PDA

View Full Version : [Solved] Προβλημα Error με το Warcraft III



Keep_Walk1ng
19-06-2012, 08:10 PM
Οταν ειμαι στο Warcraft III και ειτε κανω tab ειτε το κλεινω βλεπω αυτο το error 33062
Δεν ξερω αν ειναι σημαντικο αλλα απο οτι εψαξα στο google ειναι κατι σε σχεση με την μνημη που χρησιμοποιει καθε προγραμμα και απο οτι ειδα σε μια πρωτη ματια μπορει να ειναι κατι με το directx αλλα δεν το βρηκα καπου να το κανω reinstall εχει κανεις καμια προταση η καμια αλλη εξηγηση?Οποια βοηθεια καλοδεχουμενη

G.ViruS
19-06-2012, 10:19 PM
Moved

Amoxilin
19-06-2012, 10:36 PM
Δυσλειτουργία του Warcraft III. Θα το ψάξω σίγουρα και θα σου πω, μιας και μου κάνει μεγάλη εντύπωση.

Insom
20-06-2012, 12:51 AM
Ναι βασικά είτε reinstall το DirectΧ (google) είτε update τα drivers.. μόνο γραφικών και ήχου. Από κει και πέρα θα πρέπει να έχει φτιάξει..

qlilow.
20-06-2012, 11:32 AM
απο οτι ειδα σε μια πρωτη ματια μπορει να ειναι κατι με το directx αλλα δεν το βρηκα καπου να το κανω reinstall εχει κανεις καμια προταση η καμια αλλη εξηγηση?Οποια βοηθεια καλοδεχουμενη

http://support.microsoft.com/kb/179113


Eγω θα πρωτα θα εκανα ενα re-install το wrc3. Μετα θα εψαχνα ολα τα αλλα.

Keep_Walk1ng
20-06-2012, 03:36 PM
Eγω θα πρωτα θα εκανα ενα re-install το wrc3. Μετα θα εψαχνα ολα τα αλλα.
λαθος διατυπωση...Unistall δεν μπορει να γινει γιατι ειναι ενσωματομενο στο os...ετρεξα το updater αλλα δεν βρηκε κατι λαθος ή οτιδηποτε......οσο για το wrc3 δεν εχω το cd

Amoxilin
20-06-2012, 08:05 PM
Λοιπόν το ρώτησα στο Support της Microsoft και μου είπαν ότι πρόκειται για δυσλειτουργία του DirectX.

Αναβάθμισε-Ενημέρωσε το DirectX στην last edition, κατέβασε μέχρι και τα τελευταία αρχεία και πες αν είσαι Ok.