PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban Request : TheGu1de.



TheGu1de.
31-03-2012, 05:21 PM
Battle.Net nickname: TheGu1de.
Game name: De 8umai to name tou game sorry
Admin name: The_New_Guy
Reason: Bad Manners
Time of event: 31-03-2012
Further details: Eimastan se game mazi me ton en-logw ''admin'' as ton kanei o 8eos diladi.... kai tou kanw sima sto xarti na pame gang, kai mou leei: Ti pame re ANAPIRE, me eikones paizw. (eixe kai kala prob to net apo to opoio epaize) kai molis ton brizw egw, gt nai ton eipa bastardo gt exasa tin psuxraimia mou mou kanei BAN. DIladi to anapiros einai ligoteroi brisia apo auto pou tou eipa egw? meta ekane sunexeia ff kai den polu epaize. Meta apo ligo kanei kick ton eauto tou. Diladi, emeis oi aploi paiktes an poume kati stous admin mas kanoun BAN? enw mporoun na mas lene anapeirous? egw nai ebrisa gt me efere se asximo simeio me auto pou eipe. Nai ekana la8os alla anr8wpos eimai, alla oxi na kanei kai karagkiozilikia kai oute kan elousa sto game gia na peis oti ebrisa giauto. An to na eisai admin simainei na kaneis kataxrisi twn Rights pou sou exoun dwsei kai na mi kaneis ena warning h ena mute prin apo ka8e sumban tote ti na pw.... an de me kanete unban ok, alla to 8ewrw adiko.

Moihun
31-03-2012, 05:24 PM
Πριν εξεταστεί το αίτημα σου, παρακαλώ επικοινώνησε με τον διαχειριστή σχετικά με το αίτημα σου και ζήτα του να σχολιάσει εδώ.
Μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί του μέσω B.net ή από εδώ αφήνοντας μήνυμα στον τοίχο του.
Αν σε αγνοήσει ή απαντήσει περιφρονητικά,κράτησε κάποιο αποδεικτικό στοιχείο και ανέβασέ το εδώ.
Για διευκόλυνση σου προσθέτω το προφίλ του (http://www.mymgn.com/board/member.php?u=95995).

Έχεις 2 ημέρες διορία.

BRAiNiACk
31-03-2012, 06:11 PM
Nomizw pos o filos mas exei en meroi k dikio k adiko kalo tha nai na kratas tn psuxremia sou ala nmzw pos dikaiouse to unban.

GFS_FM
31-03-2012, 09:16 PM
1ον: Ο admin δεν έπρεπε να αντιδράσει έτσι επειδή είχε lag...
2ον: Κακός αντέδρασες και εσύ έτσι φίλε μου, μεγάλο λάθος
Κατά την άποψη μου: 1 lvl warn στον admin, για την απρεπή αντίδρασει του και μια βδομάδα ποινή στον φίλος μας!

TheGu1de.
01-04-2012, 10:49 AM
Ekana oti itan na kanw, tou afisa msg sto profile tou.

((Euxaristw paides gia tin katanohsh))

Moihun
06-04-2012, 06:00 PM
Λοιπόν, παρ'ότι ο διαχειριστής δεν έχει δώσει απάντηση ακόμα (θα κριθεί για αυτό αργότερα),
δυστυχώς το replay που παρέχεις δεν μπορώ να το ανοίξω για να κρίνω το αίτημα σου.
προσπάθησε να το ξαναανεβάσεις. Σου δίνεται διορία μιας ημέρας για αυτό.

TheGu1de.
13-04-2012, 10:17 AM
Sorry alla apo to net pou paizw xa8ike to replay...... tecpa apla 8a perimenw tin apofasi sas....

The_New_Guy
13-04-2012, 04:21 PM
Akoma kai edw omws afou elhkse to sumvan eirwneuesai anti na miliseis pio hrema. Les admin na ton kanei o theos kai oti kai kala eixa lag.
Gia na thimisw ti egine. Paizw me den kserw ki egw poso ms. Den kouniemai se olo to game. To exw pei se olous. Exw patisei ping kai to eidate kai oloi. Kai anti na koitakseis to game sou asxolisai me emena pou den mporousa na paiksw! Eisai apisteutos pragmatika kai to xeirotero einai oti to sunexizeis edw. Nai sunithws den antidraw etsi. Ase pou den exoun idia varutita oi xaraktirismoi mas eksou kai to ban to opoio egine vash rules.
Nai fusika kai epaikse rolo pou eixa neura apo to lag kai ekanes akoma xeiroterh thn katastash prospathontas na me ekneuriseis enw to hkseres oti den mporw na paiksw me kerasaki na me vriseis kai apo panw!
+1 sto unban tou giati tha mporousa na to xeiristw pio hrema kai na deiksw anwterotita pragma to opoio den egine.

p.s. Mou aresei pou les pws exases kai thn psuxraimia sou. Krazeis ton kalo paixth pou laggarei esu o noobas kai xaneis kai thn psuxraimia sou an sou thn pei kai vrizeis. Poso kakomathimenoi mporei na eiste mwre.

The_New_Guy
13-04-2012, 04:26 PM
Λοιπόν, παρ'ότι ο διαχειριστής δεν έχει δώσει απάντηση ακόμα (θα κριθεί για αυτό αργότερα),
δυστυχώς το replay που παρέχεις δεν μπορώ να το ανοίξω για να κρίνω το αίτημα σου.
προσπάθησε να το ξαναανεβάσεις. Σου δίνεται διορία μιας ημέρας για αυτό.

Nai den mporesa na mpw mexru twra. Eixa kai genethlia prwtaprilia meta eginan kai diafora... Kai opws tha deis mexru kai xthes oute games den epaiza.

TheGu1de.
15-04-2012, 12:05 PM
Sto game eixa paei mia xara kai noobas den eimai.. se eironeutika afou erikses to ban kai poio prin den se eipa kati an 8umasai..... twra an nomizeis oti mesw chat mporeis na katalabeis pws milaw ti na pw? sou ekana sima an 8umasai gia gang kai sou eipa an de kanw la8os ante mwre..... kai apo kei arxises... mi to rixneis se mena! paradextika oti ftaiw apo kei kai meta alla oxi na to paizeis kai istorias...kapoioi nomizoun oti einai anwteroi epeidi einai admin kai oxi mono!

p.s. se eida tis proalles (3-5 meres an de kanw la8os) se game mi les malakies oti de mporeses na mpeis poio prin.... kai an 8es sou 8umizw to char sou... goblin

Tsakwnas
15-04-2012, 12:13 PM
Gia auto iparxei to mute.. Kai teleiwnei i talaipwria.

GoDlike)RiPPER
15-04-2012, 04:56 PM
kapoioi nomizoun oti einai anwteroi epeidi einai admin kai oxi mono!

Den ksero ti nomizoume ala o sigkekrimenos admin dixni polu anoterotita sinfonondas sto unban sou kai pali vlepo oti den to sevese auto to pragma gia to ""bastarde"" pou eipes einai varia kouvenda + oti den sikoni oute warn oute mute gia proidopioisi einai ameso ban kai mute alla parofanos den ta gnorizeis esu auta .... tespa epidi simfonise o admin na se supportari den pai na pi oti 8a tin glitoseis auto 8a to krinoun alloi.

The_New_Guy
15-04-2012, 10:02 PM
Sto game eixa paei mia xara kai noobas den eimai.. se eironeutika afou erikses to ban kai poio prin den se eipa kati an 8umasai..... twra an nomizeis oti mesw chat mporeis na katalabeis pws milaw ti na pw? sou ekana sima an 8umasai gia gang kai sou eipa an de kanw la8os ante mwre..... kai apo kei arxises... mi to rixneis se mena! paradextika oti ftaiw apo kei kai meta alla oxi na to paizeis kai istorias...kapoioi nomizoun oti einai anwteroi epeidi einai admin kai oxi mono!

p.s. se eida tis proalles (3-5 meres an de kanw la8os) se game mi les malakies oti de mporeses na mpeis poio prin.... kai an 8es sou 8umizw to char sou... goblin

Re file. Ekana poses fores ping... kai eixa ftasei den kserw ki egw poso ms. 1000? Kai me ekrazes gt den xwthika swsta? Den enoxlw kanenan sta game mou eidika gia to gameplay tous - para to gegonos oti eimai arketa skilled paixths - kai den thelw na me enoxloun ki emena. Anyway ksanalew +1 sto unban sou kai tzampa skame...

p.s. offtopic: Oson afora to gameplay mou 1vs1 opote thes kai an sta 100 me kerdiseis 1 paw paso :) O xeiroteros paixths einai autos pou kai den kserei na paizei alla kai den anagnwrizei kapoion kalutero gia na veltiwthei.

KawaSakis
16-04-2012, 02:22 PM
Δεν βρίσκεστε εδώ για να κρίνετε ο ένας το gameplay του άλλου.

Δεν βρίσκω λόγο να παραμείνει ανοιχτό το thread μιας και ακούστηκαν και οι 2 πλευρές.

Closed μέχρι να εξεταστεί.

SkyWa1keR.
21-04-2012, 11:20 AM
Αφού συμφωνεί ο admin και επειδή έχουν περάσει αρκετές ημέρες το αίτημα θα γίνει δεκτό.

Unban Request : Accepted
Topic Closed.