PDA

View Full Version : [DENIED] Αdmin Abuse : voyager19



Lypamai-Sygnwmi
18-03-2012, 01:32 AM
Accused Battle.Net account: voyager19
Your Battle.Net account: lypamai_sygnwmi
Game Name: sd*****
Offence of Admin: end sto 9.20 me apo `tyxaio` dc tou sangeorgiohalk
Time of event: 9.20
Further details: tyxaia meta apo death peftei i rylai (sangeorgiohalk) tyxaia panta,kai dinei end sto 9.20 ?! wtF dudeS? ti na pw..wraio kolpo,gj.
p.s. na min dw8ei simasia sto mana s kai ayta..eimaste filoi me halk(kollitoi) kai kanoume plakes metaksy mas.

ty prokatavolika.

Fan_Tou_Pitsik
18-03-2012, 01:37 AM
Αυτό το plug μπορώ να πώ ήταν γαμάτο ήμουν ο oc5_ped στο game και μπορώ να πώ οτι γάμησαν τα παιδιά... !sd mana_sou έπεσε κτλ...Μετά απο death dropped (οταν ψόφησε κουνούσε κανονικά)... Ο άλλος εκμεταλεύτηκε το bug με το pause και έκανε end στο 9,30 ΓΑΜΑΤΟΙ gj παιδιά πέρα απο ποινές και μαλακίες πράξατε και συμπεριφερθήκατε γαμάτα... + το οτι απ'οτι μ λένε τα παιδιά εδώ γνωρίζουν τον plugger και μπορώ να πώ οτι η συμπεριφορά του ήταν γαμάτη gj... Φαντάζομαι να μην τους γνώριζες.

Voyager19
18-03-2012, 02:53 AM
Θα μιλήσω για το end . To παιδί που leavare δεν το ήξερα.
Για το end που πάτησα μπερδεύτηκα και είδα ότι ήταν 7.20 και όχι 9.20 και πίστεψα ότι προλαβαίνω να πατήσω γρήγορα end πριν λήξει η προθεσμία και παίξουμε game με μειονέκτημα στους παίκτες . Λόγω της εξέλιξης του game και δεν είδα το μήνυμα που έγραψε ότι έληξε η προθεσμία που υπάρχει για το end και έδωσα λάθος εντολή.
Ζήτησα συγνώμη από το παιδί για αυτό που έκανα αλλά μόνο σωστά δεν μίλησε απειλώντας με " Βρες άλλο account" .

H εντολή που έδωσα ήταν τελείως λάθος και δεν έχω καμία σχέση με τον leaver.
Όσο για το bug με το pause που λέτε δεν το έχω καν στα υπόψιν μου, ήταν απλά ένα μπέρδεμα εκ μέρους μου αυτό το end.

Odisseas
18-03-2012, 03:43 AM
[Eleos]: [voyager19] is an admin!

Λάθος section.
Να μεταφερθεί στα admin abuses για να κριθεί η κίνηση του admin.

Luck]sto[NoLag
18-03-2012, 04:08 AM
Moved , Renamed and Reopened για να κριθεί ο admin voyager19 για το λανθασμένο !end force

Jok3rak1
18-03-2012, 04:44 AM
[Local]: SanGeorgioHalk has lost the connection (timed out).
Forfeit is now enabled for Sentinel! (player left)
(13:22) [Allies:0] [Voyager19]: !end
admin [Voyager19] sent command [end] with payload []
[Local]: [Voyager19] used the !end command. This game will end as a draw in 10 seconds.

H χρήση της εντολής !end στα παιχνίδια των Bot της Clan NoL μπορεί να γίνει από οποιοδήποτε παίχτη (admin και μη) μόνο εφόσον υπάρξει leave και προτού εμφανιστεί το μήνυμα "Players may no longer use the !end command if a player leaves/drops." από το bot. Υπάρχει χρονικό περιθώριο δύο λεπτών (ανεξαρτήτως pause, lag, lagscreen κλπ) από το leave, μέσα στο οποίο μπορεί να χρησιμοποιηθεί η εντολή αυτή.

Δεν υπάρχει κανένα abuse , δεν εμφανίστηκε το μήνυμα
"Players may no longer use the !end command if a player leaves/drops."

Abuse Denied.
Topic Closed.