PDA

View Full Version : Avatar γενους...θηλυκου?!?!



Ballares
16-03-2012, 01:06 AM
Οπως λεει και ο τιτλος,αναρωτιεμαι τι εχει γινει και εχουμε περασει οπως φαινεται στην εποχη των Avatar που απεικονιζουν γυναικες.Θελω να πω,η γενια μου (γεννηθεις 80-85) σε τετοιου ειδους "υπογραφες" ειχαμε κατι νταβατζηδες τυπου ξερω γω,Conan the Barbarian η κατι τετοιο,η εστω ενα τυπο που γαμαγε και εδερνε.Τωρα εχει γεμισει ο τοπος με γκομενες παντου.Ηταν μηπως καποιο taboo που γκρεμιστηκε?Εχει να κανει με τη σημερινη νεολαια-κοινωνια?Δηλαδη εχουμε ερθει πιο κοντα στη θηλυκη πλευρα?Αναρωτιεμαι...Αν καποιος εχει γνωσεις ψυχολογιας και μπορει να εμβαθυνει εκει ας κανει ενα κοπο.Btw δε ξερω γιατι αλλα οταν βλεπω avatars γυναικειου τυπου αυτοματα παει στο μυαλο μου οτι προκειται για γυναικα,πχ ο g.virus...ρε αδερφε με τα avatar που βαζεις ολη την ωρα ειμαι σιγουρος πως εισαι γυναικα...μην το παρεις στραβα ετσι μου βγαινει,μονο εγω το παθαινω?Feel free to answer...

Best regards

Lafayette
16-03-2012, 01:15 AM
Βάζουν τα είδωλα τους απλά!

kAvLoMiRiS
16-03-2012, 02:03 AM
Giati oloi vazoun Ginaikes....hmmm opos eipes tote sta 80-85 i ginekes den evgenan toso xima oso tora 21os tora pia vgenei i kathe mia peta ena kolaraki ena vizaki vgenei me to filaraki sto m*****s kai kaneis de ti leei tipota...mias kai to eixame pei me tn psixologi m auto to thema kapote to mono pou kratisa apo ts leksis tis einai Pos oles pia einai outanes.

V3noM)
16-03-2012, 02:18 AM
βλακιες μωρε

ασε που δεν τους αφηνουν πια , ειχε ενα sticky καπου αλλα δεν ξερω που πηγαν

kAvLoMiRiS
16-03-2012, 02:47 AM
βλακιες μωρε

ασε που δεν τους αφηνουν πια , ειχε ενα sticky καπου αλλα δεν ξερω που πηγαν

Like this huh ?

► Sexy Avatars :: READ THIS ◄ (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=108897)

Aemirch
16-03-2012, 03:58 AM
Δεν ξέρω για τους άλλους πάντως εγώ βάζω γενικά από anime (έχω βάλει και άντρες και γυναίκες).

Παρεπιπτόντως ΑΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ. Από τον τίτλο του thread νόμιζα θα έλεγες κάτι για τη συνέχεια του Avatar: the last airbender που θα έχει πρωταγωνιστή μια κοπέλα (λέγεται Legend of Korra) και χάρηκα.

Ballares
16-03-2012, 01:08 PM
Δεν ξέρω για τους άλλους πάντως εγώ βάζω γενικά από anime (έχω βάλει και άντρες και γυναίκες).

Παρεπιπτόντως ΑΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ. Από τον τίτλο του thread νόμιζα θα έλεγες κάτι για τη συνέχεια του Avatar: the last airbender που θα έχει πρωταγωνιστή μια κοπέλα (λέγεται Legend of Korra) και χάρηκα.

Μου δινεις εναυσμα για την επομενη ερωτηση.Εχετε παρατηρησει οτι κατα μεγαλη πλειοψηφια πλεον στις ταινιες φαντασιας/δρασης πρωταγονιστουν συνεχεια κατι γκομενες ή κατι μουλικα 10 χρονων και βγαινουν και τα γαμανε ολα???Που ειναι οι παλιες καλες εποχες που εβγαινε ο Σταλονε σκoτωνε 400000 ατομα solo mid και μετα πηγαινε για μπυρες????Οταν βλεπω γκομενα σε ταινια να γαμαει ολο τον κοσμο και τον τελικο super κακο με βαρανε εγκεφαλικα (με εξαιρεση το resident evil...ΑΓΑΠΑΜΕ mila jovovitch!!!!!).

PS. I miss Chuck Norris
PS1.Παιζει δυνατα να ειμαι μισογυνης :o

Aderew
16-03-2012, 01:19 PM
Τις βάζουμε στα signatures ... πιο κομψό.

Insanor
16-03-2012, 01:34 PM
gamw tus kanonismus

FuSiS_
16-03-2012, 01:50 PM
i like my avatar

Capitan0
16-03-2012, 02:39 PM
i like my avatar
Ουφου ειναι ρε

Aemirch
16-03-2012, 02:54 PM
Μου δινεις εναυσμα για την επομενη ερωτηση.Εχετε παρατηρησει οτι κατα μεγαλη πλειοψηφια πλεον στις ταινιες φαντασιας/δρασης πρωταγονιστουν συνεχεια κατι γκομενες ή κατι μουλικα 10 χρονων και βγαινουν και τα γαμανε ολα???Που ειναι οι παλιες καλες εποχες που εβγαινε ο Σταλονε σκoτωνε 400000 ατομα solo mid και μετα πηγαινε για μπυρες????Οταν βλεπω γκομενα σε ταινια να γαμαει ολο τον κοσμο και τον τελικο super κακο με βαρανε εγκεφαλικα (με εξαιρεση το resident evil...ΑΓΑΠΑΜΕ mila jovovitch!!!!!).

PS. I miss Chuck Norris
PS1.Παιζει δυνατα να ειμαι μισογυνης :o
Δε με απασχόλησε ποτέ, είμαι φαν και των 2 τύπων ταινιών, και έχω άλλα κριτήρια ως προς το αν είναι καλές ή όχι.

Ελπίζω να σου αρέσει το νέο μου theme.

Ballares
16-03-2012, 04:48 PM
Δε με απασχόλησε ποτέ, είμαι φαν και των 2 τύπων ταινιών, και έχω άλλα κριτήρια ως προς το αν είναι καλές ή όχι.

Ελπίζω να σου αρέσει το νέο μου theme.

Χαχ καλο ειναι αλλα για να ειμαι σιγουρος,ειναι o Darth πανω σε ενα pokemon???!Inspired

V3noM)
16-03-2012, 04:54 PM
Δε με απασχόλησε ποτέ, είμαι φαν και των 2 τύπων ταινιών, και έχω άλλα κριτήρια ως προς το αν είναι καλές ή όχι.

Ελπίζω να σου αρέσει το νέο μου theme.

ΤΣΙΤ !

vDay
25-03-2012, 10:04 PM
Θέλουν τα προφίλ τους να μαζεύουν αβέρτα views. Εκμεταλλεύονται την αυθόρμητη, σχεδον μηχανική αντίδραση στην θέα ενός avatar τέτοιου είδους: ΚΛΙΚ!

Ace_is_dead
25-03-2012, 10:07 PM
i like my avatar
Fu.Sis h real?

ThunDeR_BoY
25-03-2012, 11:02 PM
Τις βάζουμε στα signatures ... πιο κομψό.

TI EIPES TOOORAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 1h fora eida to signature souuuuuuuuuuuu asddsaadsdsa

G.ViruS
25-03-2012, 11:11 PM
Secrets

Korkolhs
25-03-2012, 11:36 PM
Τις βάζουμε στα signatures ... πιο κομψό.

kses ti lene gia tis monteles e???
apo thn poly poutsa pou efagan gia na ftasoun ekei p einai pleon kai o ron jeremy liga kanei:)