PDA

View Full Version : GGC problem



Archmage
13-06-2009, 06:09 PM
pedia exo problima sto ggc proton argo iperbolika poli na do ta games sini8os meta apo mia ora pou exo anikto to ggc xekina na ta blepeis episis meta apo mia ora xekina na mou dixni sosta ta exp
dld stin arxi mou leei ta exp 2/10 eno kanonika ine 2/10/8
xerei kanis ti ftei

Archmage
14-06-2009, 12:53 AM
8a mou pis kanis plz ?? ti na kano

araterantilore
14-06-2009, 08:20 AM
lipon kataarxas otan 8a beneis ggc 8a logareis PANTA APO server 4.

ystera exartate apo ta room p beneis,px ama beis mongolia room logiko na min deis game.

bes lipon sta dika mas gdr (RPG europe greece dota room12345678910) "de prokete na pexeis game ekei poly leave peftei" afou lipon exeis eidh bei sto room kai vlepeis kapio atomo na lei JOIN ME <nicknoob.gr> patas klick sto name t sto emfanizei stin lista me ta atoma p einai sto room kai istera dexi klick kai patas tin epilogh p lei tunnel,ama to kaneis auto 8a se vgalei ta pings kai 8a deis to game tou sigekrimenou host.

etsi litourgei to ggc.

Archmage
14-06-2009, 12:33 PM
aposa ipes to mono pou ixera itan to tunnel :P euxaristo poli

erotisi ; dld na beno mono ston server 4 ??

MiKe4eVeR
14-06-2009, 01:44 PM
lipon kataarxas otan 8a beneis ggc 8a logareis PANTA APO server 4.

ystera exartate apo ta room p beneis,px ama beis mongolia room logiko na min deis game.

bes lipon sta dika mas gdr (RPG europe greece dota room12345678910) "de prokete na pexeis game ekei poly leave peftei" afou lipon exeis eidh bei sto room kai vlepeis kapio atomo na lei JOIN ME <nicknoob.gr> patas klick sto name t sto emfanizei stin lista me ta atoma p einai sto room kai istera dexi klick kai patas tin epilogh p lei tunnel,ama to kaneis auto 8a se vgalei ta pings kai 8a deis to game tou sigekrimenou host.

etsi litourgei to ggc.

Μια παρένθεση χωρίς να θέλω να spam.Το είχα λιώσει το ggc πραγματικά...αλλά είναι απόλυτα σωστή η φράση "de prokete na pexeis game ekei poly leave peftei" ο καθένας όποτε του κάπνιζε την έκανε και τα Bans??Απλά gtp

Pynos
14-06-2009, 03:44 PM
Σωστά "public" games στο garena θα παίξεις μόνο στα europe high lvl rooms γι αυτό gogo lvl up ;p

araterantilore
14-06-2009, 04:36 PM
Σωστά "public" games στο garena θα παίξεις μόνο στα europe high lvl rooms γι αυτό gogo lvl up ;p


file 1000 fores gdr para ekei ..ekei den prokete na pexeis game katarxas benoun oles oi ethnikotites. kai ginete ena baxalo me ta host o enas 8a kolaei o allos 8a spikarei kai ta sxetika den einai olh apo kapia sigekrimenh xwra kai +oti to drop rate sta sigekrimena room einai poly ipsilo.


efarmozete to analogo ota kapios hostarei game "join me only german" kai outo ka8exhs.


sto "greece dota room" p pezw egw oi perisoteroi ekei gnwrizomaste me ta mikra mas onomat. kai otan einai na pexoume kapio pub game ginete to
analogo spam apo ton host.<join me mono gnwstoi mou>

dld einai diskolo gia kapion neo sovaro pexth na pexei game gdr1 logo oti einai agnostos apo tous allous.

kai to kiriotero to greece dota room 1 einai pleon adinaton na mpeis mesa giati einai full atoma panta kai prepei na exeis to GOLD member p plirwneis adra gia na to apoktisis.

vevea to prama allazei ama dia8eteis team ekei mporeis na pexeis kai ta analoga game se arketa ipsilo epipedo kai me epagelmaties doter ^^

gia perisoteres plirofories gia to ggc add me

araterantilore "8254995"

Strike
14-06-2009, 06:47 PM
t ggc einai gtp..
borw na sas dwsw apeira hacks gia lvl,exp,gold member kai tetoia!
ban dn exei...
sini8izoun to -ap mode kai teLos?
o ka8enas to pezei pr0..

FoNo_MaNia
14-06-2009, 07:10 PM
t ggc einai gtp..
borw na sas dwsw apeira hacks gia lvl,exp,gold member kai tetoia!
ban dn exei...


atsa mher strike...

Archmage
14-06-2009, 08:06 PM
gia pite kana hack gia exp :P gt ime 8 ego lol

DotAddicteD
14-06-2009, 08:13 PM
lipon kataarxas otan 8a beneis ggc 8a logareis PANTA APO server 4.

lol gt?

reman
14-06-2009, 08:26 PM
egw mpenw panta apo server 1... oso gia to problhma sou arch apla to garena einai fortomeno polu kai argi kapos na sou diksei ta games giati to pathenw kai egw... gia auto tha sou sunistousa na kaneis relog... kai an sunexizh na min sta bgazei tote kane tunel ton host tou game ;)...

Strike
14-06-2009, 08:56 PM
an 8elete na hack gia auta pou sas eipa pm me!

araterantilore
14-06-2009, 10:24 PM
lol gt?

giati 8a beneis apo 4 8a se pw twra,

san elines exei ka8iero8ei o server 4 katarxas fwrtwnei oloklirh tin buddy list sou ta ban sou kai ola ta sxetika me ta account..den exei lag exei ligoteres pi8anotites na droparei se game atoma p einai kai auta apo idio server,


na apantisw ligo kai ston strike gia auta p lei oti ggc =gtp.
auta me ta hacks gia lvl kai etsi nai yparxoun exw usarei kai egw.
eixa parei mia geush apo ola.
alla na se pw pws to skeftomai egw to lvl fenete mesa sto game oxi sto channel.

8a deite kapia stigmh ama apofasisei telika to nol na epekta8ei ggc 8a einai protoporia to sistima me ta nol-hostbots
na min pw parapanw einai stin krish tou wtfmejt.

MiKe4eVeR
15-06-2009, 01:01 AM
Τα Hack όντος είναι άπειρα...μερικά είναι με Maps αν θυμάμαι καλά...και αυτό με τις εθνικότητες έχει διορθωθεί όταν βγήκαν τα greeks dota rooms αν και πάλι συναντάς αλλοδαπούς :P.Απλά δεν αξίζει τον κόπο και τον χρόνο.