PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : DestroyerGr



DestroyerGr
06-04-2012, 02:09 PM
Your Battle.Net nickname: DESTROYERGR
Game name:
Admin name: MONO_DEOS
Reason: PLUG ΛΕΕΙ
Time of event:στο τελος μωρε πεφτει το ιντερνετ και ενω ειχα θετικο score με κανει rage ban 1000% επειδη ειχε 0/10
Ημουν ο μονος που επαιζα..Αφου εξεταστει για Unban req να παει και admin abuse για rageban παρακαλω
Further details:Ημουν ο μονος που επαιζα,που επαιρνα κιλλς και πεφτει το ιντερνετ και με κανει μπαν επειδη ειχε 0/10 και ειχε νευρα,δεν παμε καλαααααααααααααααααα,τι τους κανετε αντμιν μωρε αυτους τους ασχετους εδω μεσα?
[Eleos]: [destroyerGR]: Forum: [DestroyerGr] Games: [1273] ALT: [8.74s] ASR: [96%] Rated games: [614] Score: [1028.78] Rank: [>5000] First game: [2010-12-29] Last game: [2012-04-06] Play time: [1mnth 1d 8hrs 55mins ] Gold: [3988]

mono_deos
06-04-2012, 02:29 PM
φιλε μου δεν ηταν rageban. το συζητησα κιολας και συνενεσαν στο μπαν σου και οι players. den ειχα μονο εγω την υποψια οτι μπορει να τραβηξες καλωδιο γιατι ολο παραπονιοσουν. και ο μονος που επαιζες δεν ησουν απλα ο εζαλορ προτιμησε να μην κανει κανενα γκανκ κατω που μας εκοβαν. δεν με πειραζει να γινεις unban αν οντως επεσες. απλα συνεχιζω να πιστευω οτι ηταν plug.

DestroyerGr
06-04-2012, 02:39 PM
Δεν ηταν το πρωτο η το τελευταιο γκειμ που θα εχανα,και δεν το παρατησα καθολου μεχρι το τελος και κυνηγουσα τα κιλλς ως την πηγη...Και επεσα και με εκανες μπαν..Δεν ηταν λογικο με τοσα παιχνιδια που εχω...

Moihun
06-04-2012, 05:39 PM
Λοιπόν, όπως και στην προηγούμενη περίπτωση σου, που κατηγορήθηκες για plug, η απόφαση είναι καθαρά στην κρίση του διαχειριστή.. Στην προκειμένη όμως κατάσταση, ο διαχειριστής παρέβει σε συζήτηση με τους συμπαίχτες σου και αποφάσισε να σε τιμωρίσει με τον αποκλεισμό, πράγμα που δείχνει ότι οι υποψίες του μπορεί να ήτανε καθ'όλα βάσιμες και ουσιαστικές.

Θα επιβληθεί ποινή προσωρινού αποκλεισμού λίγων ημερών γιατί συνήθως όπου υπάρχει καπνός, υπάρχει και φωτιά. Να ταν η πρώτη σου φορά θα περνούσε στο ντουκου...
Εύχομαι να μην ξαναβρεθείς εδώ για τον ίδιο λόγο!

Υ.Γ: όσον αφορά το αίτημα σου για abuse του διαχειριστή mono_deos, θα πρέπει να κάνεις αίτημα στο ανάλογο section του φόρουμ.

Topic Resolved.
TIMEBAN 3 DAYS.
Closed.

Ένα αντίγραφο παρακαλώ πολύ στο Admin-abuse για να κριθεί ο αποκλεισμός του διαχειριστή DestroyerGR.

Luck]sto[NoLag
06-04-2012, 11:28 PM
Copied , Renamed and Reopened για να κριθεί ο διαχειριστής DestroyerGr για την ίσως εσκεμμένη αποσύνδεση του από το παιχνίδι !

Pipa_Herb
07-04-2012, 12:01 AM
DestroyerGr paratrixa tin glitoses simera na fas kai apo to NoL ban!
Den ksero an eisai admin kai sto nol alla simera to apogevma pali fanike na kaneis plug se game mou afou ola ta lanes ta eixate xasei kai fisika to game pige end.Apla prosexe ligo kai min dineis tosa dikeomata an den exeis stathero net min beneis se game kai gia na min ta xalas alla kai gia na min vriskese se katastaseis opos afti tora.

DestroyerGr
07-04-2012, 08:08 AM
Ρε δεν ειστε καλα εδω μεσα.Χθες το ιντερνετ ηταν μπουρδελο μεχρι που το εκανα reset.Εκανε 2 φορες ρεσταρτ απο μονο του η μια στο ελεος η αλλη στο νολ.Τι να πω ρε λες και ηταν το πρωτο η το τελευταιο παιχνιδι που θα εχανα.ΔΕΙΤΕ ΤΟ REPLAY ΠΩΣ ΕΠΑΙΖΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣΑ ΤΑ ΚΙΛΛΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΤΟ ΠΑΡΑΤΗΣΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΘΕΛΗΣΑ ΝΑ ΒΓΩ.ΝΑ ΔΕΙ ΕΝΑΣ ΤΟ ΡΕΠΛΑΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ.

Amoxilin
07-04-2012, 08:52 AM
Ρε δεν ειστε καλα εδω μεσα.Χθες το ιντερνετ ηταν μπουρδελο μεχρι που το εκανα reset.Εκανε 2 φορες ρεσταρτ απο μονο του η μια στο ελεος η αλλη στο νολ.Τι να πω ρε λες και ηταν το πρωτο η το τελευταιο παιχνιδι που θα εχανα.ΔΕΙΤΕ ΤΟ REPLAY ΠΩΣ ΕΠΑΙΖΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣΑ ΤΑ ΚΙΛΛΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΤΟ ΠΑΡΑΤΗΣΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΘΕΛΗΣΑ ΝΑ ΒΓΩ.ΝΑ ΔΕΙ ΕΝΑΣ ΤΟ ΡΕΠΛΑΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ.


Καταρχάς εδώ μέσα θα μιλάς σαν τον άνθρωπο. Δεν είναι υποχρεωμένοι όλοι οι users να σε βλέπουν να μιλάς με κουβέντες στυλ "μπουρδέλο" και τέτοια. Ούτε είναι υποχρεωμένοι να βλέπουν τα caps σου.

Στο θέμα μας, έχεις δώσει αφορμές στο παρελθόν για κακή συμπεριφορά και για plugging. H απόφαση είναι καθαρά στον αρμόδιο manager, αλλά και συ πρέπει να δείχνεις καλή συμπεριφορά, διότι με την παρούσα, μόνο τον εαυτό σου δεν υποστηρίζεις και χάνεις και το δίκιο σου.

Farewell

DestroyerGr
07-04-2012, 10:06 AM
Ναι πολυ καλα τα λες..
Το προηγουμενο ειναι αυτο http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=93110&highlight=Unban+request+destroyergr

Εχω κατηγορηθει για 2 plug στο 1,5 χρονο που παιζω με αυτο το acc..Ναι εχω προηγουμενα..
Ναι εγινε accept το προηγουμενο,γιατι οντως ηταν dc οπως και αυτο..1,5 χρονο και 2 βαν plugger ειναι πολυ κακο..Οντως εχω δωσει αφορμες στο παρελθον..

G.ViruS
07-04-2012, 12:38 PM
Δεν τίθεται θέμα.

Abuse : Denied
Topic : Closed