PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : LordOfWarPwnz



TaxititaGiaZwi
28-03-2012, 06:55 PM
Your Battle.Net nickname:LordOfWarPwnz
Game name:AR505
Admin name:Nailor_
Reason:plug
Time of event:kapou sto 7
Further details:[19:49] <@DA-Bot> -> [Eleos]: [lordofwarpwnz] was banned by [Nailor_] on 2012-03-28 (AR505) because: [plugger] [PERMANENT]
dn exw na pw polla pragmata eixa windrunner sto 7me 2500 gold pairnw ena death me to p pairnw to treads sti vasi m vgazei disconnect kai m petaei apo to b.net
[19:50] <@DA-Bot> -> [Eleos]: [lordofwarpwnz]: Forum: [TaxititaGiaZwi] Games: [315] ALT: [12.00s] ASR: [97%] Rated games: [240] Score: [1303.79] Rank: [680] First game: [2011-11-12] Last game: [2012-03-28] Play time: [1wk 5hrs 15mins 53secs ] Gold: [5243]
pisteuw itan geleio to ban...
http://www.adotaparser.com/dota-replay/356102

TaxititaGiaZwi
28-03-2012, 08:26 PM
Άστα αυτά.Plugger



Όντως Laggare : P
na pws mazeueis post skatospammer xD auto to patisa prin vgei i eikona gia to dc

Moihun
28-03-2012, 09:20 PM
Η διαδικασία είναι συγκεκριμένη. Πρέπει να βρεις τον διαχειριστή που σου επέβαλλε την ποινή.
Αν σε αγνοήσει, πόσταρε κάποιο αποδεικτικό στοιχείο εδώ!

Για την διευκόλυνση σου, το προφίλ του στο φόρουμ μπορείς να το βρείς εδώ (http://www.mymgn.com/board/member.php?u=89169).

Έχεις 2 ημέρες διορία.

TaxititaGiaZwi
28-03-2012, 09:21 PM
Η διαδικασία είναι συγκεκριμένη. Πρέπει να βρεις τον διαχειριστή που σου επέβαλλε την ποινή.
Αν σε αγνοήσει, πόσταρε κάποιο αποδεικτικό στοιχείο εδώ!

Για την διευκόλυνση σου, το προφίλ του στο φόρουμ μπορείς να το βρείς εδώ (http://www.mymgn.com/board/member.php?u=89169).

Έχεις 2 ημέρες διορία.

exw epikoinwnisei idi.....waiting....

TaxititaGiaZwi
30-03-2012, 06:29 PM
tin idia mera p egine to ban m eipe na kanw unban req kai 8a er8ei na milisei...apo tote dn ton vriskw on sto b.net...tou estila sto profile tou mnm kai tpt...

Nailor
31-03-2012, 11:37 AM
Λοιπον εγω ειμαι ο admin,ας τα πουμε και εδώ.Σε αλλη περιπτωση θα ήμουν υπέρ του unban.Λόγω τις συμπεριφορας του εν λόγω player και τον τρόπο που διαχειρίστηκε το ζήτημα(αναφέρω τους λόγους στο admin abuse μου.Nailor_)ειμαι αρνητικός.Είχα σκοπό να τον βοηθήσω και ας φενόταν plug.Προτείνω λοιπον το time-ban και οχι το permanent για συμόρφωση και τις συμπεριφορας του.Γιατί dota μπορεί να ειναι απλα ένα game αλλα μας μαθαίνει και κάποια πραγματα ηθικής και οργανομένης προσπαθειας.

Moihun
31-03-2012, 12:29 PM
Από που να ξεκινήσω και που να τελειώσω...

Πρώτον το παλιό σου account είναι banned.
Δεύτερον, εδώ (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=116185&highlight=LordOfWarPwnz) μας λες ότι είχες leavarei επειδή δεν πήγαινε καλά το παιχνίδι σου.
Τρίτον, προκαλείς με τις συμπεριφορές σου σε διάφορα ποστς, συμπεριλαμβανομένου και του abuse (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=116185&highlight=LordOfWarPwnz) σου στον Nailor.
Το αν θα τιμωρηθεί η όχι για το αν λείπει από το φόρουμ η όχι είναι θέμα που θα κριθεί σε πρώτη φάση από εμάς εδώ σαν managers. Δεν χρειάζεται να ποστάρεις posts που μόνο τριβές προκαλούνε.
Σχετικά με το αίτημα σου όμως, εφόσον ο Nailor είπε:

Σε αλλη περιπτωση θα ήμουν υπέρ του unban.

δείχνει ότι η απόφασή του επιρεάστηκε από την συμπεριφορά σου, που όπως είπαμε είναι λιγάκι προκλητική. Αλλά εδώ δεν εξετάζεσαι για τα μάννερς σου αλλά για το plug σου.

Θα δεχτώ το αίτημα σου χωρίς να σου επιβάλλω ποινή βάση αυτών που προέιπε ο nailor.
Ανεξαρτήτως, θα κριθείς στο ανάλογο section μιας και [Eleos]: [LordOfWarPwnz] is an admin!

Topic Resolved.
Request: Accepted.
Closed.

Ένα αντίγραφο παρακαλώ στα admin abuse.

KawaSakis
31-03-2012, 04:17 PM
Copied , renamed and reopened ώστε να κριθεί ο admin LordOfWarPwnz.

TaxititaGiaZwi
31-03-2012, 04:27 PM
apo p na ksekinisw kai pou na teleiwsw....
prwton:ama epsaxnes 8a evriskes perissotera http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=122649&highlight=lordofwarpwnz
epeisis to ban m p anevases einai apo 19-01-2012, 08:24 PM kai m do8ike Timeban 6 days. dn exei kamia sxesi me auto edw....
2on to ban sto forum tou lordofwarpwnz ego to eixa zitisei apo ton sabotaz......rwtiste ton....
3on: i8ela na peksw dota einai toso aplo?????????me tin peira p exw apoktisei sto forum eimoun 99% sigouros oti 8a ginw unban....gt na perimenw 3eis meres na emfanistei o allos gia na pei tin apopsi t??????efoson sto unban req edwses 2meres???????

Το αν θα τιμωρηθεί η όχι για το αν λείπει από το φόρουμ η όχι είναι θέμα που θα κριθεί σε πρώτη φάση από εμάς εδώ σαν managers. Δεν χρειάζεται να ποστάρεις posts που μόνο τριβές προκαλούνε.
Σχετικά με το αίτημα σου όμως, εφόσον ο Nailor είπε:
se auto exeis apolito dikio....dn to 8imomoun.....
8a sinexisw me ton admin: nailor_:
min grafeis oti se simferei.............
otan m eipes auto me to ss 8imase tin apantisi m????????????
itan vrme twra pigene postare...........
kleinontas agapito staff:Moihun dn s ipodikneiw apla s dinw mia simvouli...tis diskoles periptoseis astes akoma gt eisai kainourios.......
dn 8elw na pareksigi8eis....an pareksigi8eis pes to m na to svisw....
apla dn exeis tin peira p exoun oi alloi staff se auta ta 8emata opws c0up kai alloi.....

Nailor
31-03-2012, 05:17 PM
Τελευταιο post απο μένα γιατι κατανταει spam..1ον)Όταν σου είπα για το screenshot δεν απαντησες καν.
2ον)Ακόμα και να απαντούσες σε κάμια περιπτωση δεν θα έλεγες πήγαινε postare τώρα αφου δευτερόλεπτα πριν στο πρότεινα και μου απάντησες οτι το site είχε πεσει.Λες πραγματα που δεν στέκουν.Μία συμβουλή απο μενα.Το να είσαι ειλικρινης και ηθικός είτε κάνεις μια σοβαρή αίτηση για πρόσληψη σε μια εταιρία,ειτε απλα γραφεις κάτι σε ένα site ενώς game μπορεί και να γυρίσει θετικα πανω σου.Η συμπεριφορά που έδειξες όμως αν ανακαληφθεί θα είναι άκρως αρνητική για το πρόσωπο σου.Ότι και αν κανεις,όπου και αν βρισκεσαι.Τέλος απο μενα.

TaxititaGiaZwi
31-03-2012, 05:26 PM
Τελευταιο post απο μένα γιατι κατανταει spam..1ον)Όταν σου είπα για το screenshot δεν απαντησες καν.
2ον)Ακόμα και να απαντούσες σε κάμια περιπτωση δεν θα έλεγες πήγαινε postare τώρα αφου δευτερόλεπτα πριν στο πρότεινα και μου απάντησες οτι το site είχε πεσει.Λες πραγματα που δεν στέκουν.Μία συμβουλή απο μενα.Το να είσαι ειλικρινης και ηθικός είτε κάνεις μια σοβαρή αίτηση για πρόσληψη σε μια εταιρία,ειτε απλα γραφεις κάτι σε ένα site ενώς game μπορεί και να γυρίσει θετικα πανω σου.Η συμπεριφορά που έδειξες όμως αν ανακαληφθεί θα είναι άκρως αρνητική για το πρόσωπο σου.Ότι και αν κανεις,όπου και αν βρισκεσαι.Τέλος απο μενα.

1on dn eixes kanena logo na postareis......................................... .................
2on gt otan sto eipa eixa kanei to unban req?s eipa na pas na postareis............
3on eksefrase opia apopsi 8es gia emena....rwta ta atoma edw mesa p me exoun gnorisei ti lene......(P ME EXOUN GNWRISEI)....oxi p me eidan se 2games kai 3posts........!

-H0N0R-
31-03-2012, 06:13 PM
Plugger. ban him tnx

Jok3rak1
31-03-2012, 10:11 PM
Δεν νομίζω πως ήταν Plugg.Δεν υπάρχει abuse από τον admin LordOfWarPwnz

Abuse Denied.
Topic Closed.