PDA

View Full Version : [Solved] An error has occurred please try later



hitman(iak)
14-06-2012, 12:29 PM
Καλημέρα,

Εδώ και 2-3 μέρες μου έχει παρουσιάσει πρόβλημα στο youtube καθώς ότι βίντεο επιλέξω δεν αρχίζει να το παίζει και άμα πατήσω το play μου εμφανίζει το μήνυμα: ''An error has occurred please try later''
To πρόβλημα εμφανίστηκε πριν 3 μέρες όταν εμφάνισε παράθυρο για ενημερώσεις για το adobe.Αποδέχτηκα ως διαχειριστής τις ενημερώσεις όπως έχει γίνει πολλές φορές και απο τότε αδυνατώ να δω video στο youtube καθώς και με ένα browser game που ασχολιόμουν περισταστικά.Υποψιάζομαι φυσικά ότι έχει να κάνει με το adobe flash player.
Να σημειωθεί ότι έχω δοκιμάσει να ξαναεγκαταστήσω τον firefox version 13.0 που χρησιμοποιώ καθώς και το adobe flash player version 11.3.300.257(αυτό το version ανέφερε άμα πατούσα δεξί click στο video) χωρίς αποτέλεσμα.

Επίσης πρόσφατα διαπίστωσα ότι ο internet explorer παίζει κανονικά τα video

Ευχαριστώ προκαταβολικά όποιον μπορεί να βοηθήσει

Capitan0
14-06-2012, 02:39 PM
Ειχε γινει και ενα thread πριν λιγες μερες.Πρεπει να κανεις uninstall το abode και ξανα install.Aν δεν πετυχει αυτο τοτε κανε uninstall και κατεβασε μια παλια version και κανε την install.Αν παλι δεν πετυχει αυτο τοτε κατι δεν ειναι συμβατο με το firefox.Απαντηση απο τον truality ηταν αυτη.

CLICK CLOCK (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=138069)