PDA

View Full Version : illuminati



bEy0nDAnApIr0S
22-03-2012, 10:14 PM
καλησπέρα παιδιά δημιουργώ αυτό το thread καθώς τώρα τελευταία έχω ακούσει πολλά για τους illuminati και αρχίζω να φοβάμαι..
πιστεύεται πως υπάρχουν και πως θέλουν να μας κατακτήσουν, λόγω της σπουδαίας γεωγραφικής μας θέσης και τον τεράστιο ορυκτό μας πλούτο?
ρε παιδιά αν και είμαι μικρός νομίζω πως κάτι πρέπει να κάνουμε για να τους σταματήσουμε αν υπάρχουν..
δεν γίνετε να θέλουν να φέρουν τον βενζεβούλ στη γη με σκοπό να καταστραφεί..
η γη είναι σπουδαία, ας μην την αφήσουμε στα χέρια τους..

Υ.Γ βασικά ξέφυγα και παρασύρθηκα αλλά θα ήθελα να μου πείτε τι πιστεύετε για να αποκτήσω και εγώ μια άποψη..
παρακαλώ αν έχετε και στοιχεία ποστάρετε τα για να μάθουμε μερικά πράγματα..

ευχαριστώ πολύ παιδιά..
πάντα φιλικά :)

Insanor
22-03-2012, 10:18 PM
ti ennoeis thelun na mas kataktisun? hdh to exoun kanei kairo tora

bEy0nDAnApIr0S
22-03-2012, 10:22 PM
όχι εννοώ και επίσημα ρε ιάσονα(?)..
διάβασα πως θα είναι όρος του νέου μνημονίου που θα υπογραφεί τον Ιούνιο να παραχωρήσουμε απ'ευθείας την εθνική μας κυριαρχία..
απλά δεν έχω καταλάβει αν όντως υπάρχουν η αν αποτελούν κάλυψη για κάτι άλλο..

se_ola_kalloss
22-03-2012, 11:21 PM
Πραγματικα μην τα ψαχνεις πολυ αυτα γιατι και εγω ψιλοασχολιθηκα λιγο και δεν πρεπει να χονομαστε σε πραγματα που ειναι πανω απο εμας...

bEy0nDAnApIr0S
22-03-2012, 11:47 PM
Εε παιδιά το ξέρω απλα πιστεύω πως είναι καθήκον μας να μάθουμε για να το σταματήσουμε. Give some info

V3noM)
23-03-2012, 12:10 AM
ψηνει κανεις να παρουμε κανα shotgun και να αρχησουμε να τους κυνηγαμε ?

ειναι απαγορευμενο ομως αυτην την περιοδο μιας και ειναι ειδος προς εξαφανιση.

τον χειμωνα που ομως αφηνουν ψηθητε να βγουμε

DeadManWalkin
23-03-2012, 12:12 AM
DIS dan brown SHAKED THE FUCKIN WORLD

Sec.Chance
23-03-2012, 02:18 AM
xaxa prin ena xrono paromoio thread kai oloi koroideuate kai gelousate kai twra ox malaka m agxothika...oti na nai! an iparxoun exoun skopo na eleksoun ton kosmo oxi na ton katastrepsoun , an kai en meri opws epanalamvano akougete gia na to petixoun auto theloun na meiosoun kata poli ton plithismo tis gis... ekei p egrapses gia ton plouto eskasa sta gelia to omologo.. oi illuminati ipotithemena panta apotelountai apo tous plousioterous ston kosmo anthrwpous... les na tous kaigete toso poli gia til elladitsa?... telospantwn .. checkare anonymous fasi.. to tragoudaki p paixan teleutaia otan gamisan tin istoselida tn dikaiomaton i ti skata hackaran stin ellada... ara ontws paizei na iparxoun, lew egw twra

NecrobutcherGR
23-03-2012, 07:31 AM
Αμα δεν βαριέσαι

http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%99%CE%BB%CE%BB%CE%BF%CF%85%CE%BC%CE%B9%CE%BD%C E%AC%CF%84%CE%BF%CE%B9

όπως λέει κάπου στο παραπάνω link: Κατά τα τέλη του 18ου αιώνα οι Ιλλουμινάτοι προσέγγισαν τον Ελευθεροτεκτονισμό.

http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%95%CE%BB%CE%B5%CF%85%CE%B8%CE%B5%CF%81%CE%BF%C F%84%CE%B5%CE%BA%CF%84%CE%BF%CE%BD%CE%B9%CF%83%CE% BC%CF%8C%CF%82
(o nai ksero pollous tetoious k den thes na matheis poso organomenoi ine se pagkosmio epipedo k pos ola en telh sindeonte)

http://wikileaks.org/wiki/Shadowy_Bilderberg_group_meet_in_Greece_-_and_here%E2%80%99s_their_address (k apo wikileaks kati psila have fun )

Capitan0
23-03-2012, 08:25 AM
Ο Λεωνιδας ο Σαμποταζ και ο τσιγκολελετα ιλουμινατι ειναι

Gate13
23-03-2012, 08:31 AM
Και οι Ιλλουμινάτι πλέον είναι μασώνοι.Δεν ξέρω αν υπάρχουν ακόμα,πάντως σήμερα μασονικές στοές μας κυβερνάνε.Η λέσχη Buildenberg.Και όλα αυτά για το διάβολο,για το Βελζεβούλ,μαλακίες είναι.Αυτά τα πίστευαν όταν πρωτοεμφανίστηκαν.Μασόνος σημαίνει πλήρης αλληλοϋποστήριξη μεταξύ των μελών και υπακοή των εντολών από τα "μεγάλα κεφάλια".
Δεν είναι τυχαίο που όλοι οι πολιτικοί,των δύο μεγάλων κομμάτων,ανήκουν ο καθένας σε μασονικές στοές,οργανώσεις.Το μόνο που κάνουν είναι να δέχονται εντολές.Τρανή απόδειξη ο Τζέφρι.Τώρα,απ'όσο ξέρω,όλοι όσοι ανήκουν σε κάποια από αυτές τις οργανώσεις είναι Εβραίοι.Δεν ξέρω κατά πόσο στέκει αυτό.


Πάντως κανείς δεν μπορεί να αρνηθεί την ύπαρξη τους.Καθώς υπάρχουν φανερά,όχι κρυφά.Για την Ελλάδα,στην Αθήνα βρίσκεται στην Πατησίων το κτίριο τους και στη Θεσσαλονίκη είναι ο Ροταριανός Όμιλος που συνεδριάζει στο Ανατόλια ή στο Μακεδονία Παλάς.Το θέμα είναι ότι κανείς δεν ξέρει τι κάνουν εκεί μέσα,ποιος ο σκοπός τους κτλπ κτλπ.

Capitan0
23-03-2012, 08:32 AM
Και οι Ιλλουμινάτι πλέον είναι μασώνοι.Δεν ξέρω αν υπάρχουν ακόμα,πάντως σήμερα μασονικές στοές μας κυβερνάνε.Η λέσχη Buildenberg.Και όλα αυτά για το διάβολο,για το Βελζεβούλ,μαλακίες είναι.Αυτά τα πίστευαν όταν πρωτοεμφανίστηκαν.Μασόνος σημαίνει πλήρης αλληλοϋποστήριξη μεταξύ των μελών και υπακοή των εντολών από τα "μεγάλα κεφάλια".
Δεν είναι τυχαίο που όλοι οι πολιτικοί,των δύο μεγάλων κομμάτων,ανήκουν ο καθένας σε μασονικές στοές,οργανώσεις.Το μόνο που κάνουν είναι να δέχονται εντολές.Τρανή απόδειξη ο Τζέφρι.Τώρα,απ'όσο ξέρω,όλοι όσοι ανήκουν σε κάποια από αυτές τις οργανώσεις είναι Εβραίοι.Δεν ξέρω κατά πόσο στέκει αυτό.


Πάντως κανείς δεν μπορεί να αρνηθεί την ύπαρξη τους.Καθώς υπάρχουν φανερά,όχι κρυφά.Για την Ελλάδα,στην Αθήνα βρίσκεται στην Πατησίων το κτίριο τους και στη Θεσσαλονίκη είναι ο Ροταριανός Όμιλος που συνεδριάζει στο Ανατόλια ή στο Μακεδονία Παλάς.Το θέμα είναι ότι κανείς δεν ξέρει τι κάνουν εκεί μέσα,ποιος ο σκοπός τους κτλπ κτλπ.
Τελικα δεν εισαι τοσο χαζος οσο νομιζα..

MoTiVaTeD
23-03-2012, 10:13 AM
Nai.Exw dei polla video gi auto to 8ema kai den mporeis na fantasteis se ti epipedo exoun ftasei tin an8rwpini nohmosuni, mesa apo ka8imerina pragmata. (tainies,diafimiseis,cartoon) ktl ktl.
Eixa anevasei paliotera ena videaki gia ta music industries alla to egrapse ston poutso tou to community. 0 views.

Aderew
23-03-2012, 11:49 AM
?
ρε παιδιά αν και είμαι μικρός νομίζω πως κάτι πρέπει να κάνουμε για να τους σταματήσουμε αν υπάρχουν.

Hahah you funny guy ... φαντάσου τον κόσμο αυτόν σαν το forum, μπορείς να bannάρεις έναν head admin; ΌΧΙ! Μπορείς να σταματήσεις τους illuminati; ΌΧΙ! Fucks of life ... facts*

G.ViruS
23-03-2012, 12:00 PM
Τελικα δεν εισαι τοσο χαζος οσο νομιζα..

Και πού 'σαι ακόμα...

Gate13
23-03-2012, 12:15 PM
Και πού 'σαι ακόμα...

Ενώ εσύ δεν είσαι καθόλου....

neversaymore-
23-03-2012, 12:35 PM
καλησπέρα παιδιά δημιουργώ αυτό το thread καθώς τώρα τελευταία έχω ακούσει πολλά για τους illuminati και αρχίζω να φοβάμαι..

θα σου δωσω μια συμβουλη σταματα να βλεπεις anime , αν δε μπορεις να τα αντεξεις.:D
Και μην φοβασαι εκτος απο τους illuminati υπαρχουν και οι προστατες μας οι EL. Οι οποιοι δε ξερει κανεις γιατι δεν αναλαμβανουν τα ηνια ακομα στα χερια τους. Οι EL εχουν πολυ μεγαλη δυναμη οικονομικη και τεχνολογικη. Ολα αυτα τους παρεχουν οι αρχαιοι προγονοι μας που εχουν αφησει ενα επανδρωμενο διαστημοπλοιο , το οποιο βρισκετε πισω απο το Φεγγαρι και παρακολουθει ολα οσα συμβαινουν. Οι εβραιοι-μασωνοι ειναι εχθροι των EL k εχουν παρει το μερος μιας αλλης φυλης και αυτη την στιγμη που μιλαμε εχουν πολεμο με τους EL τον οποιο και χανουν.

Σε λιγο καιρο εδω θα ειμαστε και θα το δειτε με τα ματια σας , την επιστροφη των αρχαιων EL και την ενωση τους με τους γηινους EL.


Οntopic.
Το πολιτικο συστημα που κυριαρχει στο κοσμο ειναι το καπιταλιστικο, καλος ή κακος. Αυτο το συστημα στις μερες μας πρεσβευει αυτο ακριβως το πραγμα στο οποιο αναφερεσαι. Δε χρειαζονται illuminati κ μλκιες.
Οποιος εχει χρημα μπορει να λαδωσει , εξαγορασει , κοροϊδεψει με σκοπο περισσοτερο κερδος και ναι αυτο συμβαινει ακομα και με χωρες και τις κυβερνησεις τους.


---ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΙ ~ΕΛ~ ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ ΕΛΛΗΝΕΣ---

Gate13
23-03-2012, 01:12 PM
Τι ΕΛ????
LOL να λες καλύτερα.....

Capitan0
23-03-2012, 02:15 PM
Τι ΕΛ????
LOL να λες καλύτερα.....
Τελικα εισαι πολυ βλακας...

LoA
23-03-2012, 02:35 PM
καλησπέρα παιδιά δημιουργώ αυτό το thread καθώς τώρα τελευταία έχω ακούσει πολλά για τους illuminati και αρχίζω να φοβάμαι..
πιστεύεται πως υπάρχουν και πως θέλουν να μας κατακτήσουν, λόγω της σπουδαίας γεωγραφικής μας θέσης και τον τεράστιο ορυκτό μας πλούτο?
ρε παιδιά αν και είμαι μικρός νομίζω πως κάτι πρέπει να κάνουμε για να τους σταματήσουμε αν υπάρχουν..
δεν γίνετε να θέλουν να φέρουν τον βενζεβούλ στη γη με σκοπό να καταστραφεί..
η γη είναι σπουδαία, ας μην την αφήσουμε στα χέρια τους..

Υ.Γ βασικά ξέφυγα και παρασύρθηκα αλλά θα ήθελα να μου πείτε τι πιστεύετε για να αποκτήσω και εγώ μια άποψη..
παρακαλώ αν έχετε και στοιχεία ποστάρετε τα για να μάθουμε μερικά πράγματα..

ευχαριστώ πολύ παιδιά..
πάντα φιλικά :)

29731

Hellas|George
23-03-2012, 03:13 PM
@gate13 όντως φίλε όλοι είναι εβραίοι να ο Γιώργος Παπανδρέου είναι εβραίος με πολωνική καταγωγή,ο Κώστας Καραμανλής είναι εβραίος με τουρκική καταγωγή,η Αδαμαντοπούλου εβραία όπως και ο Σημίτης
@neversaymore- φίλε πρώτη φορά ακούω για τους ΕL πες μας και άλλα σχετικά για αυτούς για να ξέρουμε

AECHFIEN
23-03-2012, 03:23 PM
Πραγματικα μην τα ψαχνεις πολυ αυτα γιατι και εγω ψιλοασχολιθηκα λιγο και δεν πρεπει να χονομαστε σε πραγματα που ειναι πανω απο εμας...

Κακως,θα επρεπε να ασχολεισαι και να γνωριζεις τι συμβαινει γυρω σου,καθως και εσυ ζεις σε αυτον τον,δυστηχως,κατεστραμμενο κοσμο.

DeadManWalkin
23-03-2012, 03:25 PM
Φυλαχτείτε ο ezalor καραδοκεί.

AECHFIEN
23-03-2012, 03:28 PM
Λοιπον..Θα ηθελα να σου πω πως εχω ασχοληθει πολυ με αυτο το θεμα...ακι ειλικρινα ειναι σοκαριστικα τα σχεδια τους και ολη η οργανωση τους.Αν αρχισεις να ψαχνεσαι θα απαντηθουν πολλες ερωτησεις που πιστευω εχεις σε καθε τομεα.

Ενα εχω να σου πω...Πως αυτοι και πολλοι αλλοι υπαρχουν,κυβερνουν την παγκοσμια οικονομια,κανουν οτι αυτοι επιθυμησουν...και αλλα πολλα που αν θες μπορουμε να συνενοηθουμε και να σου μιλισω για αυτους,να σου δειξω και καποιες ερευνες σε μορφη βιντεο που εκαναν καποιοι με κωδικο ονομα για να μην αποκαλυθφουν.Αυτα.

Gate13
23-03-2012, 03:30 PM
Φυλαχτείτε ο ezalor καραδοκεί.

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Gate13
23-03-2012, 03:33 PM
Τελικα εισαι πολυ βλακας...

Ναι όντως,τελικά σε γράφω στις "μπάλες" μου.

DeadManWalkin
23-03-2012, 03:36 PM
Ναι όντως,τελικά σε γράφω στις "μπάλες" μου.

Όχι τον capitano ρε μαλάκα Μήτσο, οχι ντροπή. Πάω να πνίξω τον καημό μου στο τσιρλιό.

BBB.
23-03-2012, 03:37 PM
http://www.gunslot.com/files/gunslot/images/70653.jpg

Gate13
23-03-2012, 05:13 PM
Όχι τον capitano ρε μαλάκα Μήτσο, οχι ντροπή. Πάω να πνίξω τον καημό μου στο τσιρλιό.

Γιατί ρε,δεν του αξίζει????

Capitan0
23-03-2012, 05:24 PM
Γιατί ρε,δεν του αξίζει????
Ειναι μικρες δεν με χωρανε :/

Chatrix
23-03-2012, 09:15 PM
http://www.youtube.com/watch?v=-iDq0Tdja4A

:o

neversaymore-
23-03-2012, 11:54 PM
@neversaymore- φίλε πρώτη φορά ακούω για τους ΕL πες μας και άλλα σχετικά για αυτούς για να ξέρουμε

Ρε φιλε ολες οι ταινιες εχουν παρει μεγαλο κομματι απο την ιστορια μας και την χρησιμοποιουν για δικη τους. Το αποτελεσμα ειναι τις περισσοτερες φορες κακο αλλα σε σπανιες περιπτωσεις καλο. Ο σουπερ-μαν σαν ονομα στην Γη χρησημοποιει το ονομα Κλαρκ Κεντ. Αλλα το πραγματικο του ονομα ειναι Καλ Ελ. Το EL βρισκετε οπου υπαρχει δυναμη.
Δεν ειναι παραμυθια αυτα. θα δειτε σε λιγο καιρο.



http://www.youtube.com/watch?v=1kuHD8PYcCs

Μην φοβαστε τους ελοχιμ , νεφελιμ και καραπιρμπεριμ μπιρμπεριμ ασε πια τα πλουτη και τον Ιμπραημ , ωπα. (www.youtube.com/watch?v=yr9ovlux1Jw)

bEy0nDAnApIr0S
24-03-2012, 12:11 AM
παιδιά ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας..
απλά αν γίνετε μείνετε στο θέμα, γιατί νομίζω πως είναι πολύ σημαντικό..
α και κάτι άλλο, διάβασα πως οι illuminati δεν υπάρχουν και πως όλη τη δύναμη την έχει η λέσχη bidelberg(?)..
συγνώμη για τυχόν ορθογραφικά...

MoTiVaTeD
24-03-2012, 01:11 AM
http://www.youtube.com/watch?v=-iDq0Tdja4A

:o

Nomizeis 8a to doun re file; (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=78371) to eixa kanei palia post alla 0 antapokrisi.

bEy0nDAnApIr0S
24-03-2012, 02:21 PM
επειδή μάλλον πέθανε το thread θα ήθελα να πω και εγώ την πραγματική μου άποψη και να ξεκαθαρίσω πως το αρχικό μου post έγινε με παραπλανητική σκοπιά..απλά ήθελα να δω αντιδράσεις και απόψεις πάνω στο θέμα..

λοιπόν εγώ προσωπικά πιστεύω πως illuminati δύσκολα υπάρχουν αλλά θεωρώ πως σίγουρα υπάρχει μια λέσχη "υπερανθρώπων",
την δράση της δεν είμαι σε θέση να την γνωρίζω, αλλά είμαι πεπεισμένος πως αφού αυτά το άτομα κατέχουν σίγουρα και πλούτο και επιρροή, μάλλον θα βλέπουν τον κόσμο σαν μια παρτίδα σκάκι/dota/πόκερ etc και ότι κάνουν το κάνουν για να περάσουν απλά τον χρόνο τους.

τι να πω δεν ξέρω..


Υ.Γ. troll succesfull

Hellas|George
24-03-2012, 05:05 PM
http://www.youtube.com/watch?v=-iDq0Tdja4A

:o

Thumamai p mou ta legane oi filoi m kai dn to eixa dei to video...xestika panw m ebalan kai mia xamili melwdia na paizei aima me phge parolauta aksizei na to deite gt prp na ksupnisete merikoi kai pisteuw uparxoune oi Illuminati kai einai mustikh organwsh asxeta an dn ginete antilipti apo emas giauto einai kai mustikh

bEy0nDAnApIr0S
24-03-2012, 05:09 PM
Thumamai p mou ta legane oi filoi m kai dn to eixa dei to video...xestika panw m ebalan kai mia xamili melwdia na paizei aima me phge parolauta aksizei na to deite gt prp na ksupnisete merikoi kai pisteuw uparxoune oi Illuminati kai einai mustikh organwsh asxeta an dn ginete antilipti apo emas giauto einai kai mustikh

αν ήταν μυστική όσο λες δεν νομίζω η ύπαρξη της να είχε γίνει αντιληπτή καν..
δεν ξέρω όμως, κανείς δεν μπορεί να είναι σίγουρος..

AECHFIEN
24-03-2012, 05:17 PM
επειδή μάλλον πέθανε το thread θα ήθελα να πω και εγώ την πραγματική μου άποψη και να ξεκαθαρίσω πως το αρχικό μου post έγινε με παραπλανητική σκοπιά..απλά ήθελα να δω αντιδράσεις και απόψεις πάνω στο θέμα..

λοιπόν εγώ προσωπικά πιστεύω πως illuminati δύσκολα υπάρχουν αλλά θεωρώ πως σίγουρα υπάρχει μια λέσχη "υπερανθρώπων",
την δράση της δεν είμαι σε θέση να την γνωρίζω, αλλά είμαι πεπεισμένος πως αφού αυτά το άτομα κατέχουν σίγουρα και πλούτο και επιρροή, μάλλον θα βλέπουν τον κόσμο σαν μια παρτίδα σκάκι/dota/πόκερ etc και ότι κάνουν το κάνουν για να περάσουν απλά τον χρόνο τους.

τι να πω δεν ξέρω..


Υ.Γ. troll succesfull

Δεν ξερω αν ειδες τι ειπα πριν...αλλα θα σου ξεκαθαρισω πως υπαρχουν οι illuminati και η λεσχη bilderberg που ειναι δυο υποσυνολα του μασωνισμου.
Οπως ειπα πριν αν θες να μαθεις κατι παραπανω στειλε pm.

K[a]ne
24-03-2012, 05:42 PM
Ο σουπερ-μαν σαν ονομα στην Γη χρησημοποιει το ονομα Κλαρκ Κεντ. Αλλα το πραγματικο του ονομα ειναι Καλ Ελ. Το EL βρισκετε οπου υπαρχει δυναμη.
Δεν ειναι παραμυθια αυτα. θα δειτε σε λιγο καιρο.


O superman είναι Illuminatος! Mother of EL!!!

Παιδιά μη λέτε μλκιες! Είναι πάσοις γνωστό ότι οι μασώνοι στη πραγματικότητα είναι Αρειανοί που έρχονται στην Γη χρησιμοποιώντας τις κοσμοσφαίρες του Putin που επίσης είναι ένας από τους ΕΛ και μας ελέγχουν το μυαλό ώστε να παίζουμε 10 ώρες τη μέρα DotA και να μην αντιδρούμε όταν θέλουν να κατακτήσουν την Ελλάδα, γιατί κάτω από την Ελλάδα υπάρχει ένα ενεργειακό πεδίο που θα τους επιτρέπει να τηλεμεταφέρονται σε άλλους κόσμους και οι αρχαίοι Έλληνες τους έδιωξαν για να διαφυλάξουν αυτό το μυστικό αποκαλώντας τους Βάρβαρους!

Διαβάστε λίγη ιστορία δηλαδή FFS!

bEy0nDAnApIr0S
24-03-2012, 05:46 PM
ne;816082']O superman είναι Illuminatος! Mother of EL!!!

Παιδιά μη λέτε μλκιες! Είναι πάσοις γνωστό ότι οι μασώνοι στη πραγματικότητα είναι Αρειανοί που έρχονται στην Γη χρησιμοποιώντας τις κοσμοσφαίρες του Putin που επίσης είναι ένας από τους ΕΛ και μας ελέγχουν το μυαλό ώστε να παίζουμε 10 ώρες τη μέρα DotA και να μην αντιδρούμε όταν θέλουν να κατακτήσουν την Ελλάδα, γιατί κάτω από την Ελλάδα υπάρχει ένα ενεργειακό πεδίο που θα τους επιτρέπει να τηλεμεταφέρονται σε άλλους κόσμους και οι αρχαίοι Έλληνες τους έδιωξαν για να διαφυλάξουν αυτό το μυστικό αποκαλώντας τους Βάρβαρους!

Διαβάστε λίγη ιστορία δηλαδή FFS!

ναι όμως μην τα λες αυτά, γιατί όπως απάντησαν σοβαρά και πίστεψαν το δικό μου και άλλα ποστ, θα πιστέψουν και το δικό σου...

K[a]ne
24-03-2012, 06:15 PM
ναι όμως μην τα λες αυτά, γιατί όπως απάντησαν σοβαρά και πίστεψαν το δικό μου και άλλα ποστ, θα πιστέψουν και το δικό σου...

Δε ξέρεις πόσο χαίρομαι που από μόνος σου παραδέχεσαι πόσο λίγο μυαλό και κριτική σκέψη έχουν όσοι τα πιστεύουν αυτά! :P

Chatrix
24-03-2012, 07:07 PM
Nomizeis 8a to doun re file; (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=78371) to eixa kanei palia post alla 0 antapokrisi.

an thelun na dun kati 'xrisimo' sti zwi tous,why not;

neversaymore-
24-03-2012, 07:55 PM
ne;816082']O superman είναι Illuminatος! Mother of EL!!!

Παιδιά μη λέτε μλκιες! Είναι πάσοις γνωστό ότι οι μασώνοι στη πραγματικότητα είναι Αρειανοί που έρχονται στην Γη χρησιμοποιώντας τις κοσμοσφαίρες του Putin που επίσης είναι ένας από τους ΕΛ και μας ελέγχουν το μυαλό ώστε να παίζουμε 10 ώρες τη μέρα DotA και να μην αντιδρούμε όταν θέλουν να κατακτήσουν την Ελλάδα, γιατί κάτω από την Ελλάδα υπάρχει ένα ενεργειακό πεδίο που θα τους επιτρέπει να τηλεμεταφέρονται σε άλλους κόσμους και οι αρχαίοι Έλληνες τους έδιωξαν για να διαφυλάξουν αυτό το μυστικό αποκαλώντας τους Βάρβαρους!

Διαβάστε λίγη ιστορία δηλαδή FFS!

Δεν τον λατρευετε αυτον τον καινουργιο kane.
I here u man... Τρολαρε τους ολους :p

ThunDeR_BoY
24-03-2012, 08:13 PM
Δεν τον λατρευετε αυτον τον καινουργιο kane.
I here u man... Τρολαρε τους ολους :p

here u?

ALPHAnOMEGA
24-03-2012, 08:28 PM
http://www.youtube.com/watch?v=fXVJzXsraX4
ta logia einai peritta.Zoume ena paixnidi....Eimaste pionakia ! kai den mporoume san monada na to anatrepsoume para mono oloi 'demenoi' san mia gro8ia.Epishs opoios 8elei link alla kai orous kai alla as m steilei ena priv mess , mporw na pw pws exw asxolh8ei arketa me to 8ema.kai 8a htan kalo oloi mas na 3eroume kapoia pragmata .

neversaymore-
24-03-2012, 08:40 PM
here u?

Τωρα τι θελεις να ψαξω ολα τα posts σου και να βρω κατι ανορθρογραφο ωστε να ανοιξω thread για το ποσο κεραυνοβολημενος εισαι ?

Go go go..
http://www.fbclick.com/wp-content/plugins/wp-o-matic/cache/5ca2b_funny-captions-get-her-higher-quickly-the-lightning-storms-approaching.jpg

MoTiVaTeD
27-03-2012, 12:06 AM
ne;816082']O superman είναι Illuminatος! Mother of EL!!!

Παιδιά μη λέτε μλκιες! Είναι πάσοις γνωστό ότι οι μασώνοι στη πραγματικότητα είναι Αρειανοί που έρχονται στην Γη χρησιμοποιώντας τις κοσμοσφαίρες του Putin που επίσης είναι ένας από τους ΕΛ και μας ελέγχουν το μυαλό ώστε να παίζουμε 10 ώρες τη μέρα DotA και να μην αντιδρούμε όταν θέλουν να κατακτήσουν την Ελλάδα, γιατί κάτω από την Ελλάδα υπάρχει ένα ενεργειακό πεδίο που θα τους επιτρέπει να τηλεμεταφέρονται σε άλλους κόσμους και οι αρχαίοι Έλληνες τους έδιωξαν για να διαφυλάξουν αυτό το μυστικό αποκαλώντας τους Βάρβαρους!

Διαβάστε λίγη ιστορία δηλαδή FFS!

Asteio;Giati eirwneuesai; Yparxoun tosa pramata ston kosmo mas pou apodeiknuoun pws mas pernane minimata mesa apo to otidipote kai seis oi stenomualoi prospa8eite na koroidepsete ton eauto sas pei8wntas ton pws einai ola mlkies kai to xeirotero; Den exete idea panw sto 8ema :)
Filika panta oxi mono ston Petro.

ThunDeR_BoY
27-03-2012, 02:11 PM
Τωρα τι θελεις να ψαξω ολα τα posts σου και να βρω κατι ανορθρογραφο ωστε να ανοιξω thread για το ποσο κεραυνοβολημενος εισαι ?

Go go go..
http://www.fbclick.com/wp-content/plugins/wp-o-matic/cache/5ca2b_funny-captions-get-her-higher-quickly-the-lightning-storms-approaching.jpg

kamia sxesi me orthografia btw

AECHFIEN
27-03-2012, 07:03 PM
ne;816102']Δε ξέρεις πόσο χαίρομαι που από μόνος σου παραδέχεσαι πόσο λίγο μυαλό και κριτική σκέψη έχουν όσοι τα πιστεύουν αυτά! :P

Για να τα λες αυτα σημαινει οτι δεν εχεις πληροφορηθει καθολου για αυτους.Αν ηξερες τι συμβαινει θα απαντουσες εστω και λιγο πιο σοβαρα.
Γιατι πολλοι το ειδαν ξαπλα και ας πανε στο διαολο ολοι και δεν με νοιαζει τι γινετε γυρω μου,δεν πιστευω σε τιποτα,γενιεμαι,ζω,πεθαινω.
Θα μου πεις ετσι ειναι γιατι ολοι κοιτανε μονο παιχνιδι γκομενες και υπνο.Λαθος και μπορω να το αποδειξω σε οποιον θελει.
Τελως παντων,εσυ αποφασιζεις αν ισχυουν η οχι τα λεγωμενα.