PDA

View Full Version : [TEMPORARY] Unban Request : Pink)wOman



pink)woman.
09-04-2012, 09:11 PM
Your Battle.Net nickname: Pink)wOman
Game name: ap3661
Admin name: Wiz.jiz
Reason: καλησπερα.χτες με το acc μου επαιζε ο μικρος μου αδερφος.ζητω χιλια συγνωμη για ολα οσα ειπε δεν θα ξαναγινει ποτε.Θα σας παρακαλουσα να μου δωσετε μια δευτερη ευκαιρια αν μπορειτε.ειμαι μεγαλη κοπελα κ αρκετα ωριμη πιστευω κ δεν βριζω κ δεν μιλαω ποτε ετσι.μεγαλο λαθος μου που ειχα δωσει το κωδικο μου στον αδερφο μου.ευχαριστω πολυ για το χρονο σας.
Time of event: **
Further details: **

Wiz.Jiz
09-04-2012, 09:25 PM
Δεν είμαι Admin ... εγώ απλά έκανα το Abuse.
Για να δούμε τώρα.
Μάλλον ο "αδερφος" σου, οπως λες, δεν ήξερε μονο το Account στο B.Net αλλά και οτι θα πας για Admin ...

Εγώ για να μην προκαλώ τον "αδερφο" σου έσπασα τα νεύρα μου και ανέβασα πίεση 20 ...

Σίγουρα δεν δίνω την συγκατάθεση μου στο Unban είτε είσαι αληθηνο προσωπο είτε οχι ... που δεν το πιστεύω ... ένα μεγάλο -1 απο εμένα, που μονο εγώ ξέρω τι υπομονή έκανα.

Το Abuse εδώ:
http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=126824

pink)woman.
09-04-2012, 09:47 PM
epeidh einai filos s o basilakis ton uposthrizeis k kala kaneis............alla parakalw deite to replay olo k thn sumperifora k ap tis duo pleures oxi auta pou anebase mono euxaristw polu!

Dn)Milaw
09-04-2012, 09:55 PM
την κοπελα την ξερω και εγω την βοηθησα για το Unban για να μην λεμε πολλα λογια δεν ειναι και τοσο σοβαροs λoγοs για ban..
για μια πινει και βεβαια.. τσπ αυτη που θα το ελέγξουν θα κρίνουν για το ban τηs κοπελαs..
απλα εκανε βλακεια που εδωσε το acc στον αδερφο τηs.. και αφηστε τα -1 +1 αντε ζηστε και λιγο την ζωη περα απο την dota..
και εχει κανονεs και ετσι θα παρι την αποφασει ο αρμοδιοs.. τα -1 +1 δεν μετρανε πλεον!!

Wiz.Jiz
09-04-2012, 09:58 PM
Ολο το Community ξέρει πως είμαι αν οχι το πιο ήρεμο άτομο, απο τα πιο ήρεμα άτομα και οχι μονο ο Ηλίας ... πολύ σπάνια κάνω Abuse για Trolling.
ΕΣΥ ξεπέρασες τα ορια.

Λες να δουν ολο το Chat.
Σε πληροφορώ ο Manager που εξέτασε το Abuse είδε ολο το Replay και το Chat που υπήρχε σε αυτο.

Άντε πες οτι κάτι κάναμε και εμείς, που δεν κάναμε, τι έχεις να πεις για την πλαστοπροσωπία?? Είσαι Headadmin μας ΕΙΠΕΣ.

tsirlikis
09-04-2012, 09:58 PM
Λοιπόν επειδή είδα ΌΛΟ το replay παρακαλώ Ο παίχτης να ανεβάσει όλο το replay και όχι μόνο αυτά που του συμφέρει!Πιστεύω πως πρέπει να γίνει unban γιατί έχει καλό ιστορικό και είναι αρκετά καλός παίχτης!Ένα μεγάλο +1 από μένα!!
Ευχαριστώ
VOLT

Wiz.Jiz
09-04-2012, 10:09 PM
Καλο ιστορικο με 2 Leaves ξερά στην πλάτη του.

Μάλλον εσύ δες ολο το Replay.
Άμα μου βρεις στιγμή που τον Trollάρουν ο Slark ή ο Magina ή ακομη και εγώ γράψε το εδώ πέρα.

Είχε μια μικρή κοντρα με την Traxex ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ αλλά οχι και τα 62 λεπτά που δεν έβαλε γλώσσα μέσα.

VIP.SWTOS
09-04-2012, 10:12 PM
η πινκ εμένα τουλάχιστον οσα games(αρκετά) που έχουμε παιξει δεν μου έχει δωσει ποτέ αφορμη όσο αναφορά τους τρόπους της ...

DestroyerGr
09-04-2012, 10:27 PM
Wiz. ακου την γνωμη μου...
Την κοπελια την ξερω απο κοντα μενει απο κατω απο το σπιτι μου..
Οντως ισχυουν αυτα που λεει..Οντως εχει αδερφο 11 χρονων..
Δεν ξερω κατα ποσο επαιζε η ιδια ή ο αδερφος της αλλά η συμπεριφορα ξεφευγε απο τα ορια του spam και αγγιζε το trolling..
Το θεμα ειναι οτι δεν πρεπει να εισαι καθετος σε οτι συμβαινει και πρεπει να δινεται σε ολους μια ευκαιρια...
Πολλα γκειμ,δεν πρεπει να χαθουν για μια στιγμη αδυναμιας,ας δωθει ενα timeban να τελειωνει η υποθεση και το ''spam'' fest

Wiz.Jiz
09-04-2012, 10:51 PM
Τι να πω ...
Πάντως γνώμη δεν αλλάζω ... το -1 απο εμένα που πέρασα ολο αυτο το μαρτύριο παραμένει.
(Δεν υπερβάλω καθολου.)

Οσο για αυτο που είπες αγαπητέ Dn)Milaw ... Τα Post δεν είναι Spammpost.
Jaa Ne!

Αυτά απο εμένα. Και πάλι -1

ASotOsIoS
09-04-2012, 10:58 PM
Τελος το σπαμ.

CLOSED να το δει ο manager.

papaspaok
15-04-2012, 10:25 PM
Λοιπόν,έχουμε και λέμε.

Από εδώ (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=126824),είναι εμφανές το τί ακριβώς έγινε.

Να σε ενημερώσω οτι ο κάθε χρήστης είναι ο υπεύθυνος για τον λογαριασμό του με ό,τι αυτό συνεπάγεται,δεν είμαι σε θέση να γνωρίζω το τί ακριβώς έγινε,οπότε εκ΄των πραγμάτων κρίνω από τα γεγονότα.

Τα όσα <<είπες>> ήταν άξια αποκλεισμού,καθώς δεν υπόθηκαν μόνο μία φορά στο παιχνίδι.


Το ιστορικό σου είναι καλό σε τέτοιου είδους ζητήματα.
Έχεις αρκετά παιχνίδια και είναι κρίμα πιστεύω να χάσεις έτσι τον λογαριασμό σου.

Θέλω να πιστέψω οτι τα πράγματα έγιναν όπως τα λες και για αυτό θα σου δώσω την ευκαιρία που ζητάς,αλλά φρόντισε να μην υπάρξει παρόμοια περίπτωση στο μέλλον.

Άλλαξε κωδικό ή κάνε οτι νομίζεις εσύ σωστό για να προφυλάξεις το account σου.






Ο αποκλεισμός έγινε στις 9-4-2012,κάτι που λαμβάνω υπ'όψην μου στην περίπτωσή σου.
Θετικό είναι επίσης και το οτι δεν <<ξεπέρασες>> τα όρια και έτσι δεν ήταν ουσιατικά ban για manners.

Συνεπώς,

ΤΙΜΕΒΑΝ : 5 Days.


Σχετικά με την πλαστοπροσωπία που αναφέρθηκε πιο πάνω,θεωρώ τα λεγόμενα αυτά,δεν πληρούν τις απαραίτητες προϋποθέσεις για να αντιμετωπιστεί ανάλογα,καθώς δεν υπόθηκε κάποιο συγκεκριμένο πρόσωπο-Staff.

Προσοχή λοιπόν...


TopiC CloseD.