PDA

View Full Version : Admin Abuse: Spicekolarakia



Skalakias
29-03-2012, 02:19 AM
Loipon epeidi exei paratraviksei to asteio me ton Spice...
Den ginetai kathe mera na kanei se olous ta neura krosia!
Mpainoume se game eirwneyetai apo to lobby, in game killarei kai petaei atakes tou styl ti egine kai ?...
Meta vgainoume apo to game petaei atakes tou stul "den peirazei tin epomeni fora" kai "Orfan roufa" kai tetoia..
Ante meta otan tou lene ratsistika sxolia kai ton vrizoun vriskoun kai ton mpela tous oi users!!
3 Admin abuses anoixta exei to malakismeno kai to kratate admin...Na ton xaireste!

Capitan0
29-03-2012, 07:37 AM
Εεεε τωρα θα το μαθουμε μωρε το βρωμοπαιδιο?

Tr1Kal1n0S
29-03-2012, 08:41 AM
Θα συμφωνησω με αυτα που λετε(οχι εντελως) αλλα θα του αποδωσω το εξης ελαφρυντικο:Οταν ολοι σε βριζουν και σε κοροιδευουν(για βασιμους η μη λογους) αυτοματα θα προσπαθησεις να αμυνθεις, με τα γνωστα αποτελεσματα.Γιατι δεν κοιταμε και λιγο τα θετικα του;Απο τα πιο ενεργα μελη στο νολ σε μια εποχη που αυτο χρειαζεται ολα τα μελη που εχει και αρκετα ικανος παικτης(ελπιζω να βρειτε εσεις και αλλα).
Ευχαριστω.

Lafayette
29-03-2012, 01:28 PM
Another hated; :D

Skalakias
29-03-2012, 01:37 PM
Trikaline sumfwnw mazi sou....Einai skilled, einai energo melos...Alla einia kai admin! Kai emena na me prokaloun genika den goustarw, poso mallon admin...Ti na kanoume to paidi den aksizei gia admin...Gia aplos player mia xara mporei na meinei. Alla admin na to paizei mouri kai na prokalei egw den goustarw

spicekolarakia
29-03-2012, 02:12 PM
Trikaline sumfwnw mazi sou....Einai skilled, einai energo melos...Alla einia kai admin! Kai emena na me prokaloun genika den goustarw, poso mallon admin...Ti na kanoume to paidi den aksizei gia admin...Gia aplos player mia xara mporei na meinei. Alla admin na to paizei mouri kai na prokalei egw den goustarw

na simfoniseis me kapion pou eimai skilled player den to perimena naste kala ty gia ta logia sas.katarxin den exeis ss oute replay pou pas etsi??esy me prokaleis oxi egw esy eisai autos pou me vrizeis sinexeia xontro kai voulgaro kai malakies mou fenete den sou eftane to ban pou efages me to fan_tou_orfan 8eleis kai me to div_orfan???????????? plaka spas?? den katalavenw.gt an 8es egw mporw na kanw abuse gia na fas ban kai sosto kai olas oxi akuro opos auto pou ekanes.

Skalakias
29-03-2012, 03:41 PM
na simfoniseis me kapion pou eimai skilled player den to perimena naste kala ty gia ta logia sas.katarxin den exeis ss oute replay pou pas etsi??esy me prokaleis oxi egw esy eisai autos pou me vrizeis sinexeia xontro kai voulgaro kai malakies mou fenete den sou eftane to ban pou efages me to fan_tou_orfan 8eleis kai me to div_orfan???????????? plaka spas?? den katalavenw.gt an 8es egw mporw na kanw abuse gia na fas ban kai sosto kai olas oxi akuro opos auto pou ekanes.

Den eipa pote na fas ban, eipa na fas demote...Eipa apla pws gia admin den kaneis giati anaveis ta aimata...Opws ekana kai egw kapote...