PDA

View Full Version : Τα παραμυθια της Χρυσης Αυγης



LedKashmir
07-06-2012, 12:40 PM
Ενα πολυ καλο αρθρο που διαβαζα. Οι κλασσικες ιστοριες που διαδιδει η ΧΑ για βιασμους ληστεις και δολοφονιες που απο πισω κριβουν ψεματα και προπαγανδα. Διαδιδουν το φοβο για να δικαιολογει ο κοσμος τη βια. Για να δικαιολογει ο κοσμος τις εγκληματικιες πραξεις της οργανωσης

http://activistika.blogspot.gr/2012/05/blog-post_4769.html#.T8Takw5uHp0.facebook


Υ.Γ Δεν χρειαζεται να σβηστει και αυτο. Οποως και το αλλο απο τους ανονυμους που κρατουσε καποια επιπεδα. Αμα ξεφυγει τοτε σβηστε το. Αν ομως ξεφευγει απο ενα συγκεκριμενο ατομο τοτε αντε να σβησετε το θεμα προειδοποιεστε το ατομο

LedKashmir
07-06-2012, 12:42 PM
http://www.elora.gr/portal/ellada/1115-2011-11-22-16-28-20

Η εφημεριδα της ΧΑ βορβαδιζει τα μυαλα του κοσμου με ψεματα

Capitan0
07-06-2012, 12:43 PM
Ρε ανθρωπε.Αν σε κλεινανε μεσα σε ενα καναλι με 4 ατομα να σου κανουνε συνεχη προσωπικη επιθεση και οταν λεω προσωπικη ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΑΤΗ.Ακουγες την μια να σου λεει για το δικαστηριο που ειχες χθες το οποιο ειναι καθαρα προσωπικο θεμα και δεν ειχε καμια σχεση με το πολιτικο παρασκηνιο.Και την αλλη να σου λεει ''πουσταρια φασισταρια δεν θα με κανεις σαπουνι εμενα'' και αλλα τα σχετικα να μου υπερασπιζεται τον καθε αλβανο πακιστανο αφγανο που εχει δουλεια και ο ελληνας πολιτης να ειναι ανεργος και να παρακαλαει για ενα κομματι ψωμι.
Στο κατω κατω ΑΝ ΠΑΡΑΤΗΡΟΥΣΕΣ καλα το βιντεο και το εκρινες αντικειμενικα θα εβλεπες οτι η Κανελλη του εκανε επιθεση πρωτη.Ο ανθρωπος πεταξε το νερο στα μουτρα της αλλης που εκανε προσωπικη επιθεση ενω της ελεγε να το σταματησει γιατι δεν εχει καμια σχεση τα προσωπικα του ζητηματα και εκεινη συνεχιζε οποτε καλα της εκανε την δροσισε κιολας.Απο εκει και περα τα χαστουκια που εφαγε η Κανελλη.Καλα τα αρπαξε να συνελθει να κοψει και τις μαγκιες της.Αυτα εχω να σου πω.Ενας ουδετερος!

paradisos
07-06-2012, 12:45 PM
Paramithia?? emeis edw kai kairo xeroume oti einai paramithia pou katheste kai psifizete Xrisi augi ....auto to eides??


http://www.youtube.com/watch?v=l2ZXxYy1G0c

pattakos_
07-06-2012, 12:45 PM
εγω θελω να δω ενα Treat με τα παραμυθια του κκε!!ακομα περιμενω......

BillyTheKid
07-06-2012, 12:45 PM
http://www.youtube.com/watch?v=D0i_-ESwFvI
animale...

LedKashmir
07-06-2012, 12:47 PM
Ρε ανθρωπε.Αν σε κλεινανε μεσα σε ενα καναλι με 4 ατομα να σου κανουνε συνεχη προσωπικη επιθεση και οταν λεω προσωπικη ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΑΤΗ.Ακουγες την μια την ψωλα να σου λεει για το δικαστηριο που ειχες χθες το οποιο ειναι καθαρα προσωπικο θεμα και δεν ειχε καμια σχεση με το πολιτικο παρασκηνιο.Και την αλλη την ψωλου να σου λεει ''πουσταρια φασισταρια δεν θα με κανεις σαπουνι εμενα'' και αλλα τα σχετικα να μου υπερασπιζεται τον καθε αλβανο πακιστανο αφγανο που εχει δουλεια και ο ελληνας πολιτης να ειναι ανεργος και να παρακαλαει για ενα κομματι ψωμι.
Στο κατω κατω ΑΝ ΠΑΡΑΤΗΡΟΥΣΕΣ κουμουνοσκυλο καλα το βιντεο και το εκρινες αντικειμενικα θα εβλεπες οτι η ψωλου η Κανελλη του εκανε επιθεση πρωτη.Ο ανθρωπος πεταξε το νερο στα μουτρα της αλλης της ψωλου που εκανε προσωπικη επιθεση ενω της ελεγε να το σταματησει γιατι δεν εχει καμια σχεση τα προσωπικα του ζητηματα και εκεινη συνεχιζε οποτε καλα της εκανε την δροσισε κιολας.Απο εκει και περα τα χαστουκια που εφαγε η Κανελλη.Καλα τα αρπαξε να συνελθει να κοψει και τις μαγκιες της.Αυτα εχω να σου πω.Ενας ουδετερος!


Ξερω τρολλαρεις παλι δεν απανταω. Δεν αναφερομαι καν στο βιντεο. Οποτε αν εχεις σκοπο απλα να κλεισει το thread πηγαινε να παιξεις αλλου

@παραδισος βλεπεις να λεω πουθενα τιποτα υπερ της ΧΑ?

@Παττακος το κκε μονο του σκαβει το λακο του εξου οτι εχει πεσει ηδη στο 4%

Capitan0
07-06-2012, 12:49 PM
Ξερω τρολλαρεις παλι δεν απανταω. Δεν αναφερομαι καν στο βιντεο. Οποτε αν εχεις σκοπο απλα να κλεισει το thread πηγαινε να παιξεις αλλου

@παραδισος βλεπεις να λεω πουθενα τιποτα υπερ της ΧΑ?

@Παττακος το κκε μονο του σκαβει το λακο του εξου οτι εχει πεσει ηδη στο 4%
Δεν τρολλαρω περιμενω μια σοβαρη απαντηση αφου πρωτα κοιταξεις προσεκτικα το βιντεακι

paradisos
07-06-2012, 12:50 PM
Ξερω τρολλαρεις παλι δεν απανταω. Δεν αναφερομαι καν στο βιντεο. Οποτε αν εχεις σκοπο απλα να κλεισει το thread πηγαινε να παιξεις αλλου

@παραδισος βλεπεις να λεω πουθενα τιποτα υπερ της ΧΑ?

@Παττακος το κκε μονο του σκαβει το λακο του εξου οτι εχει πεσει ηδη στο 4%

man den lew esena M****A , enow olous tous alou pou dwsane tosi axia stin xrisi augi kai piran tha elega ena megalo pososto pou den aksizei...

LedKashmir
07-06-2012, 12:52 PM
Δεν τρολλαρω περιμενω μια σοβαρη απαντηση αφου πρωτα κοιταξεις προσεκτικα το βιντεακι

Τοση συζητηση καναμε για το βιντεακι και ανοιξε και αλλο thread πανε εκει να βρισεις να πουμε

pattakos_
07-06-2012, 12:52 PM
επιπλεον δεν εχω δει πουθενα κατι για το ανταρσυα!!1.9-2% ισοδυναμει με 128000 ψηφους!!καμια αναφορα στην ακροαριστερα,γτ?

Capitan0
07-06-2012, 12:52 PM
Τοση συζητηση καναμε για το βιντεακι και ανοιξε και αλλο thread πανε εκει να βρισεις να πουμε
Απαντα μου ρε και ασε τα πουπλεν!

LedKashmir
07-06-2012, 12:54 PM
επιπλεον δεν εχω δει πουθενα κατι για το ανταρσυα!!1.9-2% ισοδυναμει με 128000 ψηφους!!καμια αναφορα στην ακροαριστερα,γτ?

Αν και δεν πολυσυμπαθω το ανταρσυα και για προσωπικους και για γενικους λογους γραψε μας τι παραμυθια λεει?

LedKashmir
07-06-2012, 12:56 PM
https://metaretriever2.wordpress.com/2012/05/08/%CE%B7-%CF%87%CF%81%CF%85%CF%83%CE%AE-%CE%B1%CF%85%CE%B3%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%BF-%CF%83%CF%87%CE%BF%CE%BB%CE%B5%CE%AF%CE%BF-%CE%BC%CE%BF%CF%85/

Και ενα πολυ καταπληκτικο κειμενο. Μακαρι να υπηρχαν τετοιοι δασκαλοι στα σχολεια

pattakos_
07-06-2012, 12:56 PM
διαβασε σωστα τι εγραψα!!σας ανυσηχει ολους η ανοδος της ακροδεξιας αλλα κανεις δεν αναφερει την ανοδο του απεναντι ακρου!

LedKashmir
07-06-2012, 01:00 PM
Ανοδος ειναι οτι πηγαν απο το 0.9 στο 1.2%? Τι να με ανυσηχουν οι αριστεριστες που μου το παιζουν συγκρουσιακοι και αμα γινει κατι το βαζουν στα ποδια και δεν ειναι υπερασπιζονται σοβαρα αυτα που πρεπει?

Capitan0
07-06-2012, 01:05 PM
Tην παραγραφο μου γιατι την αποφευγετε???Μηπως δεν εχετε κατι να πειτε?

Dimtse
07-06-2012, 01:10 PM
Ο ανθρωπος πεταξε το νερο στα μουτρα της αλλης της ψωλου
Μπροστά στην αντικειμένικότητα σου υποκλίνονται και οι μεγαλύτεροι φιλόσοφοι της εποχής... ΠΡΩΤΟΝ) Το τι θεωρεί ο καθένας προσωπικό δεδομένο και το τι πραγματικά είναι προσωπικό δεδομένο έχουν μεγάλη διαφορά. Το συγκερκιμένο ΟΧΙ δεν ήταν προσωπικό και κανείς δεν μπορεί να απαιτήσει να σταματήσει η κάθε αναφορά σε οποιοδήποτε θέμα. ΔΕΥΤΕΡΟΝ) Είναι σαφέστατες οι προθέσεις όλων όσοι εμπλέκονται. Και κανείς ποτέ δεν προσπάθησε να βλάψει άλλον πετώντας του χαρτιά. ΤΡΙΤΟΝ) Αν θεωρείς ότι έχει δίκιο επειδή του επιτίθονταν συνεχώς και για το λόγο αυτό καλά έκανε θυμήσου ότι το τι πραγματικά είναι ο καθένας μας υπό πίεση φαίνεται. Και φάνηκε τι κουμάσι είναι και ο Κασιδιάρης. Αν δεν μπορείς να επιβληθείς με το λόγο ΠΑΡΕ ΠΟΥΛΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΠΩΣ ΤΟ ΛΕΝΕ!

Και αν θες να συνεχίσεις να σπαμάρεις και να διαφωνήσεις μαζί μου. ΘΑ ΧΑΣΕΙΣ. Από την άλλη μπορείς αν θέλεις να το λύσεις όπως ο Κασιδιάρης. Με μια μπουνιά στο σαγόνι θα δεχτώ το κάθε σου "επιχείρημα".

LedKashmir
07-06-2012, 01:11 PM
Tην παραγραφο μου γιατι την αποφευγετε???Μηπως δεν εχετε κατι να πειτε?

Για να μην με πριζεις. Ο τσατσοπουλος του Συριζα αμα δεις το βιντεο δεν σηκωθηκε να βαρεσει κανεναν. Και ομως τον ειχα στριμωξει 4 ατομα. Και παλι μαλακια του που φωναξε και εβρισε. ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΦΤΑΝΕΙ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΜΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΚΑΣΙΔΙΑΡΗ ΛΟΙΠΟΝ?


http://www.youtube.com/watch?v=4WtXC5E01nw

KawaSakis
07-06-2012, 01:12 PM
Αν δεν θέλετε να σβηστεί το thread, κρατήστε ένα επίπεδο και ανταλλάξτε απόψεις σαν άνθρωποι! Με τον παραμικρό αρνητικό ή χλευαστικό σχολιασμό αυτό θα σβηστεί και θα εισηγηθώ για ΒΑΝ. Ακόμα και τα ειρωνικά σχόλια προς τα κόμματα παρακαλώ να διαγραφούν.

Διορθώστε τα replies σας γιατί ήδη αρχίσατε τις ειρωνίες!

Insanor
07-06-2012, 01:12 PM
Tην παραγραφο μου γιατι την αποφευγετε???Μηπως δεν εχετε κατι να πειτε?

ε ναι γιατι οταν σου κανουν προσωπικη επιθεση πρεπει να πετας νερα και να βαρας γυναικες. εγω το μονο που ειδα στο βιντεο ηταν ενα ζωο εκτος ελεγχου που επειδη του τελειωσαν τα λογια ειπε να κανει αυτο που ξερει να κανει καλυτερα (βλεπε παρελθον του)

Capitan0
07-06-2012, 01:12 PM
Μπροστά στην αντικειμένικότητα σου υποκλίνονται και οι μεγαλύτεροι φιλόσοφοι της εποχής... ΠΡΩΤΟΝ) Το τι θεωρεί ο καθένας προσωπικό δεδομένο και το τι πραγματικά είναι προσωπικό δεδομένο έχουν μεγάλη διαφορά. Το συγκερκιμένο ΟΧΙ δεν ήταν προσωπικό και κανείς δεν μπορεί να απαιτήσει να σταματήσει η κάθε αναφορά σε οποιοδήποτε θέμα. ΔΕΥΤΕΡΟΝ) Είναι σαφέστατες οι προθέσεις όλων όσοι εμπλέκονται. Και κανείς ποτέ δεν προσπάθησε να βλάψει άλλον πετώντας του χαρτιά. ΤΡΙΤΟΝ) Αν θεωρείς ότι έχει δίκιο επειδή του επιτίθονταν συνεχώς και για το λόγο αυτό καλά έκανε θυμήσου ότι το τι πραγματικά είναι ο καθένας μας υπό πίεση φαίνεται. Και φάνηκε τι κουμάσι είναι και ο Κασιδιάρης. Αν δεν μπορείς να επιβληθείς με το λόγο ΠΑΡΕ ΠΟΥΛΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΠΩΣ ΤΟ ΛΕΝΕ!

Και αν θες να συνεχίσεις να σπαμάρεις και να διαφωνήσεις μαζί μου. ΘΑ ΧΑΣΕΙΣ. Από την άλλη μπορείς αν θέλεις να το λύσεις όπως ο Κασιδιάρης. Με μια μπουνιά στο σαγόνι θα δεχτώ το κάθε σου "επιχείρημα".
Οριστε ζωντανο παραδειγμα.Ερχεσαι για συζητηση και με ειρωνευεσαι.Το ιδιο εγινε και με τον Κασιδιαρη .Του εκαναν προσωπικη επιθεση.Η μια για προσωπικα του θεματα που δεν αφορουσαν την πολιτικη συζητηση που εκαναν εκεινη την στιγμη και η αλλη τον εβριζε και υπερασπιζοταν το καθε παρανομο αλβανο πακιστανο αφγανο που υπαρχει σε αυτην την χωρα.Με το μπαρντον ομως αλλα καλα τους εκανε και της μεν και της δε

Capitan0
07-06-2012, 01:14 PM
ε ναι γιατι οταν σου κανουν προσωπικη επιθεση πρεπει να πετας νερα και να βαρας γυναικες. εγω το μονο που ειδα στο βιντεο ηταν ενα ζωο εκτος ελεγχου που επειδη του τελειωσαν τα λογια ειπε να κανει αυτο που ξερει να κανει καλυτερα (βλεπε παρελθον του)
Ιασωνα.Εγω εσυ και ο οποιοδηποτε που εβλεπε μπροστα του 4 ατομα που του εκαναν προσωπικη επιθεση τον εβριζαν και τον ελεγαν ενα σωρο ασχετα πραγματα απο το να μιλανε για πολιτικα θεματα θα το εκανες και εσυ.Μην λεμε μαλακιες τωρα

FuSiS_
07-06-2012, 01:16 PM
γίνεται να πω την γνώμη μου;

LedKashmir
07-06-2012, 01:16 PM
Κρατα επιπεδο πρωτον εκτος κι αν θες να κλεισει το thread. Δευτερον δες το βιντεο που σε εβαλα γιατι εχουμε φτασει να δικαιολογουμε πραγματα τα οποια επρεπε να κραζουμε συνεχεια.

LedKashmir
07-06-2012, 01:18 PM
http://www.youtube.com/watch?v=WS32iAnPUAo

Capitan0
07-06-2012, 01:19 PM
Κρατα επιπεδο πρωτον εκτος κι αν θες να κλεισει το thread. Δευτερον δες το βιντεο που σε εβαλα γιατι εχουμε φτασει να δικαιολογουμε πραγματα τα οποια επρεπε να κραζουμε συνεχεια.
Οχι εχουμε φτασει να βγαζετε την ουρα σας απ'εξω ενω και εσεις στην θεση αυτου του ανθρωπου το ιδιο θα κανατε

Dimtse
07-06-2012, 01:19 PM
Οριστε ζωντανο παραδειγμα.Ερχεσαι για συζητηση και με ειρωνευεσαι.Αν το εκανες αυτο μπροστα μου θα σου εριχνα κουτουλια.Το ιδιο εγινε και με τον Κασιδιαρη ειχε 4 πουσταραδες δημοσιογραφους και 2 πουτανιτσες.Του εκαναν προσωπικη επιθεση.Η μια για προσωπικα του θεματα που δεν αφορουσαν την πολιτικη συζητηση που εκαναν εκεινη την στιγμη και η αλλη το σκατοκουμουνι τον εβριζε και υπερασπιζοταν το καθε παρανομο αλβανο πακιστανο αφγανο που υπαρχει σε αυτην την χωρα.Με το μπαρντον ομως αλλα καλα τους εκανε και της μεν και της δε

Δεν μπορώ να μιλήσω για πολιτική με κάποιον που μιλάει για αντικειμενικότητα αλλά παρόλα αυτά αντί για ονόματα χρησιμοποιεί χαρακτηρισμούς. Τις διαδικτυακές κουτουλιές και τις ψευτοαπειλές άστες καλύτερα. Δεν τρομάζεις κανέναν και δείχνεις και το επίπεδο σου. Άμα για σένα η λύση σε κάθε διαφωνία είναι οι κουτουλιές πραγματικά σου εύχομαι Χ.Α. στη Βουλή μη σου πω κυβέρνηση να δω αν το αυτονόητο τώρα (να μπαίνεις σε φόρουμ και να λες ελεύθερα τη γνώμη σου) θα το θεωρούσες αυτονόητο και σε ένα φασιστικό καθεστώς.

D3mon7
07-06-2012, 01:19 PM
Ρε ανθρωπε.Αν σε κλεινανε μεσα σε ενα καναλι με 4 ατομα να σου κανουνε συνεχη προσωπικη επιθεση και οταν λεω προσωπικη ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΑΤΗ.Ακουγες την μια την ψωλα να σου λεει για το δικαστηριο που ειχες χθες το οποιο ειναι καθαρα προσωπικο θεμα και δεν ειχε καμια σχεση με το πολιτικο παρασκηνιο.Και την αλλη την ψωλου να σου λεει ''πουσταρια φασισταρια δεν θα με κανεις σαπουνι εμενα'' και αλλα τα σχετικα να μου υπερασπιζεται τον καθε αλβανο πακιστανο αφγανο που εχει δουλεια και ο ελληνας πολιτης να ειναι ανεργος και να παρακαλαει για ενα κομματι ψωμι.
Στο κατω κατω ΑΝ ΠΑΡΑΤΗΡΟΥΣΕΣ κουμουνοσκυλο καλα το βιντεο και το εκρινες αντικειμενικα θα εβλεπες οτι η ψωλου η Κανελλη του εκανε επιθεση πρωτη.Ο ανθρωπος πεταξε το νερο στα μουτρα της αλλης της ψωλου που εκανε προσωπικη επιθεση ενω της ελεγε να το σταματησει γιατι δεν εχει καμια σχεση τα προσωπικα του ζητηματα και εκεινη συνεχιζε οποτε καλα της εκανε την δροσισε κιολας.Απο εκει και περα τα χαστουκια που εφαγε η Κανελλη.Καλα τα αρπαξε να συνελθει να κοψει και τις μαγκιες της.Αυτα εχω να σου πω.Ενας ουδετερος!

δεν είμαι Χα και ούτε θα γίνω αλλά μεγάλο +1 ..

και ήταν και σε άμυνα γιατί η κανέλη κάνει τις μαγκιές της και τον βαράει..στο κάτω κάτω σε άμυνα ήταν....

Hellas|George
07-06-2012, 01:21 PM
Ta diabasa ola auta pou ebales Led alla pou kserw an einai 100% alitheia kai dn milaei kata ths X.A. epd dn tn goustarei??Ntax me auto p egine smr dn paizei na ksana bgoune sthn Bouli

DaRkShInEsS
07-06-2012, 01:26 PM
https://metaretriever2.wordpress.com/2012/05/08/%CE%B7-%CF%87%CF%81%CF%85%CF%83%CE%AE-%CE%B1%CF%85%CE%B3%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%BF-%CF%83%CF%87%CE%BF%CE%BB%CE%B5%CE%AF%CE%BF-%CE%BC%CE%BF%CF%85/

Και ενα πολυ καταπληκτικο κειμενο. Μακαρι να υπηρχαν τετοιοι δασκαλοι στα σχολεια

μακαρι ρε γαμωτο.

LedKashmir
07-06-2012, 01:26 PM
Capitano εσυ για τον τσατσοπουλο δεν μου απαντησες. Επρεπε να σηκωθει και αυτος να δειρει τον αλλον που τον προκαλεσε ενω ειχε νευρα? Αμα ειανι ετσι να παιζουμε ολοι ξυλο στο δρομο ρε. Αντε σοβαρευτειτε δλδ

DeadManWalkin
07-06-2012, 01:27 PM
Ιασωνα.Εγω εσυ και ο οποιοδηποτε που εβλεπε μπροστα του 4 ατομα που του εκαναν προσωπικη επιθεση τον εβριζαν και τον ελεγαν ενα σωρο ασχετα πραγματα απο το να μιλανε για πολιτικα θεματα θα το εκανες και εσυ.Μην λεμε μαλακιες τωρα

LoL αν είναι έτσι ο Πάγκαλος με αυτά που έχει ακούσει σε ανάλογα panel θα έπρεπε να παίζει ξύλο ακόμα, μην μου δικαιολογείς έναν φασίστα που έδρασε όπως μόνο εκείνος ξέρει.

Δές τα γεγονότα λοιπόν

1)Κασσιδιάρης: Παπαρήγα συνεργάτης της αστυνομίας (ναί μιλάει ο παρατρεχάμενος της αστυνομίας)
2)Κανέλη: Πάς καλά μωρέ, δεν θα με κάνεις εσύ σαπούνι.Δεν ασχολούμε με φασισταρια τέρμα.
3) Δούρου: Τον κατηγορεί για την εγκληματική ενέργεια που είχε γίνει απέναντι σε μέλος του κόμματος της (και όχι για προσωπικό ΤΟΥ ζήτημα) και της πετάει το νερό.
4) Τα πέρνει η κανέλη σηκώνεται και του λέει σήκω φύγε και την χτυπάει.

ΝΑΙ λογικό.

leav
07-06-2012, 01:27 PM
Επιτελους και καποιος αντικειμενικος ουδετερος ανθρωπος.Ουτε σκατοκουμουνι ουτε αριστερος

για αυτο ακριβως ειναι επικυνδινοι για τη δημοκρατια.αν θες να καταληξουμε να χτυπαει ο ενας τον αλλον τοτε οκ τι να πω..αυτα ειναι τα επιχειρηματα του,αυτα δειχνει.

KawaSakis
07-06-2012, 01:36 PM
ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΔΙΑΓΡΑΦΩ????