PDA

View Full Version : For Admins



eisai_polu_noob
29-03-2012, 02:19 PM
Τα μαννερς εχουν βελτιοθει το τελεφτιο καιρο

Ολοι ξερουμε πως οταν γινονται καποιοι σταφφ τους σεβεσαι γιατι κανουν μεγαλη δουλεια πχ ενενχουν abuse,unban,apply,κτλ και εχουν παραπανω προνομια..και αμα πεις τιποτα σε σταφφ γινεσαι μπαν..τεσπα παμε παρακατο :D

1η.Οταν γινεσαι admin παιρνει και ο admin μια δουλεια εν μερι βοηθαει και αυτος στο community...εχω προσεξει καποιοι users ειρωνευονται τους admins δηλαδη αμα τυχει ο admin να παιξει ενα αθλιο game να του λενε "pws se ekanan admin me tetoia stats" "ti zwo admin pou eisai" τι εννοω με αυτα...Να μπορεις να κανεις mute αυτον που σου αποσπαζεται (το λεω γιατι εχω δει ατομα να τρονε warn για τετοιο λογο)...

2η. Εχω ακουσει απο users να διαταζουν τους admins δηλαδη "ταδε:kane auton ban ekane plug" "kanton kick plz" "admin me evrize kane ban alliws paw post" "ama dn ton kaneis ban 8a se paw post" τι ειναι αυτα δηλαδη μαγκια ο user ξερει καλητερα τα rules απο τον admin να γινεται και σε αυτο mute..και εχω δει admins να ακουνε τον user και να το κανουν και στην τελικη να κανουν λαθος και να τσιμπανε warn..

3η.Για να γινουν ολα αυτα πρεπει και ο admins να κανουν κατι γι αυτο δηλαδη να μιλας ομορφα,να ξερεις το πως θα αντιδρασεις το πως θα απαντησεις σε καποιον user δηλαδη να μην αρχιζεις και εσυ να λες "eiste zwa midenika noobia" το trolling..να υπαρξει τουλαχιστον ενας σεβασμος..ενας δεν του ετυχε η μερα δεν επαιξε καλα, δεν χρειαζεται με το παραμικρο να τον λες ζωο..πιστευω πως αμα βελτιοθουμε σε αυτο δεν θα υπαρξει και προβλημα στο mute σε admin η λαθος κινηση απο admin και η αντιδραση του admin...

4η.τι θελω, να υπαρχει μια ψυχολογια δεν λεω αλλα οχι να υπερβενουμε τα ορια οπως "Kala re file gt dn ekanes ulti se auto" "prosexe ligo" και λοιπα...

ΚΑΙ ΒΑΛΤΕ ΣΤΟ ΜΙΑΛΟ ΣΑΣ Η ΔΟΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ


ακουω αποψεις :p

s0t0s
29-03-2012, 02:26 PM
Sorry kiolas,alla ta autonoita anafereis.Fusika kai o admin prepei na einai psuxraimos kai na min dexete ypodei3eis apo users,gia auto 8ewritika exoume kati pou legetai mualo,gia na krinoume monoi mas.

Odisseas
29-03-2012, 06:23 PM
Ουδέν σχόλιο.Δεν το αφήνω General,όπως και να 'χει...