PDA

View Full Version : Αναζητηση Server



Give_Me_YourBan
26-03-2012, 03:00 PM
Οπως εχω πει και σε αλλα ποστ μου, δυστηχως δεν εχω καρτα γραφικων... αυτο λοιπον με κανει να εχω 2 επιλογες μονο!

Η να μην χρησιμοποιω το PC μου για games αφου δεν μπορει να τα τρεξει...

Η να παιζω games παλια ( μεχρι να παρω καρτα ... ) για αυτο τον λογο λοιπον ψαχνω για καποιον αξιολογο Lineage 2 Interlude Server ( οχι να ανοιγει μονο τις μερες που δεν εχει σχολειο ο admin )

ο σερβερ που ψαχνω θελω να εχει

mid - high rate level up

Custom / no custom ( δεν εχω προβλημα με αυτο )

και ΧΩΡΙΣ ολος ο σερβερ να ειναι donators

Capitan0
26-03-2012, 05:36 PM
Δηλαδη κατσε λιγο για να καταλαβω εχεις pc που παιζει το lineage 2 και το θεωρεις μαπα?

kAvLoMiRiS
26-03-2012, 05:40 PM
www.lineage2.com

Official No costum-High rate lvl up- A lot of pvp,No DOnators

Krema_Hmeras
26-03-2012, 06:37 PM
GEnika gia pikilies billy l2.topzone.net www.topzone.com Go On try them

Give_Me_YourBan
26-03-2012, 06:39 PM
Δηλαδη κατσε λιγο για να καταλαβω εχεις pc που παιζει το lineage 2 και το θεωρεις μαπα?

για να καταλαβεις... εχω και γαμω τα PC αλλα προσφατα μου καηκε η καρτα γραφικων... και χωρις καρτα γραφικων οσο τουμπανο Pc και να εχεις games δεν παιζεις... :/



GEnika gia pikilies billy l2.topzone.net www.topzone.com Go On try them

το ξερω αλλα πρεπει να μπω στον καθε server ξεχωριστα να δω τι παιζει... και βαριεμε να ψαχνω... ηλπιζα οτι θα βρω καποιον που να παιζει σε καποιον GG σερβερ...


www.lineage2.com

Official No costum-High rate lvl up- A lot of pvp,No DOnators

θα μπω να δω τι παιζει.

Hunterios
26-03-2012, 10:05 PM
www.lineage2.com,No DOnators

its a trap!

MoTiVaTeD
26-03-2012, 11:35 PM
www.lineage2.com

Official No costum-High rate lvl up- A lot of pvp,No DOnators

81 lvl dagger qqthnxbb

TaxititaGiaZwi
27-03-2012, 12:25 AM
ego psaxnw new server x1000+++ kai eukolos se farm....freya-hi5.....ama 8es ki esu..otan vrw 8a s pw!

Give_Me_YourBan
27-03-2012, 08:28 AM
ego psaxnw new server x1000+++ kai eukolos se farm....freya-hi5.....ama 8es ki esu..otan vrw 8a s pw!

μπα... απο τοτε που βγηκαν αυτα τα freya kλπ... χαλασε το lineage... εγω προτιμω το παλιο καλο lineage... Interlude for ever!

TaxititaGiaZwi
27-03-2012, 01:09 PM
μπα... απο τοτε που βγηκαν αυτα τα freya kλπ... χαλασε το lineage... εγω προτιμω το παλιο καλο lineage... Interlude for ever!

ki ego auto pisteua...otan arxisa SOVARA...se enan server (freya)l2empire...kserei o motivated xD
poro8ika kai twra dn mporw na peksw allo interlude...einai alli fasi...me artibutes, new skills.....k.a

Give_Me_YourBan
27-03-2012, 01:33 PM
ki ego auto pisteua...otan arxisa SOVARA...se enan server (freya)l2empire...kserei o motivated xD
poro8ika kai twra dn mporw na peksw allo interlude...einai alli fasi...me artibutes, new skills.....k.a

Κοιτα δεν ξερω που εχει φτασει τωρα το θεμα... εχω να παιξω γυρω στα 4 χρονια λ2... τωρα ξαναξεκινησα.. οταν επαιζα εγω λοιπον και πρωτοβγηκαν αυτα τα gracia κλπ... ενας class του daggera ειχε ενα blink που ηταν τελειως fail...ειναι που ειναι ΟΡ ο dagger ( αν νιωθεις ) κανεις και blink και QQ. αυτος ηταν ενας απο τους λογους που παρατησα και το L2 .

Ολοι ειχαν daggera ... και χαιροντουσαν... τελος παντων οποιος ξερει καναν καλο l2 interlude server ας μου πει...

Hunterios
27-03-2012, 02:50 PM
Κοιτα δεν ξερω που εχει φτασει τωρα το θεμα... εχω να παιξω γυρω στα 4 χρονια λ2... τωρα ξαναξεκινησα.. οταν επαιζα εγω λοιπον και πρωτοβγηκαν αυτα τα gracia κλπ... ενας class του daggera ειχε ενα blink που ηταν τελειως fail...ειναι που ειναι ΟΡ ο dagger ( αν νιωθεις ) κανεις και blink και QQ. αυτος ηταν ενας απο τους λογους που παρατησα και το L2 .

Ολοι ειχαν daggera ... και χαιροντουσαν... τελος παντων οποιος ξερει καναν καλο l2 interlude server ας μου πει...

Το shadow step ήταν από τα πιο σωστά spell που έβαλε η ncsoft,γιατί έδινε ευκαιρία στο 72level dagger να φάει τον mage που σε αυτά τα level δεν τον είχε με τίποτα.

Επίσης τα μετά interlude chronicles ήταν balanced σε low rate servers(για όσους ήξεραν τι να κάνουν)πάντα στην αρχή έκοβαν άπειρα τα nukers,μετά στα 80-83 έκοβαν τα archer groups και στο end game τα melee groups έδειχναν την υπεροχή τους γιατί το evasion ανέβαινε πολύ.Ακόμα και έτσι όμως όποιος είχε δουλέψει τον char του ανεξάρτητος class πάλι έκανε δουλειά στα mass pvp.
Αυτά βέβαια δεν ίσχυαν retail γιατί τα lvl και το gear ήταν ήδη στο cap όταν έμπαιναν τα update.