PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban Request : tonionio



tonionio
05-06-2012, 03:53 PM
Your Battle.Net nickname:tonionio
Game name:AP****
Admin name:Δεν θυμαμαι παει καιρος
Reason:Εβρισα εναν φιλο που ημασταν στο ιδιο team που για λογους μαλ@κιας προσπαθουσε να με τσιτωσει και γω το ιδιο. Αυτος τα καταφερε.
Time of event:Βραδυ
Further details: Δεν νομιζω οτι εχω κατι παραπανω να πω.Καλη φαση θα ηταν να unbanaριστει το account.
Αυτα.
Ευχαριστω εκ των προτερων.

Luck]sto[NoLag
08-06-2012, 11:34 AM
[Eleos]: [tonionio] was banned by [lypamai_sygnwmi] on 2012-05-19 (AP1721) because: [gameruin] [PERMANENT]

Όπως βλέπεις δεν υπάρχουν πουθενά manners.

Έχεις στην διάθεση σου 2 μέρες διορία για να επικοινωνήσεις με τον διαχειριστή έτσι ώστε να μας πει και εκείνος τι συνέβη. Μπορείς όπως-ίσως γνωρίζεις να τον βρεις μέσω battle net ή να αφήσεις μήνυμα στο profile του που βρίσκεται εδώ (http://www.mymgn.com/board/member.php?u=1474).

Lypamai-Sygnwmi
08-06-2012, 10:47 PM
gameruin kai manners itane to ban sou..ekanes ruin ston filo sou ka8ws ton petages se 5 atoma mesa kai ton evrizes kiolas..

Lypamai-Sygnwmi
08-06-2012, 10:50 PM
gameruin kai manners itane to ban sou..ekanes ruin ston filo sou ka8ws ton petages se 5 atoma mesa kai ton evrizes kiolas..

apo mena DEN exeis deyteri eykairia giati eimai 100% sigouros oti 8a to ksanakaneis..twra kata ta alla,oti pei o alex.

tonionio
10-06-2012, 04:30 AM
Δεν καταλαβα το υφος σου...

Αρχικα θυμασαι λαθος game γιατι για να τον πεταξα θα πρεπει να χα tiny?Στο game δεν ειχα Tiny ειναι δεδομενο. Οπως επισης δεδομενο ειναι οτι δεν εκανα game ruin , σου ειπε ο φιλος μου οτι εκανα για να με τσιτωσει και να τον βρισω.

Απο εκει και περα η σιγουρια οτι θα το ξανακανω απο που πηγαζει?Με ξερεις και απο χθες?Ή προλαβες και με εμαθες σε ενα game ?
Ή μηπως εισαι μαντης προφητης ή κατι αλλο?



Εν κατακλείδι για να μην το κουραζουμε το θεμα (Αλεξ) δεν θα ξαναγινει καποιο παρομοιο περιστατικο.

Ευχαριστω και παλι για τον χρονο σας παιδια.

Luck]sto[NoLag
12-06-2012, 01:58 AM
Για έναν περίεργο λόγο δεν μπορώ να βρω τα logs από το συγκεκριμένο gamename να δω τι ειπώθηκε έστω.

Δεν έχω και replay στη διάθεση μου και όπως καταλαβαίνεται η εν λόγω απόφαση δεν είναι και η ευκολότερη.

Ο admin δεν συναινεί στην άρση του αποκλεισμού σου για τους δικούς σου λόγους.

Εγώ είμαι πάντοτε υπέρ της δεύτερης ευκαιρίας. Για αυτό το λόγο και θα δεχθώ το αίτημα σου καθώς αναγνωρίζω από τα λεγόμενα σου ότι μάλλον έχεις μετανιώσει ότι και να έγινε.

Θα παρακαλούσα όπως είπες και εσύ πολύ σωστά μεγαλύτερη προσοχή στο μέλλον για να αποφύγουμε παρόμοια περιστατικά.


Unban Request : Accepted
Topic Solved
Closed