Log in

View Full Version : [SOLVED] Admin Abuse : Princeofretards



BoT-AsTeRioS
11-06-2009, 04:42 PM
deite edw ena replay to kanw attach... rixnei ban kai kick ton dave10 giati pezane 3vs5 kai efere ena item me ton leaver aki kapoios patise heal ton omni. xanane kai tous etsouze kai meta rixnei ban kai kick kai tous allous 2 gia na min xasoune to 2vs5... aparadektos kai aftos kai oi alloi admins ekei mesa.
kanonika oloi prepei demote alla tespa. den mporei na apeilei tous pextes tha se kickarw tha se banarw... pws ti eide?
episis rules gia leaver den yparxoune akoma... aftos apo to mialo tou ta bgale?

BoT-AsTeRioS
12-06-2009, 02:06 PM
ayto tha to dei kanenas i na perasw egw tis poines?

Archmage
12-06-2009, 02:37 PM
basika ego protino kai demote kai ban gia ena mikro xroniko diastima ofc unban tous alous

D0MeNiCa
12-06-2009, 03:15 PM
O admin egine demote.

RusVodka
12-06-2009, 03:40 PM
Ali fora post me tetio style ( report dld ) kante se abuse threads.... den mporoune na doune gia pio logo fagane ban or demote. kai meta ksekinane wisp "gia pio logo""gt" ktl......

FoNo_MaNia
12-06-2009, 04:40 PM
paidiarismata kala ton kanate ...

MvP-
12-06-2009, 04:53 PM
demote kai ban prepi alla tespa para poli kaki simperifora kai ka8olou kali glwssa simfono me archmage ban i esto ban gia ena xroniko diastima ... ty

zimba
12-06-2009, 06:21 PM
Ama den vlepete to replay min lete tin gnomi sas!! tnx a lot :-)
Ta prwta 2 ban itane swsta mias kai oi pextes (2) ka8odousan poli wra afk,epomenos swsta epraxe o admin!!
Meta omos prince exases ka8e elenxo kai ekanes abuse se 2 faseis!!
Abuse 1:Ban kai kick (Edoli mute tin xereis?)
Abuse 2:Ban sto kapaki s allo user!(ban xoris kan proidopiisi?)
Prince meta apo auta p ida +mfonw me d0menica!
Ksana-closed!
Ama tixon prince 8es na peis tin gnomi s mila memena i me D0menica nanixoume to thread!
Me sevasmo,zimba!

Soulfly
12-06-2009, 08:40 PM
a re ti demote re twn rwtaei o prince gt xrisimopoiei leaver kai tou tin leei kai meta trwei kai kantili?epeidi einai kolitos tou asteriou dld?na twn kanei support twn filo tou alla me logika epixirimata... kai o dave10 koulos einai aytos dn mporouse na kanei abuse ? einai logiko me to p kanei head admin abuse na faei o prince demote .... eleos paidia

RusVodka
12-06-2009, 08:42 PM
re pedes..... o Prince einai 3-4 mines admin.... exi kani pano apo ta 200 games se nol.... pezi aperes ores.... kai tora apo tin proti mlkia demot? mou fenete einai ligo adiko.... ego leo ama kapios "veterans" kani kamia mlkia na tous dinoume difteri efkairia, den ginite na eisai sinexia dikios, kai oli an8ripi eimastei kai mas simvenoun pou kai pou mlkies.... ego leo na ton kanoume admin pali me warn paradigma 2-3 evdomades..... Paradigma o Koraki.... exi kani mlkies, efage demot gia 5 meres ( poles mlkies omos )..... postarane ton Axortago prin dio meres.... dld Prepi alous na kanoume demote? Afta ta atoma mas vai8agane na xtisoume nol. Den ginite etc pedes.

PrinCeOfReTarDs
12-06-2009, 08:47 PM
opws eipe kai o zimba ta 2 ban htan swsta... o dave10 einai friend tou bot-asteriou twra elpizw ayto na mhn htan logos p egine to demote... pantws o logos tou demote m pisteuw htan epeidh o bot ekane to abuse... eimai 4 mhnes admin kai exw kanei 200 games .... kai na ekana la9os eimai an8rwpos zhtw suggnwmh apo ta paidia.. alla pezw 5 xronia dota kai einai logiko na usareis 1 leaver san courier omws oxi kai na kaneis magies ton leaver... htan anikoustiko ayto timwreitai sta league kai sta tour... signwmh kai pali

zimba
12-06-2009, 08:49 PM
Addme msn: g-rc@hotmail.com

SpitYou.gr
12-06-2009, 10:29 PM
+1 support gia ban merikon imeron.. dld ok o prince einai POLI kairo sto channel k den exei kanei mlkies os tora.. omos ekane xontri mlkia.. k apo tin stigmi po katalabe to lathos tou, mia prosorini poini einai arketi imo...

kovw_fetes
15-06-2009, 03:23 AM
re paidia, diladi opoios einai veteran kai htan poly kairo admin tou sygxwrountai tetoies symperifores? htan ligo akraio auto pou egine, den nomizw kai o prwtos na htan oti 8a eprepe na dikaiologh8ei kati tetoio se kamia periptwsh

SpitYou.gr
15-06-2009, 08:12 AM
oxi oti tou sinxorounte, apla otan o allos exei 200 games sta bot k den exei kanei kamia mlkia, pisteuo oti prepei na tou dinete mia 2i eukeria...

otan o allos pernei ta admin rights k se 5 meres exei idi thread sto forum, ennoeite pos prepei na troei mia poini me tin mia....

sonic92
15-06-2009, 11:07 AM
oxi oti tou sinxorounte, apla otan o allos exei 200 games sta bot k den exei kanei kamia mlkia, pisteuo oti prepei na tou dinete mia 2i eukeria...

otan o allos pernei ta admin rights k se 5 meres exei idi thread sto forum, ennoeite pos prepei na troei mia poini me tin mia....

egw exw paiksei game m ton prince kai dn m fanike gia an8rwpos p kanei mlkies i 8umwnei eukola...dn mporei na einai toso kairo na einai admin na exei help toso tin nol kai m tin prwti strabi na trwei demote...

+1 support kai apo emena ston prince..dikaioutai mia 2i eukairia

nekro8aftis
15-06-2009, 02:54 PM
paidia egw pisteuw pws auto tou aksize giati den einai i prwti fora p kanei malakies ... gia na min anaferw ti brisidi exw faei apo ton prince se games alla kai sto vt... alla elega ante re 8umwmenos einai kai 8a perasei alla auto exei paraginei ... sto vt sinexizei na me brizei kai na spamarei enw eimai me allous friends m kai milaw... ti na kanw na ton magnitoskopisw kai na to kanw post?

sorry p fainomai toso kakos alla etsi einai i katastasi mazi t.. ti na pw mporei na exei psixologika :/

GR)AnGeL
18-06-2009, 07:38 PM
Kata thn gnwmh m o prince prepei na faei ban kai demote oristika...Posa admin abuses 8a faei kai autos kai o lol.me ??? kai eseis sinexizete na tous kanete admins.....Ti na pw pia!!!!!Shitadd tous xreiazete..!!!

fors4ken_years
20-06-2009, 03:17 AM
Kata thn gnwmh m o prince prepei na faei ban kai demote oristika...Posa admin abuses 8a faei kai autos kai o lol.me ??? kai eseis sinexizete na tous kanete admins.....Ti na pw pia!!!!!Shitadd tous xreiazete..!!!

esena se enoxlei to gegonos oti einai aftoi admins kai thes na fane kai shitlist?

GR)AnGeL
20-06-2009, 09:54 AM
Nai auto 8elw na pw...Ta paidia einai apo ta xeirotera bad manners p exw dei....

tas0s
20-06-2009, 11:05 AM
Exw paiksei polla games me ton prince kai to mono provlima pou dimiourgei kathe fora einai me to pc tou pou to pire apo mouseio mallon. Den exw dei pote na einai eristikos oute na kanei abuse admin commands (den exei tyxei akoma). Ena warn prin to oristiko demote / ban w/e tha itan mia kali lysi.

Death4eveR
24-06-2009, 02:17 PM
kanonika to paidi prepei na faei demote k ban exei kanei apeires mlkies k to paizei k magas se ka8e game p bainei...epishs meta to game auto egw bhka vt kai tous akouga na exoun pe8anei sto gelio.....htan k o asterios ekeinh thn ora

KiTz
29-06-2009, 01:10 PM
Ο PrinceofRetards δεν είναι πλέον admin, το θέμα κλειδώνει και μεταφέρεται.