PDA

View Full Version : [DENIED] Staff Abuse : Asotosios



Hdonovlepsias)
31-05-2012, 07:15 PM
Accused Battle.Net account: Asotosios, krema_hmeras, unforgiven.23

Your Battle.Net account: Hdonovlepsias

Game Name: ap4100

Offence of Admins: illegal kicks

Time of event: 52:50

Further details: Σε ένα φυσιολογικό παιχνίδι, αν εξαιρέσει κανείς πως όλοι μου οι mates βρίζανε Θεία και οικογένειες, στο 52:50 η ομάδα μου δέχεται 2 kicks ενώ ήδη υστερούσαμε αριθμητικώς 5v4. Τα kicks πραγματοποίησε ο Asotosios με την συγκατάθεση του krema_hmeras ο οποίος στο 55:30 τον υπερασπίζεται.
Aφορμή κατά τους admins ήταν η χρήση maphack. Εμένα δεν μου έδωσε το δικαίωμα κανείς από τους 2 kickαρισμένους mate μου να υποπτευθώ πως χρησιμοποιούσε maphack.

Επίσης στο 18:00 ο Asotosios κάνει mute τον admin Unforgiven.23.
Επιτρέπεται ένας admin να κάνει mute έναν αλλον admin;

Για τον unforgiven.23 δεν έχω συγκεκριμένη κατηγορία καθώς δεν εξέφερε άποψη για το συμβάν. Τον αναφέρω μόνο για την περίπτωση που ξέφυγε κάτι της προσοχής μου, παρόλο που είδα το replay για λεπτομέρειες.

Στο 55:44 τους ενημερώνω για το report μου.

Ο υπέροχος επίλογος είναι πως με τον Tide κρατήσαμε τα items στους kickαρισμένους μας mates χρησιμοποιώντας τους πετυχαίνοντας νίκη 5v2 απέναντι στους admins, στους οποίους και αφιερώνω την νίκη. Χωρίς τα kick τους δεν θα ήταν τόσο γλυκιά.

ASotOsIoS
31-05-2012, 07:19 PM
εδω η αποδειξη για το mh (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=135847) .... τιποτα αλλο να προσθεσω

KawaSakis
31-05-2012, 07:25 PM
Closed μέχρι να θαφτεί εεεε εξεταστεί ήθελα να πω.

sabotaz80
05-06-2012, 01:58 PM
Όπως φαίνεται υπήρχε maphack από τον χρήστη DenLeavarwPOTE συνεπώς δεν υπάρχει παράβαση από το staff member ASotOsIoS.

Denied