PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban Request : dota_playaa



uperoxos-nomizo
21-04-2012, 05:49 PM
Your Battle.Net nickname: dota_playaa
Game name:arxxx
Admin name: giati_mporw.
Reason: Mperdepse to noobplay me to gameruin ( oi antipaloi epexan kalitera eixan apeira stun klt kai den nomizw na eftega egw pou xasame )
Time of event:
Further details:Den exw kana thema me ton admin apla ekneuristike pou xasame . Nomizw oti einai ena sxetika eukolo unban . Auta ...

SkyWa1keR.
21-04-2012, 05:54 PM
Έχεις 2 ημέρες διορία να ειδοποιήσεις τον admin για να μας πει και αυτός τη γνώμη του.
Αν σε αγνοήσει ή απαντήσει περιφρονητικά θα πρέπει να κρατήσεις κάποιο Screen Shot που να το αποδεικνύει.

GiatiMporw.
22-04-2012, 12:23 AM
Hmoun paliotera Admin me allo Account ( gia profanis logous dn mporw na pw onoma).
Eixa faei panw apo 5 Abuse gia ban gia gameruin pou eixa ri3ei ta opoio pigan Deny Ola ektos apo ena pou efaga Warn giati ekana Ban xoris na proxorisw se kick.
Ara pistevw pws 3erw na 3exorizw to GameRuin esto kai an auto den einai eskemeno.
Parola auta pistevw kai apo to game fenete aloste pws to paidi sigoura den ekane eskemeno Feed.
To oti apousiaze apo apires maxes kai se akoma toses psofage monos tou einai gegonos.
To oti eirthe mexri edw gia na zitisei to Account tou pisw omws kati sumenei sigoura.
Sunepws an kai prosopika theoro pws to Ban htan ortho, dinw +1 sto Request sou
kai den epithimw opoiadipote pinh Timeban gia to parapanw User.

SkyWa1keR.
22-04-2012, 12:36 AM
Αφού συμφωνεί και ο admin θα δεχτώ το αίτημα σου.

Unban Request : Accepted
Topic Closed.