PDA

View Full Version : [REJECTED] Admin Application : S(o)S



S[o]S
17-05-2012, 06:22 PM
Personal Info

Your name: Harry
Age:19

Your country: Ελλάδα, Θεσσαλονίκη

Occupation: Φοιτητής (Μαθηματικός )

Spoken languages: Ελληνικά, Αγγλικά, Ρωσσικα, Ποντιακά.

-----------------------------------------------------------------------------
Experience, playtimes and general info:


Battle.Net Account: S(o)S

Former experience and/or safelisted channels: Eleos !

Your activity and average playtime each week: 5-6 ώρες περίπου την ημέρα

Which time of the day you usually play: Τα απογεύματα συνήθως.

How long you have been playing DotA: 5 χρονιά

Your ability to communicate with others: εάν ο δεκτης ειναι νορμαλ ατομο δεν θα υπάρξει κανένα πρόβλημα

Have you read the rules and agree to follow them? Φυσικά

How do you react/behave when you're under pressure?συνηθως δεν μιλαω με Caps και προσπαθω να επαναφερω την κατασταση με τον πιο ηπιο τροπο εκτός φυσικά αμα ο φταιχτης ειμαι εγω θα ζητησω συγνωμη !

Do you have any problems in listening/following your superior's orders? (according to ranks) Όχι

Is there anyone who can vouch for you? δεν έχω συγκεκριμένα άτομα

Willing to discuss your application on Ventrilo? ναι φυσικα κανενα πρόβλημα


Why do you want to be an Admin: τόσο καιρό που παιζω dota βλεπω πως απο μερα σε μερα τα μποτς γεμιζουν απο ανάγωγα πιτσιρικια.δεν μιλαμε δεν μιλαμε αλλά πάντοτε είναι καλό να υπάρχει ένας admin α τους βάλει στην θεσει τους !

Why should we pick you and what can you offer to us: πιστευω πως ειμαι αρκετα καλος για να βοηθησω το community εξάλου μετα απο τοσα χρονια εμπειριας κάτι παραπάνω θα χω μάθει από τα καινούργια παιδιά που μόλις αρχίζουν το dota!


A few things about yourself: Λοιπον για να μην πολυλογώ ειμαι 19 χρονων απο θεσσαλονικη , σπουδαζω μαθηματικα αλλα παραλληλα γραφω ενα βιβλιο με θεμα το μίσος και την ειλικρινεια . ασχολούμαι 3 χρονια με το volleyκαι εχω παρει μερικες διακρισεις στο ping pong !

Additional information: μπορω να πω πολυ αστειος , δυσκολα κανεις θα με φέρει στα όριά , το μονο μου μειονέκτημα είναι οτι ειμαι πολυ σχολαστικος !!!! :*

PRO_ta8litis
20-05-2012, 10:31 AM
doesn't meet the requirements (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=125843)
Ξαναπροσπάθησε όταν είσαι οκ με τα req. και όχι σε διάστημα μικρότερο του ενός μήνα απο σήμερα.

Admin Application

http://img42.imageshack.us/img42/7108/rejectedi.png