PDA

View Full Version : [Solved] CD-DVD Drive problem



vagia
06-06-2012, 01:54 PM
skerei kaneis giati to pc den mou diavazei KANENA cd?? ama kserei na mou to ftiaksei k olas :) ty

qlilow.
06-06-2012, 02:24 PM
Μπορει να καηκε
Μπορει να βγηκε κανενα καλωδιο ( τροφοδοσιας ρευματος ή επικοινωνιας με την Motherboard)
Μπορει να ειναι καποιο προβλημα με τους drivers ειδικα αν εκανες εγκατασταση καποιο προγραμμα η κολλησες καποιον Ιο.

BBB.
06-06-2012, 02:26 PM
Μπορει να καηκε
Μπορει να βγηκε κανενα καλωδιο ( τροφοδοσιας ρευματος ή επικοινωνιας με την Motherboard)
Μπορει να ειναι καποιο προβλημα με τους drivers ειδικα αν εκανες εγκατασταση καποιο προγραμμα η κολλησες καποιον Ιο.

λες; ναι αλλα για να λεει πως το ξαναπαθε κατι τετοιο μπορει να παιζει...εγω οταν το παθα στο παναρχαιο το pc αυτο εφτεγε...ειχε σκονες και διαφορα αλλα στην κεφαλη απο το lazeraki

qlilow.
06-06-2012, 02:34 PM
λες; ναι αλλα για να λεει πως το ξαναπαθε κατι τετοιο μπορει να παιζει...εγω οταν το παθα στο παναρχαιο το pc αυτο εφτεγε...ειχε σκονες και διαφορα αλλα στην κεφαλη απο το lazeraki

Αυτο με την σκονη φυσικα και το εχω ακουσει και μαλιστα εχω και αυτο το γαμημενο cd που "δηθεν" το καθαριζει , αλλα δε το χρειαστηκα ποτε και δεν το εχω κανει ποτε. (Μιλαω παντα για ενα CD/DVD rom τουλαχιστο 6-7 χρονων, μπορει και παραπανω)

palios_dikno.
08-06-2012, 12:42 PM
Χαλασε αυτο (δεν ξερω πως λεγεται) που βαζεις μεσα το σιντι. Υποδοχεας... Το ειχα παθει κι εγω παλια στα καλα καθουμενα και αγορασα καινουργιο. Γυρω στα 10-20 ευρω κανει ενα απλο τετοιο

chrisbic
08-06-2012, 12:52 PM
mporeis na pareis apla ena neo cd driver dn einai akrivo