PDA

View Full Version : Μια Ενημέρωση παρακαλώ! :)



C0uP_d3_GrAcE
26-03-2012, 12:44 PM
Πολύ καλησπέρα στην αξιοσέβαστη μας κοινότητα! :)

Ανοίγω αυτό το θέμα, έχοντας ως απώτερο σκοπό λίγη ενημέρωση από μεριάς σας! Για να μην τα πολυλογώ λοιπόν, θα βρίσκομαι Αθήνα κάποιες ημέρες του Πάσχα, αλλά και μετά! Επειδή όλο και κάποιοι από εδώ κατάγονται ή μένουν στη πόλη της Αθήνας, θα ήθελα να μου πείτε καλά μαγαζιά για φαγητό (κρέπες/σουβλάκια/κινέζικα/ταβέρνες) με προσιτές τιμές (όσο γίνεται) και καλό (φυσικά) φαγητό (από οποιαδήποτε περιοχή και αν είστε αρκεί να τη αναφέρετε βέβαια) ^^

Σας ευχαριστώ πολύ για το κόπο που θα κάνετε να απάντησε!
Να είστε πάντα όλοι καλά και να προσέχετε! :)


Greetings!!! ^^

papaspaok
26-03-2012, 12:51 PM
Mη τον ακούτε...
Ο C0up είναι μαθημένος να τρώει σε μαγάλα σαλόνια.
Ποτέ ότι και ότι!!!
Απλά θέλει να πιστεύουμε οτι είναι σαν εμάς,τους απλούς ταπεινούς καθημερινούς ανθρώπους!
Όχι κύριε,δεν θα σου πει κανένας που να φας!


http://www.youtube.com/watch?v=T6vWWb0KyaU


PS: Τις κοπέλες αυτές τις έχω ερωτευτεί..

janaQi
26-03-2012, 12:54 PM
Πολύ ευγενικός φίλε C0up , και μπράβο σου !
Αυτή είναι μαγκιά .

xalaragr
26-03-2012, 12:54 PM
ΕΛΑ ΣΑΛΟΝΙΚΑ ΞΑΝΑ ΡΕ,ΧΕΣΕ ΤΟΥΣ ΞΕΝΕΡΩΤΟΥΣ

C0uP_d3_GrAcE
26-03-2012, 12:54 PM
Mη τον ακούτε...
Ο C0up είναι μαθημένος να τρώει σε μαγάλα σαλόνια.
Ποτέ ότι και ότι!!!
Απλά θέλει να πιστεύουμε οτι είναι σαν εμάς,τους απλούς ταπεινούς καθημερινούς ανθρώπους!
Όχι κύριε,δεν θα σου πει κανένας που να φας!


http://www.youtube.com/watch?v=T6vWWb0KyaU


PS: Τις κοπέλες αυτές τις έχω ερωτευτεί..

Infraction Added! :P

Πολύτιμη βοήθεια από το συνάδελφο Μάνατζερ δεν μπορώ να πω! ^^
Επίσης, φάνηκε η αλήθεια για το τι παρακολουθείς στη TV :O xD

C0uP_d3_GrAcE
26-03-2012, 12:56 PM
ΕΛΑ ΣΑΛΟΝΙΚΑ ΞΑΝΑ ΡΕ,ΧΕΣΕ ΤΟΥΣ ΞΕΝΕΡΩΤΟΥΣ

Θεσσ/νικη θα μένω σε λίγο, για Πάσχα πάω :)

C0uP_d3_GrAcE
26-03-2012, 12:56 PM
Πολύ ευγενικός φίλε C0up , και μπράβο σου !
Αυτή είναι μαγκιά .

Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια :)

papaspaok
26-03-2012, 12:56 PM
aaxa0oaoaoao0x0ao!!!!

Ρε συ.. Τα κορίτσια είναι ποιότητα....!!!!!!!!!

xalaragr
26-03-2012, 12:58 PM
πανε πανε....

http://web.cc.uoa.gr/~ctrikali/discus/messages/5065/14061.jpg

Θυμηθηκα τον Thira13 τωρα και συγχύστηκα πφφ....

ASotOsIoS
26-03-2012, 12:59 PM
κινεζικο (http://www.facebook.com/pages/Cook-Art-Erythraia/113473385411929) της Θειας μου! αν πας δωσε χαιρετισματα!

Kyuubi)NineTail
26-03-2012, 01:01 PM
Δεν θα ήταν πιο εύκολο αν έψαχνες στο Internet? :p

C0uP_d3_GrAcE
26-03-2012, 01:01 PM
κινεζικο (http://www.facebook.com/pages/Cook-Art-Erythraia/113473385411929) της Θειας μου! αν πας δωσε χαιρετισματα!

Ευχαριστώ για την ενημέρωση, θα το έχω στα υπόψην :)

C0uP_d3_GrAcE
26-03-2012, 01:02 PM
Δεν θα ήταν πιο εύκολο αν έψαχνες στο Internet? :p

Σίγουρα, αλλα απο άτομα που κατοικούν εκεί, η γνώμη και δε η προσωπική μετράει πιο πολύ :)

C0uP_d3_GrAcE
26-03-2012, 01:03 PM
πανε πανε....

http://web.cc.uoa.gr/~ctrikali/discus/messages/5065/14061.jpg

Θυμηθηκα τον Thira13 τωρα και συγχύστηκα πφφ....

xD

ASotOsIoS
26-03-2012, 01:06 PM
added info :P (http://www.cook-art.gr/index.html)

papaspaok
26-03-2012, 01:08 PM
O άλλος βρήκε ευκαιρία να κάνει διαφήμηση την επιχείρηση της θειάς του!! :D

C0uP_d3_GrAcE
26-03-2012, 01:09 PM
added info :P (http://www.cook-art.gr/index.html)

ty again m8 ;p

C0uP_d3_GrAcE
26-03-2012, 01:15 PM
O άλλος βρήκε ευκαιρία να κάνει διαφήμηση την επιχείρηση της θειάς του!! :D

Kακός xD

ASotOsIoS
26-03-2012, 01:24 PM
O άλλος βρήκε ευκαιρία να κάνει διαφήμηση την επιχείρηση της θειάς του!! :D

αν δεν διαφημισεις το σπιτι σου θα πεσει να σε πλακώσει λενε :D

Υ.Γ eat shit bitch :P (ακομα πιο κακος C0up? :D )

C0uP_d3_GrAcE
26-03-2012, 01:25 PM
αν δεν διαφημισεις το σπιτι σου θα πεσει να σε πλακώσει λενε :D

Υ.Γ eat shit bitch :P (ακομα πιο κακος C0up? :D )

1-1 συνεπως οκ :)

Gsx R Pap
26-03-2012, 01:27 PM
Ελα coup παραδεξου το ! αν δεν εχει χαβιαρι σκωτιας και ελαφι βοημιας στο τραπεζι δεν τρως !

C0uP_d3_GrAcE
26-03-2012, 01:27 PM
Ελα coup παραδεξου το ! αν δεν εχει χαβιαρι σκωτιας και ελαφι βοημιας στο τραπεζι δεν τρως !

LoL xD

Ace_is_dead
26-03-2012, 01:29 PM
Και τα χερια προς Θεου δεν ακουμπανε ΠΟΤΕ ​τραπεζι ! :P

TaxititaGiaZwi
26-03-2012, 01:30 PM
πανε πανε....

http://web.cc.uoa.gr/~ctrikali/discus/messages/5065/14061.jpg

Θυμηθηκα τον Thira13 τωρα και συγχύστηκα πφφ....
+++++...
to allo...PIGA 4I MERI NAUPLIO....kai m edwsan apodiksi p elege kalamaki 2euro......
!

C0uP_d3_GrAcE
26-03-2012, 01:35 PM
+++++...
to allo...PIGA 4I MERI NAUPLIO....kai m edwsan apodiksi p elege kalamaki 2euro......
!

Παιδια, ο καθε πολιτισμος/χωρα/λαος, οπως και αντιστοιχα η καθε πολη, μπορει να εχει καποια ιδιαιτερα χαρακτηριστικα! Αυτο δεν σημαινει πως αν εχεις μαθει "καπως", και δεις κατι διαφορετικο ειναι λαθος ή το αντιθετο! Οπως θες να σε σεβονται νομιζω πως πρεπει να σεβεσαι!

Φιλικα :)

TaxititaGiaZwi
26-03-2012, 01:37 PM
Παιδια, ο καθε πολιτισμος/χωρα/λαος, οπως και αντιστοιχα η καθε πολη, μπορει να εχει καποια ιδιαιτερα χαρακτηριστικα! Αυτο δεν σημαινει πως αν εχεις μαθει "καπως", και δεις κατι διαφορετικο ειναι λαθος ή το αντιθετο! Οπως θες να σε σεβονται νομιζω πως πρεπει να σεβεσαι!

Φιλικα :)
plaka m kaneis re peon??????na s dinei apodiksi p na leei kalamaki 2eyro?

art[e]mka
26-03-2012, 01:37 PM
ela gia tsai vounou ston volo kai ase tis athines kai tis mlkies !

C0uP_d3_GrAcE
26-03-2012, 01:38 PM
Ετσι το εχουν, ετσι πρεπει να το σεβεσαι αγαπητε! Και στο κατω κατω που κολλας? ^^

Lafayette
26-03-2012, 01:41 PM
Στο Μαρούσι είναι ένα μαγαζί με κρέπες που λέγεται Στοά .. Έχει και άλλα πολλά αλλά κυρίως φημίζεται για τις υπέροχες κρέπες του. ^_^


Χμμ επίσης αν πας Μαρούσι μπορεί να δεις την κοπελιά στο avatar, οπότε ποιος στη χάρη σου.. Μη την πειράξεις όμως. ^_^ (Kazanova is here . .) Shalala . . . .

C0uP_d3_GrAcE
26-03-2012, 01:45 PM
Στο Μαρούσι είναι ένα μαγαζί με κρέπες που λέγεται Στοά .. Έχει και άλλα πολλά αλλά κυρίως φημίζεται για τις υπέροχες κρέπες του. ^_^


Χμμ επίσης αν πας Μαρούσι μπορεί να δεις την κοπελιά στο avatar, οπότε ποιος στη χάρη σου.. Μη την πειράξεις όμως. ^_^ (Kazanova is here . .) Shalala . . . .

Σε ευχαριστω πολυ, ηθελα μια ενημερωση για κρεπα ειναι η αληθεια! :)
Don't worry, ειμαι σε σχεση ουτως η αλλως ^^

X-ELIXIS
26-03-2012, 01:59 PM
Για κρέπα θα έρθεις Γλυφάδα... στο feticcio (http://www.feticcio.gr/)

H κρέπα του είναι άπαιχτη... και θα σε δω και εγώ από κοντά! :)

C0uP_d3_GrAcE
26-03-2012, 02:01 PM
Για κρέπα θα έρθεις Γλυφάδα... στο feticcio (http://www.feticcio.gr/)

H κρέπα του είναι άπαιχτη... και θα σε δω και εγώ από κοντά! :)

Εκλεισε m8! Μιλαμε για infos σε λιγες μερες :)

K[a]ne
26-03-2012, 02:08 PM
Ταβέρνα για (πάρα) πολύ, καλό, και φτηνό φαγητό:
Μυρτιά στη Ν.Σμύρνη, κοντά στην Αγ. Παρασκευή (την εκκλησία εννοώ όχι τη περιοχή - έχει και στάση τραμ).

Το καλύτερο σουβλάκι στην Αθήνα:
Διόνυσος, πλατεία Αγ. Γεωργίου, Κυψέλη

Αυτά μουρθαν πρώτα στο μυαλό! hf :P

Hellas|George
26-03-2012, 02:16 PM
πανε πανε....

http://web.cc.uoa.gr/~ctrikali/discus/messages/5065/14061.jpg

Θυμηθηκα τον Thira13 τωρα και συγχύστηκα πφφ....

XAXAXAXAXAXA epic image...Mia fora katebhka Athina kai phga se obelistirio kai to zitisa kalamaki gia na mhn akoustw kapws ekei katw

Luck]sto[NoLag
26-03-2012, 02:19 PM
Αγαπητέ Δήμο

Τι κάνεις ?
Ελπίζω να είσαι καλά. Έχουμε καιρό να τα πούμε. Πίστευα ότι το επόμενο e-mail σου δεν θα ήταν για αυτό το λόγο δηλαδή να με ρωτήσεις διάφορα μέρη για φαγητό στην Αθήνα αλλά να πούμε άλλα πράγματα όπως πως τα πας στην πτυχιακή σου αν βρήκες κάποια δουλεία στην Θεσσαλονίκη που θα μένεις προσεχώς

Let it be ...
Γνωρίζω ουκ ο λίγα μέρη με "καλό" φαγητό μιας και είμαι κάτοικος Αθηνών και με μεγάλη μου χαρά θα τα μοιραστώ μαζί σου.
Το αγαπημένο μου βρίσκεται στην όχι και τόσο καλοφημισμένη περιοχή του Κεραμεικού , και ονομάζεται Butcher.
Όπως μπορείς να καταλάβεις από το όνομα του Εστιατορίου , ειδικεύεται στο κρέας , αλλά μπορείς να βρεις και φρέσκα θαλασσινά.
Το μέρος είναι πολύ όμορφο εσωτερικά , και υπάρχουν κοντά καφετέριες μετά από ένα ευχάριστο γεύμα, με την παρέα σου , συνεπώς θα στο πρότεινα ανεπιφύλακτα.
Εν συνεχεία θα σου πρότεινα , ένα πολύ καλό Εστιατόριο η Σπονδή και βρίσκεται στο Παγκράτι ( βέβαια είναι λίγοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο ακριβό ) αλλά άμα αντέχει η τσέπη σου, αξίζει να πας !
Αυτά έχω να σου προτείνω για τώρα , αν θες περισσότερα info's περιμένω το επόμενο e-mail σου.
Ανυπομονώ να σε δω από κοντά φιλέ μου Δήμο.

Τα λέμε ! ! !

Give_Me_YourBan
26-03-2012, 02:29 PM
Βλεπω πολυ High society... μαρουσι , κινεζικο , γλυφαδα... ολοι οι λεφταδες στο MyMGN ειναι???

Btw για σουβλακι κατα την δικια μου αποψη ειναι στα καμινια λεγετε Γυραδικο (http://www.onlinedelivery.gr/%CE%A4%CE%BF_%CE%93%CF%85%CF%81%CE%AC%CE%B4%CE%B9% CE%BA%CE%BF_p-518201.aspx)

Για κρεπα στο Crepa Crepa ( δεν εχω δοκιμασει και πολλα αλλα ) Στην πλατεια νεας σμυρνης....

Σε κινεζικα δεν αραζω...

ουτε σε εστιατορια :Ρ

Αν σε βγαλει ο δρομος απο εδω ( καμινια , πειραιας ) η γενικα αν ψηνεσε για κανα καφεδακι ... μιλαμε πριβε για τα τηλς κλπ

papaspaok
26-03-2012, 02:33 PM
Ετσι το εχουν, ετσι πρεπει να το σεβεσαι αγαπητε! Και στο κατω κατω που κολλας? ^^


Μη μιλάς ρε επαρχίαααααααααα!! :D

jason_the_slate
26-03-2012, 02:39 PM
TRoll troll troll

dafuq? re mlka esy dn meneis athina? mas trollareis eugenika?

Give_Me_YourBan
26-03-2012, 02:45 PM
dafuq? re mlka esy dn meneis athina? mas trollareis eugenika?

Δεν νομιζω...

C0uP_d3_GrAcE
26-03-2012, 02:46 PM
ne;817239']Ταβέρνα για (πάρα) πολύ, καλό, και φτηνό φαγητό:
Μυρτιά στη Ν.Σμύρνη, κοντά στην Αγ. Παρασκευή (την εκκλησία εννοώ όχι τη περιοχή - έχει και στάση τραμ).

Το καλύτερο σουβλάκι στην Αθήνα:
Διόνυσος, πλατεία Αγ. Γεωργίου, Κυψέλη

Αυτά μουρθαν πρώτα στο μυαλό! hf :P

Ty for the informations ^^

jason_the_slate
26-03-2012, 02:47 PM
Δεν νομιζω...

afou i3ere p einai ola ta crepa crepa k m eixe pei k perioxi p emene nomizw.
k eimai 99.9% sigouros oti autos m t elege

Edit: solved!

jason_the_slate
26-03-2012, 02:48 PM
Ty for the informations ^^

krepa s exw pei egw psa3e sto wall s tha to vreis :DD

DeadManWalkin
26-03-2012, 02:49 PM
Βραδυ θα βγείς αν ναι W go for it.

C0uP_d3_GrAcE
26-03-2012, 02:49 PM
sto[NoLag;817252']Αγαπητέ Δήμο

Τι κάνεις ?
Ελπίζω να είσαι καλά. Έχουμε καιρό να τα πούμε. Πίστευα ότι το επόμενο e-mail σου δεν θα ήταν για αυτό το λόγο δηλαδή να με ρωτήσεις διάφορα μέρη για φαγητό στην Αθήνα αλλά να πούμε άλλα πράγματα όπως πως τα πας στην πτυχιακή σου αν βρήκες κάποια δουλεία στην Θεσσαλονίκη που θα μένεις προσεχώς

Let it be ...
Γνωρίζω ουκ ο λίγα μέρη με "καλό" φαγητό μιας και είμαι κάτοικος Αθηνών και με μεγάλη μου χαρά θα τα μοιραστώ μαζί σου.
Το αγαπημένο μου βρίσκεται στην όχι και τόσο καλοφημισμένη περιοχή του Κεραμεικού , και ονομάζεται Butcher.
Όπως μπορείς να καταλάβεις από το όνομα του Εστιατορίου , ειδικεύεται στο κρέας , αλλά μπορείς να βρεις και φρέσκα θαλασσινά.
Το μέρος είναι πολύ όμορφο εσωτερικά , και υπάρχουν κοντά καφετέριες μετά από ένα ευχάριστο γεύμα, με την παρέα σου , συνεπώς θα στο πρότεινα ανεπιφύλακτα.
Εν συνεχεία θα σου πρότεινα , ένα πολύ καλό Εστιατόριο η Σπονδή και βρίσκεται στο Παγκράτι ( βέβαια είναι λίγοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο ακριβό ) αλλά άμα αντέχει η τσέπη σου, αξίζει να πας !
Αυτά έχω να σου προτείνω για τώρα , αν θες περισσότερα info's περιμένω το επόμενο e-mail σου.
Ανυπομονώ να σε δω από κοντά φιλέ μου Δήμο.

Τα λέμε ! ! !

Οχι ολα οκ με τη πρακτικη / πτυχιακη σε λιγο αρχιζω δουλεια και ψαχνω σπιτι ^^
Σε ευχαριστω για τις πληροφοριες :)

C0uP_d3_GrAcE
26-03-2012, 02:50 PM
Βραδυ θα βγείς αν ναι W go for it.

Το εχω ηδη σκεφτει :)

C0uP_d3_GrAcE
26-03-2012, 02:51 PM
krepa s exw pei egw psa3e sto wall s tha to vreis :DD

Δεν μενω εκει οχι αλλα σου εξηγησα prive :)

C0uP_d3_GrAcE
26-03-2012, 02:52 PM
Βλεπω πολυ High society... μαρουσι , κινεζικο , γλυφαδα... ολοι οι λεφταδες στο MyMGN ειναι???

Btw για σουβλακι κατα την δικια μου αποψη ειναι στα καμινια λεγετε Γυραδικο (http://www.onlinedelivery.gr/%CE%A4%CE%BF_%CE%93%CF%85%CF%81%CE%AC%CE%B4%CE%B9% CE%BA%CE%BF_p-518201.aspx)

Για κρεπα στο Crepa Crepa ( δεν εχω δοκιμασει και πολλα αλλα ) Στην πλατεια νεας σμυρνης....

Σε κινεζικα δεν αραζω...

ουτε σε εστιατορια :Ρ

Αν σε βγαλει ο δρομος απο εδω ( καμινια , πειραιας ) η γενικα αν ψηνεσε για κανα καφεδακι ... μιλαμε πριβε για τα τηλς κλπ

Γιατι οχι? Αν ειναι μιλαμε :)

Death_Reaper
26-03-2012, 02:59 PM
Μοναστηρακι----> Θανασης-Μπαϊρακταρης (κεμπαπ).Οποιος παει Αθηνα και δε τρωει απο κει ειναι ιερόσυλος.

jason_the_slate
26-03-2012, 02:59 PM
πανε πανε....

http://web.cc.uoa.gr/~ctrikali/discus/messages/5065/14061.jpg

Θυμηθηκα τον Thira13 τωρα και συγχύστηκα πφφ....

gt m eklepses ti foto re trele egw tin exw postarei poly prin apo esena QQ

C0uP_d3_GrAcE
26-03-2012, 02:59 PM
Μη μιλάς ρε επαρχίαααααααααα!! :D

American-boy ^

DeadManWalkin
26-03-2012, 02:59 PM
Για βράδυ W και dirty είναι τοπ.

jason_the_slate
26-03-2012, 03:01 PM
Θεσσ/νικη θα μένω σε λίγο, για Πάσχα πάω :)

vsk auti einai i aformi i aitia paramenei agnwsti stous perissoterous xD

Give_Me_YourBan
26-03-2012, 03:03 PM
Γιατι οχι? Αν ειναι μιλαμε :)

στειλε μου το νουμερο σου αν ειναι να σου κανω αναπ η να σου στειλω εγω... οπως θες...

jason_the_slate
26-03-2012, 03:03 PM
Μοναστηρακι----> Θανασης-Μπαϊρακταρης (κεμπαπ).Οποιος παει Αθηνα και δε τρωει απο κει ειναι ιερόσυλος.

ba pleon exoun xasei tin a3ia tous :P

C0uP_d3_GrAcE
26-03-2012, 03:16 PM
Μοναστηρακι----> Θανασης-Μπαϊρακταρης (κεμπαπ).Οποιος παει Αθηνα και δε τρωει απο κει ειναι ιερόσυλος.

Φυσικα και εχω δοκιμασει και θα ξαναπαω ^^

DaRk_CLoW(N)
26-03-2012, 03:37 PM
Παιδια, ο καθε πολιτισμος/χωρα/λαος, οπως και αντιστοιχα η καθε πολη, μπορει να εχει καποια ιδιαιτερα χαρακτηριστικα! Αυτο δεν σημαινει πως αν εχεις μαθει "καπως", και δεις κατι διαφορετικο ειναι λαθος ή το αντιθετο! Οπως θες να σε σεβονται νομιζω πως πρεπει να σεβεσαι!

Φιλικα :)

kateua kriti na fas gyro OXI KALAMAKI K TETIA kai ama xana kouniseis apo irakleio sfira mu..
megali diafora sta soublakia kai prepei na sevesai kai ektimas to kalo fagito^^ se geush enoo gt se igia gamaei (DEN)
eixa paei 3hmeri a8hna kai lew 1 gyro mono giaourti sos ketsap(FATE 8A XISETE) kai m leei ena paidi mono 1 8a fas re/ evlepa kai paragelnane oloi 2-3 gyrous kai m ferni 1 gyro..........................................EEEE EEEEEPPPPPPPPIIIIIIIICCCCCCCCCC FFFFFAAAAAAIIIIILLLLLLLLLLLLLL 3 euro....... pio mikro dn exw xana dei..

Tr1Kal1n0S
26-03-2012, 03:38 PM
Eπειδη αν δεν παινευεις το σπιτι σου θα πεσει να σε πλακωσει, εγω θα προτεινα tour στον φιλτατο C0up, στα πανεμορφα χωρια του νομου Τρικαλων.Συγκεκριμενα θα προτεινα να περναγες απο Ελατη-Περτουλι-Νεραιδοχωρι.Ελατα, πρασινο μεχρι εκει που φτανει το ματι σου, απιστευτα σπιτικα παραδοσιακα φαγητα και πληθος δραστηριοτητων(ιππασια,βολτες στο δασος με γουρουνες,ραφτινγκ κτλ)
Αυτα και σου ευχομαι να περασεις καλα.Και προσοχη στο δρομο.

Give_Me_YourBan
26-03-2012, 03:42 PM
kateua kriti na fas gyro OXI KALAMAKI K TETIA kai ama xana kouniseis apo irakleio sfira mu..
megali diafora sta soublakia kai prepei na sevesai kai ektimas to kalo fagito^^ se geush enoo gt se igia gamaei (DEN)
eixa paei 3hmeri a8hna kai lew 1 gyro mono giaourti sos ketsap(FATE 8A XISETE) kai m leei ena paidi mono 1 8a fas re/ evlepa kai paragelnane oloi 2-3 gyrous kai m ferni 1 gyro..........................................EEEE EEEEEPPPPPPPPIIIIIIIICCCCCCCCCC FFFFFAAAAAAIIIIILLLLLLLLLLLLLL 3 euro....... pio mikro dn exw xana dei..

Ειναι αναλογως που θα φας... σε αυτο που αναφερω εγω με 2 σουβλακια δεν μπορεις να κουνηθεις απο το φουσκωμα στην κοιλια...

DaRk_CLoW(N)
26-03-2012, 03:44 PM
Ειναι αναλογως που θα φας... σε αυτο που αναφερω εγω με 2 σουβλακια δεν μπορεις να κουνηθεις απο το φουσκωμα στην κοιλια...

μαλλον δν εχεις φαει 1.5 αραβικι πιτα με κοτογυρο με μπεικον αλα κρεμ^_^

DeadManWalkin
26-03-2012, 04:09 PM
Ειναι αναλογως που θα φας... σε αυτο που αναφερω εγω με 2 σουβλακια δεν μπορεις να κουνηθεις απο το φουσκωμα στην κοιλια...

Αν κατέβεις ποτέ κρητη έλα ηράκλειο και ψάξε ένα ζουβλατζίδικο με όνομα Πετούσης πάνε εκεί και ζήτα πιτόγυρο

http://img16.imageshack.us/img16/9352/58091127022529871105641.jpg

Aυτά που κρατάει στο δεξί του χέρι είναι οι ανοιχτές και κοστίζουν 3 ευρώ ΟΛΟ αυτό 3 ευρώ.

DaRk_CLoW(N)
26-03-2012, 04:18 PM
re mixali dn sou exw pei na min kavlonis ta paidia;
:P

petousiiiissssssssssssssssssssssss POWER! +++
MAGEUMATA^^

DeadManWalkin
26-03-2012, 04:19 PM
re mixali dn sou exw pei na min kavlonis ta paidia;
:P

petousiiiissssssssssssssssssssssss POWER! +++
MAGEUMATA^^

Και το καινούργιο πρίιν του πετούση, το μπριτζολάδικο γαμεί φίλε 2,50 ευρώ έβαλε χθές μέσα στο sadwich 2 πανσέτες πατάτες και μπέικον φιλε. Και όχι κανα sadwichακι 30 πόντους sadwich σαν το πουλί του ian.

Hellas|George
26-03-2012, 04:20 PM
Αν κατέβεις ποτέ κρητη έλα ηράκλειο και ψάξε ένα ζουβλατζίδικο με όνομα Πετούσης πάνε εκεί και ζήτα πιτόγυρο

http://img16.imageshack.us/img16/9352/58091127022529871105641.jpg

Aυτά που κρατάει στο δεξί του χέρι είναι οι ανοιχτές και κοστίζουν 3 ευρώ ΟΛΟ αυτό 3 ευρώ.

Zhmia sto stomaxi mas kaneis dead :) fainete xortastiko etc opws to blepw kai gia ta lefta tou aksizei to mono p menei einai na to dokimasw

ellinofreneiaa
26-03-2012, 04:47 PM
Sto mets, konta ston proto nekrotafio (me 550, 10 pas ekei) exei foveri pizza/burger colibri legete i pizzaria poli ftino kai apo tis kaliteres pizzaries tis athinas edo kai 3 sinexomena xronia apo to vima gourme

Luck]sto[NoLag
26-03-2012, 06:35 PM
Βρε Δήμε , Σουβλάκια θες να φας ή να πας σε εστιατόρια ?
Γιατί εγώ ως γνωστή ψωνάρα και πάμπλουτος ( :( ) σου προτείνω εστιατόρια :D όχι Σουβλατζίδικα.

jason_the_slate
26-03-2012, 06:38 PM
sto[NoLag;817432']Βρε Δήμε , Σουβλάκια θες να φας ή να πας σε εστιατόρια ?
Γιατί εγώ ως γνωστή ψωνάρα και πάμπλουτος ( :( ) σου προτείνω εστιατόρια :D όχι Σουβλατζίδικα.
oxi oti nanai apla na einai oikonomiko, auto zitise...
alliws tha t elega egw kanena stin kifisia :DDDD

DaRk_CLoW(N)
26-03-2012, 06:47 PM
http://www.deliveryfood.gr/irakleio_deilina/psitopoleia/mageumata.html

pigenete ligo pio katw apo tin mesi tis baras sta dexia sas... kai deite ton kotogyro me araviki pita ala cream ^^ p molis paragila gia na faw

Hellas|George
26-03-2012, 07:59 PM
http://www.deliveryfood.gr/irakleio_deilina/psitopoleia/mageumata.html

pigenete ligo pio katw apo tin mesi tis baras sta dexia sas... kai deite ton kotogyro me araviki pita ala cream ^^ p molis paragila gia na faw

Gamhseta soublatzidiko man polu epic fainete exei megalh poikilia edw panw p tetoia edw me to zori na bgei tpt kainourgio kai auto tha bgei se kamia alusida Goodys kai McDonalds enw sta soublatzidika tpt kainourgio

K[a]ne
26-03-2012, 08:31 PM
Μοναστηρακι----> Θανασης-Μπαϊρακταρης (κεμπαπ).Οποιος παει Αθηνα και δε τρωει απο κει ειναι ιερόσυλος.
O Μπαϊρακτάρης είναι ο ιερόσυλος που έχει μετατρέψει τέτοιο κεντρικό και φημισμένο στέκι στη ντροπή των Αθηνών! Εξυπηρέτηση ΧΑΛΙΑ λες και είσαι μαντρόσκυλο που σε μαζέψανε, φαγητό ΧΑΛΙΑ επιεικώς, τιμές τσιμπημένες χωρίς λόγο. ΑΙΣΧΟΣ!

DeadManWalkin
26-03-2012, 08:37 PM
ne;817492']O Μπαϊρακτάρης είναι ο ιερόσυλος που έχει μετατρέψει τέτοιο κεντρικό και φημισμένο στέκι στη ντροπή των Αθηνών! Εξυπηρέτηση ΧΑΛΙΑ λες και είσαι μαντρόσκυλο που σε μαζέψανε, φαγητό ΧΑΛΙΑ επιεικώς, τιμές τσιμπημένες χωρίς λόγο. ΑΙΣΧΟΣ!

+1 εκεί θα έπρεπε να είναι ένα σοβαρό μαγαζί, ο τυπάς το έχει μετατρέψει σε καντίνα μου χει βάλει απ'έξω την σούβλα με το γύρο για να είναι take away και οτι μύγα και κακό κυκλοφορεί πάει στο κρεάς.

Niaou-
26-03-2012, 08:39 PM
Και το καινούργιο πρίιν του πετούση, το μπριτζολάδικο γαμεί φίλε 2,50 ευρώ έβαλε χθές μέσα στο sadwich 2 πανσέτες πατάτες και μπέικον φιλε. Και όχι κανα sadwichακι 30 πόντους sadwich σαν το πουλί του ian.

po re mike kai pinao tooooooooso poli! ti mou ekanes tora ://

DeadManWalkin
26-03-2012, 08:42 PM
po re mike kai pinao tooooooooso poli! ti mou ekanes tora ://

Δοκιμάσε καμιά φορά να φάς απο γυρογωνία απέναντι απο τον παλιό ΟΑΕΔ ο κοτόγυρος του είναι κορυφαίος στο ηράκλειο και τρελές ποσότητες, με 3 ευρώ πήρα μισή μερίδα και δεν έφαγα ούτε το μισό πιάτο.

Gol_D.Roger
26-03-2012, 09:06 PM
Sto mets, konta ston proto nekrotafio (me 550, 10 pas ekei) exei foveri pizza/burger colibri legete i pizzaria poli ftino kai apo tis kaliteres pizzaries tis athinas edo kai 3 sinexomena xronia apo to vima gourme

Kai me to 209 pas an den kanw lathos

Death_Reaper
26-03-2012, 09:08 PM
ne;817492']O Μπαϊρακτάρης είναι ο ιερόσυλος που έχει μετατρέψει τέτοιο κεντρικό και φημισμένο στέκι στη ντροπή των Αθηνών! Εξυπηρέτηση ΧΑΛΙΑ λες και είσαι μαντρόσκυλο που σε μαζέψανε, φαγητό ΧΑΛΙΑ επιεικώς, τιμές τσιμπημένες χωρίς λόγο. ΑΙΣΧΟΣ!


Γι αυτο ανεφερα και τον Θαναση.Οσο για το φαγητο που λες χαλια, υπερβάλλεις!Αμα στον Μπαϊρακτάρη παραγγειλετε μεριδα ολα ειναι κομπλε, αλλα αμα πειτε μονο σουβλακι και κατσετε θα ειναι οπως ειπε ο kane.

DaRk_CLoW(N)
26-03-2012, 09:13 PM
Δοκιμάσε καμιά φορά να φάς απο γυρογωνία απέναντι απο τον παλιό ΟΑΕΔ ο κοτόγυρος του είναι κορυφαίος στο ηράκλειο και τρελές ποσότητες, με 3 ευρώ πήρα μισή μερίδα και δεν έφαγα ούτε το μισό πιάτο.


gamaeiiiiiiiiiiii h gyrogwniaaaaaaaaaa naii kanei epic kotogyrooooooooo ;)


Gamhseta soublatzidiko man polu epic fainete exei megalh poikilia edw panw p tetoia edw me to zori na bgei tpt kainourgio kai auto tha bgei se kamia alusida Goodys kai McDonalds enw sta soublatzidika tpt kainourgio

omg xa0xa0xx0ax0a fail ama eisai apo a8hna krimas.... einai kai prwteuousa^^

Hellas|George
26-03-2012, 09:40 PM
omg xa0xa0xx0ax0a fail ama eisai apo a8hna krimas.... einai kai prwteuousa^^

Thessaloniki menw kai smr phra g prwth fora kotoguro alla san auto p blepw sto link s den exei tha goustara trela na hmouna krhth kai nhsi g diakopes kai kefi trelo ap'oti akouw apo atomo p menei katw ekei(SiliconSound)

kagouras21.
26-03-2012, 09:48 PM
πήγαινε http://www.polygefsto.gr/ και πάρε γίγας!!

EbToxX
26-03-2012, 09:54 PM
Ty for the informations ^^

Έλα ρε C0up με στεναχωρείς!
Το Information δεν έχει πληθυντικό αριθμό!

DaRk_CLoW(N)
26-03-2012, 10:35 PM
Thessaloniki menw kai smr phra g prwth fora kotoguro alla san auto p blepw sto link s den exei tha goustara trela na hmouna krhth kai nhsi g diakopes kai kefi trelo ap'oti akouw apo atomo p menei katw ekei(SiliconSound)

filee muuu h kriti ta spaei ;)
TA SPAEIII haha^^:D
ela diakopes ama eisai megalos;) t kalokairi;)

Amoxilin
26-03-2012, 11:57 PM
Έλα ρε C0up με στεναχωρείς!
Το Information δεν έχει πληθυντικό αριθμό!


Ψόφα.


Δήμο φίλε ρώτα τον bey0ndanapir0s! Ξέρει από καλό σουβλάκι στην Αθήνα! Αν και σου είπα που είναι το καλύτερο σουβλάκι! :)

C0uP_d3_GrAcE
27-03-2012, 12:23 AM
Έλα ρε C0up με στεναχωρείς!
Το Information δεν έχει πληθυντικό αριθμό!

Σωστο ^^

Psymushroom
27-03-2012, 02:59 AM
Giorgara-13- ela kato krhth na poume,na fame skepastes,anoixtes,gyronia,8rakopsoma..o,ti travaei h psyxh sou..sto gyroni tous vazoun kai giaourti alla kalo einai,kapou kapou to synh8izeis.Oso gia ton petoush sto hrakleio exw paei.Kalos gyros poly mapa kotogyros.A3izei na pas mono gia gyro omws,nothing more nothing less.

KinG_oF_N00bs
27-03-2012, 03:08 AM
Πολύ καλησπέρα στην αξιοσέβαστη μας κοινότητα! :)

Ανοίγω αυτό το θέμα, έχοντας ως απώτερο σκοπό λίγη ενημέρωση από μεριάς σας! Για να μην τα πολυλογώ λοιπόν, θα βρίσκομαι Αθήνα κάποιες ημέρες του Πάσχα, αλλά και μετά! Επειδή όλο και κάποιοι από εδώ κατάγονται ή μένουν στη πόλη της Αθήνας, θα ήθελα να μου πείτε καλά μαγαζιά για φαγητό (κρέπες/σουβλάκια/κινέζικα/ταβέρνες) με προσιτές τιμές (όσο γίνεται) και καλό (φυσικά) φαγητό (από οποιαδήποτε περιοχή και αν είστε αρκεί να τη αναφέρετε βέβαια) ^^

Σας ευχαριστώ πολύ για το κόπο που θα κάνετε να απάντησε!
Να είστε πάντα όλοι καλά και να προσέχετε! :)


Greetings!!! ^^

xmm kserw na sou pw gia dytika proasteia..gia souvlakia kai tetoia mporw n sou proteinw arketa alla pes mas pou peripou tha meneis.an meneis p.x kalogreza h khfissia egw na sou proteinw ena souvlatzidiko sto kertsini pou exoun apostash mia wra den aksizei.

Ballares
28-03-2012, 08:34 AM
Φιλε μου αν σου ερθει ορεξη για hot dog πρεπει οπωσδηποτε να επισκεφτεις την καντινα στην πλατεια Μαβυλης νομιζω το καλυτερο "βραστο" στην Αθηνα και ακριβως απο πισω στην Μιχαλακοπουλου στο ιδιο υψος το καλυτερο ψητο κατα την αποψη μου.
Τωρα W ...ελεος αμα εισαι 17-22 θα σαρεσει (γινεται της ιεροδουλης εκει μεσα) αν και εγω προτιμω πιο τελειωμενα πραματα Αιγλη Κορυδαλου ή Μπουρναζιου (εχει μερικες καλες γκαρσονες που παιζουν "γνωριζω" αρκετες απο αυτες ^^ ).

Καλη διαμονη σου ευχομαι και να γνωριζεις περιμενω εντυπωσεις σε post απο αυτην την επισκεψη σου με ζουμερες λεπτομερειες!!!

C0uP_d3_GrAcE
28-03-2012, 10:58 PM
Φιλε μου αν σου ερθει ορεξη για hot dog πρεπει οπωσδηποτε να επισκεφτεις την καντινα στην πλατεια Μαβυλης νομιζω το καλυτερο "βραστο" στην Αθηνα και ακριβως απο πισω στην Μιχαλακοπουλου στο ιδιο υψος το καλυτερο ψητο κατα την αποψη μου.
Τωρα W ...ελεος αμα εισαι 17-22 θα σαρεσει (γινεται της ιεροδουλης εκει μεσα) αν και εγω προτιμω πιο τελειωμενα πραματα Αιγλη Κορυδαλου ή Μπουρναζιου (εχει μερικες καλες γκαρσονες που παιζουν "γνωριζω" αρκετες απο αυτες ^^ ).

Καλη διαμονη σου ευχομαι και να γνωριζεις περιμενω εντυπωσεις σε post απο αυτην την επισκεψη σου με ζουμερες λεπτομερειες!!!

Σε ευχαριστω πολυ θα τα περασω μια βολτα αν μπορεσω βεβαια ^ και ευχαριστω για τις ευχες :)

C0uP_d3_GrAcE
28-03-2012, 11:38 PM
xmm kserw na sou pw gia dytika proasteia..gia souvlakia kai tetoia mporw n sou proteinw arketa alla pes mas pou peripou tha meneis.an meneis p.x kalogreza h khfissia egw na sou proteinw ena souvlatzidiko sto kertsini pou exoun apostash mia wra den aksizei.

Διπλα στο Χαλανδρι θα ειμαι για να σε κατατοπισω! ^^

Gate13
29-03-2012, 02:12 AM
Λοιπόν,άκου τι παίζει.
Για καφέ θα έρθεις Γλυφάδα,δεν το συζητώ,δεν υπάρχει καλύτερη περιοχή για καφέ.Για φαγητό θας πας μοναστηρακί στον Θανάση,πολύ ωραία ταβέρνα-στέκι.Για σουβλάκια,τα καλύτερα τα κάνει η Λειβαδιά στη Γλυφάδα(ζήτα πίτα μπιφτέκι απ'όλα και θα με θυμηθείς).Χμμμμμ,κρέπες μπορείς να φας παντού,προτίμησε το crepa house,παντού έχει ή από Γλυφάδα μεριά το feticio.Κινέζικο δεν έχω ιδέα,δεν μου αρέσει,τα μόνα που ξέρω είναι Γλυφάδα το Sao Tao και στο Χαλάνδρι το Golden Phoenix.Δεν ξέρω αν είσαι μόνος σου,αλλά με αν είσαι με παρέα και ψάχνεις μέρος για να αράξεις,come to La Palma στη Γλυφάδα,σερβίρει ναργιλέδες.Επίσης,πήγαινε θησείο στα ρακομελάδικα,τρομερά στέκια.Ελπίζω να βοήθησα.




Μοναστηρακι----> Θανασης-Μπαϊρακταρης (κεμπαπ).Οποιος παει Αθηνα και δε τρωει απο κει ειναι ιερόσυλος.

ΟΠΑ ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΕ :P

C0uP_d3_GrAcE
29-03-2012, 01:15 PM
Λοιπόν,άκου τι παίζει.
Για καφέ θα έρθεις Γλυφάδα,δεν το συζητώ,δεν υπάρχει καλύτερη περιοχή για καφέ.Για φαγητό θας πας μοναστηρακί στον Θανάση,πολύ ωραία ταβέρνα-στέκι.Για σουβλάκια,τα καλύτερα τα κάνει η Λειβαδιά στη Γλυφάδα(ζήτα πίτα μπιφτέκι απ'όλα και θα με θυμηθείς).Χμμμμμ,κρέπες μπορείς να φας παντού,προτίμησε το crepa house,παντού έχει ή από Γλυφάδα μεριά το feticio.Κινέζικο δεν έχω ιδέα,δεν μου αρέσει,τα μόνα που ξέρω είναι Γλυφάδα το Sao Tao και στο Χαλάνδρι το Golden Phoenix.Δεν ξέρω αν είσαι μόνος σου,αλλά με αν είσαι με παρέα και ψάχνεις μέρος για να αράξεις,come to La Palma στη Γλυφάδα,σερβίρει ναργιλέδες.Επίσης,πήγαινε θησείο στα ρακομελάδικα,τρομερά στέκια.Ελπίζω να βοήθησα.





ΟΠΑ ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΕ :P

Ευχαριστω παρα πολυ για τον κοπο να βοηθησεις! Φυσικα και βοηθησες! :)

Give_Me_YourBan
29-03-2012, 01:42 PM
Λοιπόν,άκου τι παίζει.
Για καφέ θα έρθεις Γλυφάδα,δεν το συζητώ,δεν υπάρχει καλύτερη περιοχή για καφέ.Για φαγητό θας πας μοναστηρακί στον Θανάση,πολύ ωραία ταβέρνα-στέκι.Για σουβλάκια,τα καλύτερα τα κάνει η Λειβαδιά στη Γλυφάδα(ζήτα πίτα μπιφτέκι απ'όλα και θα με θυμηθείς).Χμμμμμ,κρέπες μπορείς να φας παντού,προτίμησε το crepa house,παντού έχει ή από Γλυφάδα μεριά το feticio.Κινέζικο δεν έχω ιδέα,δεν μου αρέσει,τα μόνα που ξέρω είναι Γλυφάδα το Sao Tao και στο Χαλάνδρι το Golden Phoenix.Δεν ξέρω αν είσαι μόνος σου,αλλά με αν είσαι με παρέα και ψάχνεις μέρος για να αράξεις,come to La Palma στη Γλυφάδα,σερβίρει ναργιλέδες.Επίσης,πήγαινε θησείο στα ρακομελάδικα,τρομερά στέκια.Ελπίζω να βοήθησα.





ΟΠΑ ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΕ :P

Πολυ Θεοποιηση εχει πεσει στην γλυφαδα... προσωπικα ειμουν 10 λεπτα με το αμαξι ( και πολυ λεω ) και προτιμουσα να πιω σπιτι μου καφε παρα να παω γλυφαδα..

Θετικα:
1) Καλος Καφες
2) Σχετικα ομορφα γκομενακια

Αρνητικα:

1) Γεματο φλορους που κανουν μοστρα τα λευτα του μπαμπα, μαμα κλπ..
2) οπως ειπα και στα θετικα ομορφα γκομενακια αλλα πολυ ψωνισμενα
3) Πανακριβα

Ενω για παραδειγμα μπορεις να πας για καφε σε αλλες περιοχες με πολυ καλυτερο καφε και σαφως χωρις τους φλορους να κανουν επιδειξη με ξενα @@ ^^

Αργυρουπολη:

Θετικα:

1) Ο καλυτερος καφες που εχω πιει ( Centre ) και δεν βγαινω 1 χρονο σε καφετεριες... βγαινω σχεδον απο τα 15 μου
2) Πολυ ωραια γκομενακια σε ολες τις ηλικιες ( Ενοω μεχρι 30 )
3) Φτηνα

Αρνητικα:

1) Δεν βρισκεις ποτε να κατσεις... ειδικα τα σ/κ :/

Θησειο:

Θετικα:

1) Πολυ ωραιος καφες
2)πολυ ωραιος κοσμος
3) κομπλε τιμες ( δεν ξερω αν αλλαξε κατι τωρα γιατι εχω καιρο να παω )

Και αλλες πολλες περιοχες που ειναι ισες και καλυτερες απο την γλυφαδα...

Για να μην παρεξηγηθω ... ετσι τους μαθανε ετσι κανουν δεν φταινε μονο τα παιδια...

Gate13
29-03-2012, 06:34 PM
Πολυ Θεοποιηση εχει πεσει στην γλυφαδα... προσωπικα ειμουν 10 λεπτα με το αμαξι ( και πολυ λεω ) και προτιμουσα να πιω σπιτι μου καφε παρα να παω γλυφαδα..

Θετικα:
1) Καλος Καφες
2) Σχετικα ομορφα γκομενακια

Αρνητικα:

1) Γεματο φλορους που κανουν μοστρα τα λευτα του μπαμπα, μαμα κλπ..
2) οπως ειπα και στα θετικα ομορφα γκομενακια αλλα πολυ ψωνισμενα
3) Πανακριβα

Ενω για παραδειγμα μπορεις να πας για καφε σε αλλες περιοχες με πολυ καλυτερο καφε και σαφως χωρις τους φλορους να κανουν επιδειξη με ξενα @@ ^^

Αργυρουπολη:

Θετικα:

1) Ο καλυτερος καφες που εχω πιει ( Centre ) και δεν βγαινω 1 χρονο σε καφετεριες... βγαινω σχεδον απο τα 15 μου
2) Πολυ ωραια γκομενακια σε ολες τις ηλικιες ( Ενοω μεχρι 30 )
3) Φτηνα

Αρνητικα:

1) Δεν βρισκεις ποτε να κατσεις... ειδικα τα σ/κ :/

Θησειο:

Θετικα:

1) Πολυ ωραιος καφες
2)πολυ ωραιος κοσμος
3) κομπλε τιμες ( δεν ξερω αν αλλαξε κατι τωρα γιατι εχω καιρο να παω )

Και αλλες πολλες περιοχες που ειναι ισες και καλυτερες απο την γλυφαδα...

Για να μην παρεξηγηθω ... ετσι τους μαθανε ετσι κανουν δεν φταινε μονο τα παιδια...

Φλώροι στη Γλυφάδα????Με αυτό καταλαβαίνω ότι δεν ξέρεις τι σου γίνεται με τη Γλυφάδα.

Give_Me_YourBan
30-03-2012, 01:21 AM
Φλώροι στη Γλυφάδα????Με αυτό καταλαβαίνω ότι δεν ξέρεις τι σου γίνεται με τη Γλυφάδα.

Δεν ξερω πως ενοεις εσυ την λεξη φλωρος...

εγω την ενοω να κανει μοστρα με ξενα @@ και να το παιζει γαμαω...

C0uP_d3_GrAcE
01-04-2012, 07:07 PM
Πολυ Θεοποιηση εχει πεσει στην γλυφαδα... προσωπικα ειμουν 10 λεπτα με το αμαξι ( και πολυ λεω ) και προτιμουσα να πιω σπιτι μου καφε παρα να παω γλυφαδα..

Θετικα:
1) Καλος Καφες
2) Σχετικα ομορφα γκομενακια

Αρνητικα:

1) Γεματο φλορους που κανουν μοστρα τα λευτα του μπαμπα, μαμα κλπ..
2) οπως ειπα και στα θετικα ομορφα γκομενακια αλλα πολυ ψωνισμενα
3) Πανακριβα

Ενω για παραδειγμα μπορεις να πας για καφε σε αλλες περιοχες με πολυ καλυτερο καφε και σαφως χωρις τους φλορους να κανουν επιδειξη με ξενα @@ ^^

Αργυρουπολη:

Θετικα:

1) Ο καλυτερος καφες που εχω πιει ( Centre ) και δεν βγαινω 1 χρονο σε καφετεριες... βγαινω σχεδον απο τα 15 μου
2) Πολυ ωραια γκομενακια σε ολες τις ηλικιες ( Ενοω μεχρι 30 )
3) Φτηνα

Αρνητικα:

1) Δεν βρισκεις ποτε να κατσεις... ειδικα τα σ/κ :/

Θησειο:

Θετικα:

1) Πολυ ωραιος καφες
2)πολυ ωραιος κοσμος
3) κομπλε τιμες ( δεν ξερω αν αλλαξε κατι τωρα γιατι εχω καιρο να παω )

Και αλλες πολλες περιοχες που ειναι ισες και καλυτερες απο την γλυφαδα...

Για να μην παρεξηγηθω ... ετσι τους μαθανε ετσι κανουν δεν φταινε μονο τα παιδια...

Ευχαριστω για τις πληροφοριες! :)