PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban Request : Paspitis.



Paspitis.
15-05-2012, 08:35 PM
Your Battle.Net nickname: Paspitis.
Game name:AR1028
Admin name:f4ck)u2.
Reason: Plug ΦΥΣΙΚΑ
Time of event: -
Further details:

[Eleos]: [Paspitis.] was banned by [f4ck)u2.] on 2012-05-15 (AR1028) because: [plug] [PERMANENT]

Aρχικα δεν εχω να παραθεσω replay,γιατι δε το βρισκω πουθενα.

Αρχικα, ειχα tuscar, 1-4 αν θυμαμαι καλα, το οποιο γυρισε στη συνεχεια. Με ενα καλο σερι ειχα wicked sick η κατι τετοιο ..και το game το ειχαμε στο χαλαρο ετσι οπως πηγαινε..εκλεινα και το battle fury μετα απο το disarm..Σε καποια φαση αρχισα να laggarw,και οταν γινεται αυτο, καποιες φορες με πεταει, γτ φταιει η γραμμη μου, και το πα στους mates μου.Αν το δει καποιος που ηταν στο game, να το επιβεβαιωσει παρακαλω. (θυμαμαι οτι τους ειπα επι λεξη "παμε να τελειωσουμε γτ λαγκαρω και παιζει να με πεταξει").

Ε ΚΑΙ ΜΕ ΕΚΑΝΕ BAN ΠΑΛΙ..σε game που θα παιρναμε..που στο τελος τους σκιζαμε και τους επαιρνα double και triple , επειδη με πεταξε..με 1200+ games.. Ε εγω ο μ*****ς φταιω που οταν λεει connection lost δεν κανω ban ασυστολα, ανεξαρτητως τα games που εχει ο αλλος η τη ροη του game..Συγνωμη που με πεταξε, αν και δεν ευθυνομαι, αλλα δε γινεται να με πεταει μια φορα στις 15 μερες και οποτε γινεται αυτο να βρισκεται ενας κομπλεξικος admin και να με κανει ban! Δεν εχω να πω κατι αλλο.

Α και μην ξεχασετε παλι να κανετε μεταφορα το δικο μου account στο admin abuse για να τσεκαρετε αν τραβηξα καλωδιο η οχι και οχι του εν λογω admin που κανει ban επειδη "συμφωνα με την κριση του ηταν plug" ...

[Eleos]: [Paspitis.]: Forum: [Paspitis.] Games: [1272] ALT: [28.23s] ASR: [97%] Rated games: [849] Score: [1095.34] Rank: [4455] First game: [2011-01-23] Last game: [2012-05-15] Play time: [1mnth 2ds 17hrs 20mins ] Gold: [5064]

leav
15-05-2012, 08:37 PM
ακολουθα τη φορμα

Gol_D.Roger
15-05-2012, 10:53 PM
Paides ton paspiti ton kserw apo toso da kai thymamai mou eixe pei pws otan megalwsei den tha pinei,den tha kapnizei,den tha pairnei narkwtika kai den tha pluggarei.Ta 3 prwta den ta kanei opote den exw logo na pisteuw pws kanei to tetarto.

Eimai 100% sigouros oti o paspitis den pluggare.Gi auto allwste sas dinei kai tosa stoixeia,etsi wste na mporeite na checkarete tin akriveia twn legomenwn tou.Apla ws synithws kapoios viastike na bannarei gia plug ena atomo me tosa games xwris na checkarei(ypothetw) ta stats tou,gt an ta checkare(ki exontas yp'opsin kai tin roh tou game) den tha ekane tetoio ban.Kante ton unban xwris kapoia megalh poinh(h an ginetai xwris katholou poinh).Replay den yparxei gt profanws den tha stamatage na paizei dota epeidi efage ban auto to acc opote den xreiazetai na to zhthsei kapoios(ektos an to exei kanenas,tote as to postarei)



Btw o manager tha sou pei na prospathiseis na epikoinwniseis me ton admin tou game gia na erthei na pei tin apopsh tou ki an se agnoisei i sou apantisei perifronitika na kratiseis mia xarakthristikh SS ki ela na postareis sto forum.

Paspitis.
15-05-2012, 10:56 PM
Btw o manager tha sou pei na prospathiseis na epikoinwniseis me ton admin tou game gia na erthei na pei tin apopsh tou ki an se agnoisei i sou apantisei perifronitika na kratiseis mia xarakthristikh SS ki ela na postareis sto forum.

του εστειλα μηνυμα,λιγο αφου εκανα το ποστ στο forum , αν δεν απαντησει μεχρι αυριο θα postarw το σχετικο screenshot.

Paspitis.
16-05-2012, 11:52 AM
31406

Gol_D.Roger
16-05-2012, 12:44 PM
http://www.mymgn.com/board/member.php?u=90239 Pane postare edw re mlk

FoTaKoSG4
17-05-2012, 08:48 PM
Φίλε τα mates σου με είπαν ότι τους έλεγες ότι μπορεί να πέσεις.Ξέροντας ότι <<μπορεί>> να πέσεις μην μπαίνεις σε game.Το <<πέσιμο>> ήταν ακριβώς μετά από death και το θεώρησα plug.-1 στο request σου και μάθε μερικούς τρόπους.Νύχτες :*

SapioMoustaki
17-05-2012, 09:05 PM
Φίλε τα mates σου με είπαν ότι τους έλεγες ότι μπορεί να πέσεις.Ξέροντας ότι <<μπορεί>> να πέσεις μην μπαίνεις σε game.Το <<πέσιμο>> ήταν ακριβώς μετά από death και το θεώρησα plug.-1 στο request σου και μάθε μερικούς τρόπους.Νύχτες :*

kai egw peftw sixna sxetika... afto den simenei oti den 8a mpw games.

Its_Time_For_FF
17-05-2012, 09:16 PM
και το οτι εχεις 1200 games δεν σημαινει κατι. και ουτε να κανεις abuse τον αλλο επειδη σε εκανε ban (μονο σε ακραιες περιπτωσεις) γιατι ειναι στην κριση του.

Paspitis.
17-05-2012, 09:28 PM
its_time_for_ff παρολο που εισαι staff θα ελεγα οτι εισαι αρκετα αστειος.. το οτι εχω 97 % S.R σημαινει οτι στα 1272 games που εχω παιξει δεν εχω ολοκληρωσει 32 games! ενα αρκετα μικρο ποσοστο -πιστευω-.. οποτε κατι σημαινει αυτο νομιζω; ε; οσον αφορα για το abuse,απλα με εκνευριζει που ο καθε admin βγαζει το κομπλεξ του κανοντας ασυστολα ή ασκοπα ban..και θα επρεπε να κανετε και εσεις κατι για αυτο..αλλα νταξ αστο..τι ψαχνω τωρα, never mind.

Oσον αφορα τον FoTaKoSG4.. μαθε να διαβαζεις , δεν ειπα οτι μπηκα στο game ξερωντας οτι θα πεσω, ξαφνικα laggara, πραγμα που οταν γινεται με πεταει απο το ιντερνετ καποιες φορες ξαφνικα, ετσι "μυριστηκα" οτι πιθανοτατα θα επεφτα. Τελος που εδειξα οτι δεν εχω τροπους; επειδη αγανακτησα που επεσα 2 φορες σε 15 μερες και εφαγα και τις 2 φορες ban ; Δε νομιζω οτι εχουν καποιο θεμα οι τροποι μου ..εσυ παλι ομως πιστευω οτι πρεπει να μαθεις συντακτικο.. καταλαβες τι "σε" λεω;
Φιλακια <3

Its_Time_For_FF
17-05-2012, 09:40 PM
its_time_for_ff παρολο που εισαι staff θα ελεγα οτι εισαι αρκετα αστειος.. το οτι εχω 97 % S.R σημαινει οτι στα 1272 games που εχω παιξει δεν εχω ολοκληρωσει 32 games! ενα αρκετα μικρο ποσοστο -πιστευω-.. οποτε κατι σημαινει αυτο νομιζω; ε; οσον αφορα για το abuse,απλα με εκνευριζει που ο καθε admin βγαζει το κομπλεξ του κανοντας ασυστολα ή ασκοπα ban..και θα επρεπε να κανετε και εσεις κατι για αυτο..αλλα νταξ αστο..τι ψαχνω τωρα, never mind.

Oσον αφορα τον FoTaKoSG4.. μαθε να διαβαζεις , δεν ειπα οτι μπηκα στο game ξερωντας οτι θα πεσω, ξαφνικα laggara, πραγμα που οταν γινεται με πεταει απο το ιντερνετ καποιες φορες ξαφνικα, ετσι "μυριστηκα" οτι πιθανοτατα θα επεφτα. Τελος που εδειξα οτι δεν εχω τροπους; επειδη αγανακτησα που επεσα 2 φορες σε 15 μερες και εφαγα και τις 2 φορες ban ; Δε νομιζω οτι εχουν καποιο θεμα οι τροποι μου ..εσυ παλι ομως πιστευω οτι πρεπει να μαθεις συντακτικο.. καταλαβες τι "σε" λεω;
Φιλακια <3

να το πω αλλιως. ισα ισα το οτι εχεις αρκετα παιχνιδια,σημαινει οτι εισαι ελευθερος να κανεις οτι θες γιατι δεν θα σε υποπτεφθουνε.
αυτοι με πολλα παιχνιδια το εκμεταλευονται και εχω δει παρομοιες καταστασεις στο παρελθον οπως και για mh. εσυ αν εβλεπες καποιον με mh και 2000 games, θα πιστευες οτι το χρησιμοποιει?

Gol_D.Roger
17-05-2012, 09:43 PM
Den shmainei auto to asr alla opws kai na xei isxyei auto:

Οποιαδήποτε αποσύνδεση από το game αφήνεται στην κρίση του εκάστοτε Admin για το εαν ήταν εσκεμμένη ή όχι. Ο Admin πρέπει να λαμβάνει υπόψη τα γεγονότα πριν την αποσύνδεση (σκορ, kills/deaths κλπ) και τα συνολικά stats (games, stay rate) του παίχτη που αποσυνδέθηκε ώστε να είναι 100% σίγουρος ότι πρόκειται για εσκεμμένο plug.


An pragmatika patises !stats paspitis. otan epese ki ekrines pws htan katallhlo na bannareis gia plug tote isws na min exeis kai tin kalyterh dynath krish.Epishs opws sou ekshgei o paspitis den eixe lag prin to game,anevase ping kata ti diarkeia kai katalave oti tha pefte.Den einai oti hthele na sas xalasei to game,apla etyxe.

Tespa oti egine egine,apla htan krima ena acc me tosa games na min mporei na paiksei gia toso kairo.


Telos,o paspitis profanws den tha phgaine gia abuse ton en logw admin dioti gnwrizei pws kalyptetai apo to rule peri plug.Auto omws den shmainei pws o ekastote admin tha rixnei ta bans averta epeidi kserei pws den mporei na tou pei kaneis tipota.

Paspitis.
17-05-2012, 09:49 PM
Μα το Mh ειναι τελειως διαφορετικη περιπτωση, γιατι οση εμπειρια και να εχει καποιος φαινεται! Οσον αφορα το "plug" μου ομως, με βαση τα στατιστικα μου αλλα και τη ροη του game, δεν βγαζει νοημα ρε παιδι μου, γιατι να pluggarw σε game που επαιρνα και εφτιαξα και το σκορ μου;(αν επεφτα οταν ειχα 1-4 να ετρωγα ban και θα κανα και τουμπεκι γιατι θα ταν δικαιολογημενο) και γενικοτερα αν pluggara συστηματικα δε θα ειχα μικροτερο S.R? Τα πραγματα ειναι απλα, ειτε εχεις 1 game, ειτε 10000 καποιες φορες θα πεσεις, το θεμα ειναι οι admin να μην κομπλεξαρονται και να σταθμιζουν σωστα τις καταστασεις, πραγμα που δεν εγινε και στα 2 ban που εφαγα ..γ υτο εκνευριζομαι, ξερω τα rules και δεν ειμαι παραλογος, αλλα πιστευω οτι πρεπει και το ατομο που τρωει το ban, να καλυπτεται απο τα rules, για υτο μιλαω συνεχεια για abuse παρολο που δεν γινεται..γιατι αυτη τη στιγμη, ο καθε admin μπορει να κανει η και κανει ban οποιον θελει, ανεξαρτητου score,S.R, ροη game κλπ, πραγμα απαραδεκτο κατ εμε.

jimkills
18-05-2012, 12:09 AM
CLOSED

C0uP_d3_GrAcE
21-05-2012, 07:41 AM
Εχει περασει 1 εβδομαδα απο το αιτημα! Ο διαχειριστης δεν συναινει, ομως για το 1ο γεγονος που προειπα ο αποκλεισμος σου θα αφαιρεθει! Προσοχη!

Accepted.
Closed.