουμε σχεδον καθε μερα μαζι. Υπαρχουν απειροι κομπλεξικοι που θελουν να σαμποταρουν κοσμο.

Newgate_
07-03-2012, 04:01 AM
emm se exei faei to rank rating(elo) thanoulh..allh fora na mpaineis me atoma pou sou eksasfalizoun wins!bl.(mydreamz,ggnet,newgate_..) mpas kai gineis no1.. ontopic: +1,h katastash pleon exei ksefugei me to thema leave,manners,gameruin..prepei kati na ginei! gl

Luck]sto[NoLag
08-03-2012, 09:48 AM
Με τόσο σπάμ δεν διευκολύνετε τον αρμόδιο manager στην απόφαση του. Το μόνο που καταφέρνετε είναι να γίνει close και αυτό το request.

Closed

C0uP_d3_GrAcE
08-03-2012, 06:44 PM
Eχεις καλο παρελθον, αρα και η αναλογη ποινη θα ειναι ελαστικη! Προσοχη!

[Eleos]: [Leav] is an admin!

Πρεπει αναγκαστικα να κριθεις και στο αναλογο μερος!

Solved.
Timeban 4 days.
Closed.

Luck]sto[NoLag
08-03-2012, 07:04 PM
Copied , Renamed and Reopened για να κριθεί ο admin leav για την εσκεμμένη αποχώρηση του από το παιχνίδι!

leav
09-03-2012, 07:02 AM
το μονο που εχω να πω ειναι οτι δεν θα ξανασυμβει.σορρυ

teh_
09-03-2012, 11:59 AM
Eπειδή δεν έχεις δώσει ξανά τέτοιο δικαίωμα και λόγω της ιδιαίτερης περίστασης δεν θα δεχτείς κάποια ποινή. Σε ανάλογο περιστατικό όμως οι κυρώσεις θα είναι αυστηρές.

Abuse Denied
Topic Closed